0
back
 

diskuze k tématu: Scénic, Multipla, nebo Zafira - kdo je lepší?

category of topic classification: poradna, jaké auto koupit, jaký typ motoru vybrat, technické dotazy, francouzská vozidla, německá vozidla, italská vozidla
anonymous
number of posts-
date of registration-
Saturday 12.01.2008 13:42, RE: Oplík
anonym posted by:
Doporucil bych Toyotu Picnic, vyroba 1997-2001, v CR se oficialne neprodavala, ale da se poridit z dovozu z Nemecka nebo Rakouska, jak benzinovy 2.016v, tak klasicky predkomurkovy dvoulitrovy turbodiesel jsou naprosto dokonaly a bezproblemovy motory. Velke, spolehlive a zaroven neokoukane, originalni auto
Jedině Mazdu Premacy, z těhle starších vozů u mě zvítězila na plné čáře a není čeho litovat. Už nikdy bych nešel do Renaultu nebo dokonce Fiatu - ,,Tamagočiho" doma nepotřebuju,věčně se starat jak blbec a pořád v servisu - v konečném důsledku jsou náklady na tahle auta vyšší než u Japonce.
respond
anonymous
number of posts-
date of registration-
Saturday 12.01.2008 13:47, RE: Ach ty statistiky
anonym posted by:
jednoznačne Mazda PREMACY s uvedených aut najspolhlivejšia.
Premacy, nic jiného. Kdo se chce věčně starat o Fiatíka nebo Renaultíka tak prosim. Premacy je držák. A hov.. že jsou dražší díly - u M jich tolik potřebovat nebudete !
respond
anonymous
number of posts-
date of registration-
Saturday 12.01.2008 13:52, RE: Ach ty statistiky
anonym posted by:
Premacy, nic jiného. Kdo se chce věčně starat o Fiatíka nebo Renaultíka tak prosim. Premacy je držák. A hov.. že jsou dražší díly - u M jich tolik potřebovat nebudete !
Tak tak Mazda = hodně šťastných kilometrů!
Takéto sice nejsou dokonalá auta, ale ono žádné auto není dokonalé, že?
Samozřejmě to chce mít při výběru šťastnou ruku a záleží na tom či onom kusu, ale se zachovalou Mazdou člověk chybu neudělá. Jen se už konečně nebát Japoneček a těch pitomých mýtů o nich.
Děkuji
respond
anonymous
number of posts-
date of registration-
Saturday 12.01.2008 14:06, RE: Oplík
anonym posted by:
Jedině Mazdu Premacy, z těhle starších vozů u mě zvítězila na plné čáře a není čeho litovat. Už nikdy bych nešel do Renaultu nebo dokonce Fiatu - ,,Tamagočiho" doma nepotřebuju,věčně se starat jak blbec a pořád v servisu - v konečném důsledku jsou náklady na tahle auta vyšší než u Japonce.
Jo, jo rencky strašný shity a ke všemu ty předražený díly.
respond
anonymous
number of posts-
date of registration-
Saturday 12.01.2008 22:04, RE: bez předmětu
anonym posted by:
Zapoměl jsem na spotřebu, máme 1,6 s CNG. Na benzín je to ve městě okolo 11l, mimo tak 7,5. Na CNG jsou náklady okolo 1,10 Kč/km!
Taky uvažuju o multiple na CNG, bude nás šest. Jsou nějaké specifické problémy u CNG?? Díky za odpověď
respond
anonymous
number of posts-
date of registration-
Saturday 12.01.2008 23:36, RE: bez předmětu
anonym posted by:
Nemysleli jste místo toho MB Áčka Mercedes Vaneo.Ten se mi zdá být tak velikostně stejný jak Zafira nebo Scénik.Ještě mě napadl Nissan Almera Tino.Akorát že nemá 1,6 16V.
Z toho co nabízíte jedině zafiru. Jinak BMW 330i E46....
respond
anonymous
number of posts-
date of registration-
Sunday 13.01.2008 00:10, RE: bez předmětu
anonym posted by:
