0
back
 

diskuze k tématu: VW polo gti? Nebo najdu i lepší..

category of topic classification: poradna, jaké auto koupit, automobilky, německá vozidla, japonská vozidla, typ vozidla, osobní, volná diskuze
ezrafitz
number of posts8
date of registration15.02.2017
Wednesday 15.02.2017 20:16, VW polo gti? Nebo najdu i lepší..
ahoj, je mi 24 let. A jde mi pouze o jedno a to je rychlost. Nechystám se na rodinu, nepotřebuju místo v kufru, vlastně nepotřebuju pomalu ani kufr. Jezdím několik let v rodinném voze po tatovi a nesnáším to auto, protože se začíná rozpadat, ale to odbočuju. Nevěřím prodeji ojetých aut a chci si pořídit vlastní malou, novou raketu. Jezdím denně do práce cca 25 km. Sem tam na nějaký výlet s přítelkyní, do obchodu, a párkrát do roka otočím čr, svk a ted s novým autem (jestli do toho prásknu) třeba i dovču u moře. Takže hledám nějakého mini sporťáčka, abych si mohl ráno posunout budík o pět min a nepřijet pozdě do práce. Manuální polo gti s výkonem 141kw a zrychlením na 100 za 6,5 mi příjde jako nejlepší volba, pokud bych chtěl vrazit do auta pul mega a to je muj strop (zatím stále pomyslný :D) ...další adept by možná mohl být Suzuki swift sport, ktery je o pár kw slabší ale taky o něco levnější..Moje otázka prostě zní takto: za předpokladu, že bych byl ochotný do auta vrazit půl mega, prohloupil bych s dražším polem na úkor swiftu? Nebo by jste mi doporučili ještě jiný vůz?

Jde mi pouze a jen o výkon a rychlost...a taky bych rád projel zatáčkou..
a na dražší auta nemam :D

díky za rady, upozornění atd...
respond
Bronn
number of posts128
date of registration23.11.2014
Wednesday 15.02.2017 21:04, aprííííl
To uz je zase april?
Je mi 24 let a jde mi pouze jen o jedno, o rychlost. Jezdim tatinkovym autem, ale to nesnasim a chci si poridit vlastni raketu. Boze na tohle ja nemam nervy. Doufam ze az se zabijes, tak nepriberes nekoho dalsiho. A fotrikovi vzkaz, at toho pul mega investuje nejak rozumneji.
respond
ezrafitz
number of posts8
date of registration15.02.2017
Wednesday 15.02.2017 21:15, znovu
tak jinak, je jedno kolik mi je let a je jedno, kde si peníze seženu, jak se píše skoro v každém příspěvku...peníze jsou dnes velice levné a jen hlupák neušetří, nebo dokonce nevyjde z výplatou. Jde mi jen o názor jaké auto. Mám řidičák od 18ti, v práci mimo jiné dělám i jako řidič, někdy i s přívěsem. Nikdy jsem neboural, několikrát jsem se tomu tak tak vyhl a každá taková situace řidiče přiučí, co všechno se může na silnici přihodit. A v dnešní době už se může na silnici stát vážně cokoliv :D ...zeptám se teda jen jako "prostě někdo" Jaké je nejrychlejší auto do pul milionu? :D

A pokud je víc adeptů, které je nejspolehlivejší, které nejšťavňatější, které se z nich naopak muze byt více poruchové?
respond
ezrafitz
number of posts8
date of registration15.02.2017
Wednesday 15.02.2017 21:15, re
a má tam být s výplatou, pardon :D
respond
BobanHTP
number of posts2404
date of registration19.08.2015
Thursday 16.02.2017 08:57, RE: VW polo gti? Nebo najdu i lepší..
ezrafitz posted by:
ahoj, je mi 24 let. A jde mi pouze o jedno a to je rychlost. Nechystám se na rodinu, nepotřebuju místo v kufru, vlastně nepotřebuju pomalu ani kufr. Jezdím několik let v rodinném voze po tatovi a nesnáším to auto, protože se začíná rozpadat, ale to odbočuju. Nevěřím prodeji ojetých aut a chci si pořídit vlastní malou, novou raketu. Jezdím denně do práce cca 25 km. Sem tam na nějaký výlet s přítelkyní, do obchodu, a párkrát do roka otočím čr, svk a ted s novým autem (jestli do toho prásknu) třeba i dovču u moře. Takže hledám nějakého mini sporťáčka, abych si mohl ráno posunout budík o pět min a nepřijet pozdě do práce. Manuální polo gti s výkonem 141kw a zrychlením na 100 za 6,5 mi příjde jako nejlepší volba, pokud bych chtěl vrazit do auta pul mega a to je muj strop (zatím stále pomyslný :D) ...další adept by možná mohl být Suzuki swift sport, ktery je o pár kw slabší ale taky o něco levnější..Moje otázka prostě zní takto: za předpokladu, že bych byl ochotný do auta vrazit půl mega, prohloupil bych s dražším polem na úkor swiftu? Nebo by jste mi doporučili ještě jiný vůz? Jde mi pouze a jen o výkon a rychlost...a taky bych rád projel zatáčkou..a na dražší auta nemam :Ddíky za rady, upozornění atd...


