0
back
 

diskuze k tématu: Suzuki Swift

category of topic classification: japonská vozidla
anonymous
number of posts-
date of registration-
Thursday 19.10.2006 04:13, 4rano
ale jo dobra recenze
respond
anonymous
number of posts-
date of registration-
Thursday 19.10.2006 06:08, RE: 4rano
kojza posted by:
ale jo dobra recenze
Jo, rozhodně nadprůměrná!
respond
anonymous
number of posts-
date of registration-
Thursday 19.10.2006 06:30, Urco
No urcite lepsi recenze nez s tou fobii 1.2HTP
respond
anonymous
number of posts-
date of registration-
Thursday 19.10.2006 07:25, sedadla
Sedadla a misto pro nohy nejsou dimenzována pro 2 dospělé a 2 děti, ale pro 4 dospělé...............Japonce.
respond
anonymous
number of posts-
date of registration-
Thursday 19.10.2006 09:07,
Dobrá recenze. Škoda, že výrobce nevyrobil vozidlo trochu robustnější/bezpečnější. Na dojíždění do práce to byla určitě dobrá volba. Souhlasím s autorem, že některé recenze jsou velmi přehnané (viz. fabia). Měl jsem tu čest a na rok si pořídil fábii 1,4 (44kW). Mohu pochválit vše, mimo motoru (spotřeba+výkon=hrůza). Spotřeba běžně kolem 8-9L/100km. Při velmi spořivé jízdě 7,4L/100km...níž to prostě nešlo.
respond
anonymous
number of posts-
date of registration-
Thursday 19.10.2006 09:38, RE: bez předmětu
Zdeněk posted by:
Dobrá recenze. Škoda, že výrobce nevyrobil vozidlo trochu robustnější/bezpečnější. Na dojíždění do práce to byla určitě dobrá volba. Souhlasím s autorem, že některé recenze jsou velmi přehnané (viz. fabia). Měl jsem tu čest a na rok si pořídil fábii 1,4 (44kW). Mohu pochválit vše, mimo motoru (spotřeba+výkon=hrůza). Spotřeba běžně kolem 8-9L/100km. Při velmi spořivé jízdě 7,4L/100km...níž to prostě nešlo.
My mame tento motor ve fabii.Je to pozustatek po ''vyspele'' technologii z felicie.Spotreba je tragicka.Zere jak dvoulitr,ale celkem slusne tahne odspodu.Jinak vsichni vime,ze nejlepsi je octavia druhe generace,tak si ji vsichni kupte.
respond
anonymous
number of posts-
date of registration-
Thursday 19.10.2006 09:56,
A co jako ze ma Fabia 40kw,to se podle Tebe jako nesmi delat nebo co?Je videt ze ses vylozene vysazenej na Skodovky.Nevim jak jsi se staral o toho svyho Formana ale ten nas vydrzel skoro 250000km a to s nim skoro nic nebylo az na tu korozi a altik.
respond
anonymous
number of posts-
date of registration-
Thursday 19.10.2006 10:00,
Swift?To je auto tak pro zensky,sice ma to par pozitiv jako ta spotreba a porizovaci naklady ale to je asi tak vsechno.Uz jsi na to zkousel kupovat nejaky nahradni dil?Asi ne vid,hlavne ze mas Swifta .A o bezpecnost ani nemluve,nechtel bych se v tom vysekat,plechy jak papir
respond
anonymous
number of posts-
date of registration-
Thursday 19.10.2006 10:10, RE: bez předmětu
Marcel posted by:
Swift?To je auto tak pro zensky,sice ma to par pozitiv jako ta spotreba a porizovaci naklady ale to je asi tak vsechno.Uz jsi na to zkousel kupovat nejaky nahradni dil?Asi ne vid,hlavne ze mas Swifta .A o bezpecnost ani nemluve,nechtel bych se v tom vysekat,plechy jak papir
Swifta jsem měl koupil jsem ho v roce 1999 jako novýho měl jsem ho 5let najel jsem 70tkm bez jediné závady. Měněny pouze destičky, olej a baterie. Byl to 3-dv, design mi přišel docela slušný v té době jsem za ty peníze nemohl koupit téměř nic jiného, cena 199t. Byl jsem spokojen, slušný jízdní vlastnosti, super spotřeba a na okresce i s litrovým motorem docela závodáček, hlavně díky nízký hmotnosti a krátkému zpřevodování samo na dálnici to moc nebylo.
