0
back
 

diskuze k tématu: ALFA ROMEO 156 TS 1,8

category of topic classification: italská vozidla
anonymous
number of posts-
date of registration-
Monday 08.10.2007 14:55, RE: asi štěstí na kousek
anonym posted by:
Tady nikdo netvrdí jak se ten motor jmenuje nebo jaký nese označení. O to tady ani nejde. Stejně jako HTP, V-tec nebo VANOS je jen název technologie. To vim taky, že M52B25 je označení motoru, ty "chytráku".
A ten zakomplexovanej pán co tvrdí že všichni v BMW nemaji mozek, nebo pořádný péro (to nechám bez komentáře)....přečti si, kdo koho začal napadat. Za víc mi nestojíš.
Myslím že ten pán má pravdu. BMW je bezesporu dobré auto ,ale
jeho image škodí určitá skupinka individuí.Otec má 911 turbo a již zmiňo
vané EVO ale ne IX jen VIII.M3 EVOLUTIONneujedea opačně!!!!!A Alfa
muže tomuto souboji jen a pouze přihlížet. Na M3 má jen velmi málo
aut a i naše 911 T 996 to nemá zase až tak lehké. Srovnávat 156GTA
a M3 E46 je nesmyslné. AR GTA se muže měřit s 330i !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!E
respond
anonymous
number of posts-
date of registration-
Monday 08.10.2007 14:58, RE: asi štěstí na kousek
anonym posted by:
Tady nikdo netvrdí jak se ten motor jmenuje nebo jaký nese označení. O to tady ani nejde. Stejně jako HTP, V-tec nebo VANOS je jen název technologie. To vim taky, že M52B25 je označení motoru, ty "chytráku".
A ten zakomplexovanej pán co tvrdí že všichni v BMW nemaji mozek, nebo pořádný péro (to nechám bez komentáře)....přečti si, kdo koho začal napadat. Za víc mi nestojíš.
Vanos je proměnné časování vaček, je skokové,elektro-hydraulické!!!!
HTP je high torgue performance. tedy neco uplne jiné
respond
anonymous
number of posts-
date of registration-
Monday 08.10.2007 15:10,
Alfa romeo 156 je fakt supr kára.
respond
anonymous
number of posts-
date of registration-
Monday 08.10.2007 16:34, RE: asi štěstí na kousek
anonym posted by:
LOL RáĎa nýbrž známý to odborník. Nevím jak dopadla v autobildu 156, ale tak špatně jako Touran nejspíš ne... )))))))))))))))))
len sa nepokakaj s Bavorakom za tie peniazky co si dal za neho si kupim afticko s ktorym by som ta spravil jak nic a bolo bolo by k tomu este novsie o 3,4 roky
respond
anonymous
number of posts-
date of registration-
Monday 08.10.2007 16:55, RE: bez předmětu
anonym posted by:
Alfa romeo 156 je fakt supr kára.
Měl jsem 3 Alfy Romeo 156. Všechny to byly 2,0 TS a s každou jsem najel cca.100tkm. U všech jsem nezaznamenal nějaký problém, co by nějak vyčníval nad problémy ostatních značek. Měnil jsem pouze spotřební věci. Je sice pravda, že alfácký motory žerou trošku víc oleje, ale to se dá eliminovat použití olejů 10W60. Jinak na své první jsem měl najeto 290tkm a motor stále běžel parádně. Já osobně nemůžu říct na Alfu 156 jediné křivé slovo. Potom jsem si koupil Fiata Coupe 20V Turbo a taky naprostá spokojenost. Vše je jenom o tom, jak se auto starám a jak s ním jezdím (nevytáčet za studena atd.). Poté jsem přesedlal na všemi zde vychvalované BMW. Koupil jsem si e39 BMW 528 a se slzou v oku jsem vzpomínal na emoce, které mi dávaly Alfy 156 nebo Fiat Coupe. Jízda v BMW mi připadala jak plavba v parníku. Žádná radost jak u Alfy 156. Se spolehlivostí na tom bylo to BMW stejně a jediný rozdíl byl v tom, že tam nevrzala přístrojovka jak u Alfy 156. Takže buď jsem měl štěstí na 3 kusy Alfy 156, nebo to prostě tak špatný auto není. Já sám jsem typ člověka, co kontroluje stav oleje pravidelně každou vyjetou nádrž a chová se k autu slušně. Dám mu co potřebuje a než od něj něco chci tak ho nechám pořádně ohřát.
