0
back
 

diskuze k tématu: Alfa Romeo 156 JTD - zhodnocení po třech letech a 260 tis. km

category of topic classification: italská vozidla
anonymous
number of posts-
date of registration-
Tuesday 21.07.2009 12:13, Hodnocení ???
Po přečtení článku mě překvapilo závěrečné hodnocení - buď ho psal někdo jiný, nebo pisatel bodování otočil.
Musím souhlasit s chválou designu - alfa po faceliftu z r. 2004 je opravdu hezká. Alfa 159 je ještě hezčí, ale taky o dost dražší
respond
anonymous
number of posts-
date of registration-
Tuesday 21.07.2009 12:59, RE: Hodnocení ???
duch posted by:
Po přečtení článku mě překvapilo závěrečné hodnocení - buď ho psal někdo jiný, nebo pisatel bodování otočil.
Musím souhlasit s chválou designu - alfa po faceliftu z r. 2004 je opravdu hezká. Alfa 159 je ještě hezčí, ale taky o dost dražší
tož autor si myslel, že 5 je nejlepší známka :) takže místo 5 si představte 1. :)
respond
anonymous
number of posts-
date of registration-
Tuesday 21.07.2009 13:05, RE: Hodnocení ???
duch posted by:
Po přečtení článku mě překvapilo závěrečné hodnocení - buď ho psal někdo jiný, nebo pisatel bodování otočil.
Musím souhlasit s chválou designu - alfa po faceliftu z r. 2004 je opravdu hezká. Alfa 159 je ještě hezčí, ale taky o dost dražší
Pisatel neznámkoval, ale bodoval. Nicméně recenze je otřesná, psaná hurá stylem až v příliš optimistickém duchu. Ano motory JTD jsou povedené, ale 5-ti válec je pětiválec a nepřipomíná zvuk 6-ti válce, protože ten má jiný odstup zážehu. Do šestiválce tam přcejen jeden zážeh do dvou otáček kliky chybí.
respond
anonymous
number of posts-
date of registration-
Tuesday 21.07.2009 13:25, Chip
Další blbec co čipuje auto,o tom co takové čipování znamená pro motor a co to vlastně přinese už zde bylo psáno.Jediné auto přímo určené k tomu aby se u něj měnily parametry řídící jednotky byl Nissan Skyline,ale ten nikdy nebyl určen pro normální provoz na silnicích a pokud ho tak někdo chtěl používat,musel tam nechat to co přednastavila autobilka
respond
anonymous
number of posts-
date of registration-
Tuesday 21.07.2009 14:22, pátá??
Mě by jen zajímalo proč jich měl 5, když je to tak dobrý auto??
respond
anonymous
number of posts-
date of registration-
Tuesday 21.07.2009 14:32, RE: pátá??
zyxe posted by:
Mě by jen zajímalo proč jich měl 5, když je to tak dobrý auto??
Také mě to "zarazilo". Na 3 roky 5 Alf. Ale asi s tím po načipování lítal tak rychle, že nezvládl přistání ;) Auto je to ale nádherné, o tom žádná... Alfy mě také berou za srdce, ale asi se k ní ještě nějakou dobu neodvážím. Přecijen i ty zmíněné potížetéto řady představují podle mě docela podstatné komlikace a tak nějak se mi dobrovolně nechce strkat hlava do oprátky.
respond
anonymous
number of posts-
date of registration-
Tuesday 21.07.2009 15:24, RE: pátá??
rohYpnol posted by:
Také mě to "zarazilo". Na 3 roky 5 Alf. Ale asi s tím po načipování lítal tak rychle, že nezvládl přistání ;) Auto je to ale nádherné, o tom žádná... Alfy mě také berou za srdce, ale asi se k ní ještě nějakou dobu neodvážím. Přecijen i ty zmíněné potížetéto řady představují podle mě docela podstatné komlikace a tak nějak se mi dobrovolně nechce strkat hlava do oprátky.
možná nechtěl tolik tratit na ceně tak je rychle prodával dál.Alfa je značka,která ztrácí extrémně rychle hodnotu.
nebo...někteří lidé dokážou fanaticky uctívat a kupovat jednu značku,protože byly v minulosti s jedním kusem spokojeni a pak už přehlíží těch "pár" komplikací jako generálka motoru apod.
respond
anonymous
number of posts-
date of registration-
Thursday 23.07.2009 10:47, Peter
Mýlíte se, pánové. Podle fotky poznávám garáž, kde mi Peter kdysi čipoval Bravo 1,9 JTD (77 kW) a výsledek jsem si nemohl vynachválit. Udělal to rozumně, žádná oblaka za mnou nelétala a jelo to citelně lépe. Hlavně odstranil výkonovou díru kolem 3 tis. ot. A že má pátou Alfu, tomu se nedivte - má Alfy rád a rád je střídá (nevím, jestli je jen koníček nebo si tím úspěšně přivydělává), ostatně na fotce má zrovna dvě.
respond




Copyright © EBM system k.s., 2005 – 2024, all rights reserved.