0
back
 

diskuze k tématu: Vzhled stránek Tipcars

category of topic classification: poradna, ostatní
Zdeny60
number of posts1231
date of registration08.09.2009
Tuesday 13.03.2018 10:32, Vzhled stránek Tipcars
Dovolím si napsat svůj názor na vzhled nových stránek. jedním slovem - PŘÍŠERNOST!
Nechápu trend dnešní doby ve snaze změnit všechno, co k něčemu bylo a nějak vypadalo, za každou cenu. Ta vehementní snaha přinést něco nového odhaluje nedostatek invencí autora stránek a křečovitou snahu předělat něco, na co byli čtenáři po dobu X let zvyklí. Toto je příklad, jak to opravdu vypadat nemá. Bohužel, toto je dnes zcela obvyklé, že přijde někdo někam nový a myslí si, že zná všechno nejlépe. Výsledek je pak tristní.
respond
David V
number of posts2053
date of registration16.05.2007
Tuesday 13.03.2018 10:52, RE: Vzhled stránek Tipacars
citation:
reakce na: Zdeny60, 13.03.2018 10:32 (Dovolím si napsat svůj názor n ...)


Dovolím si souhlasit.

Už jen ten Nick v kolečku, když tady má většina auto je naprosto debilní.
respond
autovoko
number of posts9
date of registration09.12.2018
Tuesday 13.03.2018 11:02, Ježíšmarjá, kdo se v EBM zbláznil?
PROČ MUSÍ BÝT VŠECHNY ZMĚNY K HORŠÍMU????
respond
PatM
number of posts199
date of registration07.08.2016
Tuesday 13.03.2018 11:04, RE: Vzhled stránek Tipacars
Dovolím si nesouhlasit. Vzhled a hlavně ovládání a přehlednost mi přijde mnohem lepší, naíc se to i rychleji načítá.
respond
deleted user
number of posts
date of registration
Tuesday 13.03.2018 12:57, RE: RE: Vzhled stránek Tipacars
Děkujeme za Vaše názory.
To co si myslíte, pokud je to konstruktivní kritika, je pro nás důležité.

Chápeme, že za těch 20 let se Vám dostala design a ovládání pod "kůži", ale změna byla nutná pro další vývoj našich služeb. Nikdo nemá rád změny...
respond
sheogorath
number of posts527
date of registration27.05.2016
Tuesday 13.03.2018 14:52, RE: RE: RE: Vzhled stránek Tipacars
citation:
reakce na: Vítek, 13.03.2018 12:57 (Děkujeme za Vaše názory.To co ...)


Urcite, pokrok je potreba, ale:

- Nova stranka je moderni a pomerne svizne se nacita, nicmene, chtelo by to odladit layout pro mobilni zarizeni, a pro desktopy. Me prijde, ze mate jeden styl pro oboje, a na desktopu to vypada celkem spatne. Nevyuziva misto na dnes beznych sirokouhlych monitorech, je spis navrzena "na vysku", navic je vse zarovnano k levemu okraji

- Odpadla moznost nekolika otevrenych clanku

Jinak za me ok, treba "Magazin" vypada dobre (jen doladit ten layout)
respond
HoNZA
number of posts248
date of registration28.04.2008
Tuesday 13.03.2018 14:55, RE: RE: RE: Vzhled stránek Tipacars
citation:
reakce na: Vítek, 13.03.2018 12:57 (Děkujeme za Vaše názory.To co ...)


Změna mě taky nenadchla. Vyhledávání aut není přehledné, chybí možnost srovnání aut podle kilometrů, na jeden pohled je vidět jen pár nabízených aut, galerie neumožňuje rychlé přeskočení několika /více než 5/ obrázků. Uvítal bych možnost srovnat auta podle více kritérií naráz /např kilometry a roky výroby/. Zmizela možnost mít otevřených víc karet aut pro vzájemné srovnání. Diskuzní fórum defaultně nabízí k nahlédnutí jen některá témata, je třeba navíc odkliknout "zobrazit všechna témata" - proč? Z rozhraní je znát příklon k řekněme "sociálně síťovému" přístupu, ale myslím, že sem chodí většina lidí hledat auta. Ano, diskuzní fórum tu je taky, ale to hlavní jsou auta a ne ty řeči kolem nich, které stejně dělá jen pár lidí /tipnul bych, že je to cca do 30 pravidelných přispěvatelů/. stránka je nepochopitelně zarovnaná jen k jednomu kraji a cca 35% monitoru je nevyužitých? proč?
respond
Koloss
number of posts639
date of registration19.09.2008
Tuesday 13.03.2018 17:23, Názor na nový TipCars
Strašně roztahané, na všechno se otevírá nová stránka na které téměř nic není, nemůžu nic najít, asi jsem skončil.
respond
Ohm1
number of posts1
date of registration13.03.2018
Tuesday 13.03.2018 17:29, Změna webu
Web tipcars vynikal vychytaností, přehledným designem, odlišoval se vzhledem od ostatních inzertních vyhledávačů...ted? spousta vychytávek chybí...srovnání dle km např., design, kdyby tu nebyl nápis tipcars, netušil bych, kde jsem, všechny weby totiž vypadají stejně...zazněla tu otázka, proč změny vždy k horšímu? s tím souhlasím na sto procent...
Za mě? Zkažený den, chodil jsem se rád...
respond
deleted user
number of posts
date of registration
Tuesday 13.03.2018 19:46, RE: Změna webu
- více článků/inzerátů si můžete otvírat do záložek tak jako kdekoliv na internetu
- možnost srovnávání aut přibude funkce "porovnávání" v garáži
- řazení aut dle dalších parametrů můžeme přidat

Děkujeme za konstruktivní kritiku
respond
deleted user
number of posts
date of registration
Tuesday 13.03.2018 19:54, RE: A je to v p.....
citation:
Strašně roztahané, na všechno se otevírá nová stránka na které téměř nic není, nemůžu nic najít, asi jsem skončil.


