0
back
 

diskuze k tématu: Volkswagen Golf III - Dodnes hezký a hlavně bez problémů

category of topic classification: německá vozidla
anonymous
number of posts-
date of registration-
Monday 13.03.2006 14:21,
Zdravím koncernisty.Mám doma trojku 1,6 a je to neuvěřitelně poruchový.Snad je to vyjímka abych nekazil iluze.
respond
anonymous
number of posts-
date of registration-
Monday 13.03.2006 16:29, RE: bez předmětu
kuz posted by:
Zdravím koncernisty.Mám doma trojku 1,6 a je to neuvěřitelně poruchový.Snad je to vyjímka abych nekazil iluze.
Co bys nechtěl,vždyť to jsou už starý střepy,tak maj na to nárok.
respond
anonymous
number of posts-
date of registration-
Monday 13.03.2006 17:03, Koroze
Celkem jsem překvapen, jak i u nehavarovaných Golfů 3 reznou zadní lemy a dveře ... . Co na to odborníci?
respond
anonymous
number of posts-
date of registration-
Monday 13.03.2006 20:35, RE: Koroze
anonym posted by:
Celkem jsem překvapen, jak i u nehavarovaných Golfů 3 reznou zadní lemy a dveře ... . Co na to odborníci?
Odborníci nic...
Nechci rýpat,a le pár poznámek napíšu...
a) Líbila se mi věta... opraváři opravují Golfi rádi... No bodejť by, ne, když mají tolik příležitostí...
b) Už chápu ten kritický článek na adresu AR145/6 a motory Twin Spark, pan Vaculík má zcela jistě jiné zaměření a to an traktory s "kvalitním dílenským zpracováním"
c) Jo k té korozi... Taky sems e divil, ajk takto precizní německý etalon rezne jak liška...

Pane Vaculík, kdo si tento článek objednal?
respond
anonymous
number of posts-
date of registration-
Monday 13.03.2006 21:59, RE: Koroze
wolff posted by:
Odborníci nic...
Nechci rýpat,a le pár poznámek napíšu...
a) Líbila se mi věta... opraváři opravují Golfi rádi... No bodejť by, ne, když mají tolik příležitostí...
b) Už chápu ten kritický článek na adresu AR145/6 a motory Twin Spark, pan Vaculík má zcela jistě jiné zaměření a to an traktory s "kvalitním dílenským zpracováním"
c) Jo k té korozi... Taky sems e divil, ajk takto precizní německý etalon rezne jak liška...

Pane Vaculík, kdo si tento článek objednal?
Milý Wolffe,
nechci rýpat, ale..... od Vás jsem tady ještě neviděl jediný normální příspěvek, něco co byste nepohaněl. Pracujete snad pro konkurenční portál? Pořád se navážíte do pana Vaculíka. Je zastáncem VW jako spousta jiných, no a co? Vy jste evidentně zase zastánce Alfy. Nikdo Vám to nebere, ale už byste se svojí nekonečnou arogancí a trapnými příspěvky mohl jít k šípku. Dlouho jsem na Vaše neuvěřitelné kecy nechtěl reagovat, ale už jsem jich viděl tolik, že mě to nenechává klidným. Jakým komplexem trpíte, že se musíte pořád do někoho navážet. PS: když jste tak chytrý, naučte se aspoň psát a trocha diktátu by Vám taky neuškodila.

