0
back
 

diskuze k tématu: Mercedes-Benz Sprinter a negativní zkušenosti majitele

category of topic classification: německá vozidla
anonymous
number of posts-
date of registration-
Wednesday 30.06.2010 08:49, Hlavu vzhůru
Hlavu vzhůru to byly jenom detaily, hlavně at jezdí a jezdí bez poruch.
respond
anonymous
number of posts-
date of registration-
Wednesday 30.06.2010 09:00, RE: Hlavu vzhůru
wumpy posted by:
Hlavu vzhůru to byly jenom detaily, hlavně at jezdí a jezdí bez poruch.
Přesně jak píšeš,
z mého pohledu se na to dívám tak, ačkoliv je to mercedes, tak je to pořád jenom dodávka a úžitkové vozidlo. To že sem tam něco drnčí je prostě fakt. To že se tažné nevyrábí z pozinku a rezne je také fakt.
Jediné teda co, že se ztrácí ta čeština bych bral jako vadu na kráse.
Já už koupil do firmy cca 15 transitů a kdybych měl ze záruky řešit každé drnčení tak by nám ta auta moc nevydělávala
respond
anonymous
number of posts-
date of registration-
Wednesday 30.06.2010 09:15, RE: Hlavu vzhůru
Valnoha posted by:
Přesně jak píšeš,
z mého pohledu se na to dívám tak, ačkoliv je to mercedes, tak je to pořád jenom dodávka a úžitkové vozidlo. To že sem tam něco drnčí je prostě fakt. To že se tažné nevyrábí z pozinku a rezne je také fakt.
Jediné teda co, že se ztrácí ta čeština bych bral jako vadu na kráse.
Já už koupil do firmy cca 15 transitů a kdybych měl ze záruky řešit každé drnčení tak by nám ta auta moc nevydělávala
Přesně, pan Vávra čekal, že dostane užitkový Maybach. Jeho potíže jsou naprosté drobnosti. Masku mu už zatmelili neschopní servisáci. Ostatní si může opravit sám: vypadávající češtinu je dobré oblepit oboustrannou tejpovačkou nebo zaklínit sirkou. Na kouli se dává tenisák a o příčku za kabinou je dobré opřít starou matraci. A bude to zas funglovka!
respond
anonymous
number of posts-
date of registration-
Wednesday 30.06.2010 09:27, RE: Hlavu vzhůru
Muron posted by:
Přesně, pan Vávra čekal, že dostane užitkový Maybach. Jeho potíže jsou naprosté drobnosti. Masku mu už zatmelili neschopní servisáci. Ostatní si může opravit sám: vypadávající češtinu je dobré oblepit oboustrannou tejpovačkou nebo zaklínit sirkou. Na kouli se dává tenisák a o příčku za kabinou je dobré opřít starou matraci. A bude to zas funglovka!
))))
respond
anonymous
number of posts-
date of registration-
Wednesday 30.06.2010 11:21, 4.482 km za 7 měsíců
to je ca. 640 km měsíčně, maska asi zoxidovala od toho jak to auto pořád stojí... Těch najetých 18 km bych taky těžko nesl. Možná by stačilo se trochu zamyslet co se s autem děje když vyjede z výrobní linky - z linky na parkoviště, z parkoviště na přepravník možná někam do meziskladu a pak k prodejci. Ostatní bez komentáře, měli jsme ve firmě několik Sprinterů a problémy byly vždy vyřešeny k plné spokojenosti a auta jezdily a jezdí do roztrhání těla(karoserie).
respond
anonymous
number of posts-
date of registration-
Wednesday 30.06.2010 13:26, RE: 4.482 km za 7 měsíců
Toom1 posted by:
to je ca. 640 km měsíčně, maska asi zoxidovala od toho jak to auto pořád stojí... Těch najetých 18 km bych taky těžko nesl. Možná by stačilo se trochu zamyslet co se s autem děje když vyjede z výrobní linky - z linky na parkoviště, z parkoviště na přepravník možná někam do meziskladu a pak k prodejci. Ostatní bez komentáře, měli jsme ve firmě několik Sprinterů a problémy byly vždy vyřešeny k plné spokojenosti a auta jezdily a jezdí do roztrhání těla(karoserie).
"strávím v autě spoustu času" a 4,5tis km???
Asi v tom spí, protože ho žena vyhodila z baráku - proto ta plná palba
