0
back
 

diskuze k tématu: Ojeté elegantní auto do 450 000 Kč

category of topic classification: poradna, jaké auto koupit, automobilky, japonská vozidla, ostatní
Zdeny60
number of posts1232
date of registration08.09.2009
Friday 18.12.2015 19:53, Málo km za rok?
Úplně v pohodě. Mám zmíněné Infiniti G37 a za letošní rok najelo 4600km. Věřte nebo ne, ale auto stojí v zimě v garíži avyjede pouze, když je sucho a není nasolíno, v létě jezdí také sporadicky, protože to je třetí auto v rodině. Je to reálné a není s tím vždy spojen jen podvod. Za 3 roky, co Infiniti mám, jsem s ním najel asi 20tkm, možná ani ne celých. Za předchozí 3 royk, co bylo u prvního majitele, najelo přes 80.000km.
respond
Reno
number of posts1352
date of registration30.03.2010
Saturday 19.12.2015 06:35, Buhv v fhfgdtggzg
že by si někdo pořídil XF s dieselem jako třetí auto do rodiny?
Zdeny nějak ses odmlčel v topicu o Citroenu, potažmo zdechlé 645i:)
respond
Petr S
number of posts1250
date of registration28.11.2008
Sunday 20.12.2015 01:46, RE: Málo km za rok?
Zdeny60 posted by:
Úplně v pohodě. Mám zmíněné Infiniti G37 a za letošní rok najelo 4600km. Věřte nebo ne, ale auto stojí v zimě v garíži avyjede pouze, když je sucho a není nasolíno, v létě jezdí také sporadicky, protože to je třetí auto v rodině. Je to reálné a není s tím vždy spojen jen podvod. Za 3 roky, co Infiniti mám, jsem s ním najel asi 20tkm, možná ani ne celých. Za předchozí 3 royk, co bylo u prvního majitele, najelo přes 80.000km.


To Infiniti G37 bylo kupováno od novoty? Tak nějak předpokládám, že ne. Pak se to ale nedá porovnávat. Koupit auto za cca 1,5M v naftě, pak s ním jezdit 8 tkm ročně a jet na garančku až po 3 letech? Tam prostě něco nehraje.
respond
Zdeny60
number of posts1232
date of registration08.09.2009
Sunday 20.12.2015 19:56, To je na mě?
Jestli ano, tak na tom není co k nechápání, i když lidi dnes nechápu i jednodušší věci.
Auto se koupilo jako 3-leté - mělo ca přes 80tkm. Dnes má o 20tkm navíc, z toho letos najelo mnou odřízených asi 4600km. Jelikož je třetí někdy i čtvrté v rodině (záleží, jestli je doma Clio), tak prostě nejezdí, jako kdyby bylo jen jedno. Jinak je to benzín 3,7 V6, ne nafta. A na garančky se s těmtio auty už dávno nejezdí. Jezdím do Nissanu dle servsiního intervalu v Color Cars Hradec králové. Stačí takto?: třeba ti to začne teď hrát
respond
Petr S
number of posts1250
date of registration28.11.2008
Sunday 20.12.2015 23:02, RE: To je na mě?
Zdeny60 posted by:
Jestli ano, tak na tom není co k nechápání, i když lidi dnes nechápu i jednodušší věci.Auto se koupilo jako 3-leté - mělo ca přes 80tkm. Dnes má o 20tkm navíc, z toho letos najelo mnou odřízených asi 4600km. Jelikož je třetí někdy i čtvrté v rodině (záleží, jestli je doma Clio), tak prostě nejezdí, jako kdyby bylo jen jedno. Jinak je to benzín 3,7 V6, ne nafta. A na garančky se s těmtio auty už dávno nejezdí. Jezdím do Nissanu dle servsiního intervalu v Color Cars Hradec králové. Stačí takto?: třeba ti to začne teď hrát


Jistě že to bylo na tebe když tam bylo "Zdeny60 napsal"

Nj. vlastně na tom není nic divného. Koupím si auto za 1,5M v naftě jako 3. auto do rodiny. Jezdím s ním jen v neděli do kostela a pak ho po 4 letech prodám se ztrátou 900 tisíc. Nejspíš proto že jsem filantrop a přeju chudším spoluobčanům ideální ojetinu Sám však nejvíc jezdím v mnohem levnějších autech.

