0
back
 

diskuze k tématu: Hyundai Sonata 2.5 V6 GLS a 2.7 V6

category of topic classification: korejská vozidla
anonymous
number of posts-
date of registration-
Friday 02.02.2007 07:04, ?
uff...
respond
anonymous
number of posts-
date of registration-
Friday 02.02.2007 07:18, jizdní vlastnosti?
))))))))))...že popíši jízdní vlastnosti ))))))))..a kde????
respond
anonymous
number of posts-
date of registration-
Friday 02.02.2007 07:22, Divný
Zase jedno nejlepší auto na světě.
Moc jsem nepochopil nějaké věty v textu, jako třeba: Auto je určeno pro lidi co kupují tříválcové škytavky.
Milý pane, každý nepotřebuje jezdit po Jižní spojce 160km/h za 14 litrů.
To umí moderní benzíňák za 8.
A 160HP z 2.5 litru je na dnešní dobu přece jen dost málo.
Navíc Sonata je po pár letech téměř neprodejná, nebo za směšnou cenu.
Třeba zmiňovaný Grandeur. Auto za milion po pěti letech možná prodáte za 200000kč To vyjde skoro levněji jezdit taxíkem
respond
anonymous
number of posts-
date of registration-
Friday 02.02.2007 07:33, RE: Divný
Peet posted by:
Zase jedno nejlepší auto na světě.
Moc jsem nepochopil nějaké věty v textu, jako třeba: Auto je určeno pro lidi co kupují tříválcové škytavky.
Milý pane, každý nepotřebuje jezdit po Jižní spojce 160km/h za 14 litrů.
To umí moderní benzíňák za 8.
A 160HP z 2.5 litru je na dnešní dobu přece jen dost málo.
Navíc Sonata je po pár letech téměř neprodejná, nebo za směšnou cenu.
Třeba zmiňovaný Grandeur. Auto za milion po pěti letech možná prodáte za 200000kč To vyjde skoro levněji jezdit taxíkem
Vážený Peete, nezlob se na mě, ale i Audi za minimálně 2 miliony po pěti letech prodáš za 300.000,- tis Kč.
respond
anonymous
number of posts-
date of registration-
Friday 02.02.2007 07:39, RE: Divný
Michal posted by:
Vážený Peete, nezlob se na mě, ale i Audi za minimálně 2 miliony po pěti letech prodáš za 300.000,- tis Kč.
Zůstatková hodnota je všeobecný problém drahých aut.
Akorát že takové BMW nebo Audi se prodá rychle, protože je o ně zájem, kdežto tak nenápadný Hyundai velice těžko.
respond
anonymous
number of posts-
date of registration-
Friday 02.02.2007 07:47, RE: Divný
Michal posted by:
Vážený Peete, nezlob se na mě, ale i Audi za minimálně 2 miliony po pěti letech prodáš za 300.000,- tis Kč.
No jo 6 valec neni 3 valec s tim souhlasim )))
respond
anonymous
number of posts-
date of registration-
Friday 02.02.2007 07:52, RE: Divný
Peet posted by:
Zůstatková hodnota je všeobecný problém drahých aut.
Akorát že takové BMW nebo Audi se prodá rychle, protože je o ně zájem, kdežto tak nenápadný Hyundai velice těžko.
Takže ten mega navíc je pryč daleko rychleji....
respond
anonymous
number of posts-
date of registration-
Friday 02.02.2007 08:06, sonata
Asi ho nevie pan predat ,tak tu ospevuje kvalitu auta,ktore je povodom z krajiny,kde nedavno len zliezli zo stromov.
respond
anonymous
number of posts-
date of registration-
Friday 02.02.2007 08:25, Sonata
Nevim co vsichni máte, celkem hezky se to četlo, ještě by mě zajímalo pár čísel a jak se autí chová na silnici, ale jinak dobry. Predevsim vitam reakci redakce o zarazení příspěvku na něco jiného než Tdi a malé motory. V6 má pořád zvuk, o Sonatě jsem se dozvěděl spoustu nových info
respond
anonymous
number of posts-
date of registration-
Friday 02.02.2007 09:19, ¨Reprezentativni vuz
Souhlsim, ze auto muze byt konkurenci pro maleho podniaktele, nebo nekdoo kdo se chce citit jako bussines man ale nemam na auta premiovych znacek. Nove hyundai i Kia nejsou spatna auta, nemaji since na BMW audi atd, ale mene narocnym ridicum nabidnou vse v zakladu za prijemnou cenu, cena servisu taky neni hrozna, jen nechapu doporuceni typu: nekupujte fabii HTP kupte hyundai V6, zaprve fabia se da koupit okolo 250 - 350 tis, coz pochybuji o nove sonate, Povinne ruceni na HTP 3800 versis 10 tis za auto do 2,5 obsahu. Potom spotreba. HTP sice zere trosku vic nez konkurence se stejnym obsahem, ale 14 si nevezme. A ten kdo koupi 4valcvouz 1,2 jako treba ja, tak nemam rpoblemy ani s vibracemi, ani se zvukem a spotrebu ma okolo 6 litru kdzy s tim jezdi klidne. A dalsi vec, uz vidim spousty lidi jak parkuji s takto velkym autem v dzungli mesta. Prad barakem, u obchodaku atd. Velka auta jsou dobra, ale jak pro koho
respond
anonymous
number of posts-
date of registration-
Friday 02.02.2007 09:43, RE: Sonata
Martaslover posted by:
Nevim co vsichni máte, celkem hezky se to četlo, ještě by mě zajímalo pár čísel a jak se autí chová na silnici, ale jinak dobry. Predevsim vitam reakci redakce o zarazení příspěvku na něco jiného než Tdi a malé motory. V6 má pořád zvuk, o Sonatě jsem se dozvěděl spoustu nových info
