0
back
 

diskuze k tématu: Nissan Primera P11

category of topic classification: japonská vozidla
anonymous
number of posts-
date of registration-
Tuesday 09.05.2006 15:57, RE: Tak co?
Charger posted by:
To je opravdu obrovské tajemství..) No je to docela jednoduché když napíšeš recenzi i na Autorecenze.cz a máš tam mejla bestdrifter..
Zkušenosti uživatele: Seat Toledo 1.9TDi...... BESTDRIFTER tam napísal:
"Už jsem se na to nemohl dívat a právě odeslal svojí recenzi na Primeru - coming soon. Tak doufám, že se vám bude líbit"" Tiež som sa divil, kde ja ta recenzia na Primeru, ktorú nedávno spominal. A ona je tu...
respond
anonymous
number of posts-
date of registration-
Wednesday 10.05.2006 12:29, RE: Tak co?
Charger posted by:
To je opravdu obrovské tajemství..) No je to docela jednoduché když napíšeš recenzi i na Autorecenze.cz a máš tam mejla bestdrifter..
No tak ale každej neni Šerlok jak ty
respond
anonymous
number of posts-
date of registration-
Wednesday 24.05.2006 12:16, RE: pro Benga a ďalších mudrcov
Kolega zo Slovenska posted by:
Keby si si pozornejšie prečital to čo som napísal tak by si zistil, že som vôbec netvrdil že ide 220. Ja som napísal, že mu ten rýchlomer mohol kľudne ukázať tých 220Km/h pretože každé auto má odchýlku. Ja som NENAPÍSAL že tých 220Km/h išiel v skutočnosti alebo že Primera zrýchľuje od 180Km/h ako drak. Maximálka Primery s 2.0 85KW motorom je niečo málo cez 200 KM/h. Vďaka dobrému sprevodovaniu, podvozku a nizkej hmotnosti dosahuje fakt dobré jazdné výkony, ktoré sa vyrovnajú dnešným motorom do 1...
nesrovnavej kybl s autem P11/12 jsou super auta i když to jsou japonci
respond
anonymous
number of posts-
date of registration-
Sunday 31.12.2006 01:16, RE: pro Benga a ďalších mudrcov
Charger posted by:
jo, jenže Mondeo má třikrát lepší bezpečnost a čtyřikrát víc výbavy...to jdou potom kila nahoru...a Mondea se s Primerou budeš těžko držet- stačí série zatáček a už ho neuvidíš, protože Mondeo má daleko lepší podvozek (nejlepší ve střední třídě když nepočítám prémiovky) a lepší pružnost motoru.... a potom nevím kdo je mudrc...vychvalovat svoje auto umí každý..
Tak nevím, Mondeo jsem měl, výbava nic moc a motor se jim taky moc nepoved, nebo jsem měl smůlu? Prosímtě co jsi tam měl navíc v tom Mondeu za výbavu? To by mě fakt zajímalo)
respond
anonymous
number of posts-
date of registration-
Thursday 01.02.2007 19:58, RE: Gut
Josef Ž. posted by:
Přesně tak, 220....Primera P10 2,0 115 koní měla ostatně i dle údajů výrobce maximálku 219 km/h. Než budeš rádoby odborně kritizovat, zjisti si fakta...
Rozmýšľam o Primere,no neviem sa rozhodnúť či dvojliter alebo 1,6l.Nemáte niekto skúsenosť či 1,6-tka má dostatočnú dynamiku ,resp. či je poznať rozdiel medzi 66 KW a neskôr 73 KW?
respond
anonymous
number of posts-
date of registration-
Wednesday 28.03.2007 10:25, RE: Gut
Karol posted by:
Rozmýšľam o Primere,no neviem sa rozhodnúť či dvojliter alebo 1,6l.Nemáte niekto skúsenosť či 1,6-tka má dostatočnú dynamiku ,resp. či je poznať rozdiel medzi 66 KW a neskôr 73 KW?
určitě 2,0i, to neřikám proto že jí mam, ale jezdil jsem i v 1,6 a to se nedá srovnat. Primera je poměrně těžká a 1,6 se s ní dost nadře a proto i víc sežere. S 2,0 se dá v poho jezdit okolo 7,5l/100km, s 1,6 na tyto hodnoty zapomeň.
respond
anonymous
number of posts-
date of registration-
Sunday 29.04.2007 22:38, RE: Gut
romák posted by:
určitě 2,0i, to neřikám proto že jí mam, ale jezdil jsem i v 1,6 a to se nedá srovnat. Primera je poměrně těžká a 1,6 se s ní dost nadře a proto i víc sežere. S 2,0 se dá v poho jezdit okolo 7,5l/100km, s 1,6 na tyto hodnoty zapomeň.
Díky za radu,zohnal som kupodivu 2,0 GT a je to šleha.Dynamika perfektná a spotrebu mi nechcú veriť-6,7až7,2 L/100 Km.( do 120 vonku a 150-160 na diaľnici ).Má to úžasný ťah aj v nízkych otáčkach i keď do tých 4500 ot to ide pomalšie ale ešte som ju nad 5000 ot nevytočil-netrebalo.Fakt rýchle auto-a nezdá sa odporúčam fakt každému.To GT nebola moja podmienka ale podarilo sa.
respond
1 2 3




Copyright © EBM system k.s., 2005 – 2024, all rights reserved.