0
back
 

diskuze k tématu: Majitel Subaru Outback: přesedl jsem z Octavie 4x4

category of topic classification: japonská vozidla
anonymous
number of posts-
date of registration-
Thursday 21.02.2008 08:13, pane inženýre:(
anonym posted by:
Tak to jsem se toho dozvěděl .................jsem zklamaný, panu inženýru asi opravdu šlo jen o to se nám pochlubit, s čím si udělal radost. Proboha redakce Tipcars, jakou má tato recenze pro nás vypovídací hodnotu? Mějte s náma trošku slitování a uveřejňujte jen ty recenze, ze kterých se něco dozvíme.
Tady od pana inženýra bych si teda domek postavit nenechal, recenze je s prominutím jak od žáka pomocné školy.. Jinak Outback je jistě super auto a doufám, že se o něm v nějaké jiné zkušennosti taky něco dozvím. A ten, kdo schvaluje příspěvky na Tipcars by se měl nad sebou taky zamyslet, protože s takovou tyto články přestanou lidi číst, zdraví Tomáš z Brna
respond
anonymous
number of posts-
date of registration-
Thursday 21.02.2008 09:15, A TA RECENZE JE JAKO KDE??????????????
... ze by soudruzi nekde udelali chybu???
respond
anonymous
number of posts-
date of registration-
Thursday 21.02.2008 11:31, RE: pane inženýre:(
anonym posted by:
Tady od pana inženýra bych si teda domek postavit nenechal, recenze je s prominutím jak od žáka pomocné školy.. Jinak Outback je jistě super auto a doufám, že se o něm v nějaké jiné zkušennosti taky něco dozvím. A ten, kdo schvaluje příspěvky na Tipcars by se měl nad sebou taky zamyslet, protože s takovou tyto články přestanou lidi číst, zdraví Tomáš z Brna
Souhlas, prijde mi, ze redakce tipcars neni ani redakce, jen si obcas nekdo z nich uvedomi, ze by mel neco uverejnit, tak rychle neco zplacaji a nebo uverejni, aniz by si to alespon precetli. Jak pak mame verit jejich odbornym nazorum a zkusenostem...kdyz nejsou schopni udelat cenzuru ani takovemu paskvilu.
Kdyz clovek zasila formular o radu, dozvi se, ze si Tipcars vyhrazuje pravo na dotaz nereagovat z duvodu casove vytizenosti....jestli tim redakce mysli, tohle, tak je nekde chyba.
Ted jen z praxe, protoze taky pracuji pro jeden server i kdyz z jineho odvetvi. Kdyz se uverejnuje clanek, je dalsi clovek krome autora, ktery kontroluje chyby apod, je tam dvoji kontrola i tak se stane, ze nekdy neco uleti, ale vetsinou clenove reaguji a behem dne je clanek ztahnut...stava se vyjimecne. No doporucoval bych redakci Tipcars, at se zamysli, jak moc chteji svou praci delat profesionalne nebo alespon z rozumem, protoze ted si dobre jmeno nedelaji.
respond
anonymous
number of posts-
date of registration-
Thursday 21.02.2008 11:49, a dál?
Na to že má takový nájezd, tak jsme se nic nedozvěděli Pokud jsou auta jako ženy, tak napsal, že Oktávka je ušmudlaná spoluobčanka, kdežto Subaru je kočka. Názor je to sice správný, ale čekal jsem víc.
respond
anonymous
number of posts-
date of registration-
Thursday 21.02.2008 11:59, RE: octavia dokonalá
anonym posted by:
Vis, ale on psal, ze mel oct 4x4 a ta ma trosicku jinou zadni napravu a trosicku(hodne) jine jizdny vlastnosti. Sice nedosahuji vlastnosti subaru, ale na druhou stranu ma o 1,5cm vyssi podvozek. TAkze ono to chce trosku cist a zamyslet se. Ale to nemusim zaprisahlejm antiskodovakum vykladat
Vazeny pane, Subaru Legacy Outback disponuje svetlou vyskou v rozmezi 190-200mm v zavisloti na motorizaci, netvrdte mi tu, ze Octavia nabizi vetsi svetlou vysku!!!
respond
anonymous
number of posts-
date of registration-
Thursday 21.02.2008 13:58, RE: lada
anonym posted by:
inzenyr je, ale stavební, vsak to napsal.
ja umim cist... jde o uroven vzdelani...
respond
anonymous
number of posts-
date of registration-
Saturday 02.04.2011 09:15, recenze??
Pořád jsem četl a četl o oktávce, pak se koupilo Subaru, tak se těšil a najednou konec??? je to jak nějaká reklama na pokračování před vánoci , za týden asi uvidíme další kousek o motoru a o týden později jízdní vlastnosti, když budeme moc moc hodní tak pod stromeček budu i interiér ))
Pane radši už to nehulte, a jestli ano, tak sem nepište
respond
anonymous
number of posts-
date of registration-
Saturday 02.04.2011 09:16, RE: spotreba
anonym posted by:
Tak to urcite zere vic nez 12 po Praze..
to je jedno, ale na stavbu prostě dojede i kdyby byla schovaná uprostřed Prahy v nedostupných lesích ))
respond
anonymous
number of posts-
date of registration-
Saturday 02.04.2011 09:19, RE: octavia dokonalá
anonym posted by:
Vis, ale on psal, ze mel oct 4x4 a ta ma trosicku jinou zadni napravu a trosicku(hodne) jine jizdny vlastnosti. Sice nedosahuji vlastnosti subaru, ale na druhou stranu ma o 1,5cm vyssi podvozek. TAkze ono to chce trosku cist a zamyslet se. Ale to nemusim zaprisahlejm antiskodovakum vykladat
jooo taaaakhle, to je takovej ten skrytej článek, jako geocaching, majitel jenom naťukne vůz který měl, který měl potom, a který má teď a nechá nás pátrat a zkoumat co a jak, hledat si parametry, články a zkušenosti a kdo zazvoní u jeho garáže, tak vyhrál, a já marně pátral po významu téhle recenze, konečně mi to někdo objasnil )))
respond
anonymous
number of posts-
date of registration-
Saturday 02.04.2011 09:21, RE: lada
anonym posted by:
inzenyr je, ale stavební, vsak to napsal.
můžem bejt rádi, že u celýho články nejsou kóty, použitej materiál a jeho vlastnosti, prostě sem se takhle v sobotu po ránu strašně pobavil, když jsem se konečně vymanil ze zacyklení, jestli ten článek není někde schovanej
respond
1 2




Copyright © EBM system k.s., 2005 – 2024, all rights reserved.