bought in
D, first owner, not crashed, service book, Nehavarovaný, 1. majitel, garance původu, prověřeno Cebia. Honda je dobře udržovaná a celkově ve velmi dobrém stavu, bez poškození a závad, 100% technický stav. Velmi úsporný a spolehlivý provoz, spotřeba 5-6 litrů. Jezdí perfektně, přijeďte se podívat a svézt se. Možnost prohlídky na zvedáku a připojení na diagnostiku. Více info na tel: 608384286 p. Gollner