0
back
 

diskuze k tématu: Volkswagen Passat po deseti letech

category of topic classification: německá vozidla
anonymous
number of posts-
date of registration-
Thursday 17.07.2008 12:39, Tlumice
Jo, ja ho taky mel. Nebylo v tom spatny svezeni. V plne palbe to opravdu hyckalo cloveka. Ale pak jsem asi po pul roce zjistil ze jsou na odpis tlumice. (Evidentne to vedel uz majitel predemnou).
Kdyz jsem zjistil kolik na tu 4kolku stoji sada tlumicu i s potrebnymi opravami, tak sem byl rad ze mi ho se stratou nejakych 50 tisic vzali zpatky tam kde jsem ho koupil....
respond
anonymous
number of posts-
date of registration-
Thursday 17.07.2008 12:43, RE: Tlumice
anonym posted by:
Jo, ja ho taky mel. Nebylo v tom spatny svezeni. V plne palbe to opravdu hyckalo cloveka. Ale pak jsem asi po pul roce zjistil ze jsou na odpis tlumice. (Evidentne to vedel uz majitel predemnou).
Kdyz jsem zjistil kolik na tu 4kolku stoji sada tlumicu i s potrebnymi opravami, tak sem byl rad ze mi ho se stratou nejakych 50 tisic vzali zpatky tam kde jsem ho koupil....
A kolik je ta tajna castka na vymenu ctyr tlumicu?
respond
anonymous
number of posts-
date of registration-
Thursday 17.07.2008 12:54, Nýzký pokles ceny ojetin?
Právě že tahle motorizace ho má dost vysoký - ve srovnání s TDI. I když... po zdražení nafty tomu teď možná bude jinak.
respond
anonymous
number of posts-
date of registration-
Thursday 17.07.2008 13:27, RE: Tlumice
anonym posted by:
Jo, ja ho taky mel. Nebylo v tom spatny svezeni. V plne palbe to opravdu hyckalo cloveka. Ale pak jsem asi po pul roce zjistil ze jsou na odpis tlumice. (Evidentne to vedel uz majitel predemnou).
Kdyz jsem zjistil kolik na tu 4kolku stoji sada tlumicu i s potrebnymi opravami, tak sem byl rad ze mi ho se stratou nejakych 50 tisic vzali zpatky tam kde jsem ho koupil....
zas tak divoky to nebude,me nerikej,ze prides o 50 litru,jen abys nemenil tlumice.A ptal ses na WV passat 2.8??????? jestli se nepreslechl prodavc a nehladal na porsche? musis vic rvat,aby te lepe slysel.
respond
anonymous
number of posts-
date of registration-
Thursday 17.07.2008 13:31, RE: Tlumice
anonym posted by:
Jo, ja ho taky mel. Nebylo v tom spatny svezeni. V plne palbe to opravdu hyckalo cloveka. Ale pak jsem asi po pul roce zjistil ze jsou na odpis tlumice. (Evidentne to vedel uz majitel predemnou).
Kdyz jsem zjistil kolik na tu 4kolku stoji sada tlumicu i s potrebnymi opravami, tak sem byl rad ze mi ho se stratou nejakych 50 tisic vzali zpatky tam kde jsem ho koupil....
Více jak 50 tisíc za tlumiče? Blbost!!!
respond
anonymous
number of posts-
date of registration-
Thursday 17.07.2008 14:00, RE: Tlumice
anonym posted by:
Více jak 50 tisíc za tlumiče? Blbost!!!
V nekolika servisech mi to nacenili na 90 - 120 kkc. A to mam zkusenost ze spis je pak ta cena vyssi. Nechtel jsem to davat ke "garaznikovi" pac auto melo jasnou historii a puvod (vcetne faktur), takze jsem ho radeji prodal dal...
ps: mluvil jsem s novym majitelem - takovej nadsenej 20letej chlapik z bohatsi rodiny (ma nejaky restaurace nebo co). Je z auta nadsenej (chapu) a nastrkal do toho asi uz 150.. coz vzhledem k porizovacce (390) nechapu...
respond
anonymous
number of posts-
date of registration-
Thursday 17.07.2008 14:27, RE: Tlumice
anonym posted by:
Jo, ja ho taky mel. Nebylo v tom spatny svezeni. V plne palbe to opravdu hyckalo cloveka. Ale pak jsem asi po pul roce zjistil ze jsou na odpis tlumice. (Evidentne to vedel uz majitel predemnou).
Kdyz jsem zjistil kolik na tu 4kolku stoji sada tlumicu i s potrebnymi opravami, tak sem byl rad ze mi ho se stratou nejakych 50 tisic vzali zpatky tam kde jsem ho koupil....
Tak se schvalne koukam na do kellyny na nahradni dily, predni tlumic nejdrazsi cca 2500 za kus, zadni cca 4000 za kus, ikdyby ve VW meli ceny krat dva, tak je to 26 tisic korun a to jsem hodne nadsadil...
respond
anonymous
number of posts-
date of registration-
Thursday 17.07.2008 14:53, RE: Tlumice
anonym posted by:
Tak se schvalne koukam na do kellyny na nahradni dily, predni tlumic nejdrazsi cca 2500 za kus, zadni cca 4000 za kus, ikdyby ve VW meli ceny krat dva, tak je to 26 tisic korun a to jsem hodne nadsadil...
koukal si na 4x4 .. tam ty bezny tlucmite totiz nepasujou
respond
anonymous
number of posts-
date of registration-
Thursday 17.07.2008 15:00, RE: Tlumice
anonym posted by:
V nekolika servisech mi to nacenili na 90 - 120 kkc. A to mam zkusenost ze spis je pak ta cena vyssi. Nechtel jsem to davat ke "garaznikovi" pac auto melo jasnou historii a puvod (vcetne faktur), takze jsem ho radeji prodal dal...
ps: mluvil jsem s novym majitelem - takovej nadsenej 20letej chlapik z bohatsi rodiny (ma nejaky restaurace nebo co). Je z auta nadsenej (chapu) a nastrkal do toho asi uz 150.. coz vzhledem k porizovacce (390) nechapu...
Nacenit 90-120tis za vymenu tlumicu:)
Me to vychazi na 22-29 tis/ks..

