0
back
 

diskuze k tématu: Fiat Multipla - Ošklivé, ale zdatné káčátko

category of topic classification: italská vozidla
anonymous
number of posts-
date of registration-
Wednesday 21.11.2007 11:55, moje Multipla
Multipla se staví po bok VW Brouka, Mini Coopru Citroena 2CV jako nesmrtelné designerské dílo, Má štěstí. Opakem lásky je lhostejnost ne nenávist. A ona není snad nikomu lhostejná. Když v ní jedu, a pozoruji při stání na červené ,jak si vedle pasažéři na nás ukazují, jsem pyšný!!! Mám JTD 77kW a po pár opravách ( neměla ty kilometry, co udával pan Kobera z Unhoště) je dost spolehlivá, má tah poměrně nízkou spotřebu. A odveze toho fakt mraky. Doporučuji!
respond
anonymous
number of posts-
date of registration-
Friday 04.04.2008 14:23, spotřeba
Mám 1,6 16 V benzín a i v zimě je spotřeba 8 l / 100 km, v létě se dostávám pod 7,5. A to jezdím celkem : svižně : Je pravda, že velkou akceleraci nemohu čekat, ale zatím mě nikdy při předjíždění nezklamala.
respond
anonymous
number of posts-
date of registration-
Tuesday 04.11.2008 12:11, RE: spotřeba
anonym posted by:
Mám 1,6 16 V benzín a i v zimě je spotřeba 8 l / 100 km, v létě se dostávám pod 7,5. A to jezdím celkem : svižně : Je pravda, že velkou akceleraci nemohu čekat, ale zatím mě nikdy při předjíždění nezklamala.
Mám ji od jara a na spotřebu v zimě jsem zvědavý. Moc ji nehoním, zvláště na dálnici se přes 120 málokdy dostanu (tady fakt silně chybí 6 stupeň, který by otáčky a tím spotřebu dostal dolů, přitom ten motor by to v klidu zvládnul) a i ve městě, když pořád poskakuji, se k 8 litrům často nepřiblížím. Kombinovaně dálnice (cca 40%), okresky zbytek v pohodě kolem 7 litrů (a to jsem tam měl i náklad 500 kg), párkrát jsem byl už na 6,6. Takže, když s tím člověk počítá, dá se to udržet pod kontrolou.
respond
anonymous
number of posts-
date of registration-
Tuesday 12.05.2009 22:48, RE: Multipla
Mike posted by:
Někomu sedí, někomu ne. Kdyby měli všichni stejný vkus, tak všichni jezdíme ve stejném autě ve stejné barvě, jen by si každý podle finančních možností připlatil za výbavu. Mě osobně se Multipla líbí moc - vzenku i zevnitř.
Mě se z venku nelíbí ale jinak velká spokojenost.3tvou mě lidi co odsuzuji Fiaty.Máme v rodině 3 a šlapou jak hodinky.Sháním nějaký věci do interiéru ne moc draho,poraďte kde se mám kouknout.jsem z okolí Č.B.díky
respond
1 2




Copyright © EBM system k.s., 2005 – 2024, all rights reserved.