0
back
 

diskuze k tématu: Volkswagen Passat - palubní desku mi podložili kartonem

category of topic classification: německá vozidla
anonymous
number of posts-
date of registration-
Friday 11.07.2008 00:25, RE: Passat? e e
anonym posted by:
2003 se starym cumakem bez faceliftu ? To je vtip, ne ?
Pro nechapave - vtip spociva v tom, ze je pouzito pravdepodobne ilustracni foto, vime?
respond
anonymous
number of posts-
date of registration-
Friday 11.07.2008 00:51, zed
Take vlastnim passata 1.9 4motion a po precteni clanku musim souhlasit, ale uvest nektere drobnosti na pravou miru.
- mate ho dva roky a koupil jste ho (pred temi dvemi roky) za 390t s 90t najeto? Pohadku o cervene karkulce jsem cetl taky. Sveho highline jsem kupoval v 03/2006 za 570t s 75t najeto taky od dealera. A verte, ze jsem shanel a hledal levnejsi. Tehdy se tak ceny pohybovaly. Bud byl po tezke bouracce nebo dotahnuty z DE totalne vylitany. Mimochodem dneska by se dal prodat i za 300t pokud by jste ovsem nasel zajemce, je malo lidi kteri chteji zrovna tohle auto.
- jizdni vlastnosti jsou opravdu super, at si rika kdo chce co chce. Na dalnici je skvost, v zatackach je sice nedotacivy, ale zachranuje to trvala 4x4 spolecne s viceprvkovou zadni napravou. Jezdil jsem i s mondeem ktere tady zminovali a je to ZEBRINAK, nesedel o mnoho lip. Je fakt, ze passat predokolka je ale tragicky.
- souhlasim, navigace je jednoducha, ale neni spatna a je snadne do ni sehnat mapy (zdarma), coz treba do zminovaneho mondea je znacny problem. Skvele je jak se zobrazuji povely na maxidotu mezi budiky. To je v hustem provozu k nezaplaceni.
- Najel jste 70tis, kolik jste sjezdil sad pneumatik? Sila co, na te 4kolce slezaji primo pred ocima...
- motor rozhodne netahne dobre! Je tragicky, jedine co je na nem zajimave je spotreba. Kultivovanost je priserna, absolutne se neda davkovat vykon, rozjezd aby byl plynuly, vyzaduje hodne cviku se spojkou, dale bez 6kvaltu by snad ani nemohl jezdit, jedine pouzitelne pasmo otacek je mezi 2mi a 3mi tisici otacek. Tohle by resil automat, ale ten se ale v provedeni 1.9 + 4x4 nedelal. Pouze s 6valcem a ten se proste uz tak nevyplati. Ani pres ty protivnosti tehle motorizace. Proste bohuzel to chce silnejsi motor, tech 96kw je na trvale 4x4 "jak kdyz konovi svazete kopyta".
- spotreba 8.5? Mate hodne tezkou nohu. Mam trvale po meste 7.2, kdyz jedu mimo mesto okresky tak okamzite padam dolu, tak na 6.5, ovsem dalnice +/- 9. Nejsem ale zadny sportovec, navic v passatu to snad ani nejde a rozhodne ne s timhle motorem ktery je liny jak ves.
- Jo, palubni deska mi vrze taky, tak jako v kazdem passatu. On 1.9 PD je priserny vibrator a tak se neni co divit, ze po letech zacne. Nemenili Vam sklo? Vecinou zacne vrzat prave po vymene, jako treba mi.
- rozvody za 60tis jsou i na autorizovany servis ulet, vzali Vas na hul. Navic naprava u 2003 musi vydrzet 250tisic i v cechach, pokud jste ji musel menit, bylo neco spatne. Zeby kilometry?
Se zaverem souhlasim, tohle auto je skvele a prave si myslim ze narozdil od jinych levnejsich alternativ ma potencial vydrzet jeste poradnou porci cestovani. Navic v tehle tride limuzin je maly vyber alternativ 4x4, pokud nehodlate jezdit zbytecne uzranym mastodontem SUV.
respond
anonymous
number of posts-
date of registration-
Friday 11.07.2008 01:55, RE: Passat? e e
anonym posted by:
Hele uber! Srovnavas nesrovnatelne - jedine cim Mondeo "porazi" Pasovce je vnitrni prostor, kde je doopravdy trochu vice mista na zadnich sedadlech - coz nemusi byt ale vzdy prioritou. Urcite to neni sportovnejsim naladenim naprav a podvozku, jak tvrdi novinari, urcite ne kvalitou, dilenskym zpracovanim, designem a celkovym dojmem z vozu. Vnitrek je hnusny, neergonomicky, otresny hodiny, radia bez mp3, ovladani klimatizace atd. a o vrzani, licovani atd. nemluve...skvele motory TDCI a jejich citl...
