0
back
 

diskuze k tématu: Toyota Avensis 2.2 D-4D - japonský vrchol nenápadnosti

category of topic classification: japonská vozidla
anonymous
number of posts-
date of registration-
Sunday 14.01.2007 19:36, RE: víc než konkurence pro VW
Mastercar posted by:
Nechápu, proč tady vysíráte s Toyotou, takovou mrdkou? Já mám Renault Laguna v naftě a s tou Toyotou bych si akorát vytřel prdel. Si ty japonce vodím, jak chci, žádnej na mě nemá. A je to taky spolehlivá kára, jak sviň. Fakt už se proberte, vůbec tomu nerozumíte a můžete se postrat z těch Japonských sraček. Doufám, že se Vám v těch zaslepenejch palicích rozsvítí, volové!! Jedině Francouzské vozy mají budoucnost, vy šulínci, už to pochopte!!!
Bože ty tu chceš říct že je Laguna v naftě lepší než Avensis?! Tak to asi ještě čteš Mateřídoušku a máš ji tak maximálně v měřítku 1:20 od firmy Matchbox...
respond
anonymous
number of posts-
date of registration-
Sunday 14.01.2007 22:24, RE: víc než konkurence pro VW
antimastercar posted by:
Bože ty tu chceš říct že je Laguna v naftě lepší než Avensis?! Tak to asi ještě čteš Mateřídoušku a máš ji tak maximálně v měřítku 1:20 od firmy Matchbox...
Mně se Avensis dost líbí,jen ta cena. Ale na to,že je to ve třídě s Pasasatem a A6,tak to ujde.....
respond
anonymous
number of posts-
date of registration-
Sunday 14.01.2007 22:44, RE: TOYOTA
Šakal posted by:
Ahoj všichni. Chtěl bych se Vás tady zeptat, jak se Vám ten nový Avensis líbí? Je to možná blbá otázka, asi to nechápete, ale já prostě chci znát Váš názor. Ptám se proto, že pořád v souvislosti s Toyotou čtu jenom, že je to vrchol nenápadnosti, že krásu nechává jiným, že je to šedá myška a td. ( z různých zdrojů) Nechci se tady bavit o kvalitě, protože ta je notoricky známá, ale netvrdím, že co je kvalitní, musí být i líbivé. Já bych chtěl tímto vyzvat i autora článku, aby mi sdělil, čím sám je...
No, súhlasím, Neviem, či je Avensis zrovna nenápadný. Do môjho vkusu úplne zapadá, aj ked "japoncov" nehodnotím podla dizajnu, ale skor podla povestnej kvality. Ale uz sa aj ten "look" o dost zlepsil, a to aj v interiéroch. Ked porovnáte Avensis so sterilnou produkciou napriklad Skody (v tomto prípade sa hodí aj porovnanie s Oct.II ), má Avensis jednoznacne navrch. Keby som chcel byt uniformný a nenápadný, práveže by som zvolil Škodu, alebo Passata. Zo súčasného automobilového dizajnu u mna vedie BMW 3-a to hlavne trojkové coupe. Ostatné bavoráky ma napríklad moc neberú. Co sa mi nepáci je, ze dost aút zacína vyzerat ako mikrobus-napr. u Seatov jeto doat na jedno kopyto, predýchal by som len Leona.
respond
anonymous
number of posts-
date of registration-
Monday 15.01.2007 07:21, RE: TOYOTA
Šakal posted by:
Ahoj všichni. Chtěl bych se Vás tady zeptat, jak se Vám ten nový Avensis líbí? Je to možná blbá otázka, asi to nechápete, ale já prostě chci znát Váš názor. Ptám se proto, že pořád v souvislosti s Toyotou čtu jenom, že je to vrchol nenápadnosti, že krásu nechává jiným, že je to šedá myška a td. ( z různých zdrojů) Nechci se tady bavit o kvalitě, protože ta je notoricky známá, ale netvrdím, že co je kvalitní, musí být i líbivé. Já bych chtěl tímto vyzvat i autora článku, aby mi sdělil, čím sám je...
