0
back
 

diskuze k tématu: Nová Audi Q7 jde do prodeje

category of topic classification: německá vozidla
kubesak
number of posts29
date of registration23.09.2013
Wednesday 01.04.2015 13:07, Audi Q7
Odjakživa považuju rohohle mastodonta za nejzbytečnější auto na světě.. Je fakt, že jsou lidi, kterejm se to líbí - viz můj kolega. Když jsem se ho ptal, proč by ho chtěl (vysnil si vylítanej pelech za pár set tis. z bazaru) tak mi řek, aby to všichni viděli..Co na to říct.

Je fakt, že ta nová Q7 je koukatelnější, ale pořád zbytečná.
respond
Pavlik
number of posts1325
date of registration09.10.2008
Wednesday 01.04.2015 14:19, RE: Audi Q7
kubesak posted by:
Odjakživa považuju rohohle mastodonta za nejzbytečnější auto na světě.. Je fakt, že jsou lidi, kterejm se to líbí - viz můj kolega. Když jsem se ho ptal, proč by ho chtěl (vysnil si vylítanej pelech za pár set tis. z bazaru) tak mi řek, aby to všichni viděli..Co na to říct.Je fakt, že ta nová Q7 je koukatelnější, ale pořád zbytečná.


Kdyby byla skutečně zbytečná, nikdo by Q7 nekupoval potažmo nevyráběl. To auto v minulé generaci(alespoň co mám krátkou zkušenost) je docela prakticky vymyšlené a prostorné. A jako všechna velká SUV poskytuje neobyčejný pocit bezpečí i vysokou míru reálné bezpečnosti. O provozních nákladech nemá smysl mluvit vzhledem k pořizovací ceně - kdo má na koupi takového mastodonta, má s klidem i na provoz.
respond
PetrT
number of posts1076
date of registration24.05.2009
Wednesday 01.04.2015 14:32, RE: Audi Q7
Pavlik posted by:
kubesak posted by:
Odjakživa považuju rohohle mastodonta za nejzbytečnější auto na světě.. Je fakt, že jsou lidi, kterejm se to líbí - viz můj kolega. Když jsem se ho ptal, proč by ho chtěl (vysnil si vylítanej pelech za pár set tis. z bazaru) tak mi řek, aby to všichni viděli..Co na to říct.Je fakt, že ta nová Q7 je koukatelnější, ale pořád zbytečná.
Kdyby byla skutečně zbytečná, nikdo by Q7 nekupoval potažmo nevyráběl. To auto v minulé generaci(alespoň co mám krátkou zkušenost) je docela prakticky vymyšlené a prostorné. A jako všechna velká SUV poskytuje neobyčejný pocit bezpečí i vysokou míru reálné bezpečnosti. O provozních nákladech nemá smysl mluvit vzhledem k pořizovací ceně - kdo má na koupi takového mastodonta, má s klidem i na provoz.


Přesně tak. Ve své třídě je to jedno z nejlépe vymyšlených aut, at už vypadá jak vypadá. Interiérem ho ve své době překonával pouze Range Rover. Ostatně čísla prodejů to jasně dokládají.
Memám strach že Audi bude mít u nového modelu byt sebemenší problém s poptávkou.
p.s - za nejzbytečnější auto v tomto segmentu považuji dvojici X4/6 která krom toho jak vypadá nenabízí vůbec nic.

respond
Reno
number of posts1352
date of registration30.03.2010
Wednesday 01.04.2015 18:55, RE: Audi Q7
Pavlik posted by:
kubesak posted by:
Odjakživa považuju rohohle mastodonta za nejzbytečnější auto na světě.. Je fakt, že jsou lidi, kterejm se to líbí - viz můj kolega. Když jsem se ho ptal, proč by ho chtěl (vysnil si vylítanej pelech za pár set tis. z bazaru) tak mi řek, aby to všichni viděli..Co na to říct.Je fakt, že ta nová Q7 je koukatelnější, ale pořád zbytečná.
Kdyby byla skutečně zbytečná, nikdo by Q7 nekupoval potažmo nevyráběl. To auto v minulé generaci(alespoň co mám krátkou zkušenost) je docela prakticky vymyšlené a prostorné. A jako všechna velká SUV poskytuje neobyčejný pocit bezpečí i vysokou míru reálné bezpečnosti. O provozních nákladech nemá smysl mluvit vzhledem k pořizovací ceně - kdo má na koupi takového mastodonta, má s klidem i na provoz.


