0
back
 

diskuze k tématu: Mercedes-Benz W124 500E/E500

category of topic classification: německá vozidla
anonymous
number of posts-
date of registration-
Monday 19.03.2007 09:30, cena
Emise posted by:
A co znalci říkají na Opel Senator 4,0 24V z těch let nebo ještě o fous starší. Měl "jenom" 270 koní, ale údajně jezdil ke 300 km/h, protože neměl omezovač. Dle mého názoru je tento Senator a ještě kupé Monza možné s Mercedes porovnávat, to ještě nepropukla u Opelu snaha o šetření za každou cenu.
Pokles ceny jsem uvedl s nadsazkou, kdyz koupim Renaulta za 100.000.-, neprodam ho za rok vic jak 75-80.000.-....protoze vykup auta byl uz tenkrat max. za 90.000.- a musej si neco prihodit. - poku dtedy pujde o kup v bazaru. takze ono tech byt prehnanych 50.000.- neni uplne od pravdy, samozrejme, ze to bude vic....jinak o Japonskych autech uz se s Vama hadat nebudu. Dneska jsou dobra jen diky zap. Evrope a USA a velka cast jesjich zisku tece predevsim do USA¨, ktera zadva a kalkuluje. Japonsko dre dre a dre.....ale uspech maj, to se jim musi nechat. Stejne to je tak, kdyby kazdej kdo se tu japonciku zastava dostal na vyber zdarma mezi toyotou nebo Audi, bere Audi....akorat ze v soucasny dobe jsou levny japonsky vozy ve frcech¨, ktery okolo 100.000.- jsou to priznavam lepsi jak stary passaty nebo peugeoty tak je to in. Jinak ty penize jsem uvadel pro predstavu¨, ne s tim, ze chci davat najevo na co vsechno mam, ale na to, ze radsi jezdim Feldou a cekam az nasetrim na poradny auto, nez abych si ka¨zdej rok kupoval rachotinu za 80.000.-.
respond
anonymous
number of posts-
date of registration-
Monday 19.03.2007 10:13,
Mily priteli, pokud jste si to neuvedomil, daval jsem RS6 do kontrastu s BMW M5, autor psal, ze na tu petistovku staci pouze M5. A propos, s EVO Ix si u nas nezajezdite, nebot je pouze pro japonsky a britksy trh, tzn. s volantem vpravo !!
respond
anonymous
number of posts-
date of registration-
Monday 19.03.2007 10:15,
Mily priteli, zrejme jste nepochopil, ze jsem RS6 daval do kontrastu s BMW M5, nebot autor clanku psal, ze te petistovce staci pouze M5. A propos, s tim EVO Ix si u nas nezajezdite, nebot je v uprave, o ktere hovorite, delano pouze pro japonsky a britsky trh, tzn. s volantem vpravo.
respond
anonymous
number of posts-
date of registration-
Monday 19.03.2007 10:16, RE: RS6
Mily priteli, zrejme jste nepochopil, ze jsem RS6 daval do kontrastu s BMW M5, nebot autor clanku psal, ze te petistovce staci pouze M5. A propos, s tim EVO Ix si u nas nezajezdite, nebot je v uprave, o ktere hovorite, delano pouze pro japonsky a britsky trh, tzn. s volantem vpravo.
respond
anonymous
number of posts-
date of registration-
Monday 19.03.2007 10:17, RE: RS6
DD posted by:
Ale to si neuvedomujes, ze rs6 je biturbo, ze hlupacku. A co teprve EVO IX se 400 PS, 0-100 2,5s a je to jen 2.0. Takze audi je dobra znacka, ale nemuzes to srovnavat s rs6, ktera je o par generaci pred nim, A vlastne proc ti to pisu, je videt, ze autum moc nerozumis, kdyz pises takovy nesmysly...
Mily priteli, zrejme jste nepochopil, ze jsem RS6 daval do kontrastu s BMW M5, nebot autor clanku psal, ze te petistovce staci pouze M5. A propos, s tim EVO Ix si u nas nezajezdite, nebot je v uprave, o ktere hovorite, delano pouze pro japonsky a britsky trh, tzn. s volantem vpravo.
respond
anonymous
number of posts-
date of registration-
Monday 19.03.2007 10:34, RE: bez předmětu
anonym posted by:
Všichni kritici závodění a Martina Vaculíka prosím zavřete hubu.
Pokračujte v tom pouze v případě, že jste nikdy vědoměně neudělali ŽÁDNÝ přestupek.
A jelikož nikdo takový určitě není, tak nechápu kde berete tu drzost někoho zde kritizovat.
Nikdy jste nejeli v obci víc než 50? Nikdy nepředjeli přes plnou? Nikdy jste na dálnici nefrčeli více jak 130?
Leda prd, a proto sklapněte!
Drž hubu ty a ten dement co psal rec. Vot toho to tady je, aby každej řek svuj názor a ne jen pochleboval.
respond
anonymous
number of posts-
date of registration-
Monday 19.03.2007 11:13, RE: MB proti M5
Mirek od lesa posted by:
on ten BMW je za 15 let už v Pánu, zatím co Mercedes jezdí dále někde v Jižní Evropě nebo Severní Africe.
ty jsi zase chytej jak radio Mirku od lesa
respond
anonymous
number of posts-
date of registration-
Monday 19.03.2007 12:50, RE: cena For dave
David posted by:
Pokles ceny jsem uvedl s nadsazkou, kdyz koupim Renaulta za 100.000.-, neprodam ho za rok vic jak 75-80.000.-....protoze vykup auta byl uz tenkrat max. za 90.000.- a musej si neco prihodit. - poku dtedy pujde o kup v bazaru. takze ono tech byt prehnanych 50.000.- neni uplne od pravdy, samozrejme, ze to bude vic....jinak o Japonskych autech uz se s Vama hadat nebudu. Dneska jsou dobra jen diky zap. Evrope a USA a velka cast jesjich zisku tece predevsim do USA¨, ktera zadva a kalkuluje. Japonsko d...
Tak až konečně našetříš, tak nám prosím napiš co jsi koupil a já ti řeknu celkem přesně, kolik na tom budeš za rok tratit, ty mudrlante.