Autor článku jezdí "japoncem". Není to Toyota, ale Mazda ze staré dobré školy, kde řízení je stále radost. Avensis nepovažuji sice za naprostý ideál krásy, ale považuji ho za ideální vůz pro rodinu. Avensisu po celém testu nemám téměř co vytknout a klidně bych si ho koupil. Navíc je ve skutečnosti hezčí než na fotografiích. Osobně se mi líbí.
A jaký vůz považuji za ideál krásy? To musím dlouze přemýšlet, jelikož mám více tipů ...
respond
anonymous
number of posts-
date of registration-
Monday 15.01.2007 07:42, RE: TOYOTA
Pitrs posted by:
No abych se k tomu vyjádřil, tak mě se líbí a moc. Určitě to není nenápadné auto, na rozdíl od Octávie II. Ta je podobná s tím předposledním Passatem a ztácí se v průměru a jezdí jich mrtě. Jinak k autorovi článku pouze toto: nefandí Japonským autům, ale informace podává natolik inteleigentně a šalamounsky, že ho člověk nemůže napadat za jeho výroky. Ono se dá o někom taky říct, že není nic moc a přitom to není na žalobu, prostě umí se v tom pohybovat. Měl by dělat politika Vím, že teď sem...
Děkuji za lichotku Politika mě zatím neláká (snad až na stáří se mohu pokusit o senátorské křeslo... )
Víte, psát nezaujatý test dá docela práci. Každý řidič, každý redaktor má své oblíbence a při hodnocení testovaného vozu se musím sprostit předsudků. Vím, některé časopisy, dokonce jednotlivý redaktoři inklinují a propagují své oblíbence, ale mým cílem není čtenářům nutit oblíbená vozítka.
Prostě se vždy snažím shrnout, co mi během testu na voze vadilo a co ne. Důležité je se dívat na vůz pohledem rodiny, ale i jedince a samozřejmě že mě zajímá i názor žen. A to vše se snažím do testu promítnout.

Osobně nemám příliš rád auta, které mají tupé řízení a řidič nikdy neví co se děje pod předními koly. To samé platí o motoru. Pokud je motor pro vůz výkonnostně nedostatečný, vůz považuji z tohoto důvodů za nebezpečný.

Avensis je například oproti sesterskému Lexusu IS220d nenápadný, a to může spoustě lidí vyhovovat ...
respond
anonymous
number of posts-
date of registration-
Monday 15.01.2007 09:46, RE: víc než konkurence pro VW
Přemek 1 posted by:
Tak jsem to zkusil jestli se dáš nachytat. No nezklamal jsi. Asi jseš adoptovaný a nemáš vlastní jméno, tak si půjčuješ od těch, co se ti zdají inteligentnější. Myslím, že kdybych napsal, že od teď budu používat jméno Přemek Píča, tak ho použiješ taky.
Jinak jsem z japonských aut jezdil v Lexusu, Mazdě Xedos a v Subaru, za sebe si troufnu říci, že minimálně tato auta šikmoocí vyrobili dobře. Ale co vůbec reaguji na jednoho zamindrákovanýho debila, co tu otravuje druhý.
Možná tip pro redakci - k...
Ted tady jednoho kreténa vidím co Přemo??
respond
anonymous
number of posts-
date of registration-
Monday 15.01.2007 16:49, RE: TOYOTA
Pitrs posted by:
No abych se k tomu vyjádřil, tak mě se líbí a moc. Určitě to není nenápadné auto, na rozdíl od Octávie II. Ta je podobná s tím předposledním Passatem a ztácí se v průměru a jezdí jich mrtě. Jinak k autorovi článku pouze toto: nefandí Japonským autům, ale informace podává natolik inteleigentně a šalamounsky, že ho člověk nemůže napadat za jeho výroky. Ono se dá o někom taky říct, že není nic moc a přitom to není na žalobu, prostě umí se v tom pohybovat. Měl by dělat politika Vím, že teď sem...