To tedy nechápu, proč ve všech recenzích psali, že na to, jak je zvenku obrovské, bylo vevnitř málo prostoru. Osobně se mi daleko víc líbí a líbil Touareg.
A neobyčejný pocit bezpečí a bezpečnosti? Nepochybně, dokud sedíš uvnitř, zbytek světa to tak nemá:)


respond
PetrT
number of posts1076
date of registration24.05.2009
Wednesday 01.04.2015 21:49, RE: Audi Q7
Reno posted by:
Pavlik posted by:
kubesak posted by:
Odjakživa považuju rohohle mastodonta za nejzbytečnější auto na světě.. Je fakt, že jsou lidi, kterejm se to líbí - viz můj kolega. Když jsem se ho ptal, proč by ho chtěl (vysnil si vylítanej pelech za pár set tis. z bazaru) tak mi řek, aby to všichni viděli..Co na to říct.Je fakt, že ta nová Q7 je koukatelnější, ale pořád zbytečná.
Kdyby byla skutečně zbytečná, nikdo by Q7 nekupoval potažmo nevyráběl. To auto v minulé generaci(alespoň co mám krátkou zkušenost) je docela prakticky vymyšlené a prostorné. A jako všechna velká SUV poskytuje neobyčejný pocit bezpečí i vysokou míru reálné bezpečnosti. O provozních nákladech nemá smysl mluvit vzhledem k pořizovací ceně - kdo má na koupi takového mastodonta, má s klidem i na provoz.
To tedy nechápu, proč ve všech recenzích psali, že na to, jak je zvenku obrovské, bylo vevnitř málo prostoru. Osobně se mi daleko víc líbí a líbil Touareg.A neobyčejný pocit bezpečí a bezpečnosti? Nepochybně, dokud sedíš uvnitř, zbytek světa to tak nemá:)


Ve své třídě je Q7 velmi prostorná, X5 ani ML se nechytá. Touareg je sice hezčí ale je i menší a interier je horší.

respond
Petr S
number of posts1250
date of registration28.11.2008
Wednesday 01.04.2015 22:21, RE: Audi Q7
PetrT posted by:
Reno posted by:
Pavlik posted by:
kubesak posted by:
Odjakživa považuju rohohle mastodonta za nejzbytečnější auto na světě.. Je fakt, že jsou lidi, kterejm se to líbí - viz můj kolega. Když jsem se ho ptal, proč by ho chtěl (vysnil si vylítanej pelech za pár set tis. z bazaru) tak mi řek, aby to všichni viděli..Co na to říct.Je fakt, že ta nová Q7 je koukatelnější, ale pořád zbytečná.
Kdyby byla skutečně zbytečná, nikdo by Q7 nekupoval potažmo nevyráběl. To auto v minulé generaci(alespoň co mám krátkou zkušenost) je docela prakticky vymyšlené a prostorné. A jako všechna velká SUV poskytuje neobyčejný pocit bezpečí i vysokou míru reálné bezpečnosti. O provozních nákladech nemá smysl mluvit vzhledem k pořizovací ceně - kdo má na koupi takového mastodonta, má s klidem i na provoz.
To tedy nechápu, proč ve všech recenzích psali, že na to, jak je zvenku obrovské, bylo vevnitř málo prostoru. Osobně se mi daleko víc líbí a líbil Touareg.A neobyčejný pocit bezpečí a bezpečnosti? Nepochybně, dokud sedíš uvnitř, zbytek světa to tak nemá:)
Ve své třídě je Q7 velmi prostorná, X5 ani ML se nechytá. Touareg je sice hezčí ale je i menší a interier je horší.


