0
back
 

diskuze k tématu: Negativní hodnocení uživatele Alfy Romeo 156

category of topic classification: italská vozidla
anonymous
number of posts-
date of registration-
Thursday 12.02.2009 12:27, RE: NE NE a NE!!!!!
gablenz posted by:
Tím Superbem si opravdu polepšíš. KAmarád ho má jako taxík. A větší kokotské auto jsem nepoznal. Snad Barkas nebo Yugo. Ono si to hraje na velké, dospělé auto a pravda je jinde. Třeba ty plasyt uvnitř...nebo ta stříbřenka na detailech. To je kvalita jak u Alfy 155..taky ty duté bakelity. Jinak nic proti novému Passatu. Ale on už to není Passat.....je to kombinace Lancie, Mondea..atd. Auto, které má benzínové turbomotory a vzdadu nezávislé zavěšení už nemůže být VW. Vyser se na Superb a kup P...
Ono je to těžký,když koupíte MRDKU tak to bude mrdka i BMW a Mercedes!!!Koupit r.v.1998 se 117.tis Km,pane proč jste si sebou nevzal někoho kdo tomu rozumí???To pak můžete nadávat pouze na sebe,auto za to nemůže,že ho někdo sbastlil!!!Jinak AR je náročnější na údržbu,ale když dostane co potřebuje tak jezdí,znám spousty spokojených i spousty nasraných majitelů AR,ale tak je to u každé značky,snad jen škodovkáři jsou spokojení i když se jim to sere!!!A zrovna superb je tedy opravdu nechutná slátanina!!!Si ho užijte,ale běžte už kupovat s nějakým radilem nebo vás potká to stejné!!!
respond
anonymous
number of posts-
date of registration-
Thursday 12.02.2009 16:28, Je to jednoduché
Srdce ovládlo rozum, tak to nemohlo jinak dopadnout. Ale tím Tě nehaním, naopak, zcela Tě chápu. A nebudu tady machrovat, že mně by se toto nemohlo stát. To by bylo laciné. Každý si z Tvé "recenze" může vzít, co chce. Hlavně ti mladí a nezkušení kluci, co se nechají zblbnout kW výkonu a nebudou hledět vlevo-vpravo. Bohužel, přijdou další "nepoučitelní zoufalci" a někteří - ti odvážnějšísi ,tady vylijou srdce. "Tak do nich".
respond
anonymous
number of posts-
date of registration-
Thursday 12.02.2009 17:31, Alfa 156
Dobrý den milovníci AR. Přiznávám se že vlastním také alfu 156 1,9 JTD, dle těchto recenzí nejhorší motor . Je z roku 1998 a má najeto 229 000 km !!Při koupi 179000km. Když jí přivezl kamárád z itálie celá vesnice co jezdí v škodovkách se válela smíchem a nejvíce když se pokazilo podávací čerpadlo BOSCH . Oprava cca 6000,- a a a už zatim nic .Ani brzdy jsem nedělal ani rozvody, jenom olej ! Když si u piva povídáme o autech , tak švagr co si koupil novou Škodu fóbii v roce 2004 a má najeto 62000 km vyměnil téměř vše co pán píše v článku . Né !!!skutečně jen řízení , ramena vrzala , lamda , pozor !! celou elektro instalaci žraloto baterku a také autorádio , stahování oken atd . Ale hlavně mu to vůbec NEVADÍ !!! Je to normální . TAK KDE JE PRAVDA PISÁLKOVÉ a PLAKÁNCI
respond
anonymous
number of posts-
date of registration-
Thursday 12.02.2009 18:13, Koupě Alfy
Předem chci říct,že kdo kupuje alfu z bazaru je dle mého mínění dobrodruh.Tam jsou jen vylítaný,zbastlený a přetočený mrchy,takže je lépe ji kupovat buďto od jednotlivců a nebo sledovat alfistický weby(www.cuoresportivo.net,www.alfaromeoklub.cz),kde se prodávají pěkný opečovávaný kousky.Hlavně je potřeba zachovat po projížďce chladnou hlavu,protože to auto vás nadchne a nebrat hned první kus,co projedete.Je to jedno z mála aut,co má takříkajíc "koule",škoda jen,že 159 už tuhle vlastnost ztratila.
respond
anonymous
number of posts-
date of registration-
Thursday 12.02.2009 18:21, RE: Proč
Vendys posted by:
Asi budu muset napsat "zkušenost uživatele" já. Už 2 roky mám AR 156 Sportwagon 2,0 rok 2002. Za celou dobu se mi vysypalo pouze relé el. spínání ventilátoru a podsvícení hodin. Je pravda, že jsem to kupoval u autorizovaného dealera i s vlastním mechanikem, s veškerou možnou prohlídkou a lustrací. Vlastně...v bazaru bych asi nekoupil žádné auto
