0
back
 

diskuze k tématu: Majitel Subaru Outback: přesedl jsem z Octavie 4x4

category of topic classification: japonská vozidla
anonymous
number of posts-
date of registration-
Wednesday 20.02.2008 05:20, zkušenost majitele
To jsem se teda nic nedozvěďel, má cenu takovou zkušenost majitele uveřejňovat? Otázka pro redakci Tipcars.
respond
anonymous
number of posts-
date of registration-
Wednesday 20.02.2008 06:41, RE: zkušenost majitele
pipi posted by:
To jsem se teda nic nedozvěďel, má cenu takovou zkušenost majitele uveřejňovat? Otázka pro redakci Tipcars.
Ale jo dozvěděl jsi se to, že když dáš za auto o pár set tisíc korun víc než za Koktávku, tak s největší pravděpodobností dostaneš lepší auto. A toť vše.
respond
anonymous
number of posts-
date of registration-
Wednesday 20.02.2008 06:59, RE: zkušenost majitele
anonym posted by:
Ale jo dozvěděl jsi se to, že když dáš za auto o pár set tisíc korun víc než za Koktávku, tak s největší pravděpodobností dostaneš lepší auto. A toť vše.
Blahopřeji k úžasnému autu, je vidět, že je majitel tak nadšen, že ani neví jestli má 2,5 AT (pod nadpisem), nebo 3,0 (posl. odstavec). S originál přestavbou LPG jsou i náklady lepší než u OCT. Takže je potom ve všech směrech lepší SUB.
respond
anonymous
number of posts-
date of registration-
Wednesday 20.02.2008 07:04, RE: zkušenost majitele
Pepe posted by:
Blahopřeji k úžasnému autu, je vidět, že je majitel tak nadšen, že ani neví jestli má 2,5 AT (pod nadpisem), nebo 3,0 (posl. odstavec). S originál přestavbou LPG jsou i náklady lepší než u OCT. Takže je potom ve všech směrech lepší SUB.
Kdybyste si ten článek přečetl, tak se dozvíte, ža majitel měl nejprve Octavi 4x4, pak Outback 2,5 a teď Outback 3.0. Asi se nám chtěl pochlubit.
respond
anonymous
number of posts-
date of registration-
Wednesday 20.02.2008 07:21, spotreba
kolik ten 3 litr zere po praze, je to nad 12 litru?
respond
anonymous
number of posts-
date of registration-
Wednesday 20.02.2008 07:25, RE: spotreba
anonym posted by:
kolik ten 3 litr zere po praze, je to nad 12 litru?
A neni to jedno ?
respond
anonymous
number of posts-
date of registration-
Wednesday 20.02.2008 07:51, octavia dokonalá
Octavia je na silnici dokonalá ... tady jsem přestal číst, snad jsem o nic zajímavého nepřišel
respond
anonymous
number of posts-
date of registration-
Wednesday 20.02.2008 08:13, RE: octavia dokonalá
anonym posted by:
Octavia je na silnici dokonalá ... tady jsem přestal číst, snad jsem o nic zajímavého nepřišel
Prý je dobrá i za špatných povětrnostních podmínek. Prostě asi jen má plachetnici s motorem.
respond
anonymous
number of posts-
date of registration-
Wednesday 20.02.2008 08:35, RE: octavia dokonalá
anonym posted by:
Octavia je na silnici dokonalá ... tady jsem přestal číst, snad jsem o nic zajímavého nepřišel
cha cha cha - octavii k dokonalosti na silnici přeci jen něco málo chybí nedozvěděli jsme a to je outback nepochybně zajímavé téma...
respond
anonymous
number of posts-
date of registration-
Wednesday 20.02.2008 12:15, Jiná třída
Byl to skok do vozidla úplně jiné třídy. - tohle mě pobavilo, jestli to nahodu nebylo tím, že Legacy a Octavia jsou úplně jiné třídy :).