Nevím jak to nové, ale do předchozího Q7 se nevejdou dozadu 3 dětské autosedačky, tzn. to až tak prostorné auto není. Viz. http://www.auto.cz/detske-autosedacky-hledame-rodinneho-krale-ktery-zvladne-3-deti-vzadu-72569 V této kategorii bych považoval za prostorné např. Volvo XC90.
respond
PetrT
number of posts1076
date of registration24.05.2009
Wednesday 01.04.2015 23:59, RE: Audi Q7
Petr S posted by:
PetrT posted by:
Reno posted by:
Pavlik posted by:
kubesak posted by:
Odjakživa považuju rohohle mastodonta za nejzbytečnější auto na světě.. Je fakt, že jsou lidi, kterejm se to líbí - viz můj kolega. Když jsem se ho ptal, proč by ho chtěl (vysnil si vylítanej pelech za pár set tis. z bazaru) tak mi řek, aby to všichni viděli..Co na to říct.Je fakt, že ta nová Q7 je koukatelnější, ale pořád zbytečná.
Kdyby byla skutečně zbytečná, nikdo by Q7 nekupoval potažmo nevyráběl. To auto v minulé generaci(alespoň co mám krátkou zkušenost) je docela prakticky vymyšlené a prostorné. A jako všechna velká SUV poskytuje neobyčejný pocit bezpečí i vysokou míru reálné bezpečnosti. O provozních nákladech nemá smysl mluvit vzhledem k pořizovací ceně - kdo má na koupi takového mastodonta, má s klidem i na provoz.
To tedy nechápu, proč ve všech recenzích psali, že na to, jak je zvenku obrovské, bylo vevnitř málo prostoru. Osobně se mi daleko víc líbí a líbil Touareg.A neobyčejný pocit bezpečí a bezpečnosti? Nepochybně, dokud sedíš uvnitř, zbytek světa to tak nemá:)
Ve své třídě je Q7 velmi prostorná, X5 ani ML se nechytá. Touareg je sice hezčí ale je i menší a interier je horší.
Nevím jak to nové, ale do předchozího Q7 se nevejdou dozadu 3 dětské autosedačky, tzn. to až tak prostorné auto není. Viz. http://www.auto.cz/detske-autosedacky-hledame-rodinneho-krale-ktery-zvladne-3-deti-vzadu-72569 V této kategorii bych považoval za prostorné např. Volvo XC90.


No doufám že potřebu cpát někam tři autosedačky nikdy nebudu muset řešit, i když paradoxně ve svém autě bych s tím neměl jakýkoliv problém. U aut jako Q7 asi taky nebudou dětské sedačky priorita. Místa je v něm habaděj, sedačky má výborné a to i vzadu. Volvo je možná širší, ale to je tak jediné v čem je lepší.
respond
Pavlik
number of posts1325
date of registration09.10.2008
Thursday 02.04.2015 21:22, RE: Audi Q7
Reno posted by:
Pavlik posted by:
kubesak posted by:
Odjakživa považuju rohohle mastodonta za nejzbytečnější auto na světě.. Je fakt, že jsou lidi, kterejm se to líbí - viz můj kolega. Když jsem se ho ptal, proč by ho chtěl (vysnil si vylítanej pelech za pár set tis. z bazaru) tak mi řek, aby to všichni viděli..Co na to říct.Je fakt, že ta nová Q7 je koukatelnější, ale pořád zbytečná.
Kdyby byla skutečně zbytečná, nikdo by Q7 nekupoval potažmo nevyráběl. To auto v minulé generaci(alespoň co mám krátkou zkušenost) je docela prakticky vymyšlené a prostorné. A jako všechna velká SUV poskytuje neobyčejný pocit bezpečí i vysokou míru reálné bezpečnosti. O provozních nákladech nemá smysl mluvit vzhledem k pořizovací ceně - kdo má na koupi takového mastodonta, má s klidem i na provoz.
To tedy nechápu, proč ve všech recenzích psali, že na to, jak je zvenku obrovské, bylo vevnitř málo prostoru. Osobně se mi daleko víc líbí a líbil Touareg.A neobyčejný pocit bezpečí a bezpečnosti? Nepochybně, dokud sedíš uvnitř, zbytek světa to tak nemá:)

