0
back
 

diskuze k tématu: Volkswagen Vento 1,9 TD

category of topic classification: německá vozidla
anonymous
number of posts-
date of registration-
Wednesday 21.12.2005 16:21, taxi
Škoda že je to takové "taxikářské auto"...
respond
anonymous
number of posts-
date of registration-
Wednesday 21.12.2005 16:26, RE: taxi
zorro posted by:
Škoda že je to takové "taxikářské auto"...
Však právě proto to taxikáři berou - je to držák...
respond
anonymous
number of posts-
date of registration-
Wednesday 21.12.2005 18:22,
Nevim jak muze byt nekdo tak nadsenej ze spolehlivosti kdyz ma auto 2 roky a chvalit ho jak po milionu kilometrech.Jinak O.K.
respond
anonymous
number of posts-
date of registration-
Wednesday 21.12.2005 19:28, RE: bez předmětu
kuza posted by:
Nevim jak muze byt nekdo tak nadsenej ze spolehlivosti kdyz ma auto 2 roky a chvalit ho jak po milionu kilometrech.Jinak O.K.
Já jsem totiž prvního majitele dobře znal, takže vím, jak se k němu choval, servisoval apod.
respond
anonymous
number of posts-
date of registration-
Wednesday 21.12.2005 19:44, RE: bez předmětu
Jirka Vodrážka posted by:
Já jsem totiž prvního majitele dobře znal, takže vím, jak se k němu choval, servisoval apod.
o.k.
respond
anonymous
number of posts-
date of registration-
Saturday 24.12.2005 17:30, Slušný auto
Zdravím tě Jirko, předpokládám, že to auto jsi nekupoval z důvodu, že majitel skončil na poliklinice u které je auto focené Musím podotknout, že auto je to vcelku super, mám 2,0GL se skoro plnou výbavou a jsem nadmíru spokojen. Co se tě netýká je problém s el.okny-to je u Golfů3 a Vent průser-často se z nějakých důvodů porouchávají. Brzdy nic moc...u mě ne..mám všude kotouče-paráda,sice nástup není ostrý,ale brzdí dobře, Ty nemáš na nárazníku lízatko GT...s ním je parkování u obrubáků slabší.. Mě se s autem špatně parkuje-výhled dozadu je daleko horší než u Octavie...si koupím jako ženská park-asista... no a vlastně když to srovnám s Octávkou tak zhruba to samý(o něco horší podvozek),ale zase se mi v vw lépe sedí,výbava a prostor vevnitř tak nastejno... Já mám spotřebu u 2,0 cca 8,5litru, takže taky super. Sem těď zvědavej kdo mě a jiné Ventaře napadne ))))
respond
anonymous
number of posts-
date of registration-
Saturday 24.12.2005 21:55, RE: Slušný auto
Montek posted by:
Zdravím tě Jirko, předpokládám, že to auto jsi nekupoval z důvodu, že majitel skončil na poliklinice u které je auto focené Musím podotknout, že auto je to vcelku super, mám 2,0GL se skoro plnou výbavou a jsem nadmíru spokojen. Co se tě netýká je problém s el.okny-to je u Golfů3 a Vent průser-často se z nějakých důvodů porouchávají. Brzdy nic moc...u mě ne..mám všude kotouče-paráda,sice nástup není ostrý,ale brzdí dobře, Ty nemáš na nárazníku lízatko GT...s ním je parkování u obrubáků slabší....
Brzdy u mě jsou opravdu průměr, sice zabrzdí jak já potřebuji, ale na brzdový pedál musím vynaložit velkou sílu a pokud chci normálně brzdit, brzdový pedál zabírá až hodně dole. Po svezení v Golfu IV, kde jsem sešlápl pedál stejně jako u mého Venta, já a spolujezdec jsme skončili na předním skle, to byl neskutečný rozdíl. Jinak co vím, tak lidi, kteří jezdili ve IV a přesedli do III, byli brzdami velmi sklamáni takovým rozdílem účinnosti.
respond
anonymous
number of posts-
date of registration-
Wednesday 28.12.2005 14:38, RE: Slušný auto
Jirka posted by:
Brzdy u mě jsou opravdu průměr, sice zabrzdí jak já potřebuji, ale na brzdový pedál musím vynaložit velkou sílu a pokud chci normálně brzdit, brzdový pedál zabírá až hodně dole. Po svezení v Golfu IV, kde jsem sešlápl pedál stejně jako u mého Venta, já a spolujezdec jsme skončili na předním skle, to byl neskutečný rozdíl. Jinak co vím, tak lidi, kteří jezdili ve IV a přesedli do III, byli brzdami velmi sklamáni takovým rozdílem účinnosti.
