0
back
 

diskuze k tématu: Suzuki Vitara: Jednoduchost = spolehlivost

category of topic classification: japonská vozidla
anonymous
number of posts-
date of registration-
Tuesday 20.02.2007 08:27, Vitara
to je Vitara skutečně tak nenáročné auto? Většinou jsem slyšel spíše opak, zajímal by mě nějaký názor uživatele, přemýšlím o ní jako o druhém autě na zimu.
respond
anonymous
number of posts-
date of registration-
Tuesday 20.02.2007 08:50, RE: Vitara
Martaslover posted by:
to je Vitara skutečně tak nenáročné auto? Většinou jsem slyšel spíše opak, zajímal by mě nějaký názor uživatele, přemýšlím o ní jako o druhém autě na zimu.
No,taky jsem potřeboval něco abych vyjel až k chalupě v Beskydech a tak jsem se ptal u prodejce Suzuki na Vitaru,ale nakonec jsem koupil starou Suzuki Samuraj bez značek.Parkuju ju v dědině u známého na dvoře,je to sice takové vozítko HRC-PRC,ale mám ji už 3roky,r.v.myslím 90 a zatím jsem ji vždycky nastartoval a vyjela všechno.Stála mě 20tis.,kolik má najeto nevím protože tam z elektriky fungujou jen světla a startér a budík s tachometrem tam není. Zatím mě toto auto přesvědčilo,že je takřka "nezničitelné".
respond
anonymous
number of posts-
date of registration-
Tuesday 20.02.2007 08:58, RE: Vitara
Martaslover posted by:
to je Vitara skutečně tak nenáročné auto? Většinou jsem slyšel spíše opak, zajímal by mě nějaký názor uživatele, přemýšlím o ní jako o druhém autě na zimu.
Mám ji už pátým rokem,je to 1,6 benzín r.v.1993 při koupi měla najeto 108 000 km.Nyní mám na tachometru 151 000 km kromě běžné údržby brzdy,tlumiče,ant.koroz ochrana atd. nevyžaduje žádné zvláštní investice.Spojka,chladič,startér jsou původní,negativy jsou jen slabá ant.korozní ochrana,dílenské spracování a cestovní komfort. Jinak v terénu je to dříč,který na kvalitních gumách vyjede opravdu hodně.
respond
anonymous
number of posts-
date of registration-
Tuesday 20.02.2007 09:24, Stejně
mám raději takovéty imitace typu Sante Fe, Sorento nebo Mecedes ML.
respond
anonymous
number of posts-
date of registration-
Tuesday 20.02.2007 09:39, uzavierky
no neviem, na SUV moc terenne na tereniak nema uzavierky... moj nazor je, ze bez uzavierky s tam do terenu sa neoplati liezt... To taky Samurai - to je uz ina kava!!!
respond
anonymous
number of posts-
date of registration-
Tuesday 20.02.2007 09:42, RE: Stejně
edmund posted by:
mám raději takovéty imitace typu Sante Fe, Sorento nebo Mecedes ML.
Hmmm, tak s těma tvýma imitacema zkus vyjet v zime v Jeseníkách na horskou chatu...nebo i v létě po bouřce, když je bláto.
respond
anonymous
number of posts-
date of registration-
Tuesday 20.02.2007 10:02, RE: Stejně
jiriez posted by:
Hmmm, tak s těma tvýma imitacema zkus vyjet v zime v Jeseníkách na horskou chatu...nebo i v létě po bouřce, když je bláto.
To by jsi zase těm imitacím křivdil. Santa Fe se vyhrabe ledaskam. Chleba se láme až při daleko složitějších podmínkách než popisuješ. Ale nepopírám, že do terénu jako takového to auta nejsou.
respond
anonymous
number of posts-
date of registration-
Tuesday 20.02.2007 13:56, RE: Stejně
edmund posted by:
To by jsi zase těm imitacím křivdil. Santa Fe se vyhrabe ledaskam. Chleba se láme až při daleko složitějších podmínkách než popisuješ. Ale nepopírám, že do terénu jako takového to auta nejsou.