Zeby to byl Bentley??
respond
anonymous
number of posts-
date of registration-
Thursday 17.07.2008 15:03, RE: Tlumice
anonym posted by:
koukal si na 4x4 .. tam ty bezny tlucmite totiz nepasujou
jo, dival jsem se na 2.8i 4 motion, leda ze bych se prehlidl v modelu, ale ty ceny se nijak dramaticky menit nebudou...
respond
anonymous
number of posts-
date of registration-
Thursday 17.07.2008 15:04, RE: Tlumice
anonym posted by:
V nekolika servisech mi to nacenili na 90 - 120 kkc. A to mam zkusenost ze spis je pak ta cena vyssi. Nechtel jsem to davat ke "garaznikovi" pac auto melo jasnou historii a puvod (vcetne faktur), takze jsem ho radeji prodal dal...
ps: mluvil jsem s novym majitelem - takovej nadsenej 20letej chlapik z bohatsi rodiny (ma nejaky restaurace nebo co). Je z auta nadsenej (chapu) a nastrkal do toho asi uz 150.. coz vzhledem k porizovacce (390) nechapu...
Pokud to dobre chapu, tak jste dal 390 tisic za passata z roku 1998? No kdyz kouknu na www.sauto.cz tak tam nevidim zadneho v tom veku a motoru ani pres 200 tisic...
respond
anonymous
number of posts-
date of registration-
Thursday 17.07.2008 15:13, RE: Tlumice
anonym posted by:
Jo, ja ho taky mel. Nebylo v tom spatny svezeni. V plne palbe to opravdu hyckalo cloveka. Ale pak jsem asi po pul roce zjistil ze jsou na odpis tlumice. (Evidentne to vedel uz majitel predemnou).
Kdyz jsem zjistil kolik na tu 4kolku stoji sada tlumicu i s potrebnymi opravami, tak sem byl rad ze mi ho se stratou nejakych 50 tisic vzali zpatky tam kde jsem ho koupil....
Dobrý den,
u nás v autorizovaném servise vychází výměna 4 ks tlumičů na váš typ vozidla na cca 20.800 bez DPH - jedná se o kompletní kompletní výměnu včetně práce a drobného materiálu.
respond
anonymous
number of posts-
date of registration-
Thursday 17.07.2008 15:39, ?
Nějak nedokážu pochopit jak se dá levou nohou šlapat na plyn...
respond
anonymous
number of posts-
date of registration-
Thursday 17.07.2008 16:22, rychlost
"Není problém letět s autem 800km 200kilometrovou rychlostí"...to jo, a každých pár minut stát u benzinky
respond
anonymous
number of posts-
date of registration-
Thursday 17.07.2008 16:33, RE: rychlost
anonym posted by:
"Není problém letět s autem 800km 200kilometrovou rychlostí"...to jo, a každých pár minut stát u benzinky
Passat a reprezentativní ? To je vtip ? Úplně obyčejná střední třída,když do něj sedneš,tak si ani jak v té střední třídě nepřipadáš.
respond
anonymous
number of posts-
date of registration-
Thursday 17.07.2008 16:36, RE: ?
tomaskrtek posted by:
Nějak nedokážu pochopit jak se dá levou nohou šlapat na plyn...
a proč by to jako nemělo jít???
respond
anonymous
number of posts-
date of registration-
Thursday 17.07.2008 17:31, RE: rychlost
anonym posted by:
Passat a reprezentativní ? To je vtip ? Úplně obyčejná střední třída,když do něj sedneš,tak si ani jak v té střední třídě nepřipadáš.
no vtip to není,ve své době to byl kus auta který dokázal uspokojit nároky běžné rodiny na velké auto s pěkným designem a slušnýma motorama.I dnes má to auto více reprezentativy než např. Lagenza,Mondeo, a jiné auta
respond
anonymous
number of posts-
date of registration-
Thursday 17.07.2008 18:25, RE: rychlost
anonym posted by:
no vtip to není,ve své době to byl kus auta který dokázal uspokojit nároky běžné rodiny na velké auto s pěkným designem a slušnýma motorama.I dnes má to auto více reprezentativy než např. Lagenza,Mondeo, a jiné auta
pokud zaparkuji své ST220 vedle tvého reprezentativního pašíka, tak pukneš závistí.
respond
anonymous
number of posts-
date of registration-
Thursday 17.07.2008 19:16, RE: rychlost
anonym posted by:
pokud zaparkuji své ST220 vedle tvého reprezentativního pašíka, tak pukneš závistí.
Přesně tak,jak může někdo říct, že je VW reprezentativní vůz, tak leda pro rómy.Takový žebřínák, brrrr. Mondeo je tisíckrát lepší.To si zase vylil srdce jeden slepec.Podejte mu húlku.
respond
anonymous
number of posts-
date of registration-
Thursday 17.07.2008 20:01, RE: rychlost
anonym posted by:
pokud zaparkuji své ST220 vedle tvého reprezentativního pašíka, tak pukneš závistí.
Přesto bych si to s tebou nevyměnil:)))
respond
1 2 3




Copyright © EBM system k.s., 2005 – 2024, all rights reserved.