Q7 je uvnitř prostorné cca jako A6, ale díky výšce působí prostornějším dojmem. Prostornost v porovnání k vnější velikosti auta není nic moc, ale pořád je to uvnitř velmi prostorné auto. Tuareg je uvnitř pocitově jen lepší golf. Pocit i reálné bezpečí posádky je pro majitele těchto mastodontů jedna z priorit - jak se cítí "zbytek světa" je jim ukradené. Přiznám, že to jak se cítí ve svých autech ostatní řidiči nezajímá ani mne jako majitele podstatně horších, byť stále lehce nadprůměrně bezpečných aut.
respond
Zvirak
number of posts459
date of registration09.09.2012
Friday 03.04.2015 12:59, Q7
Já jsem si všiml uplně jiný věci. Tak z 80 % v těchle autech jezdí už od pohledu dementní slepice. Nebudu se rozepisovat o stylu jízdy atd., to by bylo na celou stránku.
Ona je to bezpečnost jen do určité míry, pak už je to nebezpečí (samozřejmě je to o uhlu pohledu)
I u Q7 platí fyzikální zákony (což je v kontrastu s jejich majiteli, kteří si myslí, že pro zákony neplatí - osobní zkušenost - nevšřil jsem svým očím a uším), a když takovej nekolikatunovej kolos vjede v zatačce na blátíčko/sníh jsou mu k hov.nu všechny možný stabilizační systémy a dokonce i ty čtyři kroužky.
Když jezdí po městě auta typu Peugeot106, Fiat Seicento, Škoda Citigo atd. mělo by být nějaké omezení jak velké/těžké os. auto by mělo maximálně být. Z případného střetu je to poprava posádky malého auta. Je to trochu filosofie jestli má život řidiče Q7 větší cenu než řidiče Citigo. Kdyby se totiž srazili 2 Citigo, nemusel by zařvat nikdo. To je jen hypotetický příklad. Na druhou stranu je mi jasný, že první argument je, že stejně jezdí náklaďáky a dodávky.
Ale štve mě, že vysoká váha resp. hybnost v momentě případné srážky je likvidační pro posáku malých vozů. A to už dávno není o pasivní bezpečnosti.
respond
Paul
number of posts773
date of registration07.11.2008
Friday 03.04.2015 13:54, pěkná
Sice kdybych řešil nové Audi byla by to A6, ale nová Q7 se povedla a na rozdíl od různých módních konkurentů od BMW a Porsche bude vypadat pěkně i za 10 let. Smysl takového auta? V případě 7 místné verze to určitý smysl má. Rozhodně bych si koupil raději 7 místné SUV než MPV, už jen proto, abych nevypadal jako totální fotr. Navíc je to tank na kolech a člověka pak vyděsí maximálně kamion v protisměru, vše ostatní se prostě převálcuje
respond
Reno
number of posts1352
date of registration30.03.2010
Friday 03.04.2015 14:44, RE: Audi Q7
Pavlik posted by:
Reno posted by:
Pavlik posted by:
kubesak posted by:
Odjakživa považuju rohohle mastodonta za nejzbytečnější auto na světě.. Je fakt, že jsou lidi, kterejm se to líbí - viz můj kolega. Když jsem se ho ptal, proč by ho chtěl (vysnil si vylítanej pelech za pár set tis. z bazaru) tak mi řek, aby to všichni viděli..Co na to říct.Je fakt, že ta nová Q7 je koukatelnější, ale pořád zbytečná.
Kdyby byla skutečně zbytečná, nikdo by Q7 nekupoval potažmo nevyráběl. To auto v minulé generaci(alespoň co mám krátkou zkušenost) je docela prakticky vymyšlené a prostorné. A jako všechna velká SUV poskytuje neobyčejný pocit bezpečí i vysokou míru reálné bezpečnosti. O provozních nákladech nemá smysl mluvit vzhledem k pořizovací ceně - kdo má na koupi takového mastodonta, má s klidem i na provoz.
To tedy nechápu, proč ve všech recenzích psali, že na to, jak je zvenku obrovské, bylo vevnitř málo prostoru. Osobně se mi daleko víc líbí a líbil Touareg.A neobyčejný pocit bezpečí a bezpečnosti? Nepochybně, dokud sedíš uvnitř, zbytek světa to tak nemá:)
Q7 je uvnitř prostorné cca jako A6, ale díky výšce působí prostornějším dojmem. Prostornost v porovnání k vnější velikosti auta není nic moc, ale pořád je to uvnitř velmi prostorné auto. Tuareg je uvnitř pocitově jen lepší golf. Pocit i reálné bezpečí posádky je pro majitele těchto mastodontů jedna z priorit - jak se cítí "zbytek světa" je jim ukradené. Přiznám, že to jak se cítí ve svých autech ostatní řidiči nezajímá ani mne jako majitele podstatně horších, byť stále lehce nadprůměrně bezpečných aut.