Ohledně které z nich vybrat - každé má jinou cílovku, takže bych moc nerovnával.
respond
anonymous
number of posts-
date of registration-
Wednesday 20.02.2008 12:18, RE: zkušenost majitele
anonym posted by:
Kdybyste si ten článek přečetl, tak se dozvíte, ža majitel měl nejprve Octavi 4x4, pak Outback 2,5 a teď Outback 3.0. Asi se nám chtěl pochlubit.
no a tím pochlubením to nejen začalo, ale i skončilo.
respond
anonymous
number of posts-
date of registration-
Wednesday 20.02.2008 12:18, RE: Jiná třída
anonym posted by:
Byl to skok do vozidla úplně jiné třídy. - tohle mě pobavilo, jestli to nahodu nebylo tím, že Legacy a Octavia jsou úplně jiné třídy :).

Ohledně které z nich vybrat - každé má jinou cílovku, takže bych moc nerovnával.
Taky si mysli, ze kdyby tam ten rozil nebyl, tak je asi neco spatne
respond
anonymous
number of posts-
date of registration-
Wednesday 20.02.2008 12:20, RE: octavia dokonalá
mari posted by:
cha cha cha - octavii k dokonalosti na silnici přeci jen něco málo chybí nedozvěděli jsme a to je outback nepochybně zajímavé téma...
Vis, ale on psal, ze mel oct 4x4 a ta ma trosicku jinou zadni napravu a trosicku(hodne) jine jizdny vlastnosti. Sice nedosahuji vlastnosti subaru, ale na druhou stranu ma o 1,5cm vyssi podvozek. TAkze ono to chce trosku cist a zamyslet se. Ale to nemusim zaprisahlejm antiskodovakum vykladat
respond
anonymous
number of posts-
date of registration-
Wednesday 20.02.2008 12:24, jouda
nejvice mne prekvapilo, ze se Svedi citi tady ve Stokholmu jako doma.

V podobnem duchu se nese cela recenze :)
respond
anonymous
number of posts-
date of registration-
Wednesday 20.02.2008 17:11, lada
autore bez urazky, ale na to ze jste inzenyr je ta rezenze spise na urovni zaka zakladni skoly, vlastne jsme se dozvedeli ze Skoda je vyborne auto, a o Subaru +- nic....
respond
anonymous
number of posts-
date of registration-
Wednesday 20.02.2008 19:29, RE: spotreba
anonym posted by:
kolik ten 3 litr zere po praze, je to nad 12 litru?
Tak to urcite zere vic nez 12 po Praze..
respond
anonymous
number of posts-
date of registration-
Wednesday 20.02.2008 22:30,
Tak to jsem se toho dozvěděl .................jsem zklamaný, panu inženýru asi opravdu šlo jen o to se nám pochlubit, s čím si udělal radost. Proboha redakce Tipcars, jakou má tato recenze pro nás vypovídací hodnotu? Mějte s náma trošku slitování a uveřejňujte jen ty recenze, ze kterých se něco dozvíme.
respond
anonymous
number of posts-
date of registration-
Wednesday 20.02.2008 23:09, RE: zkušenost majitele
anonym posted by:
Kdybyste si ten článek přečetl, tak se dozvíte, ža majitel měl nejprve Octavi 4x4, pak Outback 2,5 a teď Outback 3.0. Asi se nám chtěl pochlubit.
Jo sorry, já tak slzel smíchem, že jsem četl ob řádek. Vlastně ob odstavec. Je mezi 2,5 a 3,0 rozdíl, když jedete krokem po bahnité louce ke stavbě? Já tam jezdím Ducatem, ale o variantě 4x4 jsem neuvažoval. To jsem prokaučoval
respond
anonymous
number of posts-
date of registration-
Wednesday 20.02.2008 23:19, RE: lada
anonym posted by:
autore bez urazky, ale na to ze jste inzenyr je ta rezenze spise na urovni zaka zakladni skoly, vlastne jsme se dozvedeli ze Skoda je vyborne auto, a o Subaru +- nic....
inzenyr je, ale stavební, vsak to napsal.
respond
anonymous
number of posts-
date of registration-
Thursday 21.02.2008 08:10, Hrůůůza
anonym posted by:
no a tím pochlubením to nejen začalo, ale i skončilo.
Takovouto zkušennost si strčte do pr...
respond
1 2




Copyright © EBM system k.s., 2005 – 2024, all rights reserved.