0
back
 

diskuze k tématu: Subaru Outback a zkušenosti majitelky z USA

category of topic classification: japonská vozidla
anonymous
number of posts-
date of registration-
Wednesday 27.01.2010 01:18, Lyzarske stredisko
Vail? Aspen? Nekde jinde? Ted neni dobra doba k navratu do CR.
respond
anonymous
number of posts-
date of registration-
Wednesday 27.01.2010 03:11, :)
Tak to je velice vtipný.. Subaru určitě nejsou špatný, škoda jen že to hnije jak brambory a fordy. Jen si to sem přivezte, vraků tu máme málo.
respond
anonymous
number of posts-
date of registration-
Wednesday 27.01.2010 03:14,
nejbezpečnější auto co jsem kdy řídila... Tak to je prdel!
respond
anonymous
number of posts-
date of registration-
Wednesday 27.01.2010 06:50, RE: bez předmětu
fabia2 posted by:
nejbezpečnější auto co jsem kdy řídila... Tak to je prdel!
Jasně, fábie je mnohem bezpečnější!
respond
anonymous
number of posts-
date of registration-
Wednesday 27.01.2010 06:52, RE: :)
fabia2 posted by:
Tak to je velice vtipný.. Subaru určitě nejsou špatný, škoda jen že to hnije jak brambory a fordy. Jen si to sem přivezte, vraků tu máme málo.
Ano, nechte si tam ten svůj rezavej krám a kupte si zde raději fábii, jinak se stanete terčem závistivců!
respond
anonymous
number of posts-
date of registration-
Wednesday 27.01.2010 08:42, :-)
Mám těžkou nohu na plynu...
Pohybuji se ve výšce 3000 m n.m.
motor 2,5, pohon 4x4
spotřeba 7-8 ltr/100 km
Nelechtejte mě!
respond
anonymous
number of posts-
date of registration-
Wednesday 27.01.2010 09:34, Jen jedna rada
Jen jedna rada pro dámu, co žila 20 let na "západě" - až budete v Praze, určitě nestartujte auto na 100m od Vás...... !!! Místo této jinde praktické pomůcky bych spíše přikoupil satelitní vyhledávání
respond
anonymous
number of posts-
date of registration-
Wednesday 27.01.2010 11:16, Divoké sny paní Milerové
už dlouho zde nežijete, tak ať nejste z toho návratu "Crazy". Jinak, tady nabízí Subaru model Impreza, jako nejlevnější, nikoliv Legacy. Je fakt, že do ní ale kolo nedáte .Vámi avizovaná spotřeba 7-8 l benzínu již zcela "atakuje spotřebu " vozidel s motoryTDi, tak na to pozor, na to jsme tady "kách". Jo a ten starej krám nechte v USA, pokud jste ve vatě, kupte si tu nový. Tak sladký sny, paní Milerová.
respond
anonymous
number of posts-
date of registration-
Wednesday 27.01.2010 11:57,
Paní Petro, díky za trochu exotiky, až se budete vracet po 20 letech sem, tak se na to duševně připravte. Outbacka si klidně vemte s sebou, ale počítejte s tím, že Vám tady za pár sezón shnije, ježto se tady v zimě nedělá nic jiného než solí, solí, solí (odhrnování sněhu až někdy potom). Trošku jste mě pobavila svým agresivním stylem, spotřebou 7-8 l/100 km a nadmořskou výškou 3000. Předpokládám agresivní jízdu na americké poměry (kdy z 80% povolenou 40 m.p.h. překročíte o pár mílí a ostatní si na vás ukazují, popř. vás rovnou nabonzují). Vzhledem k tomu, že na okresních cestách v USA se nedá moc předjíždět (nevím jak ve Skalnatých horách, ale v MA to tak prostě je), tak bych tu jízdu Vaši jízdu viděl tak podle českých limitů (nebo spíše lehce pod). V tom případě by ta spotřeba odpovídala. Znám pár lidí, co Outbacka mají tady, dá se s tím docela dobře blbnout, ale spotřeba pak tomu odpovídá (pod 11 l/100 km se nedostanete). Se servisem nemějte strach, pokud nebudete bydlet někde v horní dolní. V Praze jezdí Subaru docela dost (ale hlavně nových modelů Impreza). Nejsem sice úplně odborník na tuhle značku (byť se mi hodně líbí), ale myslím, že se snad Outback dělá (nebo v nejbližší době bude dělat) i v nové generaci. Jinak pokud chcete SUV, tak nutně nemusíte jít do Tribecy, která je dost velká, ale třeba do Forestra, ze kterého teď udělali SUV.
respond
anonymous
number of posts-
date of registration-
Wednesday 27.01.2010 12:01, fabia2
fabia2 posted by:
Tak to je velice vtipný.. Subaru určitě nejsou špatný, škoda jen že to hnije jak brambory a fordy. Jen si to sem přivezte, vraků tu máme málo.
Už váš nick naznačuje, co asi víte o Fordech.
respond
anonymous
number of posts-
date of registration-
Wednesday 27.01.2010 12:02, RE: :-)
David V posted by:
Mám těžkou nohu na plynu...
Pohybuji se ve výšce 3000 m n.m.
motor 2,5, pohon 4x4
spotřeba 7-8 ltr/100 km
Nelechtejte mě!
Já si taky říkám, jak je Amerika plná policajtů schopných vás zastavit uprostřed pustiny za překročení rychlosti o pár mil a tahle dáma že neopouští levý pruh?
respond
anonymous
number of posts-
date of registration-
Wednesday 27.01.2010 12:15, A kde je Kylie
Jako by mi to celé něco připomínalo...
respond
anonymous
number of posts-
date of registration-
Wednesday 27.01.2010 12:17, RE: A kde je Kylie
BohuslavB posted by:
Jako by mi to celé něco připomínalo...