Je jim to ukradené do té doby, než s tou krávou, kterou pořádně ani nezvládají, někoho srazí, jako třeba Darinka Rolincová. Zrovna ta měla odejít s rozsudkem "zákaz řízení čehokoliv většího, než je Fiat 500".¨

respond
Zvirak
number of posts459
date of registration09.09.2012
Friday 03.04.2015 14:47, boží mlýny
zrovna tahle arogantní kráva měla jít na tvrdo do chládku. Já jen dofam v boží mlýny
respond
Reno
number of posts1352
date of registration30.03.2010
Friday 03.04.2015 14:47, RE: pěkná
Paul posted by:
Sice kdybych řešil nové Audi byla by to A6, ale nová Q7 se povedla a na rozdíl od různých módních konkurentů od BMW a Porsche bude vypadat pěkně i za 10 let. Smysl takového auta? V případě 7 místné verze to určitý smysl má. Rozhodně bych si koupil raději 7 místné SUV než MPV, už jen proto, abych nevypadal jako totální fotr. Navíc je to tank na kolech a člověka pak vyděsí maximálně kamion v protisměru, vše ostatní se prostě převálcuje


Moc nechápu, ve světě, kde většina lidí sedí v autech sama, nač je někomu sedmimístná verze. Takový počet potomků je obvyklý v poněkud jiné cenové skupině, než je Audi Q7. Takže majitel MPV vypadá jako totální fotr, zatímco majitel Q7 je "cool":)
Designový jazyk Audi je mimořádně nudný a jediné auto, které od této firmy uznávám, je A8...

respond
Pavlik
number of posts1325
date of registration09.10.2008
Friday 03.04.2015 14:57, RE: Q7
Zvirak posted by:
Já jsem si všiml uplně jiný věci. Tak z 80 % v těchle autech jezdí už od pohledu dementní slepice. Nebudu se rozepisovat o stylu jízdy atd., to by bylo na celou stránku. Ona je to bezpečnost jen do určité míry, pak už je to nebezpečí (samozřejmě je to o uhlu pohledu) I u Q7 platí fyzikální zákony (což je v kontrastu s jejich majiteli, kteří si myslí, že pro zákony neplatí - osobní zkušenost - nevšřil jsem svým očím a uším), a když takovej nekolikatunovej kolos vjede v zatačce na blátíčko/sníh jsou mu k hov.nu všechny možný stabilizační systémy a dokonce i ty čtyři kroužky. Když jezdí po městě auta typu Peugeot106, Fiat Seicento, Škoda Citigo atd. mělo by být nějaké omezení jak velké/těžké os. auto by mělo maximálně být. Z případného střetu je to poprava posádky malého auta. Je to trochu filosofie jestli má život řidiče Q7 větší cenu než řidiče Citigo. Kdyby se totiž srazili 2 Citigo, nemusel by zařvat nikdo. To je jen hypotetický příklad. Na druhou stranu je mi jasný, že první argument je, že stejně jezdí náklaďáky a dodávky. Ale štve mě, že vysoká váha resp. hybnost v momentě případné srážky je likvidační pro posáku malých vozů. A to už dávno není o pasivní bezpečnosti.

To by jeden nevěřil, že se sockomouši infiltrují i sem . Tvůj názor komentovat moc nebudu, ale neodpustím si doporučení - pokud toužíš po státní kontrole "co si mohu a nemohu za své vydělané a zdaněné peníze koupit" , doporučuji rychlé stěhování. Pár zemí nabízejících podobné "kratochvíle" ještě existuje - napadá mne např. severní korea, kuba, venezuela, ....
PS: bohatý člověk na tom bude stran materiálního zabezpečení, bezpečnosti, kvality potravin, atd. vždy lépe než lidové masy, s tím se prostě budeš muset naučit žít
respond
Petr S
number of posts1250
date of registration28.11.2008
Friday 03.04.2015 15:45, RE: pěkná
Paul posted by:
Sice kdybych řešil nové Audi byla by to A6, ale nová Q7 se povedla a na rozdíl od různých módních konkurentů od BMW a Porsche bude vypadat pěkně i za 10 let. Smysl takového auta? V případě 7 místné verze to určitý smysl má. Rozhodně bych si koupil raději 7 místné SUV než MPV, už jen proto, abych nevypadal jako totální fotr. Navíc je to tank na kolech a člověka pak vyděsí maximálně kamion v protisměru, vše ostatní se prostě převálcuje


