0
back
 

diskuze k tématu: Saab 9-5 (2,0l) - jezdí za osm na sto

category of topic classification: ostatní
anonymous
number of posts-
date of registration-
Wednesday 21.11.2007 21:01, RE: Saab motorschaden
anonym posted by:
ted vam to rozjimani asi pokazim, ale saaby jsem mel 3. Devitistovku 85; devititisicovku 91; devetpetku 01. Nemusite souhlasit ale saab uz neni to co byval, jak v kvalite tak ve vydrzi. Na prvni dva nemuzu rict pul slova ale ta devetpetka me osrala poradne protoze ji klekl motor. Nejsem pako, najel jsem za zivot s ruznyma autama more kilometru, auto dostavalo vsechno, spravny olej kazdy rok, motor jsem nohonil a nechaval ho pomalu zahrat, nepretacel nepodtacel. Presto se zadrel. Znamy vozi ze ...
Nesmis kupovat Saaby novejsi nez 1999, od tohoto roku se tam totiz zacaly ve vetsi mire cpat GM dily a kvalita sla dolu. Mam 9-5 2.0T z roku 1998 a vse v pohode, spokojenost.

Nemels nahodou ten 6 valcovy 3 litr od opelu? Saab motory jsou 2.0 a 2.3. Diesly nebrat vubec, to je OPEL, uaaaaa.
respond
anonymous
number of posts-
date of registration-
Wednesday 21.11.2007 21:21, RE: Saab motorschaden
anonym posted by:
Nesmis kupovat Saaby novejsi nez 1999, od tohoto roku se tam totiz zacaly ve vetsi mire cpat GM dily a kvalita sla dolu. Mam 9-5 2.0T z roku 1998 a vse v pohode, spokojenost.

Nemels nahodou ten 6 valcovy 3 litr od opelu? Saab motory jsou 2.0 a 2.3. Diesly nebrat vubec, to je OPEL, uaaaaa.
trilitr jsem nemel, bylo to bezne 2,3 170 koniku. Chlapek ktry ho pozdejc ode me bral rikal, ze je to znama bolest devetpetek. Jak je to s trilitrem nevim ale ty novsi ctryvalce se rady serou. Asi na tom neco bude kdyz prijel tou uplne prvni devititisicovkou
respond
anonymous
number of posts-
date of registration-
Wednesday 21.11.2007 22:30, RE: Saab motorschaden
anonym posted by:
trilitr jsem nemel, bylo to bezne 2,3 170 koniku. Chlapek ktry ho pozdejc ode me bral rikal, ze je to znama bolest devetpetek. Jak je to s trilitrem nevim ale ty novsi ctryvalce se rady serou. Asi na tom neco bude kdyz prijel tou uplne prvni devititisicovkou
Někde jsem se dočetl, že to dělá horké turbo, které nemá tepelné odstínění od motoru, ohřeje mu blok na malé ploše a vinou tepelné roztažnosti se vyosí klikový mechanismus...
Takže to nejspíš chce nepřetěžovat dmychadlo a nechat ho po rychlé jízdě vychladit před ypnutím motoru.
respond
anonymous
number of posts-
date of registration-
Thursday 22.11.2007 01:05, JEN AUTO
anonym posted by:
ted vam to rozjimani asi pokazim, ale saaby jsem mel 3. Devitistovku 85; devititisicovku 91; devetpetku 01. Nemusite souhlasit ale saab uz neni to co byval, jak v kvalite tak ve vydrzi. Na prvni dva nemuzu rict pul slova ale ta devetpetka me osrala poradne protoze ji klekl motor. Nejsem pako, najel jsem za zivot s ruznyma autama more kilometru, auto dostavalo vsechno, spravny olej kazdy rok, motor jsem nohonil a nechaval ho pomalu zahrat, nepretacel nepodtacel. Presto se zadrel. Znamy vozi ze ...
Tím že je SAABů méně dělá se z toho pořád kult a nejhorší co je jsou ty nesmyslný předsudky. SAAB je fain auto, ale je to jen auto. Mám ho jsem spokojenej. Je možný, že se bude za 5let dělat na lince v Číně.....
respond
anonymous
number of posts-
date of registration-
Thursday 22.11.2007 04:49, Saabík je oki
Jo, Saabík je dobrej Tak ale to Vaše paní teď bude mít lepší auto než vy. Taky jsem o něm kdysi trošku uvažoval. Škoda, že ty nové 9-5 už nevydrží to co ty první 9000, nicméně gratuluji k volbě. Auto co slušně jezdí, má šmrnc a jako ojetina není předražené. Při servisu někdy zanadáváte nad exotičností značky, ale jinak vás ale čekají samá pozitiva
respond
anonymous
number of posts-
date of registration-
Thursday 22.11.2007 06:40, RE: bez předmětu
anonym posted by:
?? Vy s tím jezdíte do Brna? Já to dávám do normálního servisu ve Frýdlantě nad Ostravicí, kde bydlím. Mají tam komplet diagnostiku na Saaby a když jim Saaba dovezete, tak se všichni mechanici slítnou jak mouchy.
Servis je naproti benzínové pumpy SVAM CS ve Frýdlantě, majitel p. Závada
Tak SAABa mám už asi 2,5 roku a to že mají diagnostiku ve Frýdlantě jsem netušil. Taky pocházím od Frýdlant n.O. tak se tam někdy třeba s těmi našimi SAABy potkáme. Já mám 9-3 ku.
respond
anonymous
number of posts-
date of registration-
Tuesday 27.11.2007 12:07, saab 9-5
Právě jeden úplně stejný kupuju. Po dlouhém rozhodování mezi octavii a focusem.... Doufám, že bude všechno tak jak je v článku.