aha, tak to teda asi NEmas pravdu. o auta se zajimam vice jak 10 let, ctu vsechny mozne casopisy(vcetne Autocaru v originalu-pokud ti to neco rika) a ve VSECH, vcetne mych zkusenosti udavaji, ze kvality podvozku a jizda obecne proste NEJDOU v Passatu a Mondeu srovnavat. Pokud si nekdy neco cetl, mel bys vedet, ze podvozky Fordu se srovnavaji s temi od BMW, cemuz ty asi nerozumis, protoze misto BMW bys asi kupoval Audi...
respond
anonymous
number of posts-
date of registration-
Friday 11.07.2008 02:00, RE: Passat? e e
anonym posted by:
Hele uber! Srovnavas nesrovnatelne - jedine cim Mondeo "porazi" Pasovce je vnitrni prostor, kde je doopravdy trochu vice mista na zadnich sedadlech - coz nemusi byt ale vzdy prioritou. Urcite to neni sportovnejsim naladenim naprav a podvozku, jak tvrdi novinari, urcite ne kvalitou, dilenskym zpracovanim, designem a celkovym dojmem z vozu. Vnitrek je hnusny, neergonomicky, otresny hodiny, radia bez mp3, ovladani klimatizace atd. a o vrzani, licovani atd. nemluve...skvele motory TDCI a jejich citl...
ty vole, jestli passat je sportovnejsi nez Mondeo, tak vypiju barel ropy!
respond
anonymous
number of posts-
date of registration-
Friday 11.07.2008 06:16, RE: bez předmětu
anonym posted by:
B5 a rok výroby 2003?
Jo cype, až poslední generace je B6.
Majitel v recenzi popisuje Passat B5 facelift
respond
anonymous
number of posts-
date of registration-
Friday 11.07.2008 07:51, RE: bez předmětu -passat patří
anonym posted by:
Ja mam 81kw a spotreba je tam opravdu 4,5l Nikomu to necpu kdo ma pasika tak vi kdo nema bude rikat ze kecam.
HA HA HA HA. To jste všcihni majitelé koncernů totální burani? Já si to myslel. PP od koncernů lžou jako prase. Je potřeba si uvědomit, kolikrát jezdíš pro tu smradlavou ropu, nevěřit PP a pokusit se to s vaším chabým mozečkem spočítat. Nechtěl sem vás urážet, ale když si někdo koupí takovoupopelnici na hliníku za takový love, taxe to přímo nabízí...
respond
anonymous
number of posts-
date of registration-
Friday 11.07.2008 08:24, RE: bez předmětu -passat patří
anonym posted by:
HA HA HA HA. To jste všcihni majitelé koncernů totální burani? Já si to myslel. PP od koncernů lžou jako prase. Je potřeba si uvědomit, kolikrát jezdíš pro tu smradlavou ropu, nevěřit PP a pokusit se to s vaším chabým mozečkem spočítat. Nechtěl sem vás urážet, ale když si někdo koupí takovoupopelnici na hliníku za takový love, taxe to přímo nabízí...
A kdo tady tvrdil, že se to počítá podle PP? Samozřejmě jsem to vždy počítal při dotankování do plné, ale to naopak tvůj mozeček asi nepochopí...
respond
anonymous
number of posts-
date of registration-
Friday 11.07.2008 08:38, RE: zed
anonym posted by:
Take vlastnim passata 1.9 4motion a po precteni clanku musim souhlasit, ale uvest nektere drobnosti na pravou miru.
- mate ho dva roky a koupil jste ho (pred temi dvemi roky) za 390t s 90t najeto? Pohadku o cervene karkulce jsem cetl taky. Sveho highline jsem kupoval v 03/2006 za 570t s 75t najeto taky od dealera. A verte, ze jsem shanel a hledal levnejsi. Tehdy se tak ceny pohybovaly. Bud byl po tezke bouracce nebo dotahnuty z DE totalne vylitany. Mimochodem dneska by se dal prodat i za 300t po...
super,souhlasím.Taky mám Passat 1,9tdi, vidím to stejně jako vy,není špatnej,ale je tam moc kompromisů,aspoň pro mě.
Ty úžasný motory co všichni tak vychvalují vlastně vůbec nejsou super,jen jsme si to myslely,protože každej básní o spotřebě,každej si ten motor mohl dovolit v Octavkách,ale o hlučnosti nikdo nemluví,o vibracích se taky mlčí.