koupit u dealeara i s vlastním mechanikem, tak to je terno. Toho mechanika vozíte předpokládám v kufru.
respond
anonymous
number of posts-
date of registration-
Thursday 12.02.2009 20:49, Alfa
Dobrý den, přečetl jsem si článek a je to děs. Osobně kupuji jen italská auta a vždy jsem byl spokojen. Věřím že i tahle Alfa byla dobrá ale ten kdo jí prodával asi věděl proč to dělá. Věřím že měla najeto víc než píšete a prostě byla stočená. Někde jsem četl že benzinové motory 1.6, 1.8 a 2.0 litry twin spark jsou postavené jako sportovní a projevuje se na nich daleko častěji opotřebení. A i takto k tomu přistupovala Alfa jako taková kde se tuším dal koupit za nějakou výhodnou cenu polomotor ale nechci dělat fámy. Jinak s italama spokojenost ale kupuji diesely JTD. Ročně najezdím 60 000 a před půl rokem jsem prodal Mareu se 400 000 bez jediného šáhnutí do motoru. Samozřejmě že nestočenou a nový majitel si s ní jezdí vesele dál a je spokojeneý
respond
anonymous
number of posts-
date of registration-
Thursday 12.02.2009 22:50, RE: bez předmětu
Abík posted by:
Těch sedm Alf, to byly nové Alfy? Nebo sbírka ojetin z Evropy? To já měl kamaráda co takle sbíral Mazdy. Jedna ojetina lepší než druhá. Vždy tak kolem 120 až 140 t. km. najeto. No to bylo také něco! Ale opravdu.
byly to ojetiny, ale sou ojetiny co maji 400tkm najeto a motor proste drzi bez investic dalsich 100 tisic, to i uplne nova AR ma problem vydrzet 100tkm tech PRVNICH najetych.
respond
anonymous
number of posts-
date of registration-
Friday 13.02.2009 12:56, Nemusí být tak zle
156 18 TS jsem koupil 4 roky starou s 60 tisíci kilometry. Ne v bazaru, ale od nějakého grázla. Bylo to v zimě a zapřel mi nefunkční klima. To mě potrápilo, jinak jsem měnil během 5 let a dalších 110 tis km variátor a čidla otáček a teploty kapaliny, brzdové destičky a "kosti" předních a zadních ramen (samozžejmě hned po koupi rozvody). Spojka a výfuk zůstaly původní, až do prodeje to nežralo žádný olej, ovšem dával jsem tam po 10 tisících pouze doporučený Selenia Racing. 156 byla krásná, dobře se s ní jezdilo, jen mi ji v Praze před rodným panelákem 8 x vykradli.
respond
anonymous
number of posts-
date of registration-
Friday 13.02.2009 17:02, RE: k vzteku...
cruise posted by:
no váš vztek chápu, měl jsem taky kdysi obrovský cukání tuhle alfu koupit, chtěl jsem ale 2,5 V6, myslím, že by byla spolehlivější s podobnou spotřebou, ale nakonec jsem měl asi víc "štěstí" a nekoupil jí, i když je to krásný auto.... vsadím se, že se tu do vás pustěj, že si superbem nepolepšíte, ale na to kašlete, rozhodně vás takhle zlobit nebude...
Mám slabost na italky.Ty 1.6 jsou stejní žrouti jak 2.0.Bacha na "nejlepší" verzi 2.0 16v ts
respond
anonymous
number of posts-
date of registration-
Friday 13.02.2009 18:48, RE: Alfa 156
sukouš posted by:
Dobrý den milovníci AR. Přiznávám se že vlastním také alfu 156 1,9 JTD, dle těchto recenzí nejhorší motor . Je z roku 1998 a má najeto 229 000 km !!Při koupi 179000km. Když jí přivezl kamárád z itálie celá vesnice co jezdí v škodovkách se válela smíchem a nejvíce když se pokazilo podávací čerpadlo BOSCH . Oprava cca 6000,- a a a už zatim nic .Ani brzdy jsem nedělal ani rozvody, jenom olej ! Když si u piva povídáme o autech , tak švagr co si koupil novou Škodu fóbii v roce 2004 a má najeto 62...
jj jeto pravda co je německeho na italovi tose sere a naopak
respond
1 2




Copyright © EBM system k.s., 2005 – 2024, all rights reserved.