0
back
 

diskuze k tématu: Hyundai Accent 1.5 CRDi - malá atomovka

category of topic classification: korejská vozidla
anonymous
number of posts-
date of registration-
Monday 28.08.2006 05:56, Co to je????
Sakra tak to se mi ani nechce cist,kdyz vidim same ty otazniky!!
To je jasny dukaz ze ten typek co to sem dal jen nekde zkopiroval!!!
Kdyby se na to alespon podival a opravil ty chyby,co?
Ach joooooooooo!!!!!!
respond
anonymous
number of posts-
date of registration-
Monday 28.08.2006 07:31, Rozvody
Nevíte n?kdo náhodou, ?ím jsou d?lány rozvody u tohoto modelu?
respond
anonymous
number of posts-
date of registration-
Monday 28.08.2006 07:58, RE: Co to je????
Zigi posted by:
Sakra tak to se mi ani nechce cist,kdyz vidim same ty otazniky!!
To je jasny dukaz ze ten typek co to sem dal jen nekde zkopiroval!!!
Kdyby se na to alespon podival a opravil ty chyby,co?
Ach joooooooooo!!!!!!
Omlouváme se všem ?tená??m, jedná se o technický problém zp?sobený updatem serveru. Na odstran?ní usilovn? pracujeme. D?kujeme za pochopení.

respond
anonymous
number of posts-
date of registration-
Monday 28.08.2006 07:58, Hm...
Dela to jen me nebo hacky a carky nemuzete precist?
respond
anonymous
number of posts-
date of registration-
Monday 28.08.2006 07:59, RE: Co to je????
Petr - TipCars.com posted by:
Omlouváme se všem ?tená??m, jedná se o technický problém zp?sobený updatem serveru. Na odstran?ní usilovn? pracujeme. D?kujeme za pochopení.

Super,alespon uz vim proc to je!Pozdeji se stavim procitat))
respond
anonymous
number of posts-
date of registration-
Monday 28.08.2006 09:40, RE: Co to je????
Zigi posted by:
Super,alespon uz vim proc to je!Pozdeji se stavim procitat))
Už je vše v pořádku, ještě jednou se omlouváme. Pěkné čtení.
respond
anonymous
number of posts-
date of registration-
Monday 28.08.2006 11:14, opravdová štika
Když jsem vyděl tohoto Accenta poprvé, tak jsem se celkem zhrozil, protože doma máme Accenta z 1998 a design se mně u něj líbí mnohem víc. Na druhou stranu je vidět, že interier je už opravdu na výborné úrovni a skutečně se mně líbí. A když se k tomu připočte výborný diesel s velmi nízkou cenou, tak si myslím, že toto auto může být u českých řidičů velmi oblíbené. A co se týká spolehlivosti, tak ta už v mém přípedě je u Accenta z 1998 na vysoké úrovni. Takže u mě za 2, ale to jen kvůli vnějšímu designu.
respond
anonymous
number of posts-
date of registration-
Monday 28.08.2006 11:31, RE: opravdová štika
Falco posted by:
Když jsem vyděl tohoto Accenta poprvé, tak jsem se celkem zhrozil, protože doma máme Accenta z 1998 a design se mně u něj líbí mnohem víc. Na druhou stranu je vidět, že interier je už opravdu na výborné úrovni a skutečně se mně líbí. A když se k tomu připočte výborný diesel s velmi nízkou cenou, tak si myslím, že toto auto může být u českých řidičů velmi oblíbené. A co se týká spolehlivosti, tak ta už v mém přípedě je u Accenta z 1998 na vysoké úrovni. Takže u mě za 2, ale to jen kvůli vnějšímu designu.
Dosavadní prodejní výsledky nového Accentu jen a jen potvrzují, že se skutečně povedl. Čestečně Accent supluje prodeje Elantry, která se již jen doprodává. Uvidíme co přinese nová Elantra, v USA je již k mání.
respond
anonymous
number of posts-
date of registration-
Monday 28.08.2006 12:46, RE: opravdová štika
Petr - TipCars.com posted by:
Dosavadní prodejní výsledky nového Accentu jen a jen potvrzují, že se skutečně povedl. Čestečně Accent supluje prodeje Elantry, která se již jen doprodává. Uvidíme co přinese nová Elantra, v USA je již k mání.
Tak novou Elantru jsem zatím ještě neviděl ani na obrázcích, ale pokud něco udělali s její zádí, tak by to mohl být taky velmi povedený vůz, už jen proto, že 2.0 CRDI v Elantře je velmi kvalitní motor a ta cena si myslím bude opět velmi příznivá.
respond
anonymous
number of posts-
date of registration-
Monday 28.08.2006 13:20, elantra
Pokud máte někdo zájem vidět jak vypadá nová elantra, zde je link na fotky interiéru i exteriéru.

http://www.edmunds.com/insideline/do/FVDP/Photos/styleId=100496581
respond
anonymous
number of posts-
date of registration-
Monday 28.08.2006 14:32, RE: elantra
Aleš posted by:
Pokud máte někdo zájem vidět jak vypadá nová elantra, zde je link na fotky interiéru i exteriéru.

