0
back
 

diskuze k tématu: Nissan Note - Roomster z Japonska

category of topic classification: japonská vozidla
anonymous
number of posts-
date of registration-
Wednesday 02.12.2009 06:26,
Konečně někdo srovnal Roomstra s normálním autem bez cenzury! Nemůžu si pomoct, ale vždy když vidím někoho z Roomstra vystupovat, mám sto chutí se ho zeptat na zdraví. To je hnus skoro větší jak Fábie sedan a to je co říct.
respond
anonymous
number of posts-
date of registration-
Wednesday 02.12.2009 07:05, Pane autore...
za to, že kritizujete něco od Š auto, se neomlouvejte, ani to nemaskujte vkusem! To jsou prostě jen a jen fakta... Vliv germanizace na český národ je totiž patrný i právě v otázce vkusu - prostě všecko vod sekyry, měkčený plasty, precizně zpracovaný, funguje to perfektně....ale koukat se na to nedá! Párkrát jsem Roomster řídil - 63kW verzi. Vidět je z toho mizerně, motor řve jako kráva, nejede a žere jako Kyrovec - obsazeno 3 chlapama. Patrně je to auto pro 1, co tam ale dělají ostatní sedadla... Jako pracovní auto v ceně Dacie PickUp bych to chápal - desidnově je to na podobné úrovni
respond
anonymous
number of posts-
date of registration-
Wednesday 02.12.2009 10:26,
Nissan Note? Automobil pro ženu, která potřebuje velké malé auto. Jenže kolik takových je? Většinou ženy řídí druhé menší auto v rodině a na to v pohodě u značky Nissan poslouží malá Micra.
Sám osobně tomuto segmentu vozů příliš neholduji, podle mě člověk vždy od takového auta čeká víc, než může dostat - člověk sice kupuje Merivu, ale chce od ní vlastnosti Zafiry, má doma Moduse a čeká vlastnosti Scénicu.
V článku pro Nissan jasně hovoří cena a její srovnání s Roomsterem je téměř tragické, ale dalo by se namítnout, že kupující těchto dvou vozů jsou odlišné kategorie lidí. Note mi tak nějak stále evokuje menší prostorné rodinné auto za relativně dobrou cenu a tak je i prezentován. Zatímco Roomster, to je "domácí pracant" s rolí auta pro drobného podnikale, který přes den vozí vercajk a o víkendu s ním klidně vezme rodinu na výlet. Je to možná jenom image a Nissan by to také zvládl, ale za image se platí:o)
Osobně mi na Nissanu vadí jeho vzhled, nesedí mi. Roomster pro mě bylo zklamání na první pohled a dlouho jsem nemohl překousnout boční linii oken. Po delší době se mi Roomster zalíbil od "b" sloupku vzad a to, co jsem nechápal zdědila Fábie, bože. O Matrixu vůbec mluvím a nevím, jak se to mohlo stát, když nese logo "Pininfarina". Asi nejsympatičtější pro člověka "konzervu" vidím Merivu, jenže jde typově o starší auto a ztráta na ceně zde bude výraznější než u Nissanu či Škody.
Ale je to jen můj názor, tak se nezlobte:o)
respond
anonymous
number of posts-
date of registration-
Wednesday 02.12.2009 11:14, RE: bez předmětu
kadr03 posted by:
Nissan Note? Automobil pro ženu, která potřebuje velké malé auto. Jenže kolik takových je? Většinou ženy řídí druhé menší auto v rodině a na to v pohodě u značky Nissan poslouží malá Micra.
Sám osobně tomuto segmentu vozů příliš neholduji, podle mě člověk vždy od takového auta čeká víc, než může dostat - člověk sice kupuje Merivu, ale chce od ní vlastnosti Zafiry, má doma Moduse a čeká vlastnosti Scénicu.
V článku pro Nissan jasně hovoří cena a její srovnání s Roomsterem je téměř tragické,...
To teda prosím o vysvětlení s tou imidží o co víc jí má ten hnus růmstr proti Note že si za něj nárokujou o takovej ranec víc.
Na druhou stranu co by si nenárokovali když jim na to lidi sedaj jak moucha na h....o
Jak už jsem tady jednou psal. Škodovka i kdyby udělala auto s kolama na střeše a volantem v kufru tak to bude prodejní hit.
respond
anonymous
number of posts-
date of registration-
Wednesday 02.12.2009 11:18, RE: bez předmětu
Alda posted by:
Konečně někdo srovnal Roomstra s normálním autem bez cenzury! Nemůžu si pomoct, ale vždy když vidím někoho z Roomstra vystupovat, mám sto chutí se ho zeptat na zdraví. To je hnus skoro větší jak Fábie sedan a to je co říct.
