0
back
 

diskuze k tématu: Saab 9-5 SE

category of topic classification: ostatní
anonymous
number of posts-
date of registration-
Wednesday 23.05.2007 01:47,
4000tis km za rok ???? to najedu za měsíc
respond
anonymous
number of posts-
date of registration-
Wednesday 23.05.2007 07:44, RE: bez předmětu
anonym posted by:
4000tis km za rok ???? to najedu za měsíc
Skvělá průměrná rychlost, asi tak 5376 km/h, když se stále jede a ani se nestaví na čerpačkách...
respond
anonymous
number of posts-
date of registration-
Wednesday 23.05.2007 08:24, Saab
to je vazne malý roční nájezd, ale co, auto vypadá opravdu moc pekne, by mě zajímala cena prohlídky v servisu a ceny ND
respond
anonymous
number of posts-
date of registration-
Wednesday 23.05.2007 09:09, No
tohle je auto. Základním kladem je jistá image značky. Prostě si ho nekoupí mláďák na machrování. Solidnost z něj vyzařuje na km daleko. Prostě jsem konzervativec a tohle je přesně moje krevní skupina.
respond
anonymous
number of posts-
date of registration-
Wednesday 23.05.2007 09:33,
tak zrovna o tomto aute bych si precetl nejakou delsi recenzi skoda , auto pekne recenze onicem
respond
anonymous
number of posts-
date of registration-
Wednesday 23.05.2007 11:15, j
Škoda zase té poznámky na koncern, snad všechny poslední recenze musí tuhle poznámku obsahovat + zase srovnání s octaviíí.
respond
anonymous
number of posts-
date of registration-
Wednesday 23.05.2007 11:23, RE: Saab
Martaslover posted by:
to je vazne malý roční nájezd, ale co, auto vypadá opravdu moc pekne, by mě zajímala cena prohlídky v servisu a ceny ND
Cena servisní prohlídky po 80 000 km činila 5000 CZK (+4500 CZK za filtr do klimy) a ceny dílů lze najít třeba na http://ww.saabtuning.cz
respond
anonymous
number of posts-
date of registration-
Wednesday 23.05.2007 11:28, RE: bez předmětu
anonym posted by:
tak zrovna o tomto aute bych si precetl nejakou delsi recenzi skoda , auto pekne recenze onicem
Ono jaxi nebylo o čem psát... spolehlivost těchcto vozů je na takové úrovni, že recenze s dobrodružnými popisy zážitků ze servisů musíte hledat jinde:)
respond
anonymous
number of posts-
date of registration-
Wednesday 23.05.2007 13:23, RE: bez předmětu
anonym posted by:
Ono jaxi nebylo o čem psát... spolehlivost těchcto vozů je na takové úrovni, že recenze s dobrodružnými popisy zážitků ze servisů musíte hledat jinde:)
Ony se recenze nepisi jen o tom jestli se neco kazi a nebo ne a nutno dodat, ze za 4k kilometru jste poznal houby, jestli se to auto kazi nebo ne ;)
respond
anonymous
number of posts-
date of registration-
Wednesday 23.05.2007 13:40, RE: j
anonym posted by:
Škoda zase té poznámky na koncern, snad všechny poslední recenze musí tuhle poznámku obsahovat + zase srovnání s octaviíí.
přesně tak, není recenze, aby tam nebyla narážka na koncern a octavku apod.
respond
anonymous
number of posts-
date of registration-
Wednesday 23.05.2007 14:15, RE: j
anonym posted by:
Škoda zase té poznámky na koncern, snad všechny poslední recenze musí tuhle poznámku obsahovat + zase srovnání s octaviíí.
S Octavií srovnává proto, že s ní před tím jezdil.
respond
anonymous
number of posts-
date of registration-
Wednesday 23.05.2007 14:25, RE: j
anonym posted by:
přesně tak, není recenze, aby tam nebyla narážka na koncern a octavku apod.
Ty narážky mnohdy provokují sami majitelé těchto vozítek svojí neobjektivitou a přenášením své milované octavie do úplně jiné třídy.
respond
anonymous
number of posts-
date of registration-
Wednesday 23.05.2007 17:46, RE: bez předmětu
anonym posted by:
Skvělá průměrná rychlost, asi tak 5376 km/h, když se stále jede a ani se nestaví na čerpačkách...
nejak nechapu tu narazku

4000km /20ti prac.dny = 200km/den
coz za se za par hodin da ujet
respond
anonymous
number of posts-
date of registration-
Wednesday 23.05.2007 20:55, RE: bez předmětu
anonym posted by:
nejak nechapu tu narazku