Nějaký nápad jak to vylepšit? Víme, že nikdo není dokonalý, ani naše návrhy. S touto novou verzí bude pro nás, autory jednodušší pracovat, vyvíjet.
respond
Koloss
number of posts639
date of registration19.09.2008
Tuesday 13.03.2018 20:01, RE: RE: A je to v p.....
citation:
reakce na: Vítek, 13.03.2018 19:54 (Nějaký nápad jak to vylepšit? ...)


Vždyť se tohle téma ani neobjevilo mezi posledně založenými tématy. Všechno je moc roztahaný, stačilo by jen nabídka názvů témat a počet příspěvků, jedno téma na řádek. Stejně tak nabídka aut - zhustit jedno auto na řádek.
respond
ruo140
number of posts4
date of registration10.08.2014
Wednesday 14.03.2018 00:15, Vzhled webu
Někde jsem vyplňoval dotazník ohledně webu, ale to jsem netušil, že to dopadne takhle. Byla tu i možnost, vrátit se ke staré verzi, to už nejde? Jestli ne, tak doufám, že to vylepšíte. Jsou vyhledávače, kde jde nakonfigurovat, které značky a typy aut se mi mají zobrazovat a naopak které značky a typy ne. Tak jsem to psal i v tom dotazníku. A "parkoviště" proti původní "garáži" - to je tedy tragédie, vždyť to nejde nijak řadit!!!!
respond
ruo140
number of posts4
date of registration10.08.2014
Wednesday 14.03.2018 00:15, Vzhled webu
Omlouvám se za několikeré zveřejnění, ale vypadalo, to, že to nereaguje. To má být to rychlejší načítání? A v "upravit" to nemůžu smazat, všude jinde to přece jde!!!
respond
Citroenak
number of posts718
date of registration13.04.2012
Wednesday 14.03.2018 09:22, Novy web
Novy dizajn my pride celkovo rozbity. Mozno by bolo lepsie stiahnut si bootstrapovu sablonu a vychadzat z nej. Mne najviac vadia tieto dve veci:
- zarovnanie vlavo- cela stranka je prilepena k lavemu okraju. Na pravo mam mnozstvo nevyuziteho miesta. Alebo mam nieco s prehliadacom? Mozno by to chcelo otestovat firefox na linuxe, ale s tym by nemal byt ziadny problem.
- preco je na stranke fora na prvom mieste vyhladavania na pol obrazovky? Podla mna na fore toto nie je najdolezitejsia funkcnost. Je mnozstvo ludi, co sem chodia radit a len tak si citat posledne prispevky. To mi pride zbytocne.

Paci sa mi ale zalozka magazin, ta vyzera pekne. Az teda na to zarovnanie..
respond
danet - redakce TipCars
number of posts535
date of registration16.11.2012
Wednesday 14.03.2018 09:51, Nový web
Děkujeme všem za věcné přípomínky k nové verzi. Nový TipCars stále ladíme a obecně lze říct, že veškeré funkce, které nabízela stará verze by měly být zachovány(pokud je tam v tuto chvíli nevidíte, pracuje se na nich). Jsme rádi za Vaše podněty, které můžeme využít v plánování dalšího vývoje webu. Díky a hezký den všem
respond
autovoko
number of posts9
date of registration09.12.2018
Wednesday 14.03.2018 09:58, RE: Nový web
citation:
reakce na: danet - redakce TipCars, 14.03.2018 09:51 (Děkujeme všem za věcné přípomí ...)


Tak vám držím palce ať dosáhnete alespoň takové úrovně jako byl starý TipCars.
respond
Kojot027
number of posts111
date of registration02.01.2011
Wednesday 14.03.2018 10:52, RE: RE: A je to v p.....
citation:
reakce na: Vítek, 13.03.2018 19:54 (Nějaký nápad jak to vylepšit? ...)

Ahoj, reakce za mne je dost rozpačitá. Design je moc světlý. Nemá ostré obrysy, vše mi splývá do bílé/světle modré a světle šedé. Původní design byl víc vyhraněný. Styl FB mi fakt nesedí.
Při vyhledávání mi již v probíhajcím hledání ukazovalo u modelu počet kusu.. tady je až dole tlačítko. Jinak za mě je stránka spíš na výšku než pro širokoúhlý LCD..
A pomalá tragicky pomalá. Jak načtení tak reakce na klik a změnu hledání jsou i v řádu 15 sec a déle..
Zobrazení jen určitých článků z diskuse atd..kliky navíc..původní byl top. Zkuste se mu přiblížit při změně platformy..
respond
deleted user
number of posts
date of registration
Wednesday 14.03.2018 11:38, RE: RE: RE: A je to v p.....
Čísla o počtech inzerátů budou během dneška, ale určitě by to nemělo trvat 15 sekund. Zkouším to i na mobilním připojení a max. 1 sekunda při špatném signálu.
respond
KLR
number of posts60
date of registration13.07.2012
Wednesday 14.03.2018 11:42, RE: Vzhled webu
citation:
reakce na: ruo140, 14.03.2018 00:15 (A "parkoviště" proti původní "garáži" - to je tedy tragédie, vždyť to nejde nijak řadit!!!!)


teď už to jde

budu dodělávat ještě chybějící vlastní poznámky na parkovišti a cenu aktuální vs v době zaparkování
respond
  1 2 3 ... 5


update
you watch this topic

stop watching this topic




Copyright © EBM system k.s., 2005 – 2024, all rights reserved.