Jinak, že se nebudeš přít o jap. vozech uděláš jen dobře, protože jsi podle mě doceal omezený a nic jsi nepochopil. Pořád chceš srovnávat Japonská auta s německými a neustále Ti někdo z nás opakuje, že japončíci přišli do Evropy a knám vůbec později.

Trochu se mrkni na mapu a zkus trochu zapřemýšlet proč to tak asi je? Proč je tady tak málo amerik? A že japonci nedělali velké obsahy? Jsi normální tupec, znáš jen modely, které byly určeny pro Evropu, kdyby sis koupil nějaký katalog, tak zjistíš jak málo modelů např. Toyoty se vozí do Evropy. My prostě nejsme pro japončíky zajímavý a to vím i od importéra např. Mitsubishi motors. Např. nový Galant se sem nevozí, protože má min. motor 3500cm a tady by to nikdo nekupoval. Prostě si někdy zapni tývku, přečti noviny a pak plácej ty svoje bludy o Německém sousedním impériu. Jo a když budeš čučet na nějakou americkou sračku, tak se mrkni jaký tam jezdí auta a kolik, proč jsem Ti už napsal.
respond
anonymous
number of posts-
date of registration-
Monday 19.03.2007 12:59, RE: cena For dave
Šakal posted by:
Tak až konečně našetříš, tak nám prosím napiš co jsi koupil a já ti řeknu celkem přesně, kolik na tom budeš za rok tratit, ty mudrlante.

Jinak, že se nebudeš přít o jap. vozech uděláš jen dobře, protože jsi podle mě doceal omezený a nic jsi nepochopil. Pořád chceš srovnávat Japonská auta s německými a neustále Ti někdo z nás opakuje, že japončíci přišli do Evropy a knám vůbec později.

