0
back
 

diskuze k tématu: AUDI Q7 - kolik si vezme šestiválcový třílitr?

category of topic classification: německá vozidla
anonymous
number of posts-
date of registration-
Tuesday 25.03.2008 19:33, RE: bez předmětu
anonym posted by:
...i kdybych na něj měl.
I když je fakt, že já jsem naživo taky pěknej hnus. Ale už si mně chtěl koupit jeden strejda z bavor.
respond
anonymous
number of posts-
date of registration-
Tuesday 25.03.2008 20:07, RE: bez předmětu
anonym posted by:
I když je fakt, že já jsem naživo taky pěknej hnus. Ale už si mně chtěl koupit jeden strejda z bavor.
vtipálku
respond
anonymous
number of posts-
date of registration-
Tuesday 25.03.2008 23:51, Kompletní parametry Audi Q7
Kompletní přehled parametrů téhle audiny je na http://carspector.com/car/audi/004099/
respond
anonymous
number of posts-
date of registration-
Wednesday 26.03.2008 15:05, RE: Kolik se najelo km?
Petr - TipCars.com posted by:
Přesně tak. Naší snahou je dosahovat co nejshodnějších podmínek k testu. Například okruhy jezdím pouze já naprosto stejným stylem, čemuž odpovídají dosahované časy a průměrná rychlost v minimálních odchylkách. Hustotu provozu neovlivním, přesto na okruh vyřázím každý týden ve stejný den a stejnou hodinu (v 90% případu je hustota provozu stejná). Dále nedokážu a ani nechci ovlivnit počasí
škoda, možná právě kdyby jste ještě trošku zapracovali na tom počasí, pak by i "odborníci" uznali, že testy se blíží, sice velice pomalu a neochotně, ale blíži, objektivitě....
respond
anonymous
number of posts-
date of registration-
Wednesday 26.03.2008 15:24, mates
Pro me je to hlavne další důkaz,že BMW jso na motory fakt machři,hodně podobná spotřeba a navíc zvuk 8válce,to je ono.Ne neříkám,že moje BMW je nejlepší na světě,ale mám 330i 2006 a spotřeba při normál jízdě po silnicích 1 třídy cca koleem 120 a spotřeba 8,7,mno myslím že hodně dobrý a navíc zvuk 6zyliondru slast...
respond
anonymous
number of posts-
date of registration-
Wednesday 26.03.2008 21:47, RE: mates
anonym posted by:
Pro me je to hlavne další důkaz,že BMW jso na motory fakt machři,hodně podobná spotřeba a navíc zvuk 8válce,to je ono.Ne neříkám,že moje BMW je nejlepší na světě,ale mám 330i 2006 a spotřeba při normál jízdě po silnicích 1 třídy cca koleem 120 a spotřeba 8,7,mno myslím že hodně dobrý a navíc zvuk 6zyliondru slast...
Přesně tak, bavoráckej třílitr je nej, nej A ten zvuk...
respond
anonymous
number of posts-
date of registration-
Wednesday 26.03.2008 22:17, RE: bez předmětu
anonym posted by:
Ač mám Audi rád, tohle auto bych si nikdy nekoupil.
Je to přerostlý mastodont navenek, přitom uvnitř je místa dost málo.
Auto má vzbudit respekt okolí, což se mu daří, ale jinak jen slabý průměr.....
Já taky ne. SUV neboli sportovně užitkové vehikly jsou klasické podpíratele ega. Nicméně tady to už asi s velikostí přehnali, takže i v této diskuzi se nevyskytl žádný obdivovatel. Nejspíš na to psychologicky zákazníci nedorostli a nebo už s ohledem na masivní ekologickou kampaň nedorostou. To se uvidí. Možná si u audi marketingově počkají a časem si zákazníky vychovají podobně jako u třídy menších SUV mastodontů.
V testu je zajímavá poznámka o jízdních vlastnostech v zatáčkách při vyšší rychlosti, kdy vysoká hmotnost už dělá citelné problémy, které nejsou u mneších suv tak patrné. Obdivovatelé suv si nechtějí připustit, že tato vozidla jsou z pohledu aktivní bezpečnosti méně bezpečné.
respond
anonymous
number of posts-
date of registration-
Wednesday 26.03.2008 23:02, RE: mates
anonym posted by:
Přesně tak, bavoráckej třílitr je nej, nej A ten zvuk...
ano ano, nejlepší auta staví bmw (merdedes) a subaru, audi se může jít vycpat, to je jen masírka pro teplé
respond
anonymous
number of posts-
date of registration-
Friday 28.03.2008 14:16, RE: Test
anonym posted by:
Cekal jsem,ze se nejaky takovy blbec ozve,klidne te svezu ty zavistive pako,jeste ti pridam do ohne-mam ji na devatenactkach replica M6 a v M packetu
Ty si asi riadny kár
respond
symir
number of posts2
date of registration21.09.2011
Sunday 11.02.2018 15:19, Spotřeba
Toto už asi bude číst málokdo. Ale co když- moje dvouleté zkušenosti s Audi Q7 model 2012 3,0 nafta-180KW, 8AT. Spotřeba- do Chorvatska převážně dálnice, cca 130-140km/h, plně zatížení, bez rakve-. do 8,5l/100km. Město- 14-15l/100km, okresky, méně zatížený okolo 7,5l, systém S/S.
Ještě větší pokrok AUDI model r.v. 2016 3.0 200KW- stejná cesta do Chorvatska pod 8l. Pokrok se nezastaví...Tankujeme - Severní Čechy a pak Split -nesvítí kontrolka, nádrž 100l. V zimě ale zvyšuje spotřebu Webasto,.
respond
danet - redakce TipCars
number of posts535
date of registration16.11.2012
Monday 12.02.2018 15:31, RE: Spotřeba
symir posted by:
Toto už asi bude číst málokdo. Ale co když- moje dvouleté zkušenosti s Audi Q7 model 2012 3,0 nafta-180KW, 8AT. Spotřeba- do Chorvatska převážně dálnice, cca 130-140km/h, plně zatížení, bez rakve-. do 8,5l/100km. Město- 14-15l/100km, okresky, méně zatížený okolo 7,5l, systém S/S. Ještě větší pokrok AUDI model r.v. 2016 3.0 200KW- stejná cesta do Chorvatska pod 8l. Pokrok se nezastaví...Tankujeme - Severní Čechy a pak Split -nesvítí kontrolka, nádrž 100l. V zimě ale zvyšuje spotřebu Webasto,.


Dobrý den, budeme rádi, když o svém voze napíšete samostatnou recenzi: http://www.tipcars.com/#vlozit-zkusenost Děkujeme
respond
1 2




Copyright © EBM system k.s., 2005 – 2024, all rights reserved.