MK acid
respond
anonymous
number of posts-
date of registration-
Tuesday 27.11.2007 12:12, RE: bez předmětu
anonym posted by:
Konečně další SAAB v okresu Frýdek-Místek. Jen tak dále, je nás tady velmi málo. Škoda jen, že nejbližší servis máme až v Brně.
Nejbližší servis je pro vás v Ústí nad Orlicí. Pan Suchomel.
respond
anonymous
number of posts-
date of registration-
Thursday 29.11.2007 23:24, RE: JEN AUTO
anonym posted by:
Tím že je SAABů méně dělá se z toho pořád kult a nejhorší co je jsou ty nesmyslný předsudky. SAAB je fain auto, ale je to jen auto. Mám ho jsem spokojenej. Je možný, že se bude za 5let dělat na lince v Číně.....
Jo, v Číně se bude dělat i ta přeoslavovaná Octavia, možná ve stejný hale.....
respond
anonymous
number of posts-
date of registration-
Thursday 29.11.2007 23:29, RE: Saab 9-3
anonym posted by:
Je to pravda, že se majitele sabin mezi sebou zdraví jako motorkáři?
Je to tak, ale ne všichni. Myslím, že Ti co nezdraví SAAB dostali jako služebku...
respond
anonymous
number of posts-
date of registration-
Saturday 26.01.2008 07:16, RE: Saab motorschaden
anonym posted by:
ted vam to rozjimani asi pokazim, ale saaby jsem mel 3. Devitistovku 85; devititisicovku 91; devetpetku 01. Nemusite souhlasit ale saab uz neni to co byval, jak v kvalite tak ve vydrzi. Na prvni dva nemuzu rict pul slova ale ta devetpetka me osrala poradne protoze ji klekl motor. Nejsem pako, najel jsem za zivot s ruznyma autama more kilometru, auto dostavalo vsechno, spravny olej kazdy rok, motor jsem nohonil a nechaval ho pomalu zahrat, nepretacel nepodtacel. Presto se zadrel. Znamy vozi ze ...
Mám 9-5 kombi Aero, rv. 2002 a je to můj první Saab. Přešel jsem do něj z Mondea. První dojem byl při pohledu zvenku a zevnitř bez jízdy trochu rozpačitý, ale po zkušební jízdě.... Saab se musí zažít jako řidič. Dnes mám najeto 282tis. km převážně po čr. Spolehlivost super, měnil jsem ložisko v levém předním, spojku, poslední díl výfuku a čidlo teploty motoru. Sábík má 5let a vůbec nemám chuť ho měnit. Displej má občas vypadlý nějaký pixel, jndy zase svítí všechny. Spotřeba na 2,3T (turbo) při pohodové jízdě s občasným využitím maximálního zátahu 250-ti koní je 8,5l, pokud jezdím čr pseudodálnice a rychlost mezi 130 - 150 tak na hranici 8l. Zdravím všechny kolegy, co na sebe blikáme.
respond
anonymous
number of posts-
date of registration-
Saturday 08.03.2008 16:49, Dotaz
Má někdo zkušenosti s 9-5 3.0 TiD? Uvažuji o koupi.
respond
1 2 3




Copyright © EBM system k.s., 2005 – 2024, all rights reserved.