Z toho co nabízíte jedině zafiru. Jinak BMW 330i E46....
Jo zafiru a jinak 330ci
respond
anonymous
number of posts-
date of registration-
Sunday 13.01.2008 00:57, RE: bez předmětu
anonym posted by:
Jo zafiru a jinak 330ci
Ok, tak asi nejlepsi to bude se Zafirou OPC a M3...
respond
anonymous
number of posts-
date of registration-
Sunday 13.01.2008 08:18, RE: spotřeba---skoro
anonym posted by:
ano 8-10 l na tak velka auta ujde............pro setrilky se nabizi moznost Mitsu Spacestar 1.3 - ten bere 6-7l -( ale velikostne se da srovnat snad jen se scenikem...je to sips takove vyssi auto pro zenskou do mesta nez MPV
Mám Zafiru 2.0 naftu. Na ktátký vzdálenosti (denně do práce jen 7 km) bere 6,3 až 6,5. Pokud jedu někam dál na výlet a moc se nesnažím šetřit (normální klidná jízda) jedu za 6,0 litrů. Spokojenost.
respond
anonymous
number of posts-
date of registration-
Sunday 13.01.2008 11:43, RE: bez předmětu
anonym posted by:
Ok, tak asi nejlepsi to bude se Zafirou OPC a M3...
Přesně OPC a M3.
respond
anonymous
number of posts-
date of registration-
Sunday 13.01.2008 18:17, RE: Oplík
anonym posted by:
Jo, jo rencky strašný shity a ke všemu ty předražený díly.
Ty jsi hold debil.
respond
anonymous
number of posts-
date of registration-
Sunday 13.01.2008 20:23, RE: Oplík
anonym posted by:
Ty jsi hold debil.
A ty jsi holt kokůtek obecný.
respond
anonymous
number of posts-
date of registration-
Saturday 19.01.2008 13:02, RE: bez předmětu
anonym posted by:
Přesně OPC a M3.
kdo tohle cte, tak se mu z toho musi udelat zle! Jo M3 mam hodne rad, ale co to sem boze tahate... kupa lidi mi pripada, ze maj v hlave jen to svy.. kdyz si to tady prectete,tak je to porad: Jedine Mazdu, jedine Opla.... boze! jo tak mate mazdu,opla nebo co to tady porad hajite, ale to nas nezajima, kdyz k tomu neni co rict, jako klad a nebo zapor proc si vybrat/nevybrat nejaky auto, tak to sem napis, ale tyhle zvasty co jsou konkretne v teto diskuzi jsou uzasne! a kdyz neco kritizujete, tak by taky chteo udat patricny duvod a ne jak se taky dost casto objevuje, znamy rikal, nekde jsem slysel... jinak vsem krasny vikend a redakci patri chvala za peclive zpracovane jednotlive vozy aut...
respond
anonymous
number of posts-
date of registration-
Saturday 19.01.2008 13:05, RE: Oplík
anonym posted by:
A ty jsi holt kokůtek obecný.
jasnacka;) vsichni sme asi debiove jak je tak videt... no je fakt, ze mazdu nebo toyotu je videt v servisech pomalu, ale to je taky tim, kolik jich jezdi... vem si kolik za den uvidis renaultu a jeste scenicu... nebo abys nemusel zvedat prd** tak se podivej sem na tipcars kolik se jich tady nabizi... to je pak jasny,ze se najdou kusy, ktery jsou spatny a ktery na druhou stranu zase dobry...
respond
anonymous
number of posts-
date of registration-
Sunday 02.03.2008 08:52, RE: spotřeba---skoro
anonym posted by:
Mám Zafiru 2.0 naftu. Na ktátký vzdálenosti (denně do práce jen 7 km) bere 6,3 až 6,5. Pokud jedu někam dál na výlet a moc se nesnažím šetřit (normální klidná jízda) jedu za 6,0 litrů. Spokojenost.
Scénic 1,9dCi 5,5 l..skutečných...a to ho nešetřím:)
respond
1 2




Copyright © EBM system k.s., 2005 – 2024, all rights reserved.