0
back
 

diskuze k tématu: Subaru Forester nebo Nissan X-Trail za 300 tis. Kč?

category of topic classification: japonská vozidla, japonská vozidla
danet - redakce TipCars
number of posts535
date of registration16.11.2012
Friday 27.01.2017 13:26, RE: generac
driver111 posted by:
Řekl bych, že máte v článku chybu, píšete o roku výrobu 2010 u x-trailu a první generaci (t30), ale ta se vyráběla cca do roku 2007, já mám za to, že verzi, kterou popisujete se jedná o generaci druhou tedy označovanou jako T31, která se začala dělat někdy kolem roku 2008.


Dobrý den, máte pravdu, u modelu X-Trail jde o druhou generaci, bylo opraveno.
respond
danet - redakce TipCars
number of posts535
date of registration16.11.2012
Friday 27.01.2017 13:27, RE: generac
Pavlik posted by:
driver111 posted by:
Řekl bych, že máte v článku chybu, píšete o roku výrobu 2010 u x-trailu a první generaci (t30), ale ta se vyráběla cca do roku 2007, já mám za to, že verzi, kterou popisujete se jedná o generaci druhou tedy označovanou jako T31, která se začala dělat někdy kolem roku 2008.
Je to přesně jak píšeš - dotaz směřuje na X-trail druhé generace (ve výrobě od 2008). A autor textu o tom autě zjevně nic neví - takže za mě rada k ničemu. Já jej mám víc než dva roky v garáži.Ještě víc mě pobavilo doporučení k Foresteru - i zarytý Subaru-Zdeny napíše (a já se s ním výjimečně shodnu), že diesel od Subaru nebrat ani omylem a rada "odborníka" přesto zní kupte si Forester v dieselu . Redakce, není na Aprílové žerty trochu brzy?


Co se týče doporučení motorizace u Subaru Forester - v textu se zřetelně píše o preferencích 108 kW (od roku 2010) verze plnící emisní normu Euro 5. Kritika majitelů směřuje na výkonější motor 110 kW (Euro 4).
respond
subarák
number of posts106
date of registration22.03.2010
Friday 27.01.2017 14:28, RE: generac
danet - redakce TipCars posted by:
Pavlik posted by:
driver111 posted by:
Řekl bych, že máte v článku chybu, píšete o roku výrobu 2010 u x-trailu a první generaci (t30), ale ta se vyráběla cca do roku 2007, já mám za to, že verzi, kterou popisujete se jedná o generaci druhou tedy označovanou jako T31, která se začala dělat někdy kolem roku 2008.
Je to přesně jak píšeš - dotaz směřuje na X-trail druhé generace (ve výrobě od 2008). A autor textu o tom autě zjevně nic neví - takže za mě rada k ničemu. Já jej mám víc než dva roky v garáži.Ještě víc mě pobavilo doporučení k Foresteru - i zarytý Subaru-Zdeny napíše (a já se s ním výjimečně shodnu), že diesel od Subaru nebrat ani omylem a rada "odborníka" přesto zní kupte si Forester v dieselu . Redakce, není na Aprílové žerty trochu brzy?
Co se týče doporučení motorizace u Subaru Forester - v textu se zřetelně píše o preferencích 108 kW (od roku 2010) verze plnící emisní normu Euro 5. Kritika majitelů směřuje na výkonější motor 110 kW (Euro 4).

Už se v tom raději nepatlejte, Euro 4 110Kw Forester nikdy neměl, ty měl jen Outback 2008-2009.
respond
Zdeny60
number of posts1232
date of registration08.09.2009
Friday 27.01.2017 16:59, RE: generac
danet - redakce TipCars posted by:
Pavlik posted by:
driver111 posted by:
Řekl bych, že máte v článku chybu, píšete o roku výrobu 2010 u x-trailu a první generaci (t30), ale ta se vyráběla cca do roku 2007, já mám za to, že verzi, kterou popisujete se jedná o generaci druhou tedy označovanou jako T31, která se začala dělat někdy kolem roku 2008.
Je to přesně jak píšeš - dotaz směřuje na X-trail druhé generace (ve výrobě od 2008). A autor textu o tom autě zjevně nic neví - takže za mě rada k ničemu. Já jej mám víc než dva roky v garáži.Ještě víc mě pobavilo doporučení k Foresteru - i zarytý Subaru-Zdeny napíše (a já se s ním výjimečně shodnu), že diesel od Subaru nebrat ani omylem a rada "odborníka" přesto zní kupte si Forester v dieselu . Redakce, není na Aprílové žerty trochu brzy?
Co se týče doporučení motorizace u Subaru Forester - v textu se zřetelně píše o preferencích 108 kW (od roku 2010) verze plnící emisní normu Euro 5. Kritika majitelů směřuje na výkonější motor 110 kW (Euro 4).


Nemáte pravdu!!!! Problém s uložením kliky trvá i u MY 2010!!!
respond
1 2 3




Copyright © EBM system k.s., 2005 – 2024, all rights reserved.