Autor článku píše jak je motor tichý, pěkná blbost!!!Pokud by se svezl v A6, bmw 5 v dieselu tak by změnil názor.Mě ten motor doslova sral celej rok a pak jsem ho prodal.Možná mám velký nároky,ale Passat u mě není limuzína jak všichni chtějí slyšet,není to špatný auto,fakt pohodlný a vybavený,ale za ty prachy si lidi můžou dovolit mnohem reprezentativnější brko jako A6 QUATTRO.Toť můj názor.
respond
anonymous
number of posts-
date of registration-
Friday 11.07.2008 08:52, RE: zed
anonym posted by:
Take vlastnim passata 1.9 4motion a po precteni clanku musim souhlasit, ale uvest nektere drobnosti na pravou miru.
- mate ho dva roky a koupil jste ho (pred temi dvemi roky) za 390t s 90t najeto? Pohadku o cervene karkulce jsem cetl taky. Sveho highline jsem kupoval v 03/2006 za 570t s 75t najeto taky od dealera. A verte, ze jsem shanel a hledal levnejsi. Tehdy se tak ceny pohybovaly. Bud byl po tezke bouracce nebo dotahnuty z DE totalne vylitany. Mimochodem dneska by se dal prodat i za 300t po...
Pročetl jsem si celou tuhle diskuzi a snad jen 3 příspěvky jsou opravdu k věci (včetně toho posledního od zeda), jinak samé divné bláboly, zbytečné flejmy a hýkaní nějakého osla. Dr. Chocholoušek by měl žně. Na druhou stranu zaplaťpánbu aspoň za ty 3 kousky..
respond
anonymous
number of posts-
date of registration-
Friday 11.07.2008 08:57, Nadpis ala TipCars
....parta pičinek z TipCars opět nezklamala - nadpis vypovídá o všem a tupé svině souhlasně přitakají, furt dokola........
respond
anonymous
number of posts-
date of registration-
Friday 11.07.2008 09:27, RE: Passat? e e
anonym posted by:
Typický názor typického manažera-každý kdo chce být in, musí mít Passata...třeba takové Mondeo poráží Passat ve všem-v ceně, kvalitě podvozku, jízdních vlastnostech, designu, o nesrovnatelných dieselech ani nemluvě(TDCi Mondea se systémem Common-Rail 2.generace vs. TDi z roku 1990 v Passatu, pouze s vysokotlakým vstřikováním PD...) a pokud by chtěl někdo vytahovat spolehlivost, v životě jsem neslyšel, že by v Mondeu někdo někdy měnil nápravu za 60 000, mimochodem pokud jste takovou cenu za výměn...
dobre receno
respond
anonymous
number of posts-
date of registration-
Friday 11.07.2008 10:29, RE: nemusím lepit na sklo.....
anonym posted by:
Tak to si toho jeste moc neslysel kdyz slysis poprve ze na passatech odchazej napravy.
Aha, takže kvalitní navigace, která je hezky v zorném poli, má RDS, ale je napájena ze zapalovače je špatně??? tak k tomu nemám co dodat. Ti inteligentnější naopak vědí, že navigace dodávané v autech jsou již po několika letech zastaralé a jejich upgrade není možný, ale pán je asi chytřejší.
respond
anonymous
number of posts-
date of registration-
Friday 11.07.2008 11:19, RE: bez předmětu
anonym posted by:
Asi ne každej má nebo je ochotnej dát o 200tácků víc jen pro to aby mohl říct anooo konečně jsem si splnil českej sen a koupil si passata. Teď už můžu klidně spát. Asi bys měl doktora navštívit v první řadě sám.
Netvrdim že mondeo je super auto, ale passat je podprůměrný auto za vysoce naprůměrnou cenu.
asi jsi to správně nepochopil ty českej sne )
respond
anonymous
number of posts-
date of registration-
Friday 11.07.2008 11:22, RE: Passat? e e
anonym posted by:
no to jsi tak trochu mimo mísu, chlapče ) mazda6 nemá s mondeem nic společného. trochu si nastuduj recenze
že nemá? ty recenze jedna.. nová mazda 6 je postavená na stejný platformě jako nové mondeo. Není to tak úplně stejné jako např. ford galaxy a vw sharan, nicméně vnitřnosti jsou velice podobné.
respond
anonymous
number of posts-
date of registration-
Friday 11.07.2008 11:23, RE: Passat
anonym posted by:
Když se podíváte do testů TÜV, zjistíte, že Passat je šmejd. Když se Vám něco porouchá a máte smůlu na servis, nebudete už nikdy VW chtít. Jako advokát jsem řešil několik reklamací oprav vozů od VW. S touto značkou se na mě obracejí zdaleka nejčastěji. Sám používám vozy jiné značky...
ty jsi advokát jako já kosmonaut. Zjišťuju, že se tady vydává za advokáta pěknej šmejd.
respond
anonymous
number of posts-
date of registration-
Friday 11.07.2008 11:25, RE: Nadpis ala TipCars
anonym posted by:
....parta pičinek z TipCars opět nezklamala - nadpis vypovídá o všem a tupé svině souhlasně přitakají, furt dokola........
ty chudinko, sedni do svýho trabanta vodjeď.
respond
anonymous
number of posts-
date of registration-
Friday 11.07.2008 11:36, RE: zed
anonym posted by:
Take vlastnim passata 1.9 4motion a po precteni clanku musim souhlasit, ale uvest nektere drobnosti na pravou miru.
