0
back
 

diskuze k tématu: Palio, Megane, Almera nebo Corolla ?

category of topic classification: poradna, jaké auto koupit, servisní náklady, japonská vozidla, francouzská vozidla, japonská vozidla, italská vozidla
anonymous
number of posts-
date of registration-
Tuesday 20.06.2006 08:04, x
Na zatáčky a kopce= jedine Almera....(Mult-link) sedí ako pribitá.
Ináč mám taký pocit, že kvalita tohto serveru postupne klesá....O chvíľu tu nebude čo čítať.
respond
anonymous
number of posts-
date of registration-
Tuesday 20.06.2006 08:25, RE: x
Kolega zo Slovenska posted by:
Na zatáčky a kopce= jedine Almera....(Mult-link) sedí ako pribitá.
Ináč mám taký pocit, že kvalita tohto serveru postupne klesá....O chvíľu tu nebude čo čítať.
V této poradně bych jen opakoval, co již bylo napsáno. Dotazy jsou téměř stejné. Almera je dobrou volbou.
respond
anonymous
number of posts-
date of registration-
Tuesday 20.06.2006 11:25, RE: x
Petr - TipCars.com posted by:
V této poradně bych jen opakoval, co již bylo napsáno. Dotazy jsou téměř stejné. Almera je dobrou volbou.
Chcelo by to nejaký prehľad recenzí a poradní za posledné obdobie.........
respond
anonymous
number of posts-
date of registration-
Tuesday 20.06.2006 12:34, RE: x
Jaro posted by:
Chcelo by to nejaký prehľad recenzí a poradní za posledné obdobie.........
dobry den! tento prehled se chysta. nebojte se :)
respond
anonymous
number of posts-
date of registration-
Wednesday 21.06.2006 09:51, VERY EASY
Pro všechny: najedete si na vyhledávání a zadáte co potřebujete. Navíc zde máte ještě možnosti jestli vyhledávat v nadpisech anotacích či tělech článků. Když už zvládnete najít stránky tipcars, tak tohle není zas až tak složitý problém.
Přehled recenzí a zkušeností je tedy jen pro ty co nechápou, že když si zadají například "Ford" a hledat v nadpisech, systém jim vyjede všechny články co zde kdy byly napsány o Fordech.
Když pak zadají například "Ford" a hledat v tělech článků, systém jim vyhledá všechny články které se o Fordech třeba jen zmiňují.
TAKŽE VZHŮRU DO TOHO, JE TO PŘECE TAK JEDNODUCHÉ :o))

Osobně bych přivítal spíše možnost zkopírování věty v textu recenze do diskuze, jelikož v součsné době ji lze pouze opsat.
respond
anonymous
number of posts-
date of registration-
Wednesday 21.06.2006 10:00, Pro kolegu ze Slovenska
Druhá největší japonská automobilka Nissan Motor omezila výrobu ve dvou ze čtyř domácích továren kvůli slabému prodeji doma i v Severní Americe. Značka však nedokázala upřesnit, jak dlouho bude toto omezení trvat a jakého objemu výroby se dotkne.

Podle listu Nihon Keizai byla výroba v jedné továrně snížena o 20 procent a provoz druhé byl omezen o dvě hodiny denně. Minulý měsíc klesla celosvětová produkce automobilky Nissan meziročně o 21 procent. Problémy značky dlouho nebyly známy, ale v poslední době se nedaří umisťovat vozy na světové trhy a také jsou překvapivě i problémy s kvalitou.

Firma například naposledy svolala přes 155 000 vozů k výměně vadných brzd a zadních světel. Začátkem měsíce navíc požádala prodejce ve Spojených státech, aby zastavili prodej některých jejích vozů Altima a Sentra. Důvodem byly zprávy o nadměrné spotřebě oleje, která může poškodit motor nebo způsobit požár.

respond
anonymous
number of posts-
date of registration-
Wednesday 21.06.2006 11:07, RE: Pro kolegu ze Slovenska
anonym posted by:
Druhá největší japonská automobilka Nissan Motor omezila výrobu ve dvou ze čtyř domácích továren kvůli slabému prodeji doma i v Severní Americe. Značka však nedokázala upřesnit, jak dlouho bude toto omezení trvat a jakého objemu výroby se dotkne.

Podle listu Nihon Keizai byla výroba v jedné továrně snížena o 20 procent a provoz druhé byl omezen o dvě hodiny denně. Minulý měsíc klesla celosvětová produkce automobilky Nissan meziročně o 21 procent. Problémy značky dlouho nebyly známy, ale v posl...
No jo, konkurence tlači ceny dolu a pak to takhle vypadá. hledají se úspory a málokdy se to na výsledku neprojeví. Je to vidět třeba i na BMW, který mám rád, ale poslední dobou mi štve. Ceny aut klesly oproti předchozí generaci, aby auto bylo více dostupný. Já vím, pořád je pro nás drahý, ale ceny o tochu klesly. No a je to vidět v kvalitě. Palubní deska klepe, vypadá lacině. prostě to se mi nelíbí. A tak je to se všema autama. Četl jsem článek o Golfu 5, kterej se za dva roky přestane dělat a bude nahrazen šestou řadou, důvodem jsou vysoké výrobní náklady, malý zisk a taky malá poptávka po autech. No a na to já čekám. Už teď se těším, až vyjde nová řada šest, ceny ojetejch pětek klesnou a já si ji koupim. Budu vědět, že to je celkem kvalitní auto, kde se tak nehledělo na úspory jako u nástupce.
respond




Copyright © EBM system k.s., 2005 – 2024, all rights reserved.