Opravdu, pokud bys potřeboval vozit 3 děti, tak bys investoval 1M navrch za nové luxusní SUV oproti novému MPV? Nebo jsou to jen takové teoretické úvahy? Já bych třeba nejradši pro manželku koupil Land Cruisera V8 a pro sebe BMW X6

Ad totální fotr... Nejprodávanější auta (Octavia, Fabia, atd.) umožňují bezpečně (tzn. děti v sedačkách) vozit jen 4 člennou rodinu. Na to aby populace neubývala by rodina měla v průměru mít aspoň 2,2 dítěte. V ČR je to sotva 1,5. Podobné je to ve zbytku vyspělé Evropy. Tzn. populace EU postupně ubývá. Možná částečně i proto, že vozit bezpečně 3 děti v běžných autech nejde.
respond
Citroenak
number of posts724
date of registration13.04.2012
Friday 03.04.2015 15:51, velky traktor od audi
Keby som ja mal na taketo auto,tak by ma audi ani nenapadlo. V poslednej dobe totiz stretavam v audi velmi zaujimavych soferov. Pride mi to, ze tie starsie (vacsinou dobite zo vsetkych stran,popripade hrdza na prednych blatnikov,ktora vacsinou kde co znamena) maju teraz ti najvacsi machri,ktory nevahaju predbiehat do zakruty a celkovo jazdia dost zvlastne. Ked ale vidim q7 prvej generacie, vzdy sa pozriem kto soferuje. Vacsinou su to fakt pekne baby,ktore taketo auto plne vyuziju. Uz som ho videl aj s kolesami jemne natiahnutymi v 2 cm gumy. To auto urcite chodi casto do terenu. Ale je to dobre auto, vzdy sa v duchu zasmejem,co si ten clovek asi kompenzuje. A priam vybuchy smiechu vo mne vyvolalo taketo audi v chromovej folii. Osobne by som fakt radsej vyzeral ako foter,ako vodic tohto audi. Nechcem sa nijako nikoho dotknut,ale ja fakt neviem,co moze niekoho presvedcit si toto auto kupit. Poprosim,ak by niekto vedel,napiste mi,lebo ma to trochu trapi. Za mna taktiez toto audi,ale vlastne vacsina vacsich SUV, su tie najzbytocnejsie auta ake sa teraz daju kupit.
respond
Zvirak
number of posts459
date of registration09.09.2012
Friday 03.04.2015 16:14, RE: Q7
Pavlik posted by:
To by jeden nevěřil, že se sockomouši infiltrují i sem . Tvůj názor komentovat moc nebudu, ale neodpustím si doporučení - pokud toužíš po státní kontrole "co si mohu a nemohu za své vydělané a zdaněné peníze koupit" , doporučuji rychlé stěhování. Pár zemí nabízejících podobné "kratochvíle" ještě existuje - napadá mne např. severní korea, kuba, venezuela, ....PS: bohatý člověk na tom bude stran materiálního zabezpečení, bezpečnosti, kvality potravin, atd. vždy lépe než lidové masy, s tím se prostě budeš muset naučit žít


Pavliku, ty jsi trochu mimo mísu, ne? Proč bych měl bejt nějakej sockomouš? Jen proto, že poukážu na něco, čím se nikdo ani nezamýšlí (a vím, že je to v praxi neproveditelné) a čím jsou reálně ohroženy životy a zdraví?! To znamená být komouš? To přece neni o státní kontrole, ale o používání toho co se nachází mezi ušima. A proč bych se měl stěhovat? Já částečně v zahraničí již žiji a pracuji, ale poněkud jinde něž kam bys mi doporučoval se stěhovat. A s tou poslední poznámkou.. já se s tím žít naučil, vzledem k mé práci rozhodně nemusím materiální zajištění řešit. Ale není mi lhostejno, že většina okolí žije "z ruky do huby", proto jsi mě jistě takto inteligentně onálepkoval..