- mate ho dva roky a koupil jste ho (pred temi dvemi roky) za 390t s 90t najeto? Pohadku o cervene karkulce jsem cetl taky. Sveho highline jsem kupoval v 03/2006 za 570t s 75t najeto taky od dealera. A verte, ze jsem shanel a hledal levnejsi. Tehdy se tak ceny pohybovaly. Bud byl po tezke bouracce nebo dotahnuty z DE totalne vylitany. Mimochodem dneska by se dal prodat i za 300t po...
.....hej zed podle toho co tady píšeš Ti musím napsat že tě asi někdo pořádně ojebal a ty jsis koupil přesně to auto s vykráglovaným motorem, za pěkně přepálenou cenu. Tenhle motor ve své době patřil mezi špičku jak v dynamice, pružnosti tak ve spotřebě a ještě dneska dokáže na dálnici pořádně zatopit (samozřejmě pokud není vykráglovaný až na půdu.....), takže pohádku o červené karkulce jsi sice četl, ale vůbec ses jí neřídil ......příště buď chytřejší.....
respond
anonymous
number of posts-
date of registration-
Friday 11.07.2008 11:56, RE: Mám Oktu 1,9 Tdi a štve mě moc....
anonym posted by:
...jezdím podle tankování dlouhodobě za 4,1 litru a nikdo mi to nevěří. Ale je to jen hnusná Škodovka, tak budu muset brzy změnit za nějaké benzínové žihadlo.
Jezdím dlouhodobě za průměrných 5 litrů a jestli mi to někdo věří, nebo nevěří mi je fuck. Ono to prostě ve starých TDi jde, to ale neznamená, že když pojedu couračky, nebo rychlostí větší než "menší", že si nevezme cca o 1-2 litránky více. To je přeci normální (tedy ne pro blbečky, co to prostě neumějí) a budou si mlít svou.
respond
anonymous
number of posts-
date of registration-
Friday 11.07.2008 12:12, cena?
anonym posted by:
.....hej zed podle toho co tady píšeš Ti musím napsat že tě asi někdo pořádně ojebal a ty jsis koupil přesně to auto s vykráglovaným motorem, za pěkně přepálenou cenu. Tenhle motor ve své době patřil mezi špičku jak v dynamice, pružnosti tak ve spotřebě a ještě dneska dokáže na dálnici pořádně zatopit (samozřejmě pokud není vykráglovaný až na půdu.....), takže pohádku o červené karkulce jsi sice četl, ale vůbec ses jí neřídil ......příště buď chytřejší.....
a jak si přišel na to,že cena je přepálená???
z jeho článku totiž není jasné jaký má rok výroby,píše,že to koupil v 3/2006,ale nevíš jak to bylo starý tak co machruješ.
respond
anonymous
number of posts-
date of registration-
Friday 11.07.2008 12:13, RE: zed
anonym posted by:
Take vlastnim passata 1.9 4motion a po precteni clanku musim souhlasit, ale uvest nektere drobnosti na pravou miru.
- mate ho dva roky a koupil jste ho (pred temi dvemi roky) za 390t s 90t najeto? Pohadku o cervene karkulce jsem cetl taky. Sveho highline jsem kupoval v 03/2006 za 570t s 75t najeto taky od dealera. A verte, ze jsem shanel a hledal levnejsi. Tehdy se tak ceny pohybovaly. Bud byl po tezke bouracce nebo dotahnuty z DE totalne vylitany. Mimochodem dneska by se dal prodat i za 300t po...
Vážení.Mám dotaz a prosím o upřímné odpovědi. Před nedávnem jsem vlatnil Octavii 1 v naftě s 66 kW.Byl jsem spokojený, hlavně se spotřebou kdy jsem se nikdy nedostal nad průměr 5 l. Nedávno jsem zakoupil Audi A 4 avant 2003 v naftě s 96 kw. a jsem řádně rozčarován spotřebou. Myslím, že když dosáhnu průměrné spotřeby 6 l budu velmi rád a to jezdím vážně předpisově a maximálně úsprně. Je to normální aby
byl takový rozdíl ????? Jinak svezení samozřejmě o něčem jiném.
respond
  1 ... 3 4 5 ... 7




Copyright © EBM system k.s., 2005 – 2024, all rights reserved.