K tou reznutí a vrzání - také nemám rád, když mi vrže postel...
respond
anonymous
number of posts-
date of registration-
Wednesday 30.06.2010 15:28, RE: 4.482 km za 7 měsíců ?? Ne náhodou 45000 km ????
Vendys posted by:
"strávím v autě spoustu času" a 4,5tis km???
Asi v tom spí, protože ho žena vyhodila z baráku - proto ta plná palba
K tou reznutí a vrzání - také nemám rád, když mi vrže postel...
Nemá tam být 45000 km?? Koupit si nový Diesel abych s tím najel za 7 měsíců 4500 km mi příjde jako mimo mísu.......
respond
anonymous
number of posts-
date of registration-
Wednesday 30.06.2010 18:54, RE: Hlavu vzhůru
Valnoha posted by:
Přesně jak píšeš,
z mého pohledu se na to dívám tak, ačkoliv je to mercedes, tak je to pořád jenom dodávka a úžitkové vozidlo. To že sem tam něco drnčí je prostě fakt. To že se tažné nevyrábí z pozinku a rezne je také fakt.
Jediné teda co, že se ztrácí ta čeština bych bral jako vadu na kráse.
Já už koupil do firmy cca 15 transitů a kdybych měl ze záruky řešit každé drnčení tak by nám ta auta moc nevydělávala
A je nějaký rozumný důvod proč by pán nemohl trávit v dodávce (zvláště mercedes) hromadu času bez vrzání? Předpokládám že i cena za tento vůz nebyla nejnižší...
respond
anonymous
number of posts-
date of registration-
Thursday 01.07.2010 02:13, RE: Hlavu vzhůru
Radek posted by:
A je nějaký rozumný důvod proč by pán nemohl trávit v dodávce (zvláště mercedes) hromadu času bez vrzání? Předpokládám že i cena za tento vůz nebyla nejnižší...
posledni poradny mercedes byla w124, dnesni mergly se prodavaj jen diky jmenu nikoliv pro kvalitu.
respond
anonymous
number of posts-
date of registration-
Thursday 01.07.2010 13:15, RE: 4.482 km za 7 měsíců
Toom1 posted by:
to je ca. 640 km měsíčně, maska asi zoxidovala od toho jak to auto pořád stojí... Těch najetých 18 km bych taky těžko nesl. Možná by stačilo se trochu zamyslet co se s autem děje když vyjede z výrobní linky - z linky na parkoviště, z parkoviště na přepravník možná někam do meziskladu a pak k prodejci. Ostatní bez komentáře, měli jsme ve firmě několik Sprinterů a problémy byly vždy vyřešeny k plné spokojenosti a auta jezdily a jezdí do roztrhání těla(karoserie).
"Jezdí" po Praze, takže najede 25km denně, ale stráví v autě 10 hodin ). Ne, vážně - jestliže si koupím jakékoli auto, které je cenově jinde (já bych taky rád MB, ale v požadované modifikaci byl Sprinter dražší o 200tKč, než zakoupený Boxer), tak by mě jakákoli rez nebo drnčení sralo. Auto za lidovku si takové nešvary může (se zavřenýma oběma očima) dovolit, prémiovka ne. A je jedno, jestli je to užitkáč, nebo ne. Jednou to má na kapotě hvězdu, tak by to taky za ty prachy navíc mělo nabídnout víc než jen pocit...
respond
anonymous
number of posts-
date of registration-
Thursday 01.07.2010 23:35, len začiatok
Myslím že toto sú naozaj len detaily..nepríjemné ale časom môžu prísť väčšie nepríjemnosti..otec má v robote viacero sprinterov a dobrého slova naň nepočujem..sypú sa stále tie isté veci a prístup servisákov viac než vlažný

platí staré otrepané že "mercedes už dávno nie je tým, čím býval" ALE pri úžitkových vozidlách to je viac než klišé..
respond
anonymous
number of posts-
date of registration-
Tuesday 13.07.2010 09:51, Sprinter ze Španělska ???
Dodáváme díly do Sprintera, byl jsem i na výrobních linkách, ale že by se vyráběl Sprinter ve Španělsku, o tom nic nevím. Ve Vitorii se dělá jen NCV2, to jest Vito, NCV3 Sprinter a VW Crafter se dělá v Düsseldorfu a Ludwigsfelde ( předměstí Berlína ).
respond




Copyright © EBM system k.s., 2005 – 2024, all rights reserved.