Joooo, pánové, to Astra G, ta se dostane všude! Viděl jsem jí tuhle v bazaru, celou rezavou, za 75 000kč, dobrej kup!
respond
anonymous
number of posts-
date of registration-
Tuesday 20.02.2007 15:25, RE: Stejně
zigi posted by:
Joooo, pánové, to Astra G, ta se dostane všude! Viděl jsem jí tuhle v bazaru, celou rezavou, za 75 000kč, dobrej kup!
Zdar lidi, potřebuji poradit:
Chci koupit SUV aby sloužilo naší čtyřčlenné rodině a zároveň, aby mě vozilo do práce na Libavé, kde některé cesty jsou nic moc, zvláště ty na tankové střelnici..)) Rozmýšlím se mezi Mazdou Premacy - je to srdeční záležitost, Mazda mě nikdy nezklamala, nebo Land Rover Freelander, ale ty motory1.8 benzín, nebo 2.0 TD4 se se mě nezdají moc výkonné.. Nebo potom Honda CRV, ale ta asi až nakonec.. Nebo si nechat naší Mazdu 6 a koupit do terénu něco takového o čem se tady zrovna píše?? Nebo by jste mě pro tyto účely na jaké auto potřebuji poradili jiné SUV? Nechce se mě platit 2x pojistka atd.
respond
anonymous
number of posts-
date of registration-
Tuesday 20.02.2007 15:26, RE: Stejně
anonym posted by:
Zdar lidi, potřebuji poradit:
Chci koupit SUV aby sloužilo naší čtyřčlenné rodině a zároveň, aby mě vozilo do práce na Libavé, kde některé cesty jsou nic moc, zvláště ty na tankové střelnici..)) Rozmýšlím se mezi Mazdou Premacy - je to srdeční záležitost, Mazda mě nikdy nezklamala, nebo Land Rover Freelander, ale ty motory1.8 benzín, nebo 2.0 TD4 se se mě nezdají moc výkonné.. Nebo potom Honda CRV, ale ta asi až nakonec.. Nebo si nechat naší Mazdu 6 a koupit do terénu něco takového o čem se t...
zapomněl jsem - cena tak kolem 270 000 kč.
respond
anonymous
number of posts-
date of registration-
Tuesday 20.02.2007 15:31, RE: Stejně
anonym posted by:
Zdar lidi, potřebuji poradit:
Chci koupit SUV aby sloužilo naší čtyřčlenné rodině a zároveň, aby mě vozilo do práce na Libavé, kde některé cesty jsou nic moc, zvláště ty na tankové střelnici..)) Rozmýšlím se mezi Mazdou Premacy - je to srdeční záležitost, Mazda mě nikdy nezklamala, nebo Land Rover Freelander, ale ty motory1.8 benzín, nebo 2.0 TD4 se se mě nezdají moc výkonné.. Nebo potom Honda CRV, ale ta asi až nakonec.. Nebo si nechat naší Mazdu 6 a koupit do terénu něco takového o čem se t...
subo rulezz
respond
anonymous
number of posts-
date of registration-
Tuesday 20.02.2007 15:49, RE: Stejně
anonym posted by:
Zdar lidi, potřebuji poradit:
Chci koupit SUV aby sloužilo naší čtyřčlenné rodině a zároveň, aby mě vozilo do práce na Libavé, kde některé cesty jsou nic moc, zvláště ty na tankové střelnici..)) Rozmýšlím se mezi Mazdou Premacy - je to srdeční záležitost, Mazda mě nikdy nezklamala, nebo Land Rover Freelander, ale ty motory1.8 benzín, nebo 2.0 TD4 se se mě nezdají moc výkonné.. Nebo potom Honda CRV, ale ta asi až nakonec.. Nebo si nechat naší Mazdu 6 a koupit do terénu něco takového o čem se t...
