0
back
 

diskuze k tématu: Subaru Impreza 1.6 nebo 2.0?

category of topic classification: poradna, jaký typ motoru vybrat, technické dotazy, japonská vozidla
anonymous
number of posts-
date of registration-
Wednesday 17.09.2008 11:33, RE: Alex , cože?
anonym posted by:
Kyli? Jsi chlap, nebo ženská? Občas píšeš v mužském rodě, občas v ženském...takže se přikláním k mužské variantě...ono ve tři ráno to jde těžko kontrolovat...:)))
Takže Kyliene, proti francouzům nic nemám..naopak, má už druhého za sebou...ale co si dva tady budeme nalhávat...pořád jsou s tou technikou tak nějak pozadu...myslím kvalita! Možná je z tohoto průseru vystrčí nová C4, která bude mít motory z BMW, nebo C5, která vypadá opravdu skvostně....stejně jako u Renaultu nová Laguna či u Peugotu ...
Laguna a P308 má motoryz BMW?odkdy?a jaký?
respond
anonymous
number of posts-
date of registration-
Wednesday 17.09.2008 11:45, RE: Alex , cože?
anonym posted by:
Laguna a P308 má motoryz BMW?odkdy?a jaký?
Laguna NE. Peugeot/Citroen a BMW vyvinuli společně benzínový motor 1.6 (v několika variantách, nejsilnější snad 150 koní), který se dává do Mini a P 208, 308 a Citroenu C4 (a další jistě přibudou, neboť motor(y) je velmi chválen a velmi dobře si stojí i v Engine of the Year)
respond
anonymous
number of posts-
date of registration-
Wednesday 17.09.2008 11:56, Benzín 1.6 bmw/citroën/peugeot
anonym posted by:
Laguna NE. Peugeot/Citroen a BMW vyvinuli společně benzínový motor 1.6 (v několika variantách, nejsilnější snad 150 koní), který se dává do Mini a P 208, 308 a Citroenu C4 (a další jistě přibudou, neboť motor(y) je velmi chválen a velmi dobře si stojí i v Engine of the Year)
Jsem tak "unavena" těmi neustálými narážkami, že jsem se u minulého příspěvku zapomněla podepsat, promiňte.
Ještě jsem chtěla dodat, že těch 150 koní není až tak úplně maximem, v nejostřejší verzi (s turbem, pochopitelně) se z něj podařilo "vydolovat" 210 koní (ale i ty slabší verze stojí "za hřích"), momentálně jde o nejlepší benzínový motor o objemu jednašest.
Pěkný den Kylie
respond
anonymous
number of posts-
date of registration-
Wednesday 17.09.2008 12:01, Impreza taky dobry jako...
Jo impreza, to je taki dobry jako. Nevidim duvod si ji kupovat jako, ja mam octavii scout a sem uplne spokojenej jako. Ma lepsy ty jizdni vlastnosti jako, hlavne v terenu, ale i na ceste je lepsi nez impreza, protoze ma nahon na vsecky styri kola jako. Jo jako, takze verdikt je, ze impreza je mozna levnejsi, nybrz treba investovati a koupit radejc Octavii scout, ma lepsi pohon 4x4 a lepsi trakce v zatackach jako, a hlavne min zere ze jo, a lepe jede, rikejte si co chcete, je proste lepsi jak impreza...
respond
anonymous
number of posts-
date of registration-
Wednesday 17.09.2008 12:08, Nestydíte se?
Jako jediná jsem zde zveřejnila i něco ze svého soukromí (a doložila to fotkami!), což je o 99% více, než udělal kdo z vás. Je mi líto, praxi s auty (téměř novinářskou) mám a v jedné automobilce jsem před lety opravdu pracovala. Určitě se občas spletu a jistě něco přehlédnu a dělám chyby, ale i tak jsou vaše reakce neadekvátní. Stejně mi již brzy přibude práce (letní "prázdniny" pomalu končí), takže příspěvků ubude a v zimě plánuji několikaměsíční Kanadu a procvičení francouzštiny a angličtiny (i když jak mi tady někdo neustále předkládá, možná bych měla raději jet studovat němčinu .
Ale vždy se snažím psát k věci a o autech, což tu také není úplně běžné. A že jsem jezdila s (mnohem) více auty než průměrný řidič, za to se přeci NEbudu omlouvat! Mimochodem fotky jsou pravé a všechny jsou z posledních 12ti měsíců
http://www.flickr.com/photos/30642098@N08/
Kylie
respond
anonymous
number of posts-
date of registration-
Wednesday 17.09.2008 12:13, RE: Do Imprezy dvoulitr!
