0
back
 

diskuze k tématu: Toyota Land Cruiser pro rok 2012 je v prodeji

category of topic classification: japonská vozidla
anonymous
number of posts-
date of registration-
Tuesday 03.04.2012 20:21, good
já bych to chtěl ukrutně, v benzínu , udělat na LPG. Tohle nebo Tundru. Měl jsem možnost si to prohlednout, i posedět.....paráda.
respond
anonymous
number of posts-
date of registration-
Tuesday 03.04.2012 21:47, RE: good
Petr posted by:
já bych to chtěl ukrutně, v benzínu , udělat na LPG. Tohle nebo Tundru. Měl jsem možnost si to prohlednout, i posedět.....paráda.
Paráda to je, ale raději bych s ohledem na životnost opět koupil předchůdce LC100 4,2TD. Měl jsem LC100 2003-4, měl jsem po ní nástupce LC200 V8 a kvalita Land Cruiser pro mne se stovkou skončila. Osobně LC200 do 100.000km doporučit můžu, pak už rozhodně ne.
respond
anonymous
number of posts-
date of registration-
Friday 06.04.2012 15:53, RE: good
Rutt. posted by:
Paráda to je, ale raději bych s ohledem na životnost opět koupil předchůdce LC100 4,2TD. Měl jsem LC100 2003-4, měl jsem po ní nástupce LC200 V8 a kvalita Land Cruiser pro mne se stovkou skončila. Osobně LC200 do 100.000km doporučit můžu, pak už rozhodně ne.
ahoj....100.000 km pre auto tohto typuu nieje vela, pri mojom pouzivani bude mat tolko km za 2roky. Chces tym povedat, ze uz toyota nieje kvalitna ? Som takmer rozhodnuty, ze si ju tohto roku kupim.... no ak mi das par argumentov proti nej, este popremyslam. Mam teraz kiu sorento s rucnym prepinanim 4x4 uz osmy rok, ma najazdene 320.000 km a som maximalne spokojny. Akurat sa uz trochu hanbim s nou jazdit na rokovania....Porad, za co by som mal kiu vymenit , ked nie za LC V8. Som konzerva, takze nerad menim auta po troch rokoch. Dik za odpoved.
respond
anonymous
number of posts-
date of registration-
Sunday 27.05.2012 13:57, RE: good
- boxer - posted by:
ahoj....100.000 km pre auto tohto typuu nieje vela, pri mojom pouzivani bude mat tolko km za 2roky. Chces tym povedat, ze uz toyota nieje kvalitna ? Som takmer rozhodnuty, ze si ju tohto roku kupim.... no ak mi das par argumentov proti nej, este popremyslam. Mam teraz kiu sorento s rucnym prepinanim 4x4 uz osmy rok, ma najazdene 320.000 km a som maximalne spokojny. Akurat sa uz trochu hanbim s nou jazdit na rokovania....Porad, za co by som mal kiu vymenit , ked nie za LC V8. Som konzerva, takze ...
Zdar, osobně bych taky volil LC 100, protože to je auto, ve kterém nic důležitého nechybí, ale je ještě uděláno pořádně ... např. konstruktéři LC V8 chyběli ve škole, když se učil přenos výkonu, protože jinak by nemohli udělat nebetyčnou prasárnu - náhon předního kardanu realizují řetězem, to je fakt u auta, které si říká off road, naprosto neuvěřitelné.
respond




Copyright © EBM system k.s., 2005 – 2024, all rights reserved.