To Alda: Já nemám žádnou chuť se někoho ptát na zdraví, ať už vystupuje z jakýhokoliv auta. Možná by to chtělo se víc starat sám o sebe než o to, jaký auto si koupil někdo jinej
respond
anonymous
number of posts-
date of registration-
Wednesday 02.12.2009 11:19, RE: Pane autore...
Pepe posted by:
za to, že kritizujete něco od Š auto, se neomlouvejte, ani to nemaskujte vkusem! To jsou prostě jen a jen fakta... Vliv germanizace na český národ je totiž patrný i právě v otázce vkusu - prostě všecko vod sekyry, měkčený plasty, precizně zpracovaný, funguje to perfektně....ale koukat se na to nedá! Párkrát jsem Roomster řídil - 63kW verzi. Vidět je z toho mizerně, motor řve jako kráva, nejede a žere jako Kyrovec - obsazeno 3 chlapama. Patrně je to auto pro 1, co tam ale dělají ostatní sedadla.....
... jo jo, bezhlavě kritizovat dovede každej...
respond
anonymous
number of posts-
date of registration-
Wednesday 02.12.2009 11:22, RE: bez předmětu
Valnoha posted by:
To teda prosím o vysvětlení s tou imidží o co víc jí má ten hnus růmstr proti Note že si za něj nárokujou o takovej ranec víc.
Na druhou stranu co by si nenárokovali když jim na to lidi sedaj jak moucha na h....o
Jak už jsem tady jednou psal. Škodovka i kdyby udělala auto s kolama na střeše a volantem v kufru tak to bude prodejní hit.
Já bych to trochu upravil, Valnoho: Škodovka i kdyby udělala sebelepší, sebehezčí a sebekvalitnější auto, vždycky se najdou rejpálci a sveřepí kritici, takže to máš těžký....
respond
anonymous
number of posts-
date of registration-
Wednesday 02.12.2009 11:30, RE: bez předmětu
A4 posted by:
Já bych to trochu upravil, Valnoho: Škodovka i kdyby udělala sebelepší, sebehezčí a sebekvalitnější auto, vždycky se najdou rejpálci a sveřepí kritici, takže to máš těžký....
JJ, jenže pak by byla kritika těžší a těžší (na to máme PR typu A4 a Rohypnola, proč skutečně dělat něco s produktem, když ho můžeme zdarma nechat okecávat). Zatím je kritika na Škodu naprosto jednoduchá a Vox Populli dle klesajícího podílu škodovky na CZ trhu má taky nějakou váhu Ale třeba na superbu fkombajnu za jeho cenu a rozměrech a výkonech se kritika hledá těžko, na psí boudu typu roomster fpojízdné verzi za čtyři kila zcela zlehka
respond
anonymous
number of posts-
date of registration-
Wednesday 02.12.2009 11:33, Pro "nestranného" pana Šikla
Autorovi článku bych doporučoval koupit si domů minimálně tři Nissany Note, aby tak alespoň částečně vyvážil tu "prodejní převahu" roomsteru vůči Note, a nemusel bědovat nad tím, jak nechápe, že lidí radši koupí roomstera než Note.
Spíš než tragická 1,2 HTP v roomsteru je tragická zaujatost pana Šikla vůči škodovce, která je cítit po přečtení hned prvních řádků. Docela mi tím připomíná jistou Kylie, která tady podobně naříkala a neustále dokola se podivovala nad tím, jak může mít "zastaralá" audi A6 daleko vyšší prodeje než "supermoderní, supervýkonná, supervybavená a superspolehlivá" C5 od citroenu.
respond
anonymous
number of posts-
date of registration-
Wednesday 02.12.2009 11:35, RE: bez předmětu
typek posted by:
JJ, jenže pak by byla kritika těžší a těžší (na to máme PR typu A4 a Rohypnola, proč skutečně dělat něco s produktem, když ho můžeme zdarma nechat okecávat). Zatím je kritika na Škodu naprosto jednoduchá a Vox Populli dle klesajícího podílu škodovky na CZ trhu má taky nějakou váhu Ale třeba na superbu fkombajnu za jeho cenu a rozměrech a výkonech se kritika hledá těžko, na psí boudu typu roomster fpojízdné verzi za čtyři kila zcela zlehka
JJ, máš recht, takovej superb v kombajnu je povedený autíčko
respond
anonymous
number of posts-
date of registration-
Wednesday 02.12.2009 11:38, RE: bez předmětu
typek posted by:
JJ, jenže pak by byla kritika těžší a těžší (na to máme PR typu A4 a Rohypnola, proč skutečně dělat něco s produktem, když ho můžeme zdarma nechat okecávat). Zatím je kritika na Škodu naprosto jednoduchá a Vox Populli dle klesajícího podílu škodovky na CZ trhu má taky nějakou váhu Ale třeba na superbu fkombajnu za jeho cenu a rozměrech a výkonech se kritika hledá těžko, na psí boudu typu roomster fpojízdné verzi za čtyři kila zcela zlehka
Já se nemám problém se škodovkou jako takovou. Jak píše tady kolega novému superbu se dá vytknout akorát to že by si zasloužil i 3,0d jinak absolutně nic.
