0
back
 

diskuze k tématu: Hyundai Sonata

category of topic classification: poradna, jaký typ motoru vybrat, servisní náklady, vše o spotřebě, technické dotazy, korejská vozidla
anonymous
number of posts-
date of registration-
Monday 15.10.2007 06:59,
Parametry stačily.... Jinak OK...
respond
anonymous
number of posts-
date of registration-
Monday 15.10.2007 08:17,
za 150 klacků si kup stříbrnou octáfku z prvních roků výroby, samo že f tédéíčku a na hlínách, protože ten božskej krouťák vocpodu ničím nenahradíš.
respond
anonymous
number of posts-
date of registration-
Monday 15.10.2007 09:31, RE: bez předmětu
anonym posted by:
za 150 klacků si kup stříbrnou octáfku z prvních roků výroby, samo že f tédéíčku a na hlínách, protože ten božskej krouťák vocpodu ničím nenahradíš.
Už se ty magore nauč něco novýho !!
respond
anonymous
number of posts-
date of registration-
Monday 15.10.2007 09:54, RE: bez předmětu
anonym posted by:
Už se ty magore nauč něco novýho !!
?????????? a na víc nemáš?
respond
anonymous
number of posts-
date of registration-
Monday 15.10.2007 10:29, RE: bez předmětu
Pepe posted by:
?????????? a na víc nemáš?
už bych jen doplnil, že ta Oktávka bude mít najeto 120tisKm.....
respond
anonymous
number of posts-
date of registration-
Monday 15.10.2007 10:43, RE: bez předmětu
anonym posted by:
už bych jen doplnil, že ta Oktávka bude mít najeto 120tisKm.....
Co 120, tak 80 nééé.
respond
anonymous
number of posts-
date of registration-
Monday 15.10.2007 13:20, AAA
a pro tu Sonatu nejlépe do AAA, protože tam prodávají pouze vozy v perfektním technickém stavu s nízkým počtem najetých kilometrů, po prvním majiteli /většinou německý důchodce, co jezdil pouze v neděli do kostela/, auta mají servisní knížku, jsou nehavarovaná a nemají stočené km. No a když tam nakupují i takové hvězdy jako Jaromír Jágr a Iveta Bartošová tak není co řešit.
respond
anonymous
number of posts-
date of registration-
Monday 15.10.2007 13:25, Brachy
Jako kočár, to nemusí být špatný.
Spíš než výlevy tady ribízků nahoře by mě zajímalo jesli někdo nemá zkušenosti, jak to vydrží v praze na kostkách (ramena, čepy..) a jaký jsou ceny dílů (druhovýroba i origoš).
respond
anonymous
number of posts-
date of registration-
Monday 15.10.2007 13:56, korejec? už nikdy!
za ty samý peníze si radši kup japonce, toyotu camry nebo nissan maxima, auta stejný třídy s daleko lepší pověstí-oprávněně-a s minimálními nároky na údržbu, výbava bude stejná, ne-li lepší a hlavně bude fungovat! měl jsem oboje, camry 4 roky, maximu 5 let, obě kupovaný jako tříletý a nebyl s nimi jedinej problém, u obou bych doporučil třílitrový šestivály, paradoxně mají v reálu nižší spotřebu než 2.2-2.4 toy nebo 2.0 nissan, konkrétně s camry 2.2 jsem se horko těžko dostával pod deset, s třílitrovou maximou byl dlouhodobej průměr devět litrů
respond
anonymous
number of posts-
date of registration-
Monday 15.10.2007 15:17, RE: bez předmětu
anonym posted by:
Co 120, tak 80 nééé.
jasně 80tis v benzínu, 120 tis v TDI...(protože s dieslem se jezdí víc, to je jasný, néé)
respond
anonymous
number of posts-
date of registration-
Monday 15.10.2007 16:37, RE: AAA
anonym posted by:
a pro tu Sonatu nejlépe do AAA, protože tam prodávají pouze vozy v perfektním technickém stavu s nízkým počtem najetých kilometrů, po prvním majiteli /většinou německý důchodce, co jezdil pouze v neděli do kostela/, auta mají servisní knížku, jsou nehavarovaná a nemají stočené km. No a když tam nakupují i takové hvězdy jako Jaromír Jágr a Iveta Bartošová tak není co řešit.
Opravdu? Já jsem naopak slyšel, že tam některá auta nemají ve stiprocentním stavu, např. že škrábance v metalickém laku opravují jen retušovací tužkou apod.
respond
anonymous
number of posts-
date of registration-
Monday 15.10.2007 17:15, RE: AAA
anonym posted by:
Opravdu? Já jsem naopak slyšel, že tam některá auta nemají ve stiprocentním stavu, např. že škrábance v metalickém laku opravují jen retušovací tužkou apod.
ty si oslik to ti nedoslo ze to mysli ironicky?
respond
anonymous
number of posts-
date of registration-
Monday 15.10.2007 18:21, Spolehlivost!!
Mame doma r.v. 2003, 2.7 V6, najeto 130000km. Za 4 roky ZADNA zavada, do auta se leje jenom benzin. Chod motoru paradni, uvnitr krasny klid. A spotreba pokud to nehonite tak kolem 9 litru. Mohu jenom doporucit
respond
anonymous
number of posts-
date of registration-
Monday 15.10.2007 18:42,
Jedině hyundai, to je lepší žihadlo, táhne ještě líp vocpodu než ochcávka.
respond
anonymous
number of posts-
date of registration-
Monday 15.10.2007 21:06, RE: Brachy
anonym posted by:
Jako kočár, to nemusí být špatný.
Spíš než výlevy tady ribízků nahoře by mě zajímalo jesli někdo nemá zkušenosti, jak to vydrží v praze na kostkách (ramena, čepy..) a jaký jsou ceny dílů (druhovýroba i origoš).
Zdravím, napsal jsem recenzi zde na TipCars. Díly jsou za hubičku, když už nějaké potřebujete, Mrkněte na recenzei 2.5 a 2.7 V6. Maximální spokojenost.
respond
anonymous
number of posts-
date of registration-
Monday 15.10.2007 23:32, RE: bez předmětu
anonym posted by:
Jedině hyundai, to je lepší žihadlo, táhne ještě líp vocpodu než ochcávka.
ty magory bych fatk byt adminastratorem mazal.. jejich nesmyslne keci jsou fakt trapne..radeji kdyby nekdo napsal neco poradneho k te sonate..Taky jsem puvodne o ni premyslel.Do tech strasich bych asi nesel a koupil bych si ackoliv starsi camry ale za to spolehlivou. Naopak do nove sonaty CRDi bych sel (samo ze do nejake ojete)
respond
anonymous
number of posts-
date of registration-
Tuesday 16.10.2007 08:16, RE: korejec? už nikdy!
anonym posted by:
za ty samý peníze si radši kup japonce, toyotu camry nebo nissan maxima, auta stejný třídy s daleko lepší pověstí-oprávněně-a s minimálními nároky na údržbu, výbava bude stejná, ne-li lepší a hlavně bude fungovat! měl jsem oboje, camry 4 roky, maximu 5 let, obě kupovaný jako tříletý a nebyl s nimi jedinej problém, u obou bych doporučil třílitrový šestivály, paradoxně mají v reálu nižší spotřebu než 2.2-2.4 toy nebo 2.0 nissan, konkrétně s camry 2.2 jsem se horko těžko dostával pod deset, s tříli...
Camry a Maximu schvaluju, ale není to stejná třída jako Sonata. To by musel koupit XG
respond
anonymous
number of posts-
date of registration-
Tuesday 16.10.2007 10:42, 2.5 118kw treti generace
otcim ma dvaapul litr (koupena nova v roce 98), ikdyz se mi tohle vozidlo strasne nelibi, musim uznat ze je bezproblemova, nadstandartni misto i na zadnich sedadlech, naopak kufr mensi - 390litru, pravda ze ji otcim setri a ma pouze 118tiskm (radeji rajtoval stodvackou aby svoji krasku neposkrabal a tyhle tatikovsky kecy), jedine poruchy byly jiz v recenzi zminovana baterka a jednou motorek v okne, prestoze je vybava krome kuze kompletni tak interier vypada lacine. Spotřeba: papirova 10,2 litru, realina 9,5 litru.