Pane Vaculíku, Vaše příspěvky a názory jsou pro mě přínosem, server tipcars je super, nenechte si pokazit chuť k práci takovým omezencem.
respond
anonymous
number of posts-
date of registration-
Monday 13.03.2006 22:12, RE: Koroze
Mirek posted by:
Milý Wolffe,
nechci rýpat, ale..... od Vás jsem tady ještě neviděl jediný normální příspěvek, něco co byste nepohaněl. Pracujete snad pro konkurenční portál? Pořád se navážíte do pana Vaculíka. Je zastáncem VW jako spousta jiných, no a co? Vy jste evidentně zase zastánce Alfy. Nikdo Vám to nebere, ale už byste se svojí nekonečnou arogancí a trapnými příspěvky mohl jít k šípku. Dlouho jsem na Vaše neuvěřitelné kecy nechtěl reagovat, ale už jsem jich viděl tolik, že mě to nenechává klidným. Jakým ...
Malem bych mel z te recenze pocit ze to je nej auto na svete? Cim to je? Ja se bavil s majitely vozů téhle značky ,ale že by je až tak chvalili? Možná jsou skromní ale co vim je ze ja se svou H civic travim v servise mnohem min casu nez oni a to mam starší kus. Prosil bych proto trošku objektivnější recenze.Ono je fajn neco chvalit, ale nejaky blazinek neznaly si to muze precist uverit tomu a pak se hezky spalit protoze si bude myslet ze koupil nejlip jak mohl. proto prosim upozornit jak na klady tak zapory a to všech znacek a bokem dat tu predpojatost. Dekuji s pozdravem Lukáš Černý
respond
anonymous
number of posts-
date of registration-
Tuesday 14.03.2006 00:40, RE: Koroze
cert posted by:
Malem bych mel z te recenze pocit ze to je nej auto na svete? Cim to je? Ja se bavil s majitely vozů téhle značky ,ale že by je až tak chvalili? Možná jsou skromní ale co vim je ze ja se svou H civic travim v servise mnohem min casu nez oni a to mam starší kus. Prosil bych proto trošku objektivnější recenze.Ono je fajn neco chvalit, ale nejaky blazinek neznaly si to muze precist uverit tomu a pak se hezky spalit protoze si bude myslet ze koupil nejlip jak mohl. proto prosim upozornit jak na klad...
na recenzi nevidim nic špatnýho a nereálnýho, mám Golfa TDi kombi, r.v 1995 a až při 460000km se mi stala závada, kterou popisuje p. Vaculík-uvolněná řemenice na klice(naštěstí se to nepotkalo)...jinak auto je absolutně bez větších závad(nepočítám prasklé žárovky) dávám mu po 13.tis. nový olej, pravidelně měním tlumiče, čepy, kotouče atd...ale to je běžný servis...jak říkám, do teď žádný větší problém...
respond
anonymous
number of posts-
date of registration-
Wednesday 15.03.2006 08:58, Nejsem zastánce VW
anonym posted by:
na recenzi nevidim nic špatnýho a nereálnýho, mám Golfa TDi kombi, r.v 1995 a až při 460000km se mi stala závada, kterou popisuje p. Vaculík-uvolněná řemenice na klice(naštěstí se to nepotkalo)...jinak auto je absolutně bez větších závad(nepočítám prasklé žárovky) dávám mu po 13.tis. nový olej, pravidelně měním tlumiče, čepy, kotouče atd...ale to je běžný servis...jak říkám, do teď žádný větší problém...
Ha, ha. Já opravdu nejsem zastánce VW. Jen trojkového golfa považuji za jednoduché, spolehlivé a robustní auto, které na svojí dobu mělo působivý design, dobré jízdní vlastnosti a s motory TDI nepřekonatelný poměr dynamika/spotřeba paliva.
Německá kvalita u mne skončila tímto vozem a pak ještě Audi C3 (100/A6). Ty novější věci s hliníkovým podvozkem bych už do baráku nechtěl.
Osobně naopak miluju Alfu Romeo, ale nikomu jí jako odborník se snahou o objektivitu nemohu dopořučit, protože by mi mohl přijít rozbít držku, až mu u TS projede ojnice blokem. Alfu musíte milovat, pak vám její echt drahý servis nevadí. (BMW zlobí méně ale servis má ještě dražší)
respond
anonymous
number of posts-
date of registration-
Wednesday 15.03.2006 16:09, RE: Nejsem zastánce VW
Martin Vaculík posted by:
Ha, ha. Já opravdu nejsem zastánce VW. Jen trojkového golfa považuji za jednoduché, spolehlivé a robustní auto, které na svojí dobu mělo působivý design, dobré jízdní vlastnosti a s motory TDI nepřekonatelný poměr dynamika/spotřeba paliva.
Německá kvalita u mne skončila tímto vozem a pak ještě Audi C3 (100/A6). Ty novější věci s hliníkovým podvozkem bych už do baráku nechtěl.
Osobně naopak miluju Alfu Romeo, ale nikomu jí jako odborník se snahou o objektivitu nemohu dopořučit, protože by mi moh...
Že nejste zapřisáhlým zastáncem VW je jasné každému, kdo si přečetl Vaši odpověď na téma Oct tdi x Passat tdi. Tam se na Vás sesypali ješitní majitelé jak sršni, přitom to byla selanka proti recenzi na alfu (která přišla zase mě jak psaná s horkou hlavou). Takže klidně odbrzděte, pravda někdy holt bolí, jen je třeba počítat s tím, že majitelů VW je lidově hodně (a rádi se ozývaj). Hodně štěstí.
respond
anonymous
number of posts-
date of registration-
Friday 17.03.2006 07:41, RE: Nejsem zastánce VW
Martin Vaculík posted by:
Ha, ha. Já opravdu nejsem zastánce VW. Jen trojkového golfa považuji za jednoduché, spolehlivé a robustní auto, které na svojí dobu mělo působivý design, dobré jízdní vlastnosti a s motory TDI nepřekonatelný poměr dynamika/spotřeba paliva.
Německá kvalita u mne skončila tímto vozem a pak ještě Audi C3 (100/A6). Ty novější věci s hliníkovým podvozkem bych už do baráku nechtěl.
Osobně naopak miluju Alfu Romeo, ale nikomu jí jako odborník se snahou o objektivitu nemohu dopořučit, protože by mi moh...
Prosím, po jaké době, zacházení nebo jiných důvodech "projede" ta ojnice blokem? Ať se tedy připravím. Protože v okruhu lidí kolem mě se o tomto problému spíše mluví, ale neznám nikoho konkrétního, komu by se to skutečně stalo. jen se chci poučit. Díky předem.
respond
anonymous
number of posts-
date of registration-
Friday 17.03.2006 12:50, RE: Nejsem zastánce VW
Pepe posted by:
Že nejste zapřisáhlým zastáncem VW je jasné každému, kdo si přečetl Vaši odpověď na téma Oct tdi x Passat tdi. Tam se na Vás sesypali ješitní majitelé jak sršni, přitom to byla selanka proti recenzi na alfu (která přišla zase mě jak psaná s horkou hlavou). Takže klidně odbrzděte, pravda někdy holt bolí, jen je třeba počítat s tím, že majitelů VW je lidově hodně (a rádi se ozývaj). Hodně štěstí.
Hlavně se rádi ozývaj je to podle mě zvláštní sorta lidí(NE VŠICHNI) ale jinak je počet w mezi vozovým parkem v ČR na 6 nebo 8 místě už si to přesně nepamatuju.Až za FIATAMA OPLAMA RENAULTAMA PEUGEOTAMA myslím i za CITROENAMA ale hlavně rádi dělají KING OF THE WORLD tak má člověk pocit že sou hned po Škodovkách 2.Auta to nejsou špatný ale lidi za volantem uvnitř to se už říct vždycky bohužel nedá.
respond
anonymous
number of posts-
date of registration-
Saturday 18.03.2006 11:23, RE: bez předmětu
kuz posted by:
Zdravím koncernisty.Mám doma trojku 1,6 a je to neuvěřitelně poruchový.Snad je to vyjímka abych nekazil iluze.
Zdravím, mám Golf II 1,9D již pře 6 let, výroba 1992 najeto přes 250 tisíc km a mé opravy jsou tyto:
2x výměna předních brzdových destiček
2x výměna zadních tlumičů (jezdíme v něm samí tlusťoši)
1x výměna předních tlumičů
1x rozvodový a klínový řemen
1x výměna posledního dílu výfuku (originální výfuk vydržel 10 let!)
1x vyvaření předního dílu výfuku - po 13 letech už prorezivěl
pravidelná výměna oleje

