0
back
 

diskuze k tématu: Ukradený VW Bora

category of topic classification: německá vozidla
anonymous
number of posts-
date of registration-
Saturday 05.01.2008 18:55, david
Lidi jsou svině
respond
anonymous
number of posts-
date of registration-
Saturday 05.01.2008 19:08, RE: david
anonym posted by:
Lidi jsou svině
nejhorší je škodit něčemu, co ti to nemůže oplatit. za krádeže bych sekal prsty. michal
respond
anonymous
number of posts-
date of registration-
Saturday 05.01.2008 19:42,
BEZ ZA TIM CO TI TO AUTO PRODAL, URCO TO MA SCHOVANE V DRUHE GARAZI
respond
anonymous
number of posts-
date of registration-
Saturday 05.01.2008 19:47,
Z tohoto důvodu si nekoupím auto z koncernu VW. Jinak souhlasím - sekat ruce.
respond
anonymous
number of posts-
date of registration-
Saturday 05.01.2008 20:16, RE: bez předmětu
anonym posted by:
BEZ ZA TIM CO TI TO AUTO PRODAL, URCO TO MA SCHOVANE V DRUHE GARAZI
Jj,možná máš pravdu.Četl jsem článek,ženská koupila auto a po cca 14 dnech couvala v garáži a urvala zrcátko.No a ze zrcátka vypadli klíče od auta !!! Vw bych si nikdy nekoupil,možná to jsou dobré auta,ale moje sympatie nemá !!!
respond
anonymous
number of posts-
date of registration-
Sunday 06.01.2008 12:15, RE: bez předmětu
anonym posted by:
Jj,možná máš pravdu.Četl jsem článek,ženská koupila auto a po cca 14 dnech couvala v garáži a urvala zrcátko.No a ze zrcátka vypadli klíče od auta !!! Vw bych si nikdy nekoupil,možná to jsou dobré auta,ale moje sympatie nemá !!!
Stávají se případy, kdy má někdo nově z bazaru auto a to během pár dní/týdnů zmizí (zkušenost z mého okolí). Když jsem kupoval ojetinu, hned jsem nechal namontovat defend lock, abych měl klid.. Jestli bylo chování prodávajícího (ať už bazaru nebo soukromé osoby) podezřelé, nedostal jste všechny klíče apod., zkusil bych podat trestní oznámení na neznámého pachatele a tohle řekl do protokolu. PČR asi stejně na nic nepřijde, ale náhoda je blbec a mohlo by to vyjít.. Je to k pláči, když přijdete na parkoviště a auťák nikde, těm parchantům zlodějským fakt sekat pracky.. na druhou stranu je potřeba (zvlášť u VW group) po koupi auto ještě nějak zabezpečit (zámek zpátečky, tajný vypínač atd.)
respond
anonymous
number of posts-
date of registration-
Sunday 06.01.2008 16:32, RE: bez předmětu
anonym posted by:
Z tohoto důvodu si nekoupím auto z koncernu VW. Jinak souhlasím - sekat ruce.
Lidi v tehle zemi se krade a krade... Je jedno co a jake znacky. Pamtujte ti co za nic nemohou vzdy na to dojedou.
respond
anonymous
number of posts-
date of registration-
Sunday 06.01.2008 17:18, RE: david
anonym posted by:
nejhorší je škodit něčemu, co ti to nemůže oplatit. za krádeže bych sekal prsty. michal
Zajímalo by mě jestli bylo vozidlo nějakým způsobem zabezpečené. A jak.
respond
anonymous
number of posts-
date of registration-
Sunday 06.01.2008 17:29, xy
Zdravím! V téhle lokalitě, pouze o kousek dál mi ukradli v létě také VW Bora Variant, pouze byla stříbrná. Měl jsem ho o něco dýl, 4 měsíce. Byl to mazlík, 1.9 PD, tiptronic, velká navi, prostě snad všechno. To auto nemělo chybu, možná jen to, že se líbila i někomu jinýmu. Bohužel tajnej spínač a podobný zabezpečení jsem chtěl pořídit na podzim. Originál alarm ani nepípl. Tenden co nám auto ukradli jsme to chtěli jít pojistit, formuláře jsem měl vyplněný doma... PČR udělala leda velký hovno, naše auto by našli leda tak když by jim nabouralo do služebny. Počítej s dopisem na začátku února, že pachatel nebyl zjištěn, případ se odkládá. Nenaděláš nic. Teď mám Feldu, polepenou reklamou, o tu snad nikdo nezavadí...
respond
anonymous
number of posts-
date of registration-
Sunday 06.01.2008 18:30, Vina poslanců
Za to můžou ti nahoře. Neumí udělat pořádný zákon na tady ty parchanty. To si v Dubaji nikdo nedovolí, a to tam parkují kabriolety se staženou střechou. A když, Tak je frajer o část ruky kratší.
respond
anonymous
number of posts-
date of registration-
Sunday 06.01.2008 19:08, RE: xy
anonym posted by:
Zdravím! V téhle lokalitě, pouze o kousek dál mi ukradli v létě také VW Bora Variant, pouze byla stříbrná. Měl jsem ho o něco dýl, 4 měsíce. Byl to mazlík, 1.9 PD, tiptronic, velká navi, prostě snad všechno. To auto nemělo chybu, možná jen to, že se líbila i někomu jinýmu. Bohužel tajnej spínač a podobný zabezpečení jsem chtěl pořídit na podzim. Originál alarm ani nepípl. Tenden co nám auto ukradli jsme to chtěli jít pojistit, formuláře jsem měl vyplněný doma... PČR udělala leda velký hovno, naš...
Přesně takovou jsem málem koupil předloni v Německu. Nakonec rozhodlo, že byla o pár euro přes můj limit a naopak jí chybělo něco do délky oproti Passatu. A přiznám se, že moment rizika odcizení tam roli taky sehrál, to auto vypadalo opravdu lákavě. Passat v atypické firemní barvě přežil, i když česaný o airbagy a zámek. Zanedlouho chci jít do auta od kamaráda taky komplet ve firemním designu, nezaměnitelném. A stejně si budu dávat majzla, kde ho nechám stát.
respond
anonymous
number of posts-
date of registration-
Thursday 10.01.2008 21:37, bez předmětu
anonym posted by:
Stávají se případy, kdy má někdo nově z bazaru auto a to během pár dní/týdnů zmizí (zkušenost z mého okolí). Když jsem kupoval ojetinu, hned jsem nechal namontovat defend lock, abych měl klid.. Jestli bylo chování prodávajícího (ať už bazaru nebo soukromé osoby) podezřelé, nedostal jste všechny klíče apod., zkusil bych podat trestní oznámení na neznámého pachatele a tohle řekl do protokolu. PČR asi stejně na nic nepřijde, ale náhoda je blbec a mohlo by to vyjít.. Je to k pláči, když přijdete na ...
Nebo taky hned jak se to doveze překodovat klíče.Jinak te Huldo lituju bylo to pěkny auto.Zdenal Leon
respond




Copyright © EBM system k.s., 2005 – 2024, all rights reserved.