Trochu se mrkni na mapu a zkus trochu zapřemýšlet proč to tak asi je? Proč je tady tak málo amerik? A ž...
Pravda, pravda. Je škoda, že se musí někdo (Šakal) zabývat tím, aby vysvětlil tak jednoduché věci, jako jsou problematický dovoz do evropy, placené m ísto na lodi a td.a vysvětlovat, že taky existuje jiný svět, než jen pár sousedů okolo. Bohužel je to asi nezbytné, protože třeby Dave si mele tu svou pořád dokola a asi na to nikdy nepřijde, že pro Japonce nejsme pupek světa a že když sem něco vozej, tak proto, aby to tady lidi kupovali a ne, aby ty 4 litrový káry stály za vejlohou. On má rád jen to své Audi, BMWa VW group. Ještě, že takhle omezených lidí není víc.
respond
anonymous
number of posts-
date of registration-
Monday 19.03.2007 13:09, RE: Kecy
Peet posted by:
Popis auta a jeho historie je pěkný.
Nechápu ale ty nadřazený kecy o 18. letým mladíkovi a jeho "slepičce" v tédéíčku. To by si mohl pan Vaculík odpustit.
Takový žvásty jak to někdo někomu natřel fakt miluju.
Vyznívá to tak, že pan Vaculík je to samé, co rádoby kritizuje.
právě že vtipně a trefně napsaný. Pane Vaculíku díky
respond
anonymous
number of posts-
date of registration-
Monday 19.03.2007 13:18, RE: O emocích for DAVID
jan z ny posted by:
hybrid nemci nemaji i kdyz ho vymysleli, protoze nebyl zajem. audi uz v 1994 vyrabel seriove hybid (audi duo) jen prodal 60 kusu. Spotreba hybridu je vyssi jak u dieselu, baterky zaplni cely kufr, vyhody zatim nikde nevidim, jen je to moderni vystrelek.
japonci uz vyrabeji (kopiruji) auta od 1910, naskok zatim nikde nevidim, airbagy, diesely, abs, esp, boardcomputry, hybrid atd..vsechno zkopirovali z evropy a usa. Zatim jsem nenasel zadneho konkurenta porsche, M5, M3, AMG, maybach, bentley, ferrari atd...
Tady neni treba cokoliv dodat "jan z ny" ....diky za podpodru
respond
anonymous
number of posts-
date of registration-
Monday 19.03.2007 13:57, RE: cena For dave
Šakal posted by:
Tak až konečně našetříš, tak nám prosím napiš co jsi koupil a já ti řeknu celkem přesně, kolik na tom budeš za rok tratit, ty mudrlante.

Jinak, že se nebudeš přít o jap. vozech uděláš jen dobře, protože jsi podle mě doceal omezený a nic jsi nepochopil. Pořád chceš srovnávat Japonská auta s německými a neustále Ti někdo z nás opakuje, že japončíci přišli do Evropy a knám vůbec později.

Trochu se mrkni na mapu a zkus trochu zapřemýšlet proč to tak asi je? Proč je tady tak málo amerik? A ž...
Nehledena to, de David psal, ze po roce to na vyku proda levnejsi protoze bazar musi profitovat, jelogicke, ze kdyz davate auto na vykup tak vas oskubou. Ale pokud jdete s autem do komise, tak pokud koupite sikovne, tak za rok ho prodate za stejnou cenu. Pokud je auto v dobrem stavu a ma slusnou vybavu, tak se da se stestim prodat za stejnou castku a nebo jen o malo niz. Ale vykup, protiucet a tak to je svinstvo. Kdysi jsem prodavali formana a menili za astru 2000 tne novy mdoel, nevim jeslti G nebo F, proste cira optika. protiuctem nabizeli 20 tis, to se nam zdalo malo, a zavezli jsem formana do bazaru pod Zelivskym, delaji jen skodovky, a dostali jsem za auto 50 tis, 55 byla prodejni cena a trvalo to 9 dni a auto bylo prodane. Docela rozdil 50 tis versusu 20 na protiucet
respond
anonymous
number of posts-
date of registration-
Monday 19.03.2007 15:05, RE: Clio
Gery posted by:
Jinak mám teď v garáži jedno pěkný dieselový clio z Fr z roku 98. Origoš rádio, klima, 4 bagy a za dobrou cenu.
Jaka je cena? Napsat "dobra cena" celkem nic nerika.
respond
anonymous
number of posts-
date of registration-
Monday 19.03.2007 15:29, RE: cena For dave
Šakal posted by:
Tak až konečně našetříš, tak nám prosím napiš co jsi koupil a já ti řeknu celkem přesně, kolik na tom budeš za rok tratit, ty mudrlante.