Muroň posted by:
Kylie, přesné pořadí si nedovolím tipovat. Dva z vítězného tria, které navrhuješ, se zřejmě na stupně vítězů prosadí, tím třetím bude nějaké koncernové auto Ibiza/Superb/široko/A4/Q5. Dále bych v první desítce viděl Mazdu 6 i Accorda (každý uzná, že se povedly) a krásnou Deltu. Bude tam nabobtnalá Fiesta. Možná se tam procpe Insignia, Koleos či Kuga. Kdo ví, kolik novinářů to bude hodnotit na základě poměru ceny a užitné hodnoty. Bylo-li by jich více, objevilo by se tam Hundaj i10, revolucionářs...
Díky za "normální" příspěvek. Opravdu si myslím, že výběr motoru u Imprezy je VELMI jednoznačný, proto jsem si dovolila.... Jsem zvědava jak moc se "trefím", i přes nepopiratelné obrovské komerční tlaky, některé z hlasujících novinářů považuji za důvěrychodné a věřím že výsledky tomu (alespoň částečně) budou odpovídat.
Rudlíku pěkný den,
Kylie
respond
anonymous
number of posts-
date of registration-
Wednesday 17.09.2008 12:40, Dvoulitr!
Osobně se též přikláním k motoru 2,0 - ostudu Vám neudělá. Už 85 kW (tuším do r.98) auto utáhlo, ale 92kW bude jistě znát lépe. Na příspěvky, které zatracují atmosféru bych dodal jen tolik, že ne každý kupuje Imprezu na řádění a machrování. Je to i spolehlivý pracantík, který nenechá ve štychu a člověka řízení baví a baví a baví čím dál tím víc, co jezdí. Spotřeba - ve společnosti se slovem Subaru je trochu v opozici, ale pokud nechci jezdit s těžkou nohou, spotřeba pod 9 l je možná. Na druhou stranu, proč potom mít čtyřkolku, která to umí? Jsou i jiná auta, která jedou rychleji a za trochu míň. Koupit Subaru je o něčem jiném. 1,6 umí jezdit i o maličko míň, ale jakmile ji chce člověk projet, tak se ve spotřebě 2,0 vyrovná, nehledě na to, že tam už člověk musí cíleně jezdit s vytočeným motorem. A to u starších Subaru je sice ladný zvukový zážitek... ale skoro celou cestu? A sedan či kombi? Sedan má lepší jízdní vlastnosti (a papírově větší kufr), ale kombi je praktičtější na využití (osobní zkušenost) - takže má rada bude Kombi 2,0 od roku 98-00. No a hlavně zachovalý kus! Jako všude jinde :)
Laďoš
respond
anonymous
number of posts-
date of registration-
Wednesday 17.09.2008 12:44, RE: Nestydíte se?
anonym posted by:
Jako jediná jsem zde zveřejnila i něco ze svého soukromí (a doložila to fotkami!), což je o 99% více, než udělal kdo z vás. Je mi líto, praxi s auty (téměř novinářskou) mám a v jedné automobilce jsem před lety opravdu pracovala. Určitě se občas spletu a jistě něco přehlédnu a dělám chyby, ale i tak jsou vaše reakce neadekvátní. Stejně mi již brzy přibude práce (letní "prázdniny" pomalu končí), takže příspěvků ubude a v zimě plánuji několikaměsíční Kanadu a procvičení francouzštiny a ang...
snažíš se sice hezky to se cení, ale tlacháš pořád to samé dokola. mě i pár lidí kolem tady už to unavuje.
Navrhuji redakaci ať ti zřídí samotnou diskusi kde si budeš moci s těma pár obdivovatelema rozvíjet svoje nadpřirozené schopnosti.
respond
anonymous
number of posts-
date of registration-
Wednesday 17.09.2008 12:45, RE: Nestydíte se?
anonym posted by:
Jako jediná jsem zde zveřejnila i něco ze svého soukromí (a doložila to fotkami!), což je o 99% více, než udělal kdo z vás. Je mi líto, praxi s auty (téměř novinářskou) mám a v jedné automobilce jsem před lety opravdu pracovala. Určitě se občas spletu a jistě něco přehlédnu a dělám chyby, ale i tak jsou vaše reakce neadekvátní. Stejně mi již brzy přibude práce (letní "prázdniny" pomalu končí), takže příspěvků ubude a v zimě plánuji několikaměsíční Kanadu a procvičení francouzštiny a ang...
klidek, nenech se vopruzovat od par individui, stejne jsou to maximalne 2-3 lidi, co melou furt dookola ty samy keci proti tobe, 98% lidi te tady vidi rado...
respond
anonymous
number of posts-
date of registration-
Wednesday 17.09.2008 12:45, Nebude se vám to líbit...