respond
anonymous
number of posts-
date of registration-
Monday 08.10.2007 17:52, RE: bez předmětu
anonym posted by:
Měl jsem 3 Alfy Romeo 156. Všechny to byly 2,0 TS a s každou jsem najel cca.100tkm. U všech jsem nezaznamenal nějaký problém, co by nějak vyčníval nad problémy ostatních značek. Měnil jsem pouze spotřební věci. Je sice pravda, že alfácký motory žerou trošku víc oleje, ale to se dá eliminovat použití olejů 10W60. Jinak na své první jsem měl najeto 290tkm a motor stále běžel parádně. Já osobně nemůžu říct na Alfu 156 jediné křivé slovo. Potom jsem si koupil Fiata Coupe 20V Turbo a taky naprostá sp...
Přesně tak,nevýtáčet motor za studena a ušetříš si problémy.Já měl 3 roky 2.0 T.S. a teď už přes rok jezdím s 2.5 V6.Alfa je hrozně návyková záležitost.Má i svoje mouchy,ale ty emoce,zvuk motoru,podvozek,sportovní střih auta.Všechno tohle dohromady se u jiných automobilek těžko hledá.
respond
anonymous
number of posts-
date of registration-
Monday 08.10.2007 19:54, RE: asi štěstí na kousek
anonym posted by:
Myslím že ten pán má pravdu. BMW je bezesporu dobré auto ,ale
jeho image škodí určitá skupinka individuí.Otec má 911 turbo a již zmiňo
vané EVO ale ne IX jen VIII.M3 EVOLUTIONneujedea opačně!!!!!A Alfa
muže tomuto souboji jen a pouze přihlížet. Na M3 má jen velmi málo
aut a i naše 911 T 996 to nemá zase až tak lehké. Srovnávat 156GTA
a M3 E46 je nesmyslné. AR GTA se muže měřit s 330i !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!E
Já jsem to jen napsal, abych věděl, co příjde za diskuzi a stalo se přesně to, co jsem očekával... Nemám GTA 156 ale GTA 147, která je lehčí a rychlejší s kitem Novitec, nicméně ano, M3 je určitě rychlejší. Nicméně jsem musel reagovat na ty kydy o italských autech, které pravidelně plivou veksláci s autem, co má vrtuli na kapotě. Ti se samozřejmě hned chytili na udičku... Ovšem sám musím přiznat, že v současné době už jezdím jak důchodce, protože si jako oko v hlavě střežím svoje poslední dva body... bohužel...
respond
anonymous
number of posts-
date of registration-
Tuesday 09.10.2007 01:18, RE: asi štěstí na kousek
anonym posted by:
LOL RáĎa nýbrž známý to odborník. Nevím jak dopadla v autobildu 156, ale tak špatně jako Touran nejspíš ne... )))))))))))))))))
Dobrá recese na mou osobu hihi Do známého odborníka mi ještě chybí bohužel 50 let praxe Ale jak to má nad 300HP (=slušné auto) tak mě to všecko zajímá ...Touran na 100 tkm jsem zas nečetl já, budu to muset napravit ať vidím kde soudruzi u VW udělali (opět) chybu. Tam u 156 během pár desítek tkm bylo několik zcela zásadních poruch vč prasklého bloku motoru, což mě dostalo. Otázka jak tomu fricci nakládali hehe. Jak to tady dál čtu, tak ti co tu Alfu mají, na tu technickou stránku zas až tak vehementně nenadávají. Jako pocit z auta jedna věc, tam jsem čekal že se majitelé Alf vyřádí víc. Jak jejich rudé vozy válcují vše okolo. Protože ta přístrojovka a celý kokpit= volant / sezení atd musí roztančit i chcíplého mrzouta. To jj, to Alfa umí )) Ale technicky jsem to čekal horší. Já vycházím právě z toho 100tkm testu a pak od kamaráda se 146. Obojí se sypalo až neuvěřitelným způsobem(( Teď si ještě