Jinak i kdyby jezdil do servisu jinam, tak snad bude mít v servisce razítko ne?
respond
Reno
number of posts1352
date of registration30.03.2010
Sunday 20.12.2015 23:03, Vzft ggrht ttb tzt
On se ti Zdendo snaží vysvětlit, že kdybys za to auto dal 1.5M jeho pořizovací hodnoty, určitě bys s ním jezdil víc.
respond
Arar
number of posts7
date of registration15.12.2013
Sunday 20.12.2015 23:55, Jak to dopadlo
Jak to dopadlo:
Byl jsem na toho Jaguara za 580k mrknout. Kuze vevnitr byla hodne znicena, auto odrene ze predu, ALU kola hodne odrene a zadni naraznik se pry prave prestrikaval = nebyl na aute. Blinkr divne blikal, prostě to bylo celé nějaké divné.

Náhodou jsem se kouknul ješttě na BMW 530 GT a zalíbil se mi interiér a rovnou si koupil někde jinde tento krásný kousek - 110k najeto, 640k Kč. Sice úplně něco jiného, než sem poptával, ale je to krásné auto ;)
respond
spiteful
number of posts71
date of registration18.06.2015
Sunday 20.12.2015 23:59, citron jako elegantní auto??
no to snad nee....
respond
cubec
number of posts92
date of registration28.04.2010
Monday 21.12.2015 08:01, RE: Jak to dopadlo
Arar posted by:
Jak to dopadlo:Byl jsem na toho Jaguara za 580k mrknout. Kuze vevnitr byla hodne znicena, auto odrene ze predu, ALU kola hodne odrene a zadni naraznik se pry prave prestrikaval = nebyl na aute. Blinkr divne blikal, prostě to bylo celé nějaké divné.Náhodou jsem se kouknul ješttě na BMW 530 GT a zalíbil se mi interiér a rovnou si koupil někde jinde tento krásný kousek - 110k najeto, 640k Kč. Sice úplně něco jiného, než sem poptával, ale je to krásné auto ;)


Tak ať slouží...ten Jag překvapil

respond
Zdeny60
number of posts1232
date of registration08.09.2009
Monday 21.12.2015 08:09, RE: Vzft ggrht ttb tzt
Reno posted by:
On se ti Zdendo snaží vysvětlit, že kdybys za to auto dal 1.5M jeho pořizovací hodnoty, určitě bys s ním jezdil víc.


Pánové, asi to je dáno vánočními náladami těchto blížících se nejkrásnějších svátků v roce, kdy mysl po celorčním pracovním stresu otupí a důvtipnost se vytratí. Právě proto jsem opět nepochopil příspěvek pana PetraS. Mohl by mi jeho myšlenku, zakuklenou v jeho dotazu, s nímž si neumím poradit ve formě odpovědi, jasně vyložit? Zkuste to jinak, ale tohle nedávám a nevím, co na to říct. Mám rád, že když se mě něndko na něco zeptá, tak aby se ptal jasně a věcně a oprostil se od fabulací a dohadů. Zkuste to na přímo a třeba to pak dáme dohromady. Děkuji.