Můj brzký ranní příspěvek ohledně motoru do Imprezy (tam to je opravdu jednoznačné) a mé "tipy" na Car of the Year 2009 si přečetl jeden profesionální novinář a hodnotí to VELMI jinak, než někteří místní "diskutující" (to poslední slovo jsem napsala až po chvilce váhání). Dle jeho názoru (řekla bych výrazně NADprůměrného profesionála) to takto "neumí" napsat ani někteří jeho kolegové. Proto považuji za až (tragi)komické některé "místní" reakce. Z úst člověka jemuž věřím jsem (přiznávám že velmi potěšeně) slyšela, že nějak výrazně lépe to napsat nejde (ještě si palečky držím a doufám, že mé tipy víceméně "vyjdou" - i když asi ani to některým nezabrání v hloupém popichování atp.)
Kylie
respond
anonymous
number of posts-
date of registration-
Wednesday 17.09.2008 12:48, RE: Nestydíte se?
anonym posted by:
snažíš se sice hezky to se cení, ale tlacháš pořád to samé dokola. mě i pár lidí kolem tady už to unavuje.
Navrhuji redakaci ať ti zřídí samotnou diskusi kde si budeš moci s těma pár obdivovatelema rozvíjet svoje nadpřirozené schopnosti.
No, sory ze tak ostro ale zda sa mi ze si kokot. Toto je slobodny server a nemas pravo odtialto niekoho vyhadzovat za to, ze mas nejake mindraky. Takze drz tu tvoju nevymachanu tlamu a pis k veci alebo zmlkni naveky.
respond
anonymous
number of posts-
date of registration-
Wednesday 17.09.2008 12:48, RE: Nestydíte se?
anonym posted by:
klidek, nenech se vopruzovat od par individui, stejne jsou to maximalne 2-3 lidi, co melou furt dookola ty samy keci proti tobe, 98% lidi te tady vidi rado...
Díky, už jsem k tomu také došla, že někteří si sice trochu proměňují identitu, a jednou "útočí" zleva jednou zprava, ale jde opravdu jen o pár jedinců.
PS: Před chvíli mi sebevědomí zvedl jeden respektovaný profesionál, a jeho slova mají větší hodnotu než 1000 příspěvků od anonymních "popichovatelů"
Pěkný den Kylie
respond
anonymous
number of posts-
date of registration-
Wednesday 17.09.2008 12:50, RE: Nestydíte se?
anonym posted by:
Jako jediná jsem zde zveřejnila i něco ze svého soukromí (a doložila to fotkami!), což je o 99% více, než udělal kdo z vás. Je mi líto, praxi s auty (téměř novinářskou) mám a v jedné automobilce jsem před lety opravdu pracovala. Určitě se občas spletu a jistě něco přehlédnu a dělám chyby, ale i tak jsou vaše reakce neadekvátní. Stejně mi již brzy přibude práce (letní "prázdniny" pomalu končí), takže příspěvků ubude a v zimě plánuji několikaměsíční Kanadu a procvičení francouzštiny a ang...
Hozenou rukavici zvedam a taky dělám coming out vozu i sebe:
http://picasaweb.google.cz/beachvolejbalcup/Muron#
respond
anonymous
number of posts-
date of registration-
Wednesday 17.09.2008 12:53, Nech(te) bojů
Nechte PROSÍM válčení a zkuste tipnout nějaké(á) nej- auta letošního roku. Dnes tu není žádné zajímavé téma a otázka motoru do Imprezy byla (ne náhodou) autorem i všemi přispivateli zodpovězena (vzácně) shodně a tip na nejzajímavější vůz, který letos dorazil na trh JE dobré téma k diskuzi.
Pěkný den Kylie
respond
anonymous
number of posts-
date of registration-
Wednesday 17.09.2008 12:55, RE: Nestydíte se?
anonym posted by:
Díky, už jsem k tomu také došla, že někteří si sice trochu proměňují identitu, a jednou "útočí" zleva jednou zprava, ale jde opravdu jen o pár jedinců.
PS: Před chvíli mi sebevědomí zvedl jeden respektovaný profesionál, a jeho slova mají větší hodnotu než 1000 příspěvků od anonymních "popichovatelů"
Pěkný den Kylie
Anonymní rejpalové nejsou schopní se ani podepsat nickem, aby se odlišily od jiných anonymních rejpalů, natož říci svojí osobní zkušenost s nějakým autem. To je jako když na herce či sportovce nějaký blb z davu zakřičí nadávku.
respond
anonymous
number of posts-
date of registration-
Wednesday 17.09.2008 13:25, RE: Nech(te) bojů
anonym posted by:
Nechte PROSÍM válčení a zkuste tipnout nějaké(á) nej- auta letošního roku. Dnes tu není žádné zajímavé téma a otázka motoru do Imprezy byla (ne náhodou) autorem i všemi přispivateli zodpovězena (vzácně) shodně a tip na nejzajímavější vůz, který letos dorazil na trh JE dobré téma k diskuzi.
