0
back
 

diskuze k tématu: Octavia, Bora, Passat - co je nejlepší kombi?

category of topic classification: poradna, jaké auto koupit, jaký typ motoru vybrat, servisní náklady, vše o spotřebě, německá vozidla, německá vozidla, česká vozidla
anonymous
number of posts-
date of registration-
Saturday 26.07.2008 00:34, RE: kolo
anonym posted by:
Přesně tak, Chorvatskem bych moc neopovrhoval. Autor duchaplného příspěvku nad vámi asi vůbec nebere možnost, že by do Chorvatska mohli jezdit i třeba lépe majetní lidé. Jezdím různě po Evropě a Chorvatsko se mi líbí pro krásné moře a možnost se domluvit i česky. A rozhodně nepatřím mezi ty, kteří by neměli přehled o jiných plážích v jiných zemích. Každému vyhovuje něco jiného ... A to, že auto by nemělo stát více než 3 měsíční platy (tak nějak to bylo napsáno) je pěkná blbost. Kupuju si pěknou ...
Nejsem anonym shora, ale částečně s ním souhlasím. Myslím, že smyslem nebylo pohanit dovolenou v Chorvatsku samotném, ale mainstreamovou zábavu v levných dovolených na splátky v duchu "auto na leasing, dovolená s lanšmítem na leasing". Taky jsem byl několikrát v chorvatsku ale i jinde, s kvalitou a vzhledem pláží se dá jen souhlasit, ale třeba mě osobně neláká zahraniční dovolená u moře vůbec. To že bych si to nemohl dovolit o tom smysl příspěvku není, i já kupuji ojetiny za jeden až tři platy i když můj příjem by stačil na dvě až tři nové oktávky ročně, neřeším jestli mi auto žere osm, nebo dvanáct litrů a povinné ručení je pro mě jen každoroční složenka a je jedno, jestli je to tři, nebo pět tisíc. Prostě- každý má jiné priority, mě je dobře na dovolené v čechách a peníze používám místo vhození do nového, ale ztrátového auta raději do investic, které se vrátí v budoucnu. Každopádně- každý svého osudu strojvedoucím
respond
anonymous
number of posts-
date of registration-
Saturday 26.07.2008 06:14, RE: bezte uz s tim do haje
anonym posted by:
ano ano všichni kupte ropácký kombík od vw, kdo nesouhlasí bude z tipcarsu smazán...
Tak.Běda tomu,kdo nebude jezdit v koncernu.
respond
anonymous
number of posts-
date of registration-
Saturday 26.07.2008 07:47, RE: 2,3 a 1,8Turbo
anonym posted by:
Ten 2.5 nafťák má spotřebu 8 litrů v kombinaci a benzín 1.8 T má 7.8 v kombinaci. Benzinem se toho dá v klidu docílit a u nafťáka taktéž (má ho známý). Povinné ručení platím asi 2700,- ročně. U 2.5 by to vyšlo zhruba na 4900,-
Pokud se ještě pořád bavíme o Audi A4-sedan-přední náhon,tak pro verzi 1,8 T(120 kW) je psaná spotřeba 8,2
verze 2,5 TDI (120 kW) má psanou spotřebu 6,9
Pro verze se 110 kW je to naprosto stejně,ale 2,5 TDI (110 kW) bych fakt nekupoval.
respond
anonymous
number of posts-
date of registration-
Saturday 26.07.2008 18:46, nechápu
Nechápu lidi co furt nadávají na koncernové značky(VW, Škoda...). Přitom jsou to kvalitní auta s dobrými motory(obzvláště TDI). Rozhodně jsou tyto auta lepší volbou než jakékoliv srovnatelné japonské, či francouzské auto. Dokazuje to, že těmito auty jezdí většina normálně myslícíh lidí a to nejen v ČR...
respond
anonymous
number of posts-
date of registration-
Saturday 26.07.2008 21:32, RE: bez předmětu
anonym posted by:
Mazle,Mazle,ty tady pěkně strašíš lidi. Neznalý člověk by si z tvého příspěvku mohl myslet,že váha vzduchu odchází každých 10tis a turbo každých 20tis km.
Ano,právě ten co najede třeba 40tis ročně,má šanci,že ho během řekněme čtyř let taková závada potká.( ikdyž benzinový auta mají taky váhu vzduchu a světe div se - ona jim taky odchází)
Ale,když někdo najede třeba jen 10 tis ročně a nechá si auto tři čtyři roky,tak se tím pravděbodobnost takové závady výrazně sníží. A čím mín najede,tím mín to ...
no přeci jen u ojetiny s nejistým počtem najetych km je tohle riziko vždy nutno brát v uvahu
respond
anonymous
number of posts-
date of registration-
Saturday 26.07.2008 23:55, RE: nechápu
anonym posted by:
Nechápu lidi co furt nadávají na koncernové značky(VW, Škoda...). Přitom jsou to kvalitní auta s dobrými motory(obzvláště TDI). Rozhodně jsou tyto auta lepší volbou než jakékoliv srovnatelné japonské, či francouzské auto. Dokazuje to, že těmito auty jezdí většina normálně myslícíh lidí a to nejen v ČR...