Ještě jednou opravuji - Mazda Tribute, ne Premacy..)
respond
anonymous
number of posts-
date of registration-
Tuesday 20.02.2007 16:33, RE: Stejně
anonym posted by:
Ještě jednou opravuji - Mazda Tribute, ne Premacy..)
Ještě naposledy otravuji - ne 270 000kč, ale 27 000kč.
respond
anonymous
number of posts-
date of registration-
Tuesday 20.02.2007 16:43, Starý článek
Že bych tento článek už někde četl? Možná "Ojetiny od A do Z"? Rok tak 2004 - 2005? Děkuji p. Vaculíkovi za kvalitní a hodnotné články o ojetých autech. Ale šoupnout sem recenzi starou nějaký rok (nepochybuji, že to co je o Vitaře napsáno stále platí) je nedůstojné redaktora Vaší velikosti a kvalit. Čekal bych alspoň nějaké doplnění, aktualizaci, pár větiček s novými poznatky a zkušenostmi, ..... No nic! Snad příště.... Těším se na další Vaše recenze ojetin, snad aktuálnější. Váš věrný čtenář.
respond
anonymous
number of posts-
date of registration-
Tuesday 20.02.2007 17:10, RE: Stejně
anonym posted by:
Ještě naposledy otravuji - ne 270 000kč, ale 27 000kč.
Nikdy jsi se nespletl úchyle??
cena do 270 000,- - Mazda Tribute, Land Rover Freelander, nebo Honda CR-V?? Už je to kompletní.
respond
anonymous
number of posts-
date of registration-
Tuesday 20.02.2007 18:15, RE: Stejně
anonym posted by:
Nikdy jsi se nespletl úchyle??
cena do 270 000,- - Mazda Tribute, Land Rover Freelander, nebo Honda CR-V?? Už je to kompletní.
Koukam ze ten uchyl otravuje uplne vsechny, puvodne jen zigiho, cekal jsem, ze kdzy se zigiho zastanu donesu to taky, a taky se tak stalo, a ted to odnasi i nevini lide, staci se splest enbo cokoliv naspat a hned je pod vasim jmenem nejaky prispevek. Prosim redakci, jeslti jde nejak vystopovat IP a nejak zablokvoat pridavani prispevku
respond
anonymous
number of posts-
date of registration-
Tuesday 20.02.2007 20:56, RE: Stejně
anonym posted by:
Nikdy jsi se nespletl úchyle??
cena do 270 000,- - Mazda Tribute, Land Rover Freelander, nebo Honda CR-V?? Už je to kompletní.
...Subaru Forester / Legacy Outback...Real Time 4WD od Hondy este nefunguje dokonale, pri prechode z 2WD do 4WD auto trochu cukne a hlavne v zakrute dokaze nemilo prekvapit.....LR je v interiery aspon pre mna nepohodlny....Mazdu nepoznam, ale udajne odporucaju ten 3.0, co je vo Forde poruchovy, a pre mna je to vysoka kubatura...prajem stastnu ruku pri vybere
respond
anonymous
number of posts-
date of registration-
Tuesday 20.02.2007 23:46, embo
Vlastně druhé auto na zimu nepotřebuji, mám embo, vynikající záležitost.
respond
anonymous
number of posts-
date of registration-
Wednesday 21.02.2007 05:46, RE: Stejně
mufik.martin posted by:
Koukam ze ten uchyl otravuje uplne vsechny, puvodne jen zigiho, cekal jsem, ze kdzy se zigiho zastanu donesu to taky, a taky se tak stalo, a ted to odnasi i nevini lide, staci se splest enbo cokoliv naspat a hned je pod vasim jmenem nejaky prispevek. Prosim redakci, jeslti jde nejak vystopovat IP a nejak zablokvoat pridavani prispevku
Jezis, ja vul, skoro mi blokli ip adresu.
respond
anonymous
number of posts-
date of registration-
Wednesday 21.02.2007 23:21,
Snědl jsem prášky na spaní, atak jsem mlel bláboly. Zdálo se mi o mém puntovi.
respond
1 2




Copyright © EBM system k.s., 2005 – 2024, all rights reserved.