Jinak, že se nebudeš přít o jap. vozech uděláš jen dobře, protože jsi podle mě doceal omezený a nic jsi nepochopil. Pořád chceš srovnávat Japonská auta s německými a neustále Ti někdo z nás opakuje, že japončíci přišli do Evropy a knám vůbec později.

Trochu se mrkni na mapu a zkus trochu zapřemýšlet proč to tak asi je? Proč je tady tak málo amerik? A ž...
Tak az se budes divat ty na nejakou americkou sracku v TV, tak se koukni, jaky auta jsou nejvic obdivovany a cim jezdej ti "bohati" a toyota to asi neni a lexus taky ne.....jinak jak vis ze jiny japonce nez evropsky neznam? samozrejme ze znam....neco extra je pro Australii, tam je vubec divnej trh a v USA maj taky svoje...pro asii jsou uplne jiny, maloobsahovy zmetky. Obcas se auta museji srovnavat, kdybych nesrovnaval, tak si misto Mondea koupim Peugeota 407 protoze je hezkej nebo Renaulta Lagunu...Audi a BMW me neber, mam je rad, protoze po kazde, kdyz jsem s nima jel me necim prekvapily, to se u Mazdy 6 rict nedalo....nerikam ze je spatna, ale vubec neni vyjimecna, jako Toyota Avensis ci Honda Accord....Mazda s Hondou maji dobrej podvozek a vuci obsahu dobry benzinovy motory...jenomze takovej podvozek uz dela i Ford (mazda ho ma od nej, podivejte se kdo to navrhoval, japonci jen doladovali a zkouseli) a sposta jinech znacek. Audi uz je jenom otazka ceny....Pokud neni na audi (ono by vetsinou i bylo, ale neni na pozdejsi na provoz a pojisteni) tak je vyber jenom na "porovnani" tech levnejsich aut popr. na srdci..kde konkretne u me -a spousta dalsich lidi japonci prvenstvi nemaji. Vase nadseni z techto aut chapu, protoze zvyk na fiata uno ci favorita utvori z kazdeho trosku modernejsiho auta hvezdu silnic. To same ja kdyz z felicie drepnul do Fabie. Amerik je tu taky malo, ale mozna pan Vaculik me da za pravdu, kdyz projedete buracejici A8 nemo MB S-klase vzbuti to obdiv, kdyz se prozenete buracejicim mustangem nebo Victorii, vzbudi to obdiv.....Americka auta maji kouzlo, ale kdyz projede Japonec...tak vzbuzuje obdiv pouze adolescent v CRX s dirou ve vejfuku a kazdy nadava co to je za kokota. Vecer je ve zpravach videt v modrym penale. Opravdu nerikam, za Japonsky auta jsou sracky. Sracka je mozna Logan, ikdyz ani to si netroufam tvrdit.
respond
anonymous
number of posts-
date of registration-
Monday 19.03.2007 15:45, emise
On vám ty pětilitry Bursík za chvíli zkrouhne.
Bude na to daň jak kráva - stejně jako na starý plechovky (Š120)
Pak budete ještě rádi shánět Fobii HTP a velký obsahy co neplnějí nové emisní limity budou neprodejný
respond
anonymous
number of posts-
date of registration-
Monday 19.03.2007 17:15, RE: cena For dave
David posted by:
Tak az se budes divat ty na nejakou americkou sracku v TV, tak se koukni, jaky auta jsou nejvic obdivovany a cim jezdej ti "bohati" a toyota to asi neni a lexus taky ne.....jinak jak vis ze jiny japonce nez evropsky neznam? samozrejme ze znam....neco extra je pro Australii, tam je vubec divnej trh a v USA maj taky svoje...pro asii jsou uplne jiny, maloobsahovy zmetky. Obcas se auta museji srovnavat, kdybych nesrovnaval, tak si misto Mondea koupim Peugeota 407 protoze je hezkej nebo Renaulta La...
