0
back
 

diskuze k tématu: Jakého všestranného pracanta do rodiny?

category of topic classification: poradna, jaké auto koupit, jaký typ motoru vybrat, servisní náklady, francouzská vozidla, francouzská vozidla, italská vozidla, francouzská vozidla
anonymous
number of posts-
date of registration-
Friday 30.11.2007 03:49, Opel Combo Tour
A proč ve výše uvedeném výčtu chybí nejlepší vůz této kategorie na našem trhu ?
Který to je ? Tento : http://www.opel.cz/site/commercial/combo_tour/desc1.html
respond
anonymous
number of posts-
date of registration-
Friday 30.11.2007 07:59, RE: Opel Combo Tour
anonym posted by:
A proč ve výše uvedeném výčtu chybí nejlepší vůz této kategorie na našem trhu ?
Který to je ? Tento : http://www.opel.cz/site/commercial/combo_tour/desc1.html
1. Nejlepší vůz této kategorie je přece Škoda Roomster! Sice do něj nejměně naložíte, což u užitkového auta není zase tak podstatná závada, ale má precizní řazení

2. Opel Combo je plně srovnatelný s Doblem a Partner/Berlingem, mohl být taky uveden. Neřekl bych ale, že by byl nejlepší. Každé z těchto aut má své slabší i lepší vlastnosti, záleží, co kdo preferuje. Z dalších konkurentů bych přidal ještě Ford Tourneo Connect, který ale bude dražší.

Myslím si, že zrovna tahle poradna byla dost odbytá, myslel jsem, že se toho dozvím trošku víc. Rád bych se dozvěděl nějaké informace o praktickém provozu.
respond
anonymous
number of posts-
date of registration-
Friday 30.11.2007 08:19, RE: Opel Combo Tour
anonym posted by:
1. Nejlepší vůz této kategorie je přece Škoda Roomster! Sice do něj nejměně naložíte, což u užitkového auta není zase tak podstatná závada, ale má precizní řazení

2. Opel Combo je plně srovnatelný s Doblem a Partner/Berlingem, mohl být taky uveden. Neřekl bych ale, že by byl nejlepší. Každé z těchto aut má své slabší i lepší vlastnosti, záleží, co kdo preferuje. Z dalších konkurentů bych přidal ještě Ford Tourneo Connect, který ale bude dražší.

Myslím si, že zrovna tahle poradna byla dost ...
A co chces aby tam bylo napsane, vzdyt si precti ten dotaz. Neni v nem skoro nic, jake asi stari, jaka asi cena, uvazujeme o nekterem z trojice techto aut- a pritom jmenuje jen doblo a kango. Se vubec divim ze takovy nekonkretni dotaz nesmetli ze stolu
respond
anonymous
number of posts-
date of registration-
Friday 30.11.2007 09:37,
služebně používám Citroen Berlingo 1,9D 6 let najeto cca 190000km,běžná údržba,výměna výfuku 1x,výměna brzd.kotoučů 1x,tlumiče původní,kompletní výměna čepů 1x,motor bez problémů,příjemné auto,ale o nějaké dynamice nemůže být ani řeč.
respond
anonymous
number of posts-
date of registration-
Friday 30.11.2007 10:26, RE: Opel Combo Tour
anonym posted by:
A proč ve výše uvedeném výčtu chybí nejlepší vůz této kategorie na našem trhu ?
Který to je ? Tento : http://www.opel.cz/site/commercial/combo_tour/desc1.html
Nejlepší vůz na uvedené účely (dle mého) je Dacia Logan MCV. No a kromě jiného jde o nejkvalitnější vůz vyráběný Renaultem. On totiž nemá kosočtverec na kapotě, víme... .

