0
back
 

diskuze k tématu: Jaký nový automobil za 300 tis. Kč?

category of topic classification: poradna, jaké auto koupit, servisní náklady, vše o spotřebě, německá vozidla, japonská vozidla, česká vozidla, německá vozidla
anonymous
number of posts-
date of registration-
Friday 07.12.2007 09:24, další
ještě bych zvážil Clio. Za 300tis. Ve srovnání výbavy se dá proti například Fabii ušetřit i pěkných pár tisícovek.
respond
anonymous
number of posts-
date of registration-
Sunday 09.12.2007 17:27, nechapu
dotaz znel nove auto punto 2 generace uz se nove snad neprodava??? nebo me nekdo vyvede z omylu???
respond
anonymous
number of posts-
date of registration-
Wednesday 12.12.2007 22:22,
Dobrý večer.Chci se zeptat jen krátce.Mám zájem koupit Citroen Xsara Picasso.Nebude nový.Doporučili by jste? Prosím o odpověď na email: mirdaklimi@seznam.cz
respond
anonymous
number of posts-
date of registration-
Friday 14.12.2007 16:48, RE: nechapu
anonym posted by:
dotaz znel nove auto punto 2 generace uz se nove snad neprodava??? nebo me nekdo vyvede z omylu???
Fiat Punto druhé generace se pod názvem Punto Classic stále prodává. Koukněte na fiat.cz
respond
anonymous
number of posts-
date of registration-
Saturday 15.12.2007 18:58, RE: nechapu
David Hrdlička posted by:
Fiat Punto druhé generace se pod názvem Punto Classic stále prodává. Koukněte na fiat.cz
Omlouvam se povazoval sem punto druhe generace po faceliftu za treti generaci i tak si myslim ze v dotazu bylo mysleno spis punto grande nez druha generce.
respond
anonymous
number of posts-
date of registration-
Tuesday 18.12.2007 11:20, RE: nechapu
anonym posted by:
Omlouvam se povazoval sem punto druhe generace po faceliftu za treti generaci i tak si myslim ze v dotazu bylo mysleno spis punto grande nez druha generce.
Také mi to v dotazu čtenáře nebylo zcela jasné. Nakonec jsem komentoval Punto Classic, čili druhou generaci, odpovídal by tomu výkon motoru. Grande Punto má již tento motor přepracovaný s jiným výkonem.
respond
anonymous
number of posts-
date of registration-
Friday 28.12.2007 20:11, RE: rada nad zlato
anonym posted by:
Vzal bych jednoznačně Škodovku má nejlevnější náhradní díly
protože je budeš potřebovat, neznám víc poruchový auto
respond
anonymous
number of posts-
date of registration-
Thursday 03.01.2008 19:28, RE: rada nad zlato
anonym posted by:
Přesně tak kup škodovku, má nejlevnější díly a dnes už je spolehlivější než Toyota, u té jak se něco pokazí tak se nedoplatíš!
a tie lacné diely sa dajú kúpiť v igelitke za päťsto korún kus, že?
respond
anonymous
number of posts-
date of registration-
Saturday 05.01.2008 14:03, Pepa
já bych volil jednoznačně Toyotu yaris.
respond
anonymous
number of posts-
date of registration-
Thursday 17.01.2008 10:01, RE: bez předmětu
anonym posted by:
Asi jste prehledl, ze pan ma s autem v umyslu jezdit, ne ho mit v servisu. Proto se take nikde radeji o Renaultu nezminuje.
Tak to je jasny, že s tím chce jezdit. Taky proč by si jinak kupoval auto, ne?
respond
anonymous
number of posts-
date of registration-
Friday 23.05.2008 14:19, RE: rada nad zlato
anonym posted by:
Na Yarise zadne nahradni dily nepotrebujes, ty skodovkari
A kdyz bude nabourane tak to budes asi vyklepavat, ze? :o)))
respond
anonymous
number of posts-
date of registration-
Friday 23.05.2008 14:20, RE: Yaris
anonym posted by:
Tiez by som rozhodol pre Toyotu Yaris, hlavne co sa tyka ekonomiky prevadzky a spolahlivosti. Skoda Fabia II ma ceny nahradnych dielov plne porovnatelne s konkurenciou.
Yaris je fajn az na ten stupidni centralni displej... ktery idiot to vymyslel - v zornem poli se ridic diva na plast za volantem a tachometr ma uplne mimo...
respond
  1 ... 5 6 7




Copyright © EBM system k.s., 2005 – 2024, all rights reserved.