0
back
 

diskuze k tématu: Mercedes Benz Sprinter 316CDI - Iglhaut 4X4

category of topic classification: německá vozidla
anonymous
number of posts-
date of registration-
Wednesday 20.06.2007 22:32, RE: vydrz
julinosms posted by:
pokial viem,tak sanitky LSPP su pocas cakania na vyjazd napojene na 220V a vyhrieva sa im olejova vana,cize motor prakticky neochladne
diky za odpoved :) neco podobneho jsem predpokladal ....

respond
anonymous
number of posts-
date of registration-
Tuesday 10.07.2007 08:35, Sanitka
V jedne zachranne sluzbe jsme meli velke potize s bateriemi, zejmena s tou druhou, ktera je pod sedackou. Ma s tim nekdo nejake skusenosti?
respond
anonymous
number of posts-
date of registration-
Monday 16.07.2007 09:37, RE: Sanitka
anonym posted by:
V jedne zachranne sluzbe jsme meli velke potize s bateriemi, zejmena s tou druhou, ktera je pod sedackou. Ma s tim nekdo nejake skusenosti?
No, ta baterie vcelku nemá žádný problém. jen jí chce občas zkontrolovat a dolít elektrolyt.
respond
anonymous
number of posts-
date of registration-
Monday 23.07.2007 05:01, RE: Sanitka
anonym posted by:
No, ta baterie vcelku nemá žádný problém. jen jí chce občas zkontrolovat a dolít elektrolyt.
Ja mluvim ted o vozidlech v policejnich sluzbach: my meli s obema bateriemi neustale problemy a ta pod sedadlem byvala neustale vybita. Mas co poradit, karel3?
respond
anonymous
number of posts-
date of registration-
Tuesday 24.07.2007 02:41, RE: Sanitka
anonym posted by:
Ja mluvim ted o vozidlech v policejnich sluzbach: my meli s obema bateriemi neustale problemy a ta pod sedadlem byvala neustale vybita. Mas co poradit, karel3?
Neco jsme zverejnili na nasem blogu http://cdpl1.blogspot.com
(kapitolka Emergency Vehicles). Jestli potrebujes vic, detaily Ti muzeme dat pres email.
respond
1 2




Copyright © EBM system k.s., 2005 – 2024, all rights reserved.