Zdeněk Kříž
respond
anonymous
number of posts-
date of registration-
Friday 30.11.2007 10:39, dvakrát měř
O VW Caddy jste neslyšeli? To je z těhle aut asi jediný který neudělá doma ostudu.
respond
anonymous
number of posts-
date of registration-
Friday 30.11.2007 11:17, RE: Opel Combo Tour
anonym posted by:
A co chces aby tam bylo napsane, vzdyt si precti ten dotaz. Neni v nem skoro nic, jake asi stari, jaka asi cena, uvazujeme o nekterem z trojice techto aut- a pritom jmenuje jen doblo a kango. Se vubec divim ze takovy nekonkretni dotaz nesmetli ze stolu
I na blbý dotaz se dá dobře odpovědět. Tohle je dost opomíjená kategorie vozidel, moc informací a zkušeností se opravdu nalézt nedá. Mnoho řidičů může zajímat například nosnost, rozměr zavazadlového prostoru, zda se vleze dozadu europaleta - třeba i na šířku, jestli je možné převážet delší předměty, atd. To jsou konkrétní dotazy zájemců o tahle auta. Dále mohly být podrobněji popsány motory, zda-li mají nějaké opakující se závady, zkušenosti ze servisů, atd. Proto si myslím, že je odpověď dost odbytá.
Přestože pana Oborníka řadím ke stejným kvalitám, jako pana Vaculíka, od kterého jsem mimochodem dlouho nic nečetl, tady mne trošku zklamal.
respond
anonymous
number of posts-
date of registration-
Friday 30.11.2007 11:19, RE: dvakrát měř
anonym posted by:
O VW Caddy jste neslyšeli? To je z těhle aut asi jediný který neudělá doma ostudu.
jses blbeček,,,,VW.....nech se vyšetřit,,
respond
anonymous
number of posts-
date of registration-
Friday 30.11.2007 11:20, RE: dvakrát měř
anonym posted by:
O VW Caddy jste neslyšeli? To je z těhle aut asi jediný který neudělá doma ostudu.
Další člověk, který si myslí, že značka automobilu hraje nějakou důležitou roli. Vlastně hraje, mezi stejně postiženou menšinou...
Když vedle sebe uvidím Fiat Doblo a VW Caddy, tak uvidím dvě užitková auta. Nic víc, nic míň.
respond
anonymous
number of posts-
date of registration-
Friday 30.11.2007 13:57, RE: dvakrát měř
anonym posted by:
O VW Caddy jste neslyšeli? To je z těhle aut asi jediný který neudělá doma ostudu.
Ne, ne jediný kdo neudělá ostudu je opel. VW je sračka.
respond
anonymous
number of posts-
date of registration-
Friday 30.11.2007 14:17, Kvalitní recenze
Jestli má pár kreténů z anonymní diskuze pocit, že se jedná o nekvalitní recenzi, pak si nepřečetli dotaz a začátek odpovědi. Recenzent odpovídá na obecnou otázku, tj. zeširoka a obecně. Pro jsou ty informace dostatečné. Jsou lidi (většina populace), kterým ani podrobný popis nepomůže. Tak co řešíte? Mějte radost, že ty recenze vůbec někdo píše, když umíte akorát kydat špínu do diskuze a brát tak lidem chuť něco dělat.
respond
anonymous
number of posts-
date of registration-
Friday 30.11.2007 15:27, RE: Kvalitní recenze
Max posted by:
Jestli má pár kreténů z anonymní diskuze pocit, že se jedná o nekvalitní recenzi, pak si nepřečetli dotaz a začátek odpovědi. Recenzent odpovídá na obecnou otázku, tj. zeširoka a obecně. Pro jsou ty informace dostatečné. Jsou lidi (většina populace), kterým ani podrobný popis nepomůže. Tak co řešíte? Mějte radost, že ty recenze vůbec někdo píše, když umíte akorát kydat špínu do diskuze a brát tak lidem chuť něco dělat.
Jestli si myslíš, že nějaká přezdívka Max tě dělá méně anonymním...

Ano, jsem anonymní kretén, kterému se odpověď vůbec nelíbila. Konkrétně tahle kategorie aut mne velmi zajímá a nedá se říct, že bych si z této poradny odnesl nějakou zajímavou informaci. Dotaz jsem si přečetl několikrát a pousmál jsem se mu. Ale i na blbý dotaz lze dobře odpovědět.

A proč to řeším? Protože jsem zvyklý od pana Oborníka číst zajímavější články a za to mu moc děkuji. Nicméně po přečtení tohoto příspěvku mám pocit, jako by se s ani jediným autem nesvezl. A nemyslím si, že by tu byla taková kritika, že by měl autor chuť toho zanechat. Pan Vaculík od mnohých "znalců" dostával mnohem větší kapky...
respond
anonymous
number of posts-
date of registration-
Friday 30.11.2007 15:55, RE: Opel Combo Tour
anonym posted by:
I na blbý dotaz se dá dobře odpovědět. Tohle je dost opomíjená kategorie vozidel, moc informací a zkušeností se opravdu nalézt nedá. Mnoho řidičů může zajímat například nosnost, rozměr zavazadlového prostoru, zda se vleze dozadu europaleta - třeba i na šířku, jestli je možné převážet delší předměty, atd. To jsou konkrétní dotazy zájemců o tahle auta. Dále mohly být podrobněji popsány motory, zda-li mají nějaké opakující se závady, zkušenosti ze servisů, atd. Proto si myslím, že je odpověď dost o...
Chápu, že tato krátká poradna se Vám možná příliš nezamlouvá, ale dotaz opravdu nebyl nijak konkrétní, a je velmi těžké pak něco napsat. Měl jsem dvě možnosti: buď si jí nevšímat a nechat ji v redakčním systému „vyčpět“ do ztracena, nebo napsat alespoň ty nejzákladnější postřehy, které z těchto vozidel mám. Prioritně šlo o to, vyrukovat s nějakým kandidátem a pár slov k těm motorům. Víceméně stejně očekávám, že všechna auta budou dříve či později podrobně rozbalena v sekci Recenze ojetin. S pozdravem MO
respond
anonymous
number of posts-
date of registration-
Friday 30.11.2007 16:11, RE: Kvalitní recenze
anonym posted by:
Jestli si myslíš, že nějaká přezdívka Max tě dělá méně anonymním...