vzpomínám, že má dětská láska z opačného koutu republiky měla 164 (3.0) a teď má 166 (motor ale nevím). Tak se jí budu muset vyptat, jakže to s tou Alfou je A každá automobilka má určitý počet zákazníků dělající značce ostudu. U bmw jsou to především vytuzené, vymlácené 3 s hnědočechy či tuningy v šusťákovce. Ale říkat pouze díky tomu, že bmw je značka pro hovada bych si neodvážil. Třeba většinu benzínových motorů (ropu moc nesleduju) umí u bmw velmi dobře!!! Sice na hvězdu na kapotě nedám dopustit a vede, ale z vrtule respekt náhodou celkem mám. Třeba e65, X5 a M6 se mi aj líbí. To žeby M5 byla parník nesouhlasím!!! V tom případě by totiž musela být 156 motorka, a to by jste mě rozcupovali. Lincoln Town Car, R-R Phantom nebo Čajka 111 (r1958) - to je parník! Ale ne M5? Pchee, to je adrenalin a v decentním balení. Tady je to spíš o řidiči, jak moc umí s tímhle autem doopravy jezdit. Resp co z něj využije. Třeba já bych z něj využil jen asi 3/4 jeho vlastností. To kamarádka obšťastnuje jednoho relativně známého hokejistu (mě moc nechtěla grr), a ten ji občas M6 půjčuje, tak mám info z první ruky! A věřte že to je impozantní auto. A když ho občas řídí 24 letá krasavice, pcheeee, to by bylo na vyblbnutí!!! - a obojí...
respond
anonymous
number of posts-
date of registration-
Tuesday 09.10.2007 09:32, RE: asi štěstí na kousek
anonym posted by:
A já mám 3,2 V6 GTA a natrhnu ti prdel i úsměv ty chytráku... tady je vidět, co za "elitu" si kupuje tyhle vojetý BMW....
Psal jsem ze ojety?? Kupuji auta zasadne nova......:o)
respond
anonymous
number of posts-
date of registration-
Tuesday 09.10.2007 13:42, AR 1.8 TS
Mam AR SW 1.8 TS rv00 najeto 155tis.. Spotřeba oleje je zanedbadetlá cca. 0,5l/5tis., spotřeba po městě max. do 8,5l/100km mimo kolem 7l/100km. Jediné co jsem měnil byly tlumiče -tomu se asi nelze vyhnout. Jediný problém: Začaly kolísat otáčky, vyčistil jsem sání k váze vzduchu a vše OK. Při uvážení tržní hodnoty do 150tis se jedná o bezkonkurenční vůz. Mám ze svého vozu velmi dobrý pocit
respond
anonymous
number of posts-
date of registration-
Wednesday 24.10.2007 01:48,
mam Alfinku 156 2,4JTD je to perfektni auto kraska na silnici
respond
anonymous
number of posts-
date of registration-
Monday 05.11.2007 18:40, RE: AR 1.8 TS
anonym posted by:
Mam AR SW 1.8 TS rv00 najeto 155tis.. Spotřeba oleje je zanedbadetlá cca. 0,5l/5tis., spotřeba po městě max. do 8,5l/100km mimo kolem 7l/100km. Jediné co jsem měnil byly tlumiče -tomu se asi nelze vyhnout. Jediný problém: Začaly kolísat otáčky, vyčistil jsem sání k váze vzduchu a vše OK. Při uvážení tržní hodnoty do 150tis se jedná o bezkonkurenční vůz. Mám ze svého vozu velmi dobrý pocit
je vidět, že se ovládáš:)
mám taky SW, ale 2.0TS... bomba věc na vyblbnutí, velice komfortní sedadla, příznivá cena(řádově poloviční až dvoutřetinová oproti srovnatelnému bmw) a provozní náklady jsou zcela srovnatelné s konkurencí....
měnil jsem rozvody(vč. svíček a vodní pumpy), horní ramena vpředu + stabilizátor
co se týče věcech na motoru, ty jsou docela drahé, ty podvozkové jsou za příznivé ceny
respond
1 2




Copyright © EBM system k.s., 2005 – 2024, all rights reserved.