Pěkný den Kylie
Za tu cenu bych sel do 100konovyho focuse. Ted je nejak za 370 v 5dvirku a za 390 v hatchbacku.
Za 8 papuchu navic je k tomu 5 leta zaruka. Neni co resit.

David
ps: jen ten stredovej sloupek je hnusnej, ale cena a zadni multi-link naprava mne to vynahradi..
respond
anonymous
number of posts-
date of registration-
Wednesday 17.09.2008 13:48, RE: Nech(te) bojů
anonym posted by:
Za tu cenu bych sel do 100konovyho focuse. Ted je nejak za 370 v 5dvirku a za 390 v hatchbacku.
Za 8 papuchu navic je k tomu 5 leta zaruka. Neni co resit.

David
ps: jen ten stredovej sloupek je hnusnej, ale cena a zadni multi-link naprava mne to vynahradi..
Tak teď nevím jestli nejsem mimo já, nicméně jestli reagujete na auto roku, tak Focus se účastnit nemůže, neb brázdí naše silnice již od roku 2005 a letošní facelift na tom nic nezmění a jestli reagujete na Imprezu, tak kde jste vzal ten cenový limit? Notabene autor se ptá zda 1,6 a nebo 2,0...
respond
anonymous
number of posts-
date of registration-
Wednesday 17.09.2008 13:51, RE: Nech(te) bojů
anonym posted by:
Nechte PROSÍM válčení a zkuste tipnout nějaké(á) nej- auta letošního roku. Dnes tu není žádné zajímavé téma a otázka motoru do Imprezy byla (ne náhodou) autorem i všemi přispivateli zodpovězena (vzácně) shodně a tip na nejzajímavější vůz, který letos dorazil na trh JE dobré téma k diskuzi.
Pěkný den Kylie
já bych tady jedno zajímavé téma měl, to téma jsem objevil v našem denním tisku a týká se kvality nafty. Vím že se to zde v diskuzích hodně probírá a i já jsem doporučoval do moderních naftových motorů povýrobně aditivovanou naftu od velkých řetězců, jak je vidět z přiloženého odkazu tak je to všechno stejnej ksindl.... (http://auto.idnes.cz/test-drazsi-nafty-benzina-prekvapila-shell-zklamal-fxl-/automoto.asp?c=A080915_145641_automoto_fdv)
respond
anonymous
number of posts-
date of registration-
Wednesday 17.09.2008 13:51, RE: Nestydíte se?
bubu posted by:
No, sory ze tak ostro ale zda sa mi ze si kokot. Toto je slobodny server a nemas pravo odtialto niekoho vyhadzovat za to, ze mas nejake mindraky. Takze drz tu tvoju nevymachanu tlamu a pis k veci alebo zmlkni naveky.
kokot si sám čobole. nikoho nevyhazuju jen navrhuju kompromisní řešení pro obě strany. jsou lidé kterým vadí kajliny oapkující se příspěvky a jsou lidé kteří si sní rádi pokecají. proto by se s vým přehledem mohla mít zřízenou vlatní diskusi.
kamil
respond
anonymous
number of posts-
date of registration-
Wednesday 17.09.2008 14:03, RE: Benzín 1.6 bmw/citroën/peugeot
anonym posted by:
Jsem tak "unavena" těmi neustálými narážkami, že jsem se u minulého příspěvku zapomněla podepsat, promiňte.
Ještě jsem chtěla dodat, že těch 150 koní není až tak úplně maximem, v nejostřejší verzi (s turbem, pochopitelně) se z něj podařilo "vydolovat" 210 koní (ale i ty slabší verze stojí "za hřích"), momentálně jde o nejlepší benzínový motor o objemu jednašest.
Pěkný den Kylie
Konkrétně do 308 se dávají tyto 1,6: 90 a 110k (PSA), VTi 120k, THP 150 a 175k (BMW/PSA) - engine of the year... Aneb stačí přehodit písmenka, a hned je na světě pořádnej motor... Tu 150ti koňovku bych považoval za zcela vyhovující....
respond
  1 2 3 ... 6




Copyright © EBM system k.s., 2005 – 2024, all rights reserved.