Já to taky nechápu. Jak píšu o něco výš: je mi jedno kolik auto žere, kupuju si ojetiny podle pohodlí, ekonomická stránka provozu je irelevantní. Diesel mi smrdí a nevyhovuje mi jeho charakteristika (žhavení, tvrdý chod, charakteristika výkonu, chrochtání apod.). Znamená to snad, že nejsem normální? To je teda věc, připomíná mi to schvalování výjezdních položek prasátkami ve funkcích v nechvalně známém období našich dějin..... (týpek)
respond
anonymous
number of posts-
date of registration-
Sunday 27.07.2008 07:47, RE: nechápu
anonym posted by:
Já to taky nechápu. Jak píšu o něco výš: je mi jedno kolik auto žere, kupuju si ojetiny podle pohodlí, ekonomická stránka provozu je irelevantní. Diesel mi smrdí a nevyhovuje mi jeho charakteristika (žhavení, tvrdý chod, charakteristika výkonu, chrochtání apod.). Znamená to snad, že nejsem normální? To je teda věc, připomíná mi to schvalování výjezdních položek prasátkami ve funkcích v nechvalně známém období našich dějin..... (týpek)
Správně jsi pochopil.V této zemi je normální pouze ten,kdo touží po hnusu z Boleslavi,oslík to jistě napíše lépe.Jakýkoliv jiný názor Tě rovnou pasuje na debila.Proto se tu schází takové stádo blbců - vždy stejné,protože lidé,kteří mají něco v hlavě,se diskuzím na tip carsu obloukem vyhnou.
respond
anonymous
number of posts-
date of registration-
Sunday 27.07.2008 12:01, RE: nechápu
anonym posted by:
Správně jsi pochopil.V této zemi je normální pouze ten,kdo touží po hnusu z Boleslavi,oslík to jistě napíše lépe.Jakýkoliv jiný názor Tě rovnou pasuje na debila.Proto se tu schází takové stádo blbců - vždy stejné,protože lidé,kteří mají něco v hlavě,se diskuzím na tip carsu obloukem vyhnou.
A já mám v hlavě nasráno, přišel jsem ze stáda blbců mezi chytré diskutujicí na tipcarsu a jsem totální debil.
respond
anonymous
number of posts-
date of registration-
Sunday 27.07.2008 12:02, RE: nechápu
anonym posted by:
Správně jsi pochopil.V této zemi je normální pouze ten,kdo touží po hnusu z Boleslavi,oslík to jistě napíše lépe.Jakýkoliv jiný názor Tě rovnou pasuje na debila.Proto se tu schází takové stádo blbců - vždy stejné,protože lidé,kteří mají něco v hlavě,se diskuzím na tip carsu obloukem vyhnou.
Tolik jsem chtěl teda ještě dodat, aby jste si o mně udělali obrázek
respond
anonymous
number of posts-
date of registration-
Sunday 27.07.2008 15:10, RE: nechápu
anonym posted by:
Tolik jsem chtěl teda ještě dodat, aby jste si o mně udělali obrázek
Děkujeme.
respond
anonymous
number of posts-
date of registration-
Sunday 27.07.2008 22:41, RE: 2,3 a 1,8Turbo
anonym posted by:
Pokud se ještě pořád bavíme o Audi A4-sedan-přední náhon,tak pro verzi 1,8 T(120 kW) je psaná spotřeba 8,2
verze 2,5 TDI (120 kW) má psanou spotřebu 6,9
Pro verze se 110 kW je to naprosto stejně,ale 2,5 TDI (110 kW) bych fakt nekupoval.
Já řešil 110 kW
respond
anonymous
number of posts-
date of registration-
Monday 28.07.2008 07:22, RE: 2,3 a 1,8Turbo
anonym posted by:
Já řešil 110 kW
No dyt říkám,že pro ty je to stejný : 2,5 TDI 6,9l a 1,8 T 8,2l-tolik prameny výrobců pro kombinovaný provoz.
A taky jsem napsal,že 2,5 TDI 110 kW bych nekupoval,ale důvodem by nebyla spotřeba - je to nepovedený motor.
respond
anonymous
number of posts-
date of registration-
Monday 28.07.2008 11:11, RE: 2,3 a 1,8Turbo
anonym posted by:
Přesně tak!!!
Taky souhlasím, V5 je na nic, když už tak V6, ten aspoň jede.
respond
anonymous
number of posts-
date of registration-
Monday 28.07.2008 20:18, RE: nechápu
anonym posted by:
Nechápu lidi co furt nadávají na koncernové značky(VW, Škoda...). Přitom jsou to kvalitní auta s dobrými motory(obzvláště TDI). Rozhodně jsou tyto auta lepší volbou než jakékoliv srovnatelné japonské, či francouzské auto. Dokazuje to, že těmito auty jezdí většina normálně myslícíh lidí a to nejen v ČR...
Probuď se!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Jako u Svědků ...
respond
anonymous
number of posts-
date of registration-
Sunday 10.08.2008 10:48, RE: nechápu
anonym posted by:
Nechápu lidi co furt nadávají na koncernové značky(VW, Škoda...). Přitom jsou to kvalitní auta s dobrými motory(obzvláště TDI). Rozhodně jsou tyto auta lepší volbou než jakékoliv srovnatelné japonské, či francouzské auto. Dokazuje to, že těmito auty jezdí většina normálně myslícíh lidí a to nejen v ČR...
Ty vole, lepší než japonci? Ty jsi dobrý joker... DD
respond
  1 ... 3 4 5




Copyright © EBM system k.s., 2005 – 2024, all rights reserved.