Nejdříve sepiš závěť, pak si uvědom, že většinou nezabiješ jen sebe, ale někoho, kdo za tvou posedlost rychlostí vůbec nemůže, ono zabít celou rodinu s dětmi není zrovná vizitka tvého intelektu a moudrosti
Doporučuji = začni závodit, je jedno jestli v motokárách nebo něčem jiném, tam nech vyždímat testosteron. Pak si v klidu a komfortu sedni a jeď domů a modli se, že nezabiješ ani sebe ani nedejbože někoho jiného
respond
ezrafitz
number of posts8
date of registration15.02.2017
Thursday 16.02.2017 11:10, Znovu odpověď neprisla
Hele Ja se nechci s nikym dohadovat. Pracuju od 18ti, dostal jsem šunku co se dá sehnat za par tisíc a už to ani nebudu prodávat, protože to bych nikomu nepřál. Myslim, ze nejsem jediný, na koho padla hromada šrotu po rodičích. Pokud staříci neradi slyší ze ma někdy peníze i někdo mladší, tak je mi to líto ale Ja se tady ptám na něco úplně jiného než na to, na co mi tady vy odpovidate
respond
ezrafitz
number of posts8
date of registration15.02.2017
Thursday 16.02.2017 11:12, A mimochodem jako..
A kde jste přišli na to ze mi dal tatínek půl mega proboha?
respond
sheogorath
number of posts527
date of registration27.05.2016
Thursday 16.02.2017 12:06, re: polo vs. swift
Kdyz bych se mel rozhodnout mezi Polo vs. Swift, tak jednoznacne Swift. Uz jen proto, ze bych proste min veril TSI motoru.

Kup si treba Mazdu MX-5, uzijes si zabavu a pritom to nema az takovej vykon. Takovy auto min "maskuje" rychlost, a i nizsi rychlosti ti prijdou zabavny.
A to neber jako nejaky posmivani, ale opravdu je lepsi pro zacatek neco s nizsim vykonem.
Jo a nebudes za to muset davat pul milionu. Mezi nama, pul mega dat za Polo....

Doporucil bych predtim zajet treba do V. Myta nebo nekam, kde se da zajezdit na okruhu, a tam si to auto vyzkousel. Zjistovat si limity auta na silnici v provozu je 3.14covina.



respond
freebike1
number of posts14
date of registration11.09.2015
Friday 17.02.2017 09:15, haha
Nooo to je zase dotaz, úplně vidím rudě. Mladý cápek by rád rychlé auto. Chlapče - v obci je většinou rychlost 50 někdy i 30 km/h, mimo obec 90 a na dálnici max 130 km/h - tak na co potřebuješ rychlé auto frajírku? Abys mohl zabít sebe i svou přítelkyni ? Bohužel jsme byli asi všichni takoví a až teprve s věkem na to přijdeš, že pokud si potřebuješ ten adrenalín někde vyzkoušet, jsou k tomu závodní dráhy nebo sporty a koníčky , kdy se můžeš dosytosti vyblbnout a ne přeplněné silnice. Dnešní mládež by potřebovala na 2 roky na vojnu aby měla trochu té disciplíny, dělat nějaký sport a né se jen bavit a obtěžovat své okolí svým nevhodným a nebezpečným chováním. Dnes ráno jsem viděl opět něco podobného - mladý frajírek v BMW nutně potřeboval předjíždět na dálnici zprava a myškoval sem a tam - dopravní špička - pomohl si asi tak o 2 vteřiny a na konci dálnice jsem ho potkal na semaforu a jen jsem kroutil hlavou co ho vedlo k tak nebezpečné jízdě a lepení se na auta před sebou, aby pak byl v cíli stejně rychle jako lidi co dodržují pravidla. Porušil mimo jiné zákaz předjíždění zprava a nedodržení bezpečné vzdálenosti a překročení povolené rychlosti. Předpokládám, že stejně bude jezdit i náš mistr od dotazu...hnus.
respond
sheogorath
number of posts527
date of registration27.05.2016
Friday 17.02.2017 12:06, RE
Muzeme jen doufat, ze jak do toho sedne, zapne se mu neco jako pud sebezachovy.
Mozna by si mel spis koupit motorku - jede to rychle, a je mnohem vetsi sance, ze pripadne zlikviduje jen sebe
respond
PatM
number of posts199
date of registration07.08.2016
Friday 17.02.2017 17:07, RE
Za půl mega je 208 GTI, která má 153kw Ale k moři bych tím teda vážně jet nechtěl, ale to žádným malým autem
respond
radek.slivaFB
number of posts181
date of registration16.03.2013
Saturday 18.02.2017 10:00, hothatch
Dobrý den,

na výběr máte jasné kandidaty a to je Fiesta ST, peugeot 208gti ( nemuzu si pomoct ale prijde mi to zenske auto :D), potom Clio nejlepe Trophy 163kw, Corsa OPC a nebo clio, nejlepsi jizdni vlastnosti bude mit Fiesta, corsa a clio, corsa bude asi zaroven nejtvrdsi...Za me by to bylo clio...protoze prave s polem bude asi nejmensi zabava ale na denni jizdu naopak bude nejpohodlnejsi...kdyz tam nebudou nesmyslne velka kola .

Šťastnou ruku při výběru.
respond
brin
number of posts727
date of registration28.03.2011
Saturday 18.02.2017 18:53, Subaru
Já bych do výběru ještě zařadil předváděčky. Dá se tak dostat k super zajímavým autům. Třeba Subaru BRZ nebo Toyota GT86.
respond
deleted user
number of posts
date of registration
Sunday 19.02.2017 06:05, RE: Subaru
brin posted by:
Já bych do výběru ještě zařadil předváděčky. Dá se tak dostat k super zajímavým autům. Třeba Subaru BRZ nebo Toyota GT86.


naprostý souhlas, to by byla moje volba, efekt zábavnosti u zadokolky má mnohem větší hodnotu
respond




Copyright © EBM system k.s., 2005 – 2024, all rights reserved.