Ale roomstr a yeti.............tak to pardón ale to je obrovský šlápnutí vedle
respond
anonymous
number of posts-
date of registration-
Wednesday 02.12.2009 11:41, RE: Pro "nestranného" pana Šikla
A4 posted by:
Autorovi článku bych doporučoval koupit si domů minimálně tři Nissany Note, aby tak alespoň částečně vyvážil tu "prodejní převahu" roomsteru vůči Note, a nemusel bědovat nad tím, jak nechápe, že lidí radši koupí roomstera než Note.
Spíš než tragická 1,2 HTP v roomsteru je tragická zaujatost pana Šikla vůči škodovce, která je cítit po přečtení hned prvních řádků. Docela mi tím připomíná jistou Kylie, která tady podobně naříkala a neustále dokola se podivovala nad tím, jak může mít "zastaralá" a...
Co je k nepochopení z nepochopení? Místo aby tady padly argumenty (ŠIKL to předvedl) tak jistí lidé (nebudu jmenovat,ale jméno začíná na A a končí na 4) jen vyjedou jak plž z ulity a poslintají bez argumentu diskuzi. Kylii taky nemusím (blbě se to po ní četlo a Citroen bylo podstatné jméno v každé větě) ale když argumentovala, tak tito lidé se mohli klouzat. Prr chlapci, zdrchejte argumentačně Note a pak si můžeme i vjet do vlasů kvůli značce...
respond
anonymous
number of posts-
date of registration-
Wednesday 02.12.2009 11:57, RE: Pro "nestranného" pana Šikla
typek posted by:
Co je k nepochopení z nepochopení? Místo aby tady padly argumenty (ŠIKL to předvedl) tak jistí lidé (nebudu jmenovat,ale jméno začíná na A a končí na 4) jen vyjedou jak plž z ulity a poslintají bez argumentu diskuzi. Kylii taky nemusím (blbě se to po ní četlo a Citroen bylo podstatné jméno v každé větě) ale když argumentovala, tak tito lidé se mohli klouzat. Prr chlapci, zdrchejte argumentačně Note a pak si můžeme i vjet do vlasů kvůli značce...
Díky za příspěvek, týpku,,tvoje "začíná na A a končí na 4" mě velice pobavilo. S článkem souhlasím, ale myslím si, že motoristický novinář, je jako jakýkoliv jiný novinář a neměl by psát "reklamní" články. Je to jako kdyby v hospodářských novinách psali: "proč nevolíte ODS? Je lepší než ostatní strany". Je to jen propaganda a po přečtení takového článku ztrácím v autora důvěru. Poněvadž teď mohl dostat zaplaceno od Nissanu, příště dostane zaplaceno od Škodovky.
respond
anonymous
number of posts-
date of registration-
Wednesday 02.12.2009 11:58, RE: Pro "nestranného" pana Šikla
typek posted by:
Co je k nepochopení z nepochopení? Místo aby tady padly argumenty (ŠIKL to předvedl) tak jistí lidé (nebudu jmenovat,ale jméno začíná na A a končí na 4) jen vyjedou jak plž z ulity a poslintají bez argumentu diskuzi. Kylii taky nemusím (blbě se to po ní četlo a Citroen bylo podstatné jméno v každé větě) ale když argumentovala, tak tito lidé se mohli klouzat. Prr chlapci, zdrchejte argumentačně Note a pak si můžeme i vjet do vlasů kvůli značce...
typek: Do diskuze slintají jen takoví, kteří přijdou třeba s "argumentem" že "Škodovka je předraženej křáp", hotovo, tečka.
Kylie a argumentaci bych moc dohromady nedával, teda pokud nebereš jako argumentaci její názor, že citroen c5 je vždy a ve všem nejlepší (samozřejmě trochu nadneseně řečeno).
Já se jen pozastavil nad tím, že pan Šikl nechápe, že tady není note tak oblíbenej jako roomster. A co na tom je prostě k (ne)chápání? Prostě to tak je. Důvod ať si každej domyslí sám.
respond
anonymous
number of posts-
date of registration-
Wednesday 02.12.2009 11:59, RE: Pro "nestranného" pana Šikla
david_b posted by:
Díky za příspěvek, týpku,,tvoje "začíná na A a končí na 4" mě velice pobavilo. S článkem souhlasím, ale myslím si, že motoristický novinář, je jako jakýkoliv jiný novinář a neměl by psát "reklamní" články. Je to jako kdyby v hospodářských novinách psali: "proč nevolíte ODS? Je lepší než ostatní strany". Je to jen propaganda a po přečtení takového článku ztrácím v autora důvěru. Poněvadž teď mohl dostat zaplaceno od Nissanu, příště dostane zaplaceno od Škodovky.