mám rád japonský auta a v jednom z nich se vozím, to jen na úvod. nesouhlasím s tím, že by autor článku nějak skrytě dával najevo, že nemá rád japonce. prostě ho avensis nebere, je to jeho subjektivní názor, stejně jako můj. myslím, že si pan redaktor udělal slušný odstup a nehodnotí auto podle předsudků. KAŽDÝ kdo píše nějakou recenzi (ať už na auto nebo něco jiného) přece k tomu musí zaujmout nějaké SVOJE stanovisko, které se VŽDYCKY nebude někomu líbit. takže jak říkám, mám rád toyotu a oceňuji na ní spoustu vlastností, ale design k nim nepatří. obecně - neposuzuji auta (které si chci koupit) podle toho, jak vypadají. to je až tak 5.věc v pořádí, co mě zajímá.
respond
anonymous
number of posts-
date of registration-
Monday 15.01.2007 17:38, RE: TOYOTA
pecka posted by:
mám rád japonský auta a v jednom z nich se vozím, to jen na úvod. nesouhlasím s tím, že by autor článku nějak skrytě dával najevo, že nemá rád japonce. prostě ho avensis nebere, je to jeho subjektivní názor, stejně jako můj. myslím, že si pan redaktor udělal slušný odstup a nehodnotí auto podle předsudků. KAŽDÝ kdo píše nějakou recenzi (ať už na auto nebo něco jiného) přece k tomu musí zaujmout nějaké SVOJE stanovisko, které se VŽDYCKY nebude někomu líbit. takže jak říkám, mám rád toyotu a oceňu...
V pohodě, já chci jen znát Vaše názory. Já jsem se vyptával například na toho Avensise spousty lidí a většinou každý řekl, že je to krásný auto a že konečně Toyota vyrobila i koukavý vůz. Proto se ptám, protože si nemyslím, že je to zrovna šedá myška) Díky za názory.
respond
anonymous
number of posts-
date of registration-
Wednesday 17.01.2007 19:24, RE: TOYOTA
Šakal posted by:
Ahoj všichni. Chtěl bych se Vás tady zeptat, jak se Vám ten nový Avensis líbí? Je to možná blbá otázka, asi to nechápete, ale já prostě chci znát Váš názor. Ptám se proto, že pořád v souvislosti s Toyotou čtu jenom, že je to vrchol nenápadnosti, že krásu nechává jiným, že je to šedá myška a td. ( z různých zdrojů) Nechci se tady bavit o kvalitě, protože ta je notoricky známá, ale netvrdím, že co je kvalitní, musí být i líbivé. Já bych chtěl tímto vyzvat i autora článku, aby mi sdělil, čím sám je...
Mluvíš mi z duše kamaráde,
švagrová si ho koupila v nádherné hnědé metalíze,super kára se 177PS za 6/100km.Chtěl bych všechny pomlouvače upozornit,že motory typu TDI jsou už dávno konstrukčně za zenitem!Mezi námi japonská technika od DENSA strčí do kapsi celý slavný poruchový BOSCH.Je to tak,podívejte se na statistiku,čísla ani TUV nelžou!!!Každé auto má něco do sebe,ale tenhle Avík mě okouzlil (i desingem-srovnej napři. se škodou)a v létě ho kupuju také,jen ne fungláče,ale lehce jetého se serviskou.
Všem hodně bezpečných kilometrů a chovejme se k sobě jako lidi.
respond
anonymous
number of posts-
date of registration-
Wednesday 17.01.2007 19:27, RE: TOYOTA
Pitrs posted by:
V pohodě, já chci jen znát Vaše názory. Já jsem se vyptával například na toho Avensise spousty lidí a většinou každý řekl, že je to krásný auto a že konečně Toyota vyrobila i koukavý vůz. Proto se ptám, protože si nemyslím, že je to zrovna šedá myška) Díky za názory.
