0
back
 

diskuze k tématu: Automat Toyota Multidrive

category of topic classification: poradna, technické dotazy, automobilky, japonská vozidla
Kohout Pavel
number of posts65
date of registration28.11.2013
Thursday 10.12.2015 20:19, Automat Toyota Multidrive
Máte někdo delší zkušenosti s Automatem Toyota Multidrive? Šli byste do vozu, stáří 3 roky, nájezd 200 tkm s jasnou servisní historií? Mám z jetého autotomaty typu CVT trochu strach, přece jen jsou na variátor dost rozporuplné reference. Děkuji.
respond
Paul
number of posts773
date of registration07.11.2008
Sunday 13.12.2015 15:31, RE: Automat Toyota Multidrive
Kohout Pavel posted by:
Máte někdo delší zkušenosti s Automatem Toyota Multidrive? Šli byste do vozu, stáří 3 roky, nájezd 200 tkm s jasnou servisní historií? Mám z jetého autotomaty typu CVT trochu strach, přece jen jsou na variátor dost rozporuplné reference. Děkuji.


Nepíšete co je tam za motor, ale km budou očividně pravdivé a pravděpodobně najeté při dálničních jízdách. Zjistil bych si, co bylo na autě vše měněno, převodovka vůbec nemusí být původní a aspoň si uděláte obrázek kolik vydržela. Každopádně, abych šel do takového auta (variátory obecně moc nevydrží) + ten nájezd, cena by musela být hodně zajímavá. Pokud je motor diesel, nešel bych do něj vůbec. Velký krouťák + variátor + ojetý moderní diesel = past
respond
Kohout Pavel
number of posts65
date of registration28.11.2013
Sunday 13.12.2015 21:26, 1,8
Díky za názor.
Motor je tam 1,8 benzín. Cena nové převodovky je prý 10.000 EUR (informace převzatá ze zahraničního Toyota fóra), což je v podstatě cena vozu. Nevím, zda to v ČR někdo opravuje/repasuje. Právě z toho mám strach, že auto najelo většinu km po dálnici a to prý pro variátor není dobré a může být před smrtí (nebo už i po smrti a chudák, kdo to auto koupí).
respond




Copyright © EBM system k.s., 2005 – 2024, all rights reserved.