Jinak taková poznámka pod čarou, dle toho cos napsal, bych tě tipoval na to, že jsi vlaječkama vítal před pár dny armádu, která všude po světě šíří pravdu lásku a demokracii na hlavni zbraně...
respond
Pepe
number of posts1133
date of registration09.05.2007
Friday 03.04.2015 16:34, RE: Q7
Zvirak posted by:
Pavlik posted by:
To by jeden nevěřil, že se sockomouši infiltrují i sem . Tvůj názor komentovat moc nebudu, ale neodpustím si doporučení - pokud toužíš po státní kontrole "co si mohu a nemohu za své vydělané a zdaněné peníze koupit" , doporučuji rychlé stěhování. Pár zemí nabízejících podobné "kratochvíle" ještě existuje - napadá mne např. severní korea, kuba, venezuela, ....PS: bohatý člověk na tom bude stran materiálního zabezpečení, bezpečnosti, kvality potravin, atd. vždy lépe než lidové masy, s tím se prostě budeš muset naučit žít
Pavliku, ty jsi trochu mimo mísu, ne? Proč bych měl bejt nějakej sockomouš? Jen proto, že poukážu na něco, čím se nikdo ani nezamýšlí (a vím, že je to v praxi neproveditelné) a čím jsou reálně ohroženy životy a zdraví?! To znamená být komouš? To přece neni o státní kontrole, ale o používání toho co se nachází mezi ušima. A proč bych se měl stěhovat? Já částečně v zahraničí již žiji a pracuji, ale poněkud jinde něž kam bys mi doporučoval se stěhovat. A s tou poslední poznámkou.. já se s tím žít naučil, vzledem k mé práci rozhodně nemusím materiální zajištění řešit. Ale není mi lhostejno, že většina okolí žije "z ruky do huby", proto jsi mě jistě takto inteligentně onálepkoval..Jinak taková poznámka pod čarou, dle toho cos napsal, bych tě tipoval na to, že jsi vlaječkama vítal před pár dny armádu, která všude po světě šíří pravdu lásku a demokracii na hlavni zbraně...


Aha, takže na západě... Vidím to na Brusel, tam po nápadu zregulovat, zakázat, omezit cokoliv skočí jak slepice po flusu. Ano, euronormu na proporce osobního auta ještě nevymysleli. Tak psst, nebo se toho někdo chytne . Tady někdo zaspal apríla
respond
Pavlik
number of posts1325
date of registration09.10.2008
Friday 03.04.2015 17:04, RE: Q7
Zvirak posted by:
Pavlik posted by:
To by jeden nevěřil, že se sockomouši infiltrují i sem . Tvůj názor komentovat moc nebudu, ale neodpustím si doporučení - pokud toužíš po státní kontrole "co si mohu a nemohu za své vydělané a zdaněné peníze koupit" , doporučuji rychlé stěhování. Pár zemí nabízejících podobné "kratochvíle" ještě existuje - napadá mne např. severní korea, kuba, venezuela, ....PS: bohatý člověk na tom bude stran materiálního zabezpečení, bezpečnosti, kvality potravin, atd. vždy lépe než lidové masy, s tím se prostě budeš muset naučit žít
Pavliku, ty jsi trochu mimo mísu, ne? Proč bych měl bejt nějakej sockomouš? Jen proto, že poukážu na něco, čím se nikdo ani nezamýšlí (a vím, že je to v praxi neproveditelné) a čím jsou reálně ohroženy životy a zdraví?! To znamená být komouš? To přece neni o státní kontrole, ale o používání toho co se nachází mezi ušima. A proč bych se měl stěhovat? Já částečně v zahraničí již žiji a pracuji, ale poněkud jinde něž kam bys mi doporučoval se stěhovat. A s tou poslední poznámkou.. já se s tím žít naučil, vzledem k mé práci rozhodně nemusím materiální zajištění řešit. Ale není mi lhostejno, že většina okolí žije "z ruky do huby", proto jsi mě jistě takto inteligentně onálepkoval..Jinak taková poznámka pod čarou, dle toho cos napsal, bych tě tipoval na to, že jsi vlaječkama vítal před pár dny armádu, která všude po světě šíří pravdu lásku a demokracii na hlavni zbraně...