Ta koroze je určitý problém, zvlášť když máte sněhuláka jako já, ale nikde zatím dedošlo k prorezivění- každý rok oškrábu a ošetřím stroupky a celkem v pohodě. Když to srovnám se stejně starými vozy bez pozinku, myslím, že je to v klídku. Proto a z dalších důvodů (spotřeba cca 5 l/100 km, atd.) naprosto souhlasím s autorem článku a připojuji, že ve své době a třídě se jednalo o nejlepší evropský vůz. A i dnes by se mnohé renomované asijské a jihoevropské automobilky mohli v porovnání kvality s tímto vozem stydět.
respond
anonymous
number of posts-
date of registration-
Saturday 18.03.2006 11:23, RE: bez předmětu
Goldys posted by:
Zdravím, mám Golf II 1,9D již pře 6 let, výroba 1992 najeto přes 250 tisíc km a mé opravy jsou tyto:
2x výměna předních brzdových destiček
2x výměna zadních tlumičů (jezdíme v něm samí tlusťoši)
1x výměna předních tlumičů
1x rozvodový a klínový řemen
1x výměna posledního dílu výfuku (originální výfuk vydržel 10 let!)
1x vyvaření předního dílu výfuku - po 13 letech už prorezivěl
pravidelná výměna oleje

Ta koroze je určitý problém, zvlášť když máte sněhuláka jako já, ale nikde zatím dedošlo k pr...
zamozřejmě Golf III
respond
anonymous
number of posts-
date of registration-
Saturday 18.03.2006 11:33, RE: bez předmětu
Goldys posted by:
Zdravím, mám Golf II 1,9D již pře 6 let, výroba 1992 najeto přes 250 tisíc km a mé opravy jsou tyto:
2x výměna předních brzdových destiček
2x výměna zadních tlumičů (jezdíme v něm samí tlusťoši)
1x výměna předních tlumičů
1x rozvodový a klínový řemen
1x výměna posledního dílu výfuku (originální výfuk vydržel 10 let!)
1x vyvaření předního dílu výfuku - po 13 letech už prorezivěl
pravidelná výměna oleje