To david_b: Přesně to jsem měl na mysli...
respond
anonymous
number of posts-
date of registration-
Wednesday 02.12.2009 12:08, RE: Pro "nestranného" pana Šikla
A4 posted by:
typek: Do diskuze slintají jen takoví, kteří přijdou třeba s "argumentem" že "Škodovka je předraženej křáp", hotovo, tečka.
Kylie a argumentaci bych moc dohromady nedával, teda pokud nebereš jako argumentaci její názor, že citroen c5 je vždy a ve všem nejlepší (samozřejmě trochu nadneseně řečeno).
Já se jen pozastavil nad tím, že pan Šikl nechápe, že tady není note tak oblíbenej jako roomster. A co na tom je prostě k (ne)chápání? Prostě to tak je. Důvod ať si každej domyslí sám.
Pan Šikl se dle mého názoru snažil veřejně prezentovat svou myšlenku či dotaz který si klade. Proč že se ten roomster prodává tak dobře když zde máme plnohodnotného ba i v něčem lepšího konkurenta. O ceně a mometální akci která je v článku na Nissan zmíněná ani nemluvě.
Nebral bych to ani tak jako reklamu. Spíš námět na zamyšlení se pro něktéré zaslepence.
respond
anonymous
number of posts-
date of registration-
Wednesday 02.12.2009 12:48, RE: bez předmětu
A4 posted by:
Já bych to trochu upravil, Valnoho: Škodovka i kdyby udělala sebelepší, sebehezčí a sebekvalitnější auto, vždycky se najdou rejpálci a sveřepí kritici, takže to máš těžký....
To mi připomělo jednu scénu z pelíšků. Jestli je lepší výrobek z NDR nebo z USA
respond
anonymous
number of posts-
date of registration-
Wednesday 02.12.2009 13:32, RE: bez předmětu
A4 posted by:
To Alda: Já nemám žádnou chuť se někoho ptát na zdraví, ať už vystupuje z jakýhokoliv auta. Možná by to chtělo se víc starat sám o sebe než o to, jaký auto si koupil někdo jinej
Myslel jsem to samozřejmě s nadsázkou. Jinak se starám o sebe a daří se mi velice dobře. Díky za optání. Jen moje lepší já má obavy i o ty ostatní.
Kolik že výrobků das auto máte doma Vy?
respond
anonymous
number of posts-
date of registration-
Wednesday 02.12.2009 15:50, RE: Pro "nestranného" pana Šikla
A4 posted by:
Autorovi článku bych doporučoval koupit si domů minimálně tři Nissany Note, aby tak alespoň částečně vyvážil tu "prodejní převahu" roomsteru vůči Note, a nemusel bědovat nad tím, jak nechápe, že lidí radši koupí roomstera než Note.
Spíš než tragická 1,2 HTP v roomsteru je tragická zaujatost pana Šikla vůči škodovce, která je cítit po přečtení hned prvních řádků. Docela mi tím připomíná jistou Kylie, která tady podobně naříkala a neustále dokola se podivovala nad tím, jak může mít "zastaralá" a...
Týden co týden jezdím jiným automobilem, proto mohu objektivně srovnávat. Patřím mezi novináře, které neuplácí žádná automobilka ani žádný jiný subjekt. Píšu si prostě co chci ... Ano, proti Roomsteru a 1,2 HTP jsem zaujat. Ještě aby ne, když je to doslova tragické spojení, nemluvě o tříválcové dieselové jednačtyřce, která klepe celým vozem. Doporučuji si oba vozy srovnat na základě praktických zkušeností a pak to vztáhnout k pořizovací ceně. A Roomster rozhodně nebude nejlepší nabídka.

Každý ať si kupuje co chce, já se jen podivuji nad výběrem (když není příliš logický ...).
respond
anonymous
number of posts-
date of registration-
Wednesday 02.12.2009 15:52, RE: Pro "nestranného" pana Šikla
david_b posted by:
Díky za příspěvek, týpku,,tvoje "začíná na A a končí na 4" mě velice pobavilo. S článkem souhlasím, ale myslím si, že motoristický novinář, je jako jakýkoliv jiný novinář a neměl by psát "reklamní" články. Je to jako kdyby v hospodářských novinách psali: "proč nevolíte ODS? Je lepší než ostatní strany". Je to jen propaganda a po přečtení takového článku ztrácím v autora důvěru. Poněvadž teď mohl dostat zaplaceno od Nissanu, příště dostane zaplaceno od Škodovky.
Ano, tento týden Nissan přeplatil Škodovku a já se topím v "jenech" ))
respond
  1 2 3 ... 5




Copyright © EBM system k.s., 2005 – 2024, all rights reserved.