0
back
 

diskuze k tématu: Toyota Avensis 2.0i 16V

category of topic classification: japonská vozidla
anonymous
number of posts-
date of registration-
Friday 23.11.2007 05:18, RE: ach jo...
anonym posted by:
Vlastním taky Avensise, ale 2D-4D r.v. 2002 liftback a je to úžasný a nenápadný auto. Zasloužilo by si pořádnou recenzi a ne tuhle ubohost od zelenáče v prním autě po "nalítání" 10-ti tisíc.... Tenhle článek je totální shit a bohužel to odneslo tohle spolehlivé, prostorné auto s úžasnou přidanou hodnotou, nenápadné a přesto perfektní...
2D-4D.... 2002... liftback... hm...Super kara, zaslouzila by si poradnyho majitele... Ty jsi totalni shit a bohuzel to odneslo tohle spolehlive, prostorne auto s uzasnou pridanou hodnotou, nenapadne a presto perfektni... Kde je, ku**a, tva dokonala recenze???? Rad si poctu...
respond
anonymous
number of posts-
date of registration-
Friday 23.11.2007 05:25, RE: Všem díky
RadekJ posted by:
Děkuju všem za okomentování mé recenze. Ať už komenáře negatívní čí pozitivní. Snažil jsem se za každou cenu hodnotit objektivně. Uvést vše, co se mi líbí a nelíbí ... Nemám to auto na balení bab, ani na machrování ... je jen pro můj osobní požitek a navíc si myslím, že 10 000 km najetých není zas tak málo, abych mohl podat krátkou recenzi ... Pokud se někomu tato recenze nelíbila, nutit mu ji nebudu ... jde přece jen o to, že se s vámi někdo podělí s "vlastníma zkušenostma" ... a to jsem se prá...
Presne tak, Buddy... Vetsina tech negativnich prispevku je od lidi, co by nenapsali objektivni recenzi ani na jahodovej kompot. Karu mas super a pristup k veci ti muze kdejakej mistni suteren zavidet. Luke.
respond
anonymous
number of posts-
date of registration-
Thursday 20.03.2008 15:06, Díky za recenzi, panáčku
Uvažuji o koupi Avensise nebo Primery a každá zkušenost se mi hodí
respond
anonymous
number of posts-
date of registration-
Thursday 20.03.2008 15:11, No vidíš to, jaký je to křáp... :o)
anonym posted by:
Kde bylo auto zakoupené? Kolik mělo předchozích majitelů? Jinak, Toyota 120tis. naj. km = tlumiče pérování prosí o výměnu. To bude potom jízda a ten posez na silnici.
120 tis najeto a ono to chce nové tlumiče? No u jiných aut se mění po 60 tis
respond
anonymous
number of posts-
date of registration-
Friday 21.03.2008 23:20, RE: ach jo...
anonym posted by:
Vlastním taky Avensise, ale 2D-4D r.v. 2002 liftback a je to úžasný a nenápadný auto. Zasloužilo by si pořádnou recenzi a ne tuhle ubohost od zelenáče v prním autě po "nalítání" 10-ti tisíc.... Tenhle článek je totální shit a bohužel to odneslo tohle spolehlivé, prostorné auto s úžasnou přidanou hodnotou, nenápadné a přesto perfektní...
Přesně tak NAPIŠTE RECENZI!
respond
anonymous
number of posts-
date of registration-
Friday 21.03.2008 23:28, RE: Všem imbecilům
anonym posted by:
S toyotou zkušenosti nemám, nicméně s blbečky a chudáky komentující debilně recenze ano. Je mi totiž absolutně jedno kdo a co píše o svém autě, pokud je to alespoň trochu k věci. Pokud si to chci přečíst tak to udělám, pokud ne tak to nečtu. A lituji chudáky a nuly co nevypotí nic jiného než hnus a nenávist. A jen díky webu si anonymně léči mindráky.
L. Dobeš
SOUHLAS
respond
1 2 3




Copyright © EBM system k.s., 2005 – 2024, all rights reserved.