0
back
 

diskuze k tématu: Silnější kupé kabrio okolo 250.000,-

category of topic classification: poradna, jaké auto koupit, servisní náklady, automobilky, německá vozidla, japonská vozidla, ostatní, typ vozidla, osobní
bubo82
number of posts2
date of registration08.05.2011
Friday 04.10.2013 16:41, Silnější kupé kabrio okolo 250.000,-
Dobrý den, potřeboval bych prosím poradit s výběrem auta, od něhož očekávám skládací pevnou střechu, dobrý vzhled, svižný motor a pokud možno automat. Mým hlavním původním kandidátem je VW EOS 3.2FSI, jelikož už ale jeden VW doma mám, možná by to chtělo něco nápaditějšího, tudíž dalšími favority jsou Volvo C70 T5, popř. i D5, jen nevím jakou čekat spolehlivost u automatické převodovky Volvo, zda je to měnič nebo dvojspojka atd.. Dále se mi líbí Ford Focus CC, sice nenabízí až tak zajímavé pohonné jednotky, ale zase je to kompenzováno nižší pořizovací cenou. Z této kategorie cenově přijatelnějších CC můžu ještě jmenovat Megane, Astra, P307, ale u těchto aut si nejsem ani trochu jistý jestli je to správní volba. No a poslední a v mých očích moc zajímavý kousek co se motoru a vzhledu týká je Lexus SC430. Jenže to jsou vody pro mě neprobádané, můžete prosím poradit s výběrem? Děkuji
respond


update
you watch this topic

stop watching this topic

similar vehicles on offer:




Copyright © EBM system k.s., 2005 – 2024, all rights reserved.