http://www.edmunds.com/insideline/do/FVDP/Photos/styleId=100496581
Dík za odkaz.
Je to teda velký skok, hlavně interié se mně velmi líbí.
respond
anonymous
number of posts-
date of registration-
Monday 28.08.2006 15:14, RE: elantra
Falco posted by:
Dík za odkaz.
Je to teda velký skok, hlavně interié se mně velmi líbí.
Jo jo, souhlasím. Pro mě osobně je design staré elantry jedinou větší slabostí, ale každý má jiný vkus.
respond
anonymous
number of posts-
date of registration-
Monday 28.08.2006 15:24, Závěsy
Co mě ovšem rozčiluje tak závěsy v kufru jak elantry tak accentu.
Copak jsou ty hydraulické vzpěry tak drahé??
respond
anonymous
number of posts-
date of registration-
Monday 28.08.2006 18:57, RE: Závěsy
Aleš posted by:
Co mě ovšem rozčiluje tak závěsy v kufru jak elantry tak accentu.
Copak jsou ty hydraulické vzpěry tak drahé??
Accenta co mám doma mám v hatchbacku, takže mám hydraulické vzpěry, ale pokud to sedany nemají, tak je to věc za pár korun, která může pěkně rozčilovat.
respond
anonymous
number of posts-
date of registration-
Tuesday 29.08.2006 15:19, RE: Závěsy
Falco posted by:
Accenta co mám doma mám v hatchbacku, takže mám hydraulické vzpěry, ale pokud to sedany nemají, tak je to věc za pár korun, která může pěkně rozčilovat.
Né,že bych byl odborník,ale i kdyby kufry těhle sedanů měly vzpěry,tak by musely mít tyhle ohavný dlouhý panty. Jen si představte,kde by bylo otevřený víko,kdyby mělo panty jako ostatní dveře..
respond
anonymous
number of posts-
date of registration-
Wednesday 30.08.2006 01:28, RE: elantra
Aleš posted by:
Pokud máte někdo zájem vidět jak vypadá nová elantra, zde je link na fotky interiéru i exteriéru.

http://www.edmunds.com/insideline/do/FVDP/Photos/styleId=100496581
Myslím že "evropská" Elantry verze se bude ještě, možná jen v detailech, lišit. Ale jak bývá zvykem, pro nás to bude ještě přitažlivější změna.
respond
anonymous
number of posts-
date of registration-
Friday 01.09.2006 09:51, Dobré a ještě lepší
Vážený autore,
s chutí jsem si přečetl dobrou recenzi a jako ctitel značky (accent, nyní elantra CRDi) mohu jen dodat, že kvalitou výroby a životností vůz jistě nezklame, naopak předčí evropskou konkurenci. Navíc se prodával, možná ještě prodává, za akční cenu 300 tisíc. To už je velká atomovka!
respond
anonymous
number of posts-
date of registration-
Friday 01.09.2006 10:27, RE: Dobré a ještě lepší
donald posted by:
Vážený autore,
s chutí jsem si přečetl dobrou recenzi a jako ctitel značky (accent, nyní elantra CRDi) mohu jen dodat, že kvalitou výroby a životností vůz jistě nezklame, naopak předčí evropskou konkurenci. Navíc se prodával, možná ještě prodává, za akční cenu 300 tisíc. To už je velká atomovka!
Bych řekl, že hlavně cenou předčí evropskou konkurenci, každopádně kvalita aut značky Hyundai šla v posledních letech enormě nahoru. Accent je toho jen důkazem, a jak píšu závěrem testu, stal se pro mě největším letošním překvapením, zejména díky motoru.

A fotky s pozadím JETE jsem zvolil záměrně Jako adekvátní přirovnání.
respond
anonymous
number of posts-
date of registration-
Wednesday 06.09.2006 17:21, RE: Dobré a ještě lepší
Petr - TipCars.com posted by:
Bych řekl, že hlavně cenou předčí evropskou konkurenci, každopádně kvalita aut značky Hyundai šla v posledních letech enormě nahoru. Accent je toho jen důkazem, a jak píšu závěrem testu, stal se pro mě největším letošním překvapením, zejména díky motoru.

A fotky s pozadím JETE jsem zvolil záměrně Jako adekvátní přirovnání.
Petr Śikl- právě sháním auto, původně jsem chtěl o třídu větší, mírně jetou ojetinu ( Octavia Tdi 81Kw), ale po přečtení Vašeho článku jsem šel na test.jízdu a Accentem a bylo rozhodnuto. Velká škoda, že auto bude k prodeji až začátkem ledna ( Crdi-elegance). Chtěl bych se optat, jestli jste u auta měřil také spotřebu nafty při vyšších rychlostech ?
respond
anonymous
number of posts-
date of registration-
Thursday 07.09.2006 11:51, RE: Dobré a ještě lepší
Honza Zikmund posted by:
Petr Śikl- právě sháním auto, původně jsem chtěl o třídu větší, mírně jetou ojetinu ( Octavia Tdi 81Kw), ale po přečtení Vašeho článku jsem šel na test.jízdu a Accentem a bylo rozhodnuto. Velká škoda, že auto bude k prodeji až začátkem ledna ( Crdi-elegance). Chtěl bych se optat, jestli jste u auta měřil také spotřebu nafty při vyšších rychlostech ?
Test spotřeby vyšel 2.8.2006 Jinak se nemusíte obávat spotřeby při rychlé jízdě. Pokud budete přesahovat dálniční rychlostní limity, je nutné počítat se spotřebou někde kolem sedmi litrů. Při občasném překročený povolené rychlosti a těžké noze na plynovém pedálu se mi jen málokdy průměrná spotřeba mimo město přehoupla přes 6 litrů.
respond
1 2




Copyright © EBM system k.s., 2005 – 2024, all rights reserved.