0
back
 

diskuze k tématu: Výběr auta mezi Volkswagen a Škoda

category of topic classification: poradna, jaké auto koupit, jaké palivo vybrat, jaký typ motoru vybrat, servisní náklady, automobilky, česká vozidla, německá vozidla, typ vozidla, osobní
Sarah97
number of posts1
date of registration09.06.2022
Thursday 09.06.2022 23:07, Výběr auta mezi Volkswagen a Škoda
Dobrý den, chtěla bych si pořizovat své auto. A jelikož jsem ženská, která se v těch motorech moc nevyzná,tak bych si rada nechala poradit ?Zatím jezdím v rodinném Fordu C-maxovi rok výroby 2008 (pro info)
Pátrala jsem na netu a vybírám mezi Volkswagen (ať už passat, golf, může být i combi) nebo Škoda Octavia 2. Chtěla bych rok výroby 2010 a výše, spíše novější auto, které oproti tomu Fordovi bude o něco málo svižnější (dynamičtější) a nebude to taková krabička ? motor se kterým nebudu víc v servise jak na cestě. Nájezd se měsíčně pohybuje kolem 400 km/měsíc. Cenově tak do 250 tis. Měla jsem vybraný auta se slabším motorem a silným výkonem což mi nebylo doporučeno. Mám možnost dovozu z německa.Najde se někdo kdo mi poradí, abych zbytečně nešlápla vedle? ?? děkuji za odezvy
respond
Giorgio
number of posts814
date of registration09.05.2007
Friday 10.06.2022 15:45, RE: Výběr auta mezi Volkswagen a Škoda
citation:
reakce na: Sarah97, 09.06.2022 23:07 (Dobrý den, chtěla bych si poři ...)


Na tak malý nájezd a ne úplně kdovíjak štědrý rozpočet se v první řadě vyprdněte na předražené volkswageny, které nenabízejí žádnou nadstandardní kvalitu a v podstatě vždycky je pohání přeplňovaný motor (potenciální zdroj komplikací). Pro vás může být vhodným autem například Mazda CX-5 nebo Mazda 6 s dvoulitrovým atmosférickým benzinovým motorem SkyActiv a s trochou štěstí je za těch 250 tisíc pořídíte.
respond




Copyright © EBM system k.s., 2005 – 2024, all rights reserved.