Snad jsem pomoh. urypani blbecci klidne reagujte
respond
anonymous
number of posts-
date of registration-
Tuesday 16.10.2007 15:58, RE: 2.5 118kw treti generace
anonym posted by:
otcim ma dvaapul litr (koupena nova v roce 98), ikdyz se mi tohle vozidlo strasne nelibi, musim uznat ze je bezproblemova, nadstandartni misto i na zadnich sedadlech, naopak kufr mensi - 390litru, pravda ze ji otcim setri a ma pouze 118tiskm (radeji rajtoval stodvackou aby svoji krasku neposkrabal a tyhle tatikovsky kecy), jedine poruchy byly jiz v recenzi zminovana baterka a jednou motorek v okne, prestoze je vybava krome kuze kompletni tak interier vypada lacine. Spotřeba: papirova 10,2 litru,...
já bych reagoval k tomu kufru - ano 390litrů vypadá jako relativně málo, ale Sonatu si přece nebude kupovat nějaký chalupář nebo někdo, kdo stěhuj 3x do týdne ledničku.
Na pár cestovní tašek 390 litrů bohatě stačí.
Já osobně mám Megana Sedan, kufr 520 litrů. Na doraz jsem ten objem využil za 2 roky snad 5-krát. A i kdyby byl menší, nic se neděje, dám prostě nějaké věci na zadní sedačky. Kdo se mít velkej kufr (rodina, hodně haraburdí) ať si koupí kombíka.
respond
anonymous
number of posts-
date of registration-
Tuesday 16.10.2007 19:40, RE: 2.5 118kw treti generace
anonym posted by:
otcim ma dvaapul litr (koupena nova v roce 98), ikdyz se mi tohle vozidlo strasne nelibi, musim uznat ze je bezproblemova, nadstandartni misto i na zadnich sedadlech, naopak kufr mensi - 390litru, pravda ze ji otcim setri a ma pouze 118tiskm (radeji rajtoval stodvackou aby svoji krasku neposkrabal a tyhle tatikovsky kecy), jedine poruchy byly jiz v recenzi zminovana baterka a jednou motorek v okne, prestoze je vybava krome kuze kompletni tak interier vypada lacine. Spotřeba: papirova 10,2 litru,...
No ta Sonata je okopčený MB třídy C, nebo alespoň pokus o podobný předek. Jinak si myslím, že to asi nebude výrazně špatné auto, ale zase žádný zázrak. Nechci to auto hanit ani hodnotit, protože přímo s tímto modelem nemám žádnou zkušenost. Obecně vím, že korejské vozy bývají poněkud humpolácké (hluk, špatné řazení, nekvalitní plasty a td.), ale někomu to nevadí. Myslím, že by stálo za zvážení opravsu sáhnout po nějakém japončíkovi. No ale proti gustu žádnej .......
respond
1 2




Copyright © EBM system k.s., 2005 – 2024, all rights reserved.