0
back
 

diskuze k tématu: toyota camry 2,4 hybrid

category of topic classification: poradna, jaké auto koupit, automobilky, japonská vozidla, typ vozidla, osobní
anonymous
number of posts-
date of registration-
Wednesday 17.07.2013 22:33, toyota camry 2,4 hybrid
Dobry den, potreboval bych poradit ohledne vozidla Toyota Camry, model XV40 vyrabeny v letech 2006 2011. Vzhledem k tomu, že nejsem nikde schopen sehnat jakekoliv informace, bych se chtěl zeptat na spolehlivost vozu, na co si při koupi dát pozor, jaká je spotřeba vozidla, servisní náročnost, (řeťez-řemen, životnost baterii, ceny dílů,.....). Dále by mě zajímaly jízdní vlastnosti a vybavenost vozů. Ročně najedu přibližne 15tkm převažne z prace do prace 20 km, jednou za rok dovolena po čr. Preferuji benzín, mám rád dobré dílenské zpracování, spolehlivost, servis za rozumné peníze, komfort s občasnou dravostí na okreskách a individualitu (octavia, mondeo, itálie a francie ne). Součesné auto Nissan Primera P11 2,0i před faceliftem, myslím že hodně kvalitní auto ale roky už jsou znát. Camry by mohlo splnit moje očekávání, pokud třeba víte o nečem jíném, budu rad za každý tip. Děkuji za info, s pozdravem Petr.
respond




Copyright © EBM system k.s., 2005 – 2024, all rights reserved.