0
back
 

diskuze k tématu: Mercedes-Benz W123

category of topic classification: poradna, jaký typ motoru vybrat, servisní náklady, technické dotazy, německá vozidla
anonymous
number of posts-
date of registration-
Friday 27.07.2007 18:49, RE: BENZÍN ???
cruise posted by:
Zřejmě jsem moc otravnej, přesto mi ale stále nikdo nevysvětlil, proč v recenzi piána není ani zmínka o benzínech ????
právě proto, že jsi dost otravnej.
respond
anonymous
number of posts-
date of registration-
Friday 27.07.2007 19:52, RE: superwagen
Ráďa posted by:
JOOO PIANO Krásná ikona automobilového průmyslu, a jsem rád že tu můžu napsat jako první Žádnou praktickou zkušenost s ním nemám (pouze s jeho novějšími a podstatně většími brášky), ale kdykoliv ho vidím, tak se mi srdíčko rozbuší. Kdeže ty zlaté časy jsou, to ještě auta byla auta, ne ty šmejdy co se dělají dnes.
ráďo,ty seš fakt magor, "pouze s jeho novějším a podstatně větším brášky", ty fakt nezklameš. podle mě si ty novější a větší brášky viděl tak akorát v časáku, a uslintal si přitom stránky ty machírku.
respond
anonymous
number of posts-
date of registration-
Friday 27.07.2007 21:39, RE: superwagen
anonym posted by:
ráďo,ty seš fakt magor, "pouze s jeho novějším a podstatně větším brášky", ty fakt nezklameš. podle mě si ty novější a větší brášky viděl tak akorát v časáku, a uslintal si přitom stránky ty machírku.
jo to je nas Rada co si koupil esko v longu po klaudii schifer a helmutu kohlovi
respond
anonymous
number of posts-
date of registration-
Saturday 28.07.2007 06:51, benzín
Myslim že tu benzín není z důvodu, že směruje na diesel.
respond
anonymous
number of posts-
date of registration-
Saturday 28.07.2007 17:42, schtade
super recenze, dával jsem si 2 roky do kupy jedno piáno, a podle toho odkazu na ruské stránky kde je VIN kontrola, jsem zjistil to co jsem si myslel, že auto je 200D a ne 220 D jak je v dokladech (už to byla přestavba). A to s tim, že chceš opravit práh, trochu do toho řízneš a najednou se to začne sypat je fakt, najednou jsem tam byl za 40000,- za klempířinu.Jinak ale na něj nedám dopustit, i když 200D je fakt dost líný.
respond
anonymous
number of posts-
date of registration-
Sunday 29.07.2007 09:55, RE: M.
anonym posted by:
Mě spíš otravuje závodník v HTTP nebo TDI než někdo kdo jede krásným starym autem, protože vim, že to bude normální člověk a nebude schválně bránit předjetí atd. A navíc člověk se aspoň podivá na něco jiného než na šeď co se prohání na našich silnicích.
Jenom jsem čekal,kdy to jsem příde.Lidi vzpamatujte se,to není recenze o htp a tdi
respond
anonymous
number of posts-
date of registration-
Sunday 29.07.2007 10:38, 123
Piáno je opravdu srdeční záležitost - myslím, že kdo ho jednou měl, nikdy nezapomene...mně prošlo rukama kdeco, měl jsem i autobazar, takže srovnávat, doufám, mohu...Ale na piáno, jehož jsem byl hrdým majitelem počátkem 90. let ( to v něm ještě cikáni nejezdili, socdávky nebyly tak vysoké), nelze zapomenout - i když to byla šílená přestavba, kdy do dovezené verze 230 benzín byl narván 200D motor z W115, za ponechání původní převodovky a diferáku. Do kopce byly i Avie rychlejší - ale přesto, topení, odpružení a jízdní pohoda byly made by MB a v podstatě je to jediné auto,po kterém se mi stýská a lituju, že jsem ho prodal...což se o těch dalších opravdu říct nedá...
respond
anonymous
number of posts-
date of registration-
Sunday 29.07.2007 12:58, lité kola a el. anténa
Moc pěkný článek na piánu
Taky jsem vlastnil tento bezvadný vúz. A ještě mi doma zústali lité kola a eletrická anténa. Kdo by měl zájem tak se ozvěte na honzanovas@seznam.cz
respond
anonymous
number of posts-
date of registration-
Sunday 29.07.2007 23:09, cruise
No jasně benzíny se nevyráběli. K pravému mercedesu patří odjakživa tdi, to je zřejmé.
respond
anonymous
number of posts-
date of registration-
Monday 30.07.2007 06:40, Piano versus Volvo 240 (740)
Pane Vaculíku, díky za fundovanou a nezaujatou recenzi. Můžu se zeptat na Váš názor ohledně srovnání Mercedesu W123 a Volva 240 (740), obě značky v naftovém provedení a se stejným obsahem motoru 2400 ccm? Volvo je přece taky "držák", obyčejně uznávaný napříč všemi směry motoristické veřejnosti... Děkuji.
respond
anonymous
number of posts-
date of registration-
Friday 26.10.2007 11:59, výhodná koupě
Nějak tomu nerozumím: koupit si na denní ježdění línou schnilotinu bez výbavy? Že ten Vaculík je nakonec nepřizpůsobivý dávkař !
respond
1 2




Copyright © EBM system k.s., 2005 – 2024, all rights reserved.