0
back
 

diskuze k tématu: VW Golf - jak na poruchy ve výfukovém systému?

category of topic classification: poradna, technické dotazy, německá vozidla
anonymous
number of posts-
date of registration-
Friday 22.05.2009 15:04, Lambda
Nemůžu si pomoct, ale není hnáhodou lambda sonda ješte před katalyzátorem? To by pak nemohla vědět nic o funkci katalyzátoru, jeho stav se dá zjistit z výsledků emisí. A mám taky dojem, že se píše zplodiny, nikoli splodiny.
respond
anonymous
number of posts-
date of registration-
Friday 22.05.2009 17:40, RE: Lambda
Koloss posted by:
Nemůžu si pomoct, ale není hnáhodou lambda sonda ješte před katalyzátorem? To by pak nemohla vědět nic o funkci katalyzátoru, jeho stav se dá zjistit z výsledků emisí. A mám taky dojem, že se píše zplodiny, nikoli splodiny.
Nevím konkrétně u golfa, ale novější auta mají dvě lambdy, jednu před a jednu za katalyzátorem, právě mimo jiné pro kontrolu funkce katalyzátoru.
V tomto případě bych to asi neřešil a jezdil na ten Shell V power stále, je sice dražší, ale než projedete cenu katalyzátoru to bude doba.
respond
anonymous
number of posts-
date of registration-
Saturday 23.05.2009 19:13, RE: Lambda
shutdown posted by:
Nevím konkrétně u golfa, ale novější auta mají dvě lambdy, jednu před a jednu za katalyzátorem, právě mimo jiné pro kontrolu funkce katalyzátoru.
V tomto případě bych to asi neřešil a jezdil na ten Shell V power stále, je sice dražší, ale než projedete cenu katalyzátoru to bude doba.
¨No priste nez das auto bych radil spise si poridit opravdove auto!!! ))
respond
anonymous
number of posts-
date of registration-
Sunday 13.09.2009 20:54, Autor zde nepíše o způsobu a stylu jeho jízdy.
To je věc naprosto podstatná. Jestliže jezdí pouze krátké jízdy a motor jenom tak šoulá, může být závada jasná. Tento problém jsem řešil s kamarádem. Auto jsem prostě vzal a pořádně ho prohnal. Po provozním zahřátí otáčky k maximu, tak 25 km opravdu temperamentní jízdy k hranici maxima a je opravdu načas klid. Prostě katík vypálit a pročistit. Hledat jiný benzin je neúčelné.
respond
Puk82
number of posts20
date of registration07.07.2018
Monday 08.05.2023 12:40, RE: RE: Lambda
citation:
reakce na: -, 22.05.2009 17:40 (Nevím konkrétně u golfa, ale n ...)


Motor BSE má dvě sondy, takže kontrolují katalyzátor.
respond
Pepanek
number of posts43
date of registration16.01.2022
Tuesday 09.05.2023 09:31, RE: RE: RE: Lambda
citation:
reakce na: Puk82, 08.05.2023 12:40 (Motor BSE má dvě sondy, takže ...)

Tak snad už na to po těch 14 letech taky přišli
respond
Noxik82
number of posts1
date of registration25.01.2016
Tuesday 09.05.2023 22:11, RE: RE: RE: RE: Lambda
citation:
reakce na: Pepanek, 09.05.2023 09:31 (Tak snad už na to po těch 14 l ...)


No, pro jistotu jsem to tu napsal, kdyby chtěli zavzpomínat, co to tenkrát řešil
respond




Copyright © EBM system k.s., 2005 – 2024, all rights reserved.