Ano, jsem anonymní kretén, kterému se odpověď vůbec nelíbila. Konkrétně tahle kategorie aut mne velmi zajímá a nedá se říct, že bych si z této poradny odnesl nějakou zajímavou informaci. Dotaz jsem si přečetl několikrát a pousmál jsem se mu. Ale i na blbý dotaz lze dobře odpovědět.

A proč to řeším? Protože jsem zvyklý od pana Oborníka číst zajímavější články a za to mu moc děkuji. Nicméně po přečtení tohoto příspěvku mám pocit...
seš kretén,o tom není pochyb )
respond
anonymous
number of posts-
date of registration-
Friday 30.11.2007 16:43, RE: Kvalitní recenze
anonym posted by:
seš kretén,o tom není pochyb )
A ty double kretén, takže si kup doblo', to se k tobě bude hodit.
respond
anonymous
number of posts-
date of registration-
Friday 30.11.2007 16:55, RE: Opel Combo Tour
anonym posted by:
Nejlepší vůz na uvedené účely (dle mého) je Dacia Logan MCV. No a kromě jiného jde o nejkvalitnější vůz vyráběný Renaultem. On totiž nemá kosočtverec na kapotě, víme... .

Zdeněk Kříž
Ty jsi hold ubožák.
respond
anonymous
number of posts-
date of registration-
Friday 30.11.2007 17:13, RE: Kvalitní recenze
anonym posted by:
A ty double kretén, takže si kup doblo', to se k tobě bude hodit.
I v této zemi bývaly doby,že když někdo napsal článek o automobilu,mohli jste se spolehnout,že co slovo,to pravda a především zkušenost.Ale to byla jména úplně jiná,nikoli Běhal,Oborník,Fiala,Vaculík,Kodym a tisíce dalších,kteří o něčem píší a vůbec netuší,o co jde.Ti redaktoři měli technické vzdělání,vztah k technice vůbec a číst od nich cokoliv,bylo pohlazení po duši.Teprve dnes vidím,jací odborníci to byli a jsou.Tak tedy díky,pane Gregoro,Jozífe,Beránku,Hyane,Tučku,Tůmo a další,kteří jste nepsali jen kvůli penězům,ale pro radost a poučení svých čtenářů.DÍKY
respond
anonymous
number of posts-
date of registration-
Friday 30.11.2007 17:36,
Mame ve firmě dobla.Musím jen chválit opravdu bezproblémová auta.Jsou to teda turbo dies.Kup si doblo v naftě a budeš spokojen.opravdu.Máme jich sedm.
respond
anonymous
number of posts-
date of registration-
Friday 30.11.2007 17:49, RE: Kvalitní recenze
anonym posted by:
I v této zemi bývaly doby,že když někdo napsal článek o automobilu,mohli jste se spolehnout,že co slovo,to pravda a především zkušenost.Ale to byla jména úplně jiná,nikoli Běhal,Oborník,Fiala,Vaculík,Kodym a tisíce dalších,kteří o něčem píší a vůbec netuší,o co jde.Ti redaktoři měli technické vzdělání,vztah k technice vůbec a číst od nich cokoliv,bylo pohlazení po duši.Teprve dnes vidím,jací odborníci to byli a jsou.Tak tedy díky,pane Gregoro,Jozífe,Beránku,Hyane,Tučku,Tůmo a další,kteří jste ne...
pěkné promo, co prodáváš? Komplet ročníky Automobilu vázané v hadí kůži? Už vidim, jak sou páni Beránek Hyan Tůma a Jozif žhaví psát o desetileté ojetině.. Když seš tak pohoršen, proč to tady čteš??
respond
anonymous
number of posts-
date of registration-
Friday 30.11.2007 18:09, RE: Kvalitní recenze
anonym posted by:
I v této zemi bývaly doby,že když někdo napsal článek o automobilu,mohli jste se spolehnout,že co slovo,to pravda a především zkušenost.Ale to byla jména úplně jiná,nikoli Běhal,Oborník,Fiala,Vaculík,Kodym a tisíce dalších,kteří o něčem píší a vůbec netuší,o co jde.Ti redaktoři měli technické vzdělání,vztah k technice vůbec a číst od nich cokoliv,bylo pohlazení po duši.Teprve dnes vidím,jací odborníci to byli a jsou.Tak tedy díky,pane Gregoro,Jozífe,Beránku,Hyane,Tučku,Tůmo a další,kteří jste ne...
jj, kde jsou ty doby, kdy byly na trhu nejvetsimi slagry fara z Tuzexu... to byl vyber!!! to se to psalo!!! proc to probuh srovnavate? taky nebrecim, ze jsem byl v dobach dosu znalec pc a dneska jsem prumerny uzivatel windows. zivot jde dal a ja jdu po celkem unavnem tydnu na pivo! :)))
respond
1 2 3




Copyright © EBM system k.s., 2005 – 2024, all rights reserved.