Ale jinak brzdy G3/Vento je problém, obzvláště s bubnama vzadu - brzdí,ale musí se na pedál šlapat hodně. Tohle spousta našich kolegů řeší...koupí kvalitních kotoučů a destiček třeba brmbo apod. . Ale není vyloučená věc,že by bodlo vyměnit brzd.kapalinu,popřípadě nechat zkontrolovat brzd.válec(pokud se však o auto vždy někdo staral tak bodou ok a je to tak od výroby)Jinak i já po přesednutí do Octavie2 málem prolítl sklem....ještě že se pášu... Ale zase znám lidi co z Venta přesedli do Passatu B5 a shání zpět vento!!!! A i když se podíváš na třeba www.mobile.de tak zjistíš, že vent si němci cenní jako pasatů! Bohužel u nás tolik ne... Zatím se měj hezky a spoustu příjemných km..
respond
anonymous
number of posts-
date of registration-
Thursday 29.12.2005 23:14, VW je bez diskuze
Je to proste znacka historii proverena ja sam jsem majitelem predchudcem Venta vlastnim vw JETTA 1.6D
drive jsem listoval inzert.novinami od A do Z dnes schanim vetsi vuz kombi pro zenu s kocarkem a noviny otviram az na strane kde zacinaji volkswageny . Zdravi fanda znacky ruhlik
respond
anonymous
number of posts-
date of registration-
Sunday 01.01.2006 23:37, RE: VW je bez diskuze
ruhlik posted by:
Je to proste znacka historii proverena ja sam jsem majitelem predchudcem Venta vlastnim vw JETTA 1.6D
drive jsem listoval inzert.novinami od A do Z dnes schanim vetsi vuz kombi pro zenu s kocarkem a noviny otviram az na strane kde zacinaji volkswageny . Zdravi fanda znacky ruhlik
keď si taký zaťažený na VW, tak si nekupuj nič čo prišlo po Golfe 3 a Vente! Potom ešte len zažiješ životné sklamanie. VW od roku 1998 sú poriadne črepy!
respond
anonymous
number of posts-
date of registration-
Monday 02.01.2006 00:56, MEKY
Rad bych ale splacim hypoteku a penez je porad malo (asi znas) tak mam v merku nejakyho peknyho Passata b3 nebo si pujcim od nasich a bude to b4 proste neco do 90000kc takze r.v. tak nekde kolem 92-94
respond
anonymous
number of posts-
date of registration-
Friday 13.01.2006 15:04, kilometry?
Zarazily mě kilometry: opravdu si někdo mysli, že po téměř deseti letech taxikářskýho provozu může mít auto najeto 120 tis. km? to je k smíchu. Shodou okolností otec kdysi kupoval tohle auto od taxikáře po roce provozu s 92 tis.! Na druhou stranu je to další plus pro tenhle držák. Otec auto prodal asi po 2-3 letech, kdy najel cca 60 tis. a lil jenom naftu a olej.
respond
anonymous
number of posts-
date of registration-
Sunday 15.01.2006 00:57, RE: kilometry?
bob posted by:
Zarazily mě kilometry: opravdu si někdo mysli, že po téměř deseti letech taxikářskýho provozu může mít auto najeto 120 tis. km? to je k smíchu. Shodou okolností otec kdysi kupoval tohle auto od taxikáře po roce provozu s 92 tis.! Na druhou stranu je to další plus pro tenhle držák. Otec auto prodal asi po 2-3 letech, kdy najel cca 60 tis. a lil jenom naftu a olej.
Jestli Ti to přijde k smíchu, mě to přijde normální - proč by automobil s barvou "slonová kost" nemohl mít po deseti letech provozu najeto pouze 128000km? První majitel s tím jezdil rok v Karlových Varech, kde se tenkrát dobře vydělávalo službou taxi. Po roce toho nechal a automobil užíval pro svou potřebu. Pozn. po devíti letech provozu měl najeto jen cca. 85000km.
respond
anonymous
number of posts-
date of registration-
Tuesday 04.12.2007 12:39, Vento
Kdo nejezdi s vw nemá co hanit,když neví o čem je řeč.
respond


update
you watch this topic

stop watching this topic




Copyright © EBM system k.s., 2005 – 2024, all rights reserved.