PS:a ještě mi, prosím, zkuste naznačit, proč tento dotaz padl ve vlákně o ojetém elegantním autě s cenou do 450tKč? Jak to s tím souvisí???
respond
KoobaS
number of posts1008
date of registration23.04.2014
Monday 21.12.2015 10:30, RE: Vzft ggrht ttb tzt
Zdeny60 posted by:
Reno posted by:
On se ti Zdendo snaží vysvětlit, že kdybys za to auto dal 1.5M jeho pořizovací hodnoty, určitě bys s ním jezdil víc.
Pánové, asi to je dáno vánočními náladami těchto blížících se nejkrásnějších svátků v roce, kdy mysl po celorčním pracovním stresu otupí a důvtipnost se vytratí. Právě proto jsem opět nepochopil příspěvek pana PetraS. Mohl by mi jeho myšlenku, zakuklenou v jeho dotazu, s nímž si neumím poradit ve formě odpovědi, jasně vyložit? Zkuste to jinak, ale tohle nedávám a nevím, co na to říct. Mám rád, že když se mě něndko na něco zeptá, tak aby se ptal jasně a věcně a oprostil se od fabulací a dohadů. Zkuste to na přímo a třeba to pak dáme dohromady. Děkuji.PS:a ještě mi, prosím, zkuste naznačit, proč tento dotaz padl ve vlákně o ojetém elegantním autě s cenou do 450tKč? Jak to s tím souvisí???


Zdeny, PetrS naznačil, že ty km na to Jagu nesedí. Ty jsi mu oponoval, že máš svoje Infi jenom jako třetí auto v rodině a že jsi s ním letos najel jenom 4600km... Na to se tě petr zeptal, jestli je Infi kupováno jako nové a že usuzuje že ne (asi přehlédl tvou předchozí formulaci o tom, že předchozí majitel najel 80tkm)... Zároveň dodal, že tyto dva případy nejdou moc srovnávat (tedy tvoje benzínová "ojetina" s naftovým "novasem") a že mu na těch kilometrech Jagu něco děsně smrdí... A já s ním souhlasím...
respond
Reno
number of posts1352
date of registration30.03.2010
Monday 21.12.2015 10:46, RE: Vzft ggrht ttb tzt
Zdeny60 posted by:
Reno posted by:
On se ti Zdendo snaží vysvětlit, že kdybys za to auto dal 1.5M jeho pořizovací hodnoty, určitě bys s ním jezdil víc.
Pánové, asi to je dáno vánočními náladami těchto blížících se nejkrásnějších svátků v roce, kdy mysl po celorčním pracovním stresu otupí a důvtipnost se vytratí. Právě proto jsem opět nepochopil příspěvek pana PetraS. Mohl by mi jeho myšlenku, zakuklenou v jeho dotazu, s nímž si neumím poradit ve formě odpovědi, jasně vyložit? Zkuste to jinak, ale tohle nedávám a nevím, co na to říct. Mám rád, že když se mě něndko na něco zeptá, tak aby se ptal jasně a věcně a oprostil se od fabulací a dohadů. Zkuste to na přímo a třeba to pak dáme dohromady. Děkuji.PS:a ještě mi, prosím, zkuste naznačit, proč tento dotaz padl ve vlákně o ojetém elegantním autě s cenou do 450tKč? Jak to s tím souvisí???


Zdeny ty seš dysgrafik a dyslektik? To tě omlouvá. Stačí si to přečíst, padnul tady dotaz na jaguár s najetýma 20 tkm nebo kolik to bylo a strhla se diskuse, jestli si někdo pořídí nové auto proto, aby s ním najel 5000 km ročně. A ty jsi začal argumentovat tím, že tvoje auto, koupené jako ojeté najelo tento rok 4600 km. A to je ten zásadní rozdíl. Kdybys ho koupil jako nové, určitě bys ho nekupoval pro tak malý nájezd.
Protože jak už zaznělo o příspěvek výš, pravděpodobně jde o švindl a auto má najeto daleko víc km, než je v inzerátu napsáno.
respond
Petr S
number of posts1250
date of registration28.11.2008
Monday 21.12.2015 11:14, Jaguar
Navíc jak psal Arar
citation:
Kuze vevnitr byla hodne znicena, auto odrene ze predu, ALU kola hodne odrene a zadni naraznik se pry prave prestrikaval = nebyl na aute. Blinkr divne blikal, prostě to bylo celé nějaké divné.
Je to bourané auto. Nejspíš i stočené. Pokud by to auto nebylo bourané a ty km seděly, tak s touhle cenovkou nebude viset někde v inzerci.
respond
1 2 3




Copyright © EBM system k.s., 2005 – 2024, all rights reserved.