Jen dodávám pítrsi,že už máme celkem v široké rodině 5 toyot.od priuse přes corollu k yarisovi.Proč?Jedna umíme kupecké počty a jednak se nám prostě líbí!Tak si ji kup a užij si ji...:)))
respond
anonymous
number of posts-
date of registration-
Thursday 18.01.2007 20:11, RE: TOYOTA
Petr - TipCars.com posted by:
Děkuji za lichotku Politika mě zatím neláká (snad až na stáří se mohu pokusit o senátorské křeslo... )
Víte, psát nezaujatý test dá docela práci. Každý řidič, každý redaktor má své oblíbence a při hodnocení testovaného vozu se musím sprostit předsudků. Vím, některé časopisy, dokonce jednotlivý redaktoři inklinují a propagují své oblíbence, ale mým cílem není čtenářům nutit oblíbená vozítka.
Prostě se vždy snažím shrnout, co mi během testu na voze vadilo a co ne. Důležité je se dívat na vůz...
No tak jenom debil může porovnávat Lexuse s Toyotou Avensis. To je jako bych napsal, Vw Passat v porovnání s Mercedesem třídy C, vypadá jako šedá myška. Dvě skvělá auta, ale trochu rozdíl třídy. Inženýři z Tipcarsu, už to fakt nehulte!!!!
respond
anonymous
number of posts-
date of registration-
Friday 19.01.2007 13:08, RE: víc než konkurence pro VW
zigi posted by:
)) To jsem rad!
Jinak vam reknu jednu vcerejsi desivou zkusenost.
Kamos mi porad rikal (asi 1/2 roku) v kuse, ze si chce koupit Octavii, ale ja se mu to snazil vymluvit, nevnucoval jsem mu Opla, jen jsem mu rikal ze za ty prachy koupim lepsi,pohodlnejsi a silnejsi auto (je to mladik),ale on si furt nedal rict a ze Octavia je proste jednicka,asi dalsi zaryty blazen, co je z Octavie v sedmem nebi a v nicem jinem nejel.
Je fakt,ze on sedel jen v Facku, Tipu,Fabii, Thalii a ted Octavii,tak pro ne...
Hm, hezký a zajímavý názor na recenzi Avensise. Takový "věcný"... Takže já považuji Avensise v této třídě za docela optimální a hodně dobré auto.
respond
anonymous
number of posts-
date of registration-
Friday 19.01.2007 13:12, RE: víc než konkurence pro VW
Martin posted by:
Zase sa tu diskutuje o Škodovke. Bol to test Toyoty Avensis!! A myslím že v nej dopadol veľmi dobre, ideálne auto strednej triedy. A jasne, každé auto má svoje muchy, ide ale aj o to, koľko daná automobilka takýchto nepodarkov vyrobí. A určite taká Toyota s najlepším systémom riadenia kvality na svete, vyrobý takýchto špatných kusov menej ako nejaká Škoda, či VW, Opel......Inak zarytý škodovkáry to je zvláštna skupina ľudí, ktorá z Felicie sadla napr. do Octávie a ide sa z toho s prepáčením posr...
Tak ono zase budou jinde, s prominutím , posraní a dosraní Ceedisti. Bylo to Avensisu,tak se bavte o Avensisu.Já si jej hodlám brzy pořídit, neb to auto moc chyb nemá.Tečka.
respond
anonymous
number of posts-
date of registration-
Wednesday 31.10.2007 20:21, RE: AAA auto
Pepe posted by:
Nejde o AAA, ti se snaží "jenom" prodat. Navýšení jde do kapsy poskytovatele leasingu nebo úvěru - v těhle případech to hraničí s lichvou. Jeden náš zaměstnanec potřeboval půjčit hotovost - dostal 20 tkč, zaplatí za dva roky 40.... Komu není rady... Jinak pravda je, že článek je o avensisu - výborný auto, akorát kapánek dražší. Poměr cena/už. hodnota asi lepší než u passatu, což asi spousta lidí nebude chtít slyšet...
Velmi pravděpodobně dělala leasing dceřinná společnost AAA...
respond
1 2 3




Copyright © EBM system k.s., 2005 – 2024, all rights reserved.