Ta sonata je spíše určená pro usedlejšího řidiče,jelikož je to svým ražením spíše komfortní auto.Žádnej trhač asfaltu,jízdní vlastnosti co se zatáček týče taky žádná sláva.Jakmile člověk ale vyzkouší V6 motor (a je více méně jedno od jaké automobilky),tak těžko se mu jde do "uřvanýho" čtyřválce.Sám mám V6 (ale od alfy) a 1.6 od rencka a je to nebe a dudy.Prostě motory pro fajnšmekry.
respond
anonymous
number of posts-
date of registration-
Friday 02.02.2007 10:45, RE: sonata
dino posted by:
Asi ho nevie pan predat ,tak tu ospevuje kvalitu auta,ktore je povodom z krajiny,kde nedavno len zliezli zo stromov.
Ty si asi jeden z tech, co jsou ohromne pysni na to ze jsme v Europe a pritom nikdy nevystrcil hlavu dal nez do Chorvatska..Az nekdy pojedes ze Ziliny tak se podivej vpravo- stoji tam tovarna a ma na sobe napsano KIA. Tak tam zrovna ti opicaci doskakali a aby se od Slovaku priucili, jak se delaji kvalitni auta.
respond
anonymous
number of posts-
date of registration-
Friday 02.02.2007 10:57,
recenze nic moc, mam znameho ktery kdyz zacal podnikat tak chtel taky trochu reprezentativni a pohodlne auto na nase dalnice , koupil sonatu myslim ze to byla ta druha generace, byl s tim to autem velmi spokojen a dodnes na neho v dobrem vzpomina. pote co vystridal opla zafiru a ted jezdi v peugeotu srotu 607,
respond
anonymous
number of posts-
date of registration-
Friday 02.02.2007 11:05, 130 km/h
Zdar všem, proč tuhle recenzi hned shazovat? Mě se líbí. A utvrzuje mě v tom, že bych takovýhle auto nechtěl. Ale každá ves, jiný pes. Jinak 130 km/h jsem jel bez problémů i se starým motorem 1.9 D od PSA. Pravda, trvalo nějakou chvíli, než se na tuhle rychlost dostal, ale neměl problém jí udržet při relativním pohodlí s možností dalšího zrychlování. On vůbec ten motor byl do 3000 ot/min takovej těžkopádnej, ale když se roztočil, pracovala setrvačnost celkově těžké kontrukce v jeho prospěch.
respond
anonymous
number of posts-
date of registration-
Friday 02.02.2007 12:23, Bravo Krkovičko!
Krkovicka posted by:
Ty si asi jeden z tech, co jsou ohromne pysni na to ze jsme v Europe a pritom nikdy nevystrcil hlavu dal nez do Chorvatska..Az nekdy pojedes ze Ziliny tak se podivej vpravo- stoji tam tovarna a ma na sobe napsano KIA. Tak tam zrovna ti opicaci doskakali a aby se od Slovaku priucili, jak se delaji kvalitni auta.
Už dlouho jsem se tak upřímně nezasmál. Nevím co k tomu víc dodat. Batr Slovák si trošku potřeboval léčit komplex méněcennosti. Zřejmě měl na mysli kvalitu a parametry vozu TAZ 1203 - to je opravdu náš vzor.
respond
anonymous
number of posts-
date of registration-
Friday 02.02.2007 14:06, Hyundai
Ja sam osobne mam take Hyundai ikdyz ne zrovna Sonatu...a co bych rekl k teto znacce? Rozdil mezi tihle a BMW je asi jak kdyz zhltnete hamgurger na stanku....namisto navsevy drahe restaurace. To jest rozhodne zasiti a i uspokoji ale nepocitite pri tom zadny gurmansky pozitek tod vse...
respond
anonymous
number of posts-
date of registration-
Friday 02.02.2007 14:16, RE: Divný
Peet posted by:
Zase jedno nejlepší auto na světě.
Moc jsem nepochopil nějaké věty v textu, jako třeba: Auto je určeno pro lidi co kupují tříválcové škytavky.
Milý pane, každý nepotřebuje jezdit po Jižní spojce 160km/h za 14 litrů.
To umí moderní benzíňák za 8.
A 160HP z 2.5 litru je na dnešní dobu přece jen dost málo.
Navíc Sonata je po pár letech téměř neprodejná, nebo za směšnou cenu.
Třeba zmiňovaný Grandeur. Auto za milion po pěti letech možná prodáte za 200000kč To vyjde skoro levněji jezdit taxíkem
160kmh za 8 litru? muzete zminit jedine auto, ktere to dokaze?
respond
anonymous
number of posts-
date of registration-
Friday 02.02.2007 15:08, RE: Divný
gravedigger posted by:
160kmh za 8 litru? muzete zminit jedine auto, ktere to dokaze?
S novým modelem BMW 320i to není problém!
respond
anonymous
number of posts-
date of registration-
Friday 02.02.2007 18:44, RE: Divný
gravedigger posted by:
160kmh za 8 litru? muzete zminit jedine auto, ktere to dokaze?
BMW 530d je to nafta ale...
respond
anonymous
number of posts-
date of registration-
Friday 02.02.2007 20:23, RE: Divný
gravedigger posted by:
160kmh za 8 litru? muzete zminit jedine auto, ktere to dokaze?
při ustálené rychlosti žere 8l /100km kde co...fabia htp to ale není ta tou dobou žere 13,5....moje stará 530i V8 papá ve 160km/h 10l/100km...nová 530d kolem 8l, 530i R6 necelých 9l...
octavia tdi kolem 9
respond
1 2




Copyright © EBM system k.s., 2005 – 2024, all rights reserved.