0
back
 

diskuze k tématu: Ženy platí v servisech více než muži

category of topic classification:
Paul
number of posts773
date of registration07.11.2008
Monday 17.08.2015 12:27, realita
Chytrá žena která TO umí, stejně za servis neplatí Tím ale nechci říct, že by si to neodpracovala a nezasloužila
respond
driver111
number of posts528
date of registration13.03.2013
Monday 17.08.2015 12:36, RE: realita
Paul posted by:
Chytrá žena která TO umí, stejně za servis neplatí Tím ale nechci říct, že by si to neodpracovala a nezasloužila


Jo to je fakt, já když jedu ke známému, tak vždy mi udělá cenu, když jsou to nějaké drbky, tak symbolickou, ale když tam jde manželka, tak to má ještě za lepší cenu, nebo vůbec, neplatí :) a to jezdíme k sousedovi, no chtěl jsem se ho na to zeptat, jak to teda je, ale zastávám řešení, že do toho nebudu štourat a posílám tam ženu, jen řeknu sousedovi co a jak

respond
tomaskrtek
number of posts982
date of registration18.03.2008
Monday 17.08.2015 13:17, RE: realita
driver111 posted by:
Paul posted by:
Chytrá žena která TO umí, stejně za servis neplatí Tím ale nechci říct, že by si to neodpracovala a nezasloužila
Jo to je fakt, já když jedu ke známému, tak vždy mi udělá cenu, když jsou to nějaké drbky, tak symbolickou, ale když tam jde manželka, tak to má ještě za lepší cenu, nebo vůbec, neplatí :) a to jezdíme k sousedovi, no chtěl jsem se ho na to zeptat, jak to teda je, ale zastávám řešení, že do toho nebudu štourat a posílám tam ženu, jen řeknu sousedovi co a jak


´´kdo oře pole mé jest přítel můj, neboť šetří pluh můj pro pole jiná´´ aneb ..... není mýdlo, ta neubývá
respond
driver111
number of posts528
date of registration13.03.2013
Monday 17.08.2015 14:21, RE:
Tak tam je to v klidu, soused už je starší pán, on se radši pojede projet na kole
respond
Pepe
number of posts1133
date of registration09.05.2007
Monday 17.08.2015 16:24, RE:
driver111 posted by:
Tak tam je to v klidu, soused už je starší pán, on se radši pojede projet na kole


Barák se mi rozpadá... Jakpa to? No, vždycky když přijdu domů, soused u nás něco opravuje
respond
Paul
number of posts773
date of registration07.11.2008
Monday 17.08.2015 16:39, RE: realita
tomaskrtek posted by:
driver111 posted by:
Paul posted by:
Chytrá žena která TO umí, stejně za servis neplatí Tím ale nechci říct, že by si to neodpracovala a nezasloužila
Jo to je fakt, já když jedu ke známému, tak vždy mi udělá cenu, když jsou to nějaké drbky, tak symbolickou, ale když tam jde manželka, tak to má ještě za lepší cenu, nebo vůbec, neplatí :) a to jezdíme k sousedovi, no chtěl jsem se ho na to zeptat, jak to teda je, ale zastávám řešení, že do toho nebudu štourat a posílám tam ženu, jen řeknu sousedovi co a jak
´´kdo oře pole mé jest přítel můj, neboť šetří pluh můj pro pole jiná´´ aneb ..... není mýdlo, ta neubývá


S tím pluhem to je opravdu hluboká myšlenka Akorát kdybych si měl ve svém ,,poli´´ poškodit (rozuměj - odřít) svůj ,,pluh´´ tak bych ho radši nechal ležet ladem
respond
David V
number of posts2054
date of registration16.05.2007
Tuesday 18.08.2015 16:03, Obecně
Lamy platí v servisu víc než poučení.
Je to pro to, že lamám vymění i to, co není potřeba, ale třeba to okrajově souvisí, zatímco člověk, který se orientuje přesně řekne, co chce řešit.
Neznám ve svém okolí žádnou ženu, která ví jak auto funguje a jaké součástky obsahuje. Nemají ani ponětí o tom, jak se energie z paliva dostane na kola. Takové pak každý utáhne na vařené nudli.
respond


update
you watch this topic

stop watching this topic




Copyright © EBM system k.s., 2005 – 2024, all rights reserved.