4000km /20ti prac.dny = 200km/den
coz za se za par hodin da ujet
no jo ale 4000tis km znamena 4 000 000 Km za rok neboli čtyri tisíce tisícu kilometru )
respond
anonymous
number of posts-
date of registration-
Wednesday 23.05.2007 21:40, RE: bez předmětu
anonym posted by:
no jo ale 4000tis km znamena 4 000 000 Km za rok neboli čtyri tisíce tisícu kilometru )
aha, takže vy se chcete hádat o tom ,že to teda není možné ,protože se spletl, bože, každý se jednou splete, tohle je provokace, srovnání s Octavii je objektivní a má vézt k představě o prostoru ,protože v Octavii seděl každý Čech a kdo neseděl tak není správný Čech, ještě mi někdo řekněte ,že nemám pravdu a jdu s nim na ferovku, jsem Ostravak a za mnu cele Bazaly, tak bacha na mě
respond
anonymous
number of posts-
date of registration-
Wednesday 23.05.2007 23:25, RE: bez předmětu
dukem posted by:
aha, takže vy se chcete hádat o tom ,že to teda není možné ,protože se spletl, bože, každý se jednou splete, tohle je provokace, srovnání s Octavii je objektivní a má vézt k představě o prostoru ,protože v Octavii seděl každý Čech a kdo neseděl tak není správný Čech, ještě mi někdo řekněte ,že nemám pravdu a jdu s nim na ferovku, jsem Ostravak a za mnu cele Bazaly, tak bacha na mě
Před 25 lety jsem jako záklaďák zažil jako mazáky kluky z Ostravy.Byli to chlapci mdlého rozumu a ty jsi mi je připomenul.Nemůžu se zbavit přesvědčení,že většina pitomců v tom našem malým státě sedlá oře fy škoda,ve kterém machruje a věří že jezdí v něčem naprosto jedinečným.Jsem čech,nejsem z moravy a oktávkou a jinejma vozama fy škoda naštěstí jezdit nemusím a věřím,že jsem nebyl o nic ochuzen.
respond
anonymous
number of posts-
date of registration-
Wednesday 23.05.2007 23:50, RE: No
edmund posted by:
tohle je auto. Základním kladem je jistá image značky. Prostě si ho nekoupí mláďák na machrování. Solidnost z něj vyzařuje na km daleko. Prostě jsem konzervativec a tohle je přesně moje krevní skupina.
Tak také kupé 9-3 s 2,3 turbom by nebolo zlé ani pre mlaďasa (ako som aj ja). Ešte keby bolo v čiernej farbe a s peknými hlínami, vnútro v koži...Mám strach, že by sa ludia (baby) neotáčali (ale to našťastie nepotrebujem).
respond
anonymous
number of posts-
date of registration-
Thursday 24.05.2007 04:25, Wenny
také bych se rád něco dozvěděl o tomto vozítku a ne je výčet výbavy - toto má dnes v podstatě kdejaká oktáva :o) tak jak se pisatel zminuje - no škoda
respond
anonymous
number of posts-
date of registration-
Thursday 24.05.2007 08:02, RE: bez předmětu
anonym posted by:
Před 25 lety jsem jako záklaďák zažil jako mazáky kluky z Ostravy.Byli to chlapci mdlého rozumu a ty jsi mi je připomenul.Nemůžu se zbavit přesvědčení,že většina pitomců v tom našem malým státě sedlá oře fy škoda,ve kterém machruje a věří že jezdí v něčem naprosto jedinečným.Jsem čech,nejsem z moravy a oktávkou a jinejma vozama fy škoda naštěstí jezdit nemusím a věřím,že jsem nebyl o nic ochuzen.
Tak to jo, nevsiml jsem si toho preklepu, na jednotkach samozrejmne zalezi. Jinak sem z FM , fandim Baniku a Octavku moc nemusim, ikdyz se stim nejede spatne (v praci sme meli 1,6 a 1,9tdi ruznych vykonu). 10 let sem studoval+delal Praze. Na vojne jsem nebyl , kazdopadne BANIK pi*o! bo cechaci sou vesmes srabi a vlezdoprdele od povahy, kdyz uz sme u toho hazeni do jednoho pytle.
respond
anonymous
number of posts-
date of registration-
Thursday 24.05.2007 08:35, RE: bez předmětu
anonym posted by:
Tak to jo, nevsiml jsem si toho preklepu, na jednotkach samozrejmne zalezi. Jinak sem z FM , fandim Baniku a Octavku moc nemusim, ikdyz se stim nejede spatne (v praci sme meli 1,6 a 1,9tdi ruznych vykonu). 10 let sem studoval+delal Praze. Na vojne jsem nebyl , kazdopadne BANIK pi*o! bo cechaci sou vesmes srabi a vlezdoprdele od povahy, kdyz uz sme u toho hazeni do jednoho pytle.
Srabi jsme,protože nejsme chopní odsud vapráskat právě ty vlezprdelní moraváky,který v čechách dobře parazitujou a doma nás pomlouvají.Dále už tě neřeším,je to ztráta času.
respond
1 2




Copyright © EBM system k.s., 2005 – 2024, all rights reserved.