Hovořil dlouze, neřekl nic. Tak nevím, co jsi mi chtěl sdělit, psal jsem o prioritách jap. trhu a Ty mi napíšeš, že pracháči v Americe si koupěj mdvěda a jsou z něj poprděný. Já jsem viděl, že jsou poprděný hlavně z Bentley a Aston Martyn. Ale to mi zase vyvátíš, takže to asi nemá cenu. Mám rád jak jap. auta, tak evr. auta, ale nejsem tak ortodoxní a nechám si taky něco vysvětlit, ale tady to asi nemá cenu.
respond
anonymous
number of posts-
date of registration-
Monday 19.03.2007 17:26, RE: emise
Kibic posted by:
On vám ty pětilitry Bursík za chvíli zkrouhne.
Bude na to daň jak kráva - stejně jako na starý plechovky (Š120)
Pak budete ještě rádi shánět Fobii HTP a velký obsahy co neplnějí nové emisní limity budou neprodejný
Nemel pičoviny amatére.
respond
anonymous
number of posts-
date of registration-
Monday 19.03.2007 18:21, RE: emise
anonym posted by:
Nemel pičoviny amatére.
Podepiš se amatére !
Od tý daně za emise nejsme tak daleko !
Podle emisí se bude platit pov. ručení!
respond
anonymous
number of posts-
date of registration-
Monday 19.03.2007 18:43, RE: emise
Kibic posted by:
Podepiš se amatére !
Od tý daně za emise nejsme tak daleko !
Podle emisí se bude platit pov. ručení!
Prosimtě ten kdo si kupuje pětilitr tak asi počítá s nějakým tím provozním nákladem navíc.Zatím jsem nepoznal nikoho kdo by jsi koupil MB S500 nebo A8 4.2 a potom šetřil na povinný ručení.A nemyslim si že lidi který denně trávěj v autě většinu času se budou trmácet v HTP aby ušetřily na pojistce.Někdy se svez ve výše uvedených vozech rychlostí 180km/h třeba po německý dálnici a uvidíš že je to jako jet 60 v HTP.Tím ho nechci kritizovat ale je to jiná třída určená pro jiný účely.
respond
anonymous
number of posts-
date of registration-
Monday 19.03.2007 19:07, RE: emise
Tom posted by:
Prosimtě ten kdo si kupuje pětilitr tak asi počítá s nějakým tím provozním nákladem navíc.Zatím jsem nepoznal nikoho kdo by jsi koupil MB S500 nebo A8 4.2 a potom šetřil na povinný ručení.A nemyslim si že lidi který denně trávěj v autě většinu času se budou trmácet v HTP aby ušetřily na pojistce.Někdy se svez ve výše uvedených vozech rychlostí 180km/h třeba po německý dálnici a uvidíš že je to jako jet 60 v HTP.Tím ho nechci kritizovat ale je to jiná třída určená pro jiný účely.
No tak to je jasný, že když si nějaký amík koupí např BMW, tak má něco jiného, co není běžné. Ne že by to bylo něco tolik jiného, než na co jsou zvyklí, ale je to prostě evropská kára. Je to stejné, jako když si někdo u nás koupí ameriku, je taky z toho hotovej, ale každýmu se to nemusí líbit. Je to tak, Japonci prostě na evropu nekladou takovej důraz, maj amíky, austrálii a jestli se evropskýmu joudovi nelíbí, jaký dělaj káry je jim celkem fuk. Japončíci uměj udělat jakékoliv auto a to jak sportovní, tak off road a o limuzínách se nemusíme bavit. Ten Dave tady pořád píše to své, ale Impreza a Lancer EVO jsou prostě pojem a je jedno, jestli to uzná, nebo ne. Kdo se trochu orientuje, tak ví o čem je řeč. Zrovna teď prodává soused Mondeo ST a kupuje Evolution-to hovoří za své. (v žádném případě tyto dva vozy nesrovnávám, myslím, že to ani nejde EVO je jen jedno!)
respond
  1 ... 6 7 8




Copyright © EBM system k.s., 2005 – 2024, all rights reserved.