Panebože, raději ji nepřivolávejte. Nebo se nám vrátí...
respond
anonymous
number of posts-
date of registration-
Wednesday 27.01.2010 12:40, Šmankote, co to je zase za blbosti
Naprosto nereálná spotřeba (v lepším případě paní nezvládá převod z milí a galonů na naše jednotky, v horším případě kecá)
A potom to jak zastavuje na fleku na kluzkém povrchu, to je taky síla.
Je to prostě celé hoax.
respond
anonymous
number of posts-
date of registration-
Wednesday 27.01.2010 12:55, RE: Šmankote, co to je zase za blbosti
Honza42 posted by:
Naprosto nereálná spotřeba (v lepším případě paní nezvládá převod z milí a galonů na naše jednotky, v horším případě kecá)
A potom to jak zastavuje na fleku na kluzkém povrchu, to je taky síla.
Je to prostě celé hoax.
Amerika je země netušených možností. Celá zkušenost patří spíše k těm, které tady zabírají místo. Už se zase těším na něco normálního. A vůbec, nejraději mám články od Slávka Stýbla.
respond
anonymous
number of posts-
date of registration-
Wednesday 27.01.2010 13:45, RE: bez předmětu
jiriez posted by:
Paní Petro, díky za trochu exotiky, až se budete vracet po 20 letech sem, tak se na to duševně připravte. Outbacka si klidně vemte s sebou, ale počítejte s tím, že Vám tady za pár sezón shnije, ježto se tady v zimě nedělá nic jiného než solí, solí, solí (odhrnování sněhu až někdy potom). Trošku jste mě pobavila svým agresivním stylem, spotřebou 7-8 l/100 km a nadmořskou výškou 3000. Předpokládám agresivní jízdu na americké poměry (kdy z 80% povolenou 40 m.p.h. překročíte o pár mílí a ostatní si ...
Nechapu proc redakce nedoplni komentar a ponechava v clanku bludy, kdyz pred par mesici se tu psalo o tom ze jsou jiz zname ceny novych modelu Legacy a Outback, notabene je to par kliknuti mysi vedle - clanek z rijna 2009.
respond
anonymous
number of posts-
date of registration-
Wednesday 27.01.2010 13:58, RE: :-)
Koloss posted by:
Já si taky říkám, jak je Amerika plná policajtů schopných vás zastavit uprostřed pustiny za překročení rychlosti o pár mil a tahle dáma že neopouští levý pruh?
vy jste tam byl, že o tom tak jistě mluvíte a nebo to vidíte jen z televize?
respond
anonymous
number of posts-
date of registration-
Wednesday 27.01.2010 14:04, :)
Je vidět, že paní má své auto hodně moc ráda a kdo taky ne jestli mu plní službu tak jak má. Se subaru se dá jezdit rozumně a spotřeba mě taky překvapila. Máme cca půl roku ve firmě outbacka s 2,5 benzínem a jeho spotřeba je cca 8,8 a to bez jakékoliv velké námahy a to má většinou jízdu po dálnici, po praze a po horách.
Auto má určitě své obrovské přednosti a ze zkušenosti musím říct, že s ním jízda je opravdu super, ale jestli někdo čeká že to s tím bude řezat zatáčky tak je na omylu..je to spíš na klidnou jízdu s rezervou pro předjíždění..ale agresivní řidiče nejspíš neosloví neosloví
respond
anonymous
number of posts-
date of registration-
Wednesday 27.01.2010 14:23, RE: :)
Alcides posted by:
Je vidět, že paní má své auto hodně moc ráda a kdo taky ne jestli mu plní službu tak jak má. Se subaru se dá jezdit rozumně a spotřeba mě taky překvapila. Máme cca půl roku ve firmě outbacka s 2,5 benzínem a jeho spotřeba je cca 8,8 a to bez jakékoliv velké námahy a to má většinou jízdu po dálnici, po praze a po horách.
Auto má určitě své obrovské přednosti a ze zkušenosti musím říct, že s ním jízda je opravdu super, ale jestli někdo čeká že to s tím bude řezat zatáčky tak je na omylu..je to spí...
Tak tak. Netřeba hned odsuzovat. Bylo to krásné a hlevně lehké čtení. Dobrý relax po nalnění mého žaludku) Ta spotřeba plaiva může být reálná jak tu někdo psal, při "agresivním" stylu jízdy na poměry USA. Vždy't na dálnici tam snad mají rychlost omezenou ani ne na 90 km/h, v některých státech, či úsecích je povoleno snad 105 km/h. Při těchto rychlostech a mimo město nebude spotřeba o moc vyšší, než paní udává. Nevím, v USA jsem nikdy nebyl, ale docela bych se tam chtěl podívat a vidět, jak to tam nejen s těmi auty vedou. )
respond
anonymous
number of posts-
date of registration-
Wednesday 27.01.2010 14:35, RE: Divoké sny paní Milerové
Švejk posted by:
už dlouho zde nežijete, tak ať nejste z toho návratu "Crazy". Jinak, tady nabízí Subaru model Impreza, jako nejlevnější, nikoliv Legacy. Je fakt, že do ní ale kolo nedáte .Vámi avizovaná spotřeba 7-8 l benzínu již zcela "atakuje spotřebu " vozidel s motoryTDi, tak na to pozor, na to jsme tady "kách". Jo a ten starej krám nechte v USA, pokud jste ve vatě, kupte si tu nový. Tak sladký sny, paní Milerová.
Technicka> nejlevnejsi Subaru v CR je Justy , i kdyz to neni tak uplne 100% Subaru - je to spise Daihatsu
respond
1 2




Copyright © EBM system k.s., 2005 – 2024, all rights reserved.