0
back
 

diskuze k tématu: Odhad ceny u staré toyoty camry

category of topic classification: poradna, jaké auto koupit, automobilky, japonská vozidla
Lacerta
number of posts1
date of registration29.03.2019
Friday 29.03.2019 01:37, Odhad ceny u staré toyoty camry
Zdravím,
Zvažuji, že koupím od kamaráda toyotu camry 2.4i rok 2001, najeto něco přes 240 000, garážovaná, vypadá velmi zachovale, během posledních 3 let měněna spojka, kladky a řemen. Moc se mi líbí, ale kamarád navrhuje 100 000, s tím že udělá nové stk atd.. přijde mi to dost.. Vzhledem ke stáří a počtu km bych cenu auta odhadoval tak na 80-90 000, co myslíte? Díky za názory
respond
mufik.martin
number of posts248
date of registration09.05.2007
Monday 01.04.2019 07:51, RE: Odhad ceny u staré toyoty camry
citation:
reakce na: Lacerta, 29.03.2019 01:37 (Zdravím, Zvažuji, že koupím od ...)


Cena cca odpovídá. Záleží na reálném stavu, ale v rychlosti jsem mrknul na web a těch aut se prodává jen pár kusů v celé ČR, takže se těžko stanovuje cena. Ale pokud je stav opravdu OK, auto se vám jinak líbí a chcete ho, tak chybu neuděláte. JEn je potřeba si uvědomit, že i když je to spolehlivá Toyota, tak kupuje skoro 20 let staré auto. To jen abyste nebyl překvapen, že je pak někde koroze, nebo že i na Toyotě něco odejde. To nejlepší má už asi za sebou, ale ještě pár let a kilometrů před sebou. Jen bych se možná bál automatu pokud ho má. Cena opravy by se mohla vyšplhat na polovinu ceny auta. Jinak ono za 100 tis dneska člověk stejně o moc lepší auto nekoupí.
respond




Copyright © EBM system k.s., 2005 – 2024, all rights reserved.