Ta koroze je určitý problém, zvlášť když máte sněhuláka jako já, ale nikde zatím dedošlo k pr...
Jen připojuji, že motor je výroba 1993 - jeden z prvních vyrobených s atypickými rozvody Audi (a to mají být ty poruchovější ) - přepis motoru.
Omluvte pravopisné chyby-psal jsem rychle a nekontroloval to po sobě
respond
anonymous
number of posts-
date of registration-
Wednesday 22.03.2006 21:36, golf III vr6
Jednoho dne sem z nenazdání přišel k "verunce" 2,9 syncro v plné výbavě bez kúže. Pozink kasna, motor jak hodinky akurát v převodovce neco šramotilo při spátečce. Pár závad jako netesnící světlo a zasušený okna sem spravil a od té doby no problem. Po púl roce sem ho opřel do zábradlí před hranicí se Slovenskem. Nechci už jiný auto. Potom sem z nouze koupil 1,6 bez výbavy jenom se servem a byl to šrot šrot šrot. Za púl roku na to sem omrknul zase verunku co byla na prodej - to samý jen v žlutým. Koroze, skroucené šasy, motor šel na 80%, fungovalo jenom jedno okno, klíma 0%. Pánové a dámy.....dúležitý prvek při posuzování ojetin je, nebo sou lidi resp. předchozí majitelé a servisy.
respond
anonymous
number of posts-
date of registration-
Friday 24.03.2006 19:08, RE: golf III vr6
miki posted by:
Jednoho dne sem z nenazdání přišel k "verunce" 2,9 syncro v plné výbavě bez kúže. Pozink kasna, motor jak hodinky akurát v převodovce neco šramotilo při spátečce. Pár závad jako netesnící světlo a zasušený okna sem spravil a od té doby no problem. Po púl roce sem ho opřel do zábradlí před hranicí se Slovenskem. Nechci už jiný auto. Potom sem z nouze koupil 1,6 bez výbavy jenom se servem a byl to šrot šrot šrot. Za púl roku na to sem omrknul zase verunku co byla na prodej - to samý jen v žlutým. ...
Já myslím, že i pravopis je docela na místě.... Ale jinak OK
respond
anonymous
number of posts-
date of registration-
Saturday 25.03.2006 21:12, RE: golf III vr6
jarda posted by:
Já myslím, že i pravopis je docela na místě.... Ale jinak OK
Žiju na Slovensku od osmi let, tak mi to snad bude prominuto. Kromě toho, tady se diskutuje o autech rejpálku
respond
anonymous
number of posts-
date of registration-
Sunday 26.03.2006 12:04, RE: golf III vr6
miki posted by:
Žiju na Slovensku od osmi let, tak mi to snad bude prominuto. Kromě toho, tady se diskutuje o autech rejpálku
Tak piš po slovensky, jako "kolega zo Slovenska", když tam budou chyby, tak ok, o pravopisu sl. víme kulový. Jinak jde samozřejmě o podstatu věci, ale snad ne za cenu, že vypadám jak analfabet. Tak příště.
respond
anonymous
number of posts-
date of registration-
Friday 24.11.2006 19:28, RE: Koroze
wolff posted by:
Odborníci nic...
Nechci rýpat,a le pár poznámek napíšu...
a) Líbila se mi věta... opraváři opravují Golfi rádi... No bodejť by, ne, když mají tolik příležitostí...
b) Už chápu ten kritický článek na adresu AR145/6 a motory Twin Spark, pan Vaculík má zcela jistě jiné zaměření a to an traktory s "kvalitním dílenským zpracováním"
c) Jo k té korozi... Taky sems e divil, ajk takto precizní německý etalon rezne jak liška...

Pane Vaculík, kdo si tento článek objednal?
Ty určitě opravuješ Italy co?Když je obhajuješ...
respond
anonymous
number of posts-
date of registration-
Sunday 25.03.2007 11:01, golf
Já nevím, ale ty sedaky, ploché prkno, je pravda , že je v něm dost místa, ale dostalo mě, když při otevření dveře spadnou o dva cm a při zavírání se zase musí dozvednout zpátky. To corolla nedělala ani ve 230 000km. Koupil jsem golfa syncro tdi se 160 000 km, a spravoval a spravoval, jinak to jelo pěkně, za 5litrů v létě , dobře topil a vyjel všechno- ale rachotina, rozklepaná, drncavá, kapal olej, vyviklané páčky, okna rachotí ve dveřích- já nevím, co na nich tak pořád chválíte. Spotřeba dobrá, ale za peníze nacpané do oprav jsem mohl stejně tak jezdit se subaru za deset litrů a s větším pocitem jistoty, že dojedu.
respond
1 2




Copyright © EBM system k.s., 2005 – 2024, all rights reserved.