Právě proto, že používám tu věc co mám za očima a mezi ušima, odmítám z principu degenerativní myšlenky jaké tady šíříš. Sockomouš není hanlivé slovo, jen popisuje příznivce socioinženýrsky řízené společnosti (ať už se taková diktatura jmenuje socialistická, lidová či jiná ke komunismu směřující republika). Každý alespoň trochu v sociologii vzdělaný člověk ti potvrdí, že tento model dlouhodobě nefunguje (stačí sledovat pozvolný kolaps evropské unie postavené na stejném principu direktivního řízení). Pokud netrpíš díky své práci nouzí, buď rád, užívej si života a neřeš problémy do kterých ti nic není. Neb čím více se budeš prosociálně starat, tím více sociálních problémů si vyrobíš.
PS: americký konvoj jsem nevítal (kupodivu jsem na to v práci neměl čas), ale nijak mi nevadil. Jsou to naši dlouhodobí spojenci a řekl bych, že jediní na které se dá v případě konfliktu spolehnout (jediní mají plně funkční armádu). Netuším proč ti při tvých názorech vadí, konečně naše členství v NATO zařídila sociálnědemokratická (tedy levicově orientovaná) vláda.
respond
Reno
number of posts1352
date of registration30.03.2010
Friday 03.04.2015 19:46, RE: Q7
Pavlik posted by:
Zvirak posted by:
Pavlik posted by:
To by jeden nevěřil, že se sockomouši infiltrují i sem . Tvůj názor komentovat moc nebudu, ale neodpustím si doporučení - pokud toužíš po státní kontrole "co si mohu a nemohu za své vydělané a zdaněné peníze koupit" , doporučuji rychlé stěhování. Pár zemí nabízejících podobné "kratochvíle" ještě existuje - napadá mne např. severní korea, kuba, venezuela, ....PS: bohatý člověk na tom bude stran materiálního zabezpečení, bezpečnosti, kvality potravin, atd. vždy lépe než lidové masy, s tím se prostě budeš muset naučit žít
Pavliku, ty jsi trochu mimo mísu, ne? Proč bych měl bejt nějakej sockomouš? Jen proto, že poukážu na něco, čím se nikdo ani nezamýšlí (a vím, že je to v praxi neproveditelné) a čím jsou reálně ohroženy životy a zdraví?! To znamená být komouš? To přece neni o státní kontrole, ale o používání toho co se nachází mezi ušima. A proč bych se měl stěhovat? Já částečně v zahraničí již žiji a pracuji, ale poněkud jinde něž kam bys mi doporučoval se stěhovat. A s tou poslední poznámkou.. já se s tím žít naučil, vzledem k mé práci rozhodně nemusím materiální zajištění řešit. Ale není mi lhostejno, že většina okolí žije "z ruky do huby", proto jsi mě jistě takto inteligentně onálepkoval..Jinak taková poznámka pod čarou, dle toho cos napsal, bych tě tipoval na to, že jsi vlaječkama vítal před pár dny armádu, která všude po světě šíří pravdu lásku a demokracii na hlavni zbraně...
Právě proto, že používám tu věc co mám za očima a mezi ušima, odmítám z principu degenerativní myšlenky jaké tady šíříš. Sockomouš není hanlivé slovo, jen popisuje příznivce socioinženýrsky řízené společnosti (ať už se taková diktatura jmenuje socialistická, lidová či jiná ke komunismu směřující republika). Každý alespoň trochu v sociologii vzdělaný člověk ti potvrdí, že tento model dlouhodobě nefunguje (stačí sledovat pozvolný kolaps evropské unie postavené na stejném principu direktivního řízení). Pokud netrpíš díky své práci nouzí, buď rád, užívej si života a neřeš problémy do kterých ti nic není. Neb čím více se budeš prosociálně starat, tím více sociálních problémů si vyrobíš.PS: americký konvoj jsem nevítal (kupodivu jsem na to v práci neměl čas), ale nijak mi nevadil. Jsou to naši dlouhodobí spojenci a řekl bych, že jediní na které se dá v případě konfliktu spolehnout (jediní mají plně funkční armádu). Netuším proč ti při tvých názorech vadí, konečně naše členství v NATO zařídila sociálnědemokratická (tedy levicově orientovaná) vláda.


konfliktu s kým? s rusem? my budeme mít konflikt s rusem? jedině proto, že ho vyprovokujou amíci.
nevím, jak by se američanům líbily ruské vojenské základny na Kubě...
respond
1 2 3




Copyright © EBM system k.s., 2005 – 2024, all rights reserved.