respond
anonymous
number of posts-
date of registration-
Thursday 19.10.2006 11:07, RE: bez předmětu
Skoda rulez,,simply clever posted by:
My mame tento motor ve fabii.Je to pozustatek po ''vyspele'' technologii z felicie.Spotreba je tragicka.Zere jak dvoulitr,ale celkem slusne tahne odspodu.Jinak vsichni vime,ze nejlepsi je octavia druhe generace,tak si ji vsichni kupte.
Se zátahem od spodku souhlasím...ten byl na motor 1,4L slušný.
respond
anonymous
number of posts-
date of registration-
Thursday 19.10.2006 11:11, RE: bez předmětu
Marcel posted by:
Swift?To je auto tak pro zensky,sice ma to par pozitiv jako ta spotreba a porizovaci naklady ale to je asi tak vsechno.Uz jsi na to zkousel kupovat nejaky nahradni dil?Asi ne vid,hlavne ze mas Swifta .A o bezpecnost ani nemluve,nechtel bych se v tom vysekat,plechy jak papir
Vysekat se ve Swiftu nebo ve Formanovi vyjde nastejno, možná na tom ten Swift bude ještě líp, protože nebude tak shnilej (v průměru). A kupovat náhradní díl na Swifta? Buď jsi slepej nebo jsi tu recenzi nečetl pořádně nebo celou, dyť to tam píše. Osobně bych už starou škodovku taky nechtěl (ani Š1xx ani Favo/Forman), i když jsem jednu měl a dosud je to pro mě trochu srdeční záležitost. Akorát kdyby měl někdo erko v perfektním stavu, do toho bych možná šel...
respond
anonymous
number of posts-
date of registration-
Thursday 19.10.2006 12:06, RE: bez předmětu
Kybergreg posted by:
Vysekat se ve Swiftu nebo ve Formanovi vyjde nastejno, možná na tom ten Swift bude ještě líp, protože nebude tak shnilej (v průměru). A kupovat náhradní díl na Swifta? Buď jsi slepej nebo jsi tu recenzi nečetl pořádně nebo celou, dyť to tam píše. Osobně bych už starou škodovku taky nechtěl (ani Š1xx ani Favo/Forman), i když jsem jednu měl a dosud je to pro mě trochu srdeční záležitost. Akorát kdyby měl někdo erko v perfektním stavu, do toho bych možná šel...
Nechapu proc vsichni rikate, ze je problem sehnat ND na swifta!! Kouknete do autokelly, sezenete tam snad vsechno, brzdy, tlumice, rozvody, blatniky ap. A nebo staci kouknout do annonce, kolik je tam lidi co prodavaji ND za smesny penize. Mel jsem swifta GTI a cokoliv jsem potreboval, sehnal jsem...
respond
anonymous
number of posts-
date of registration-
Thursday 19.10.2006 15:17, RE: bez předmětu
Jirka K. posted by:
Nechapu proc vsichni rikate, ze je problem sehnat ND na swifta!! Kouknete do autokelly, sezenete tam snad vsechno, brzdy, tlumice, rozvody, blatniky ap. A nebo staci kouknout do annonce, kolik je tam lidi co prodavaji ND za smesny penize. Mel jsem swifta GTI a cokoliv jsem potreboval, sehnal jsem...
Tak, mám swifta GTi, teď se dá sehnat okolo 50 000Kč. 100 koní a spotřeba kolem 7-8litrů na 100km, to je teprve svezení. Nějaký blázni se stokoňovejma oktávkama jen čumí, když se swifťák kolem prožene- obsah 1298ccm!!!
respond
anonymous
number of posts-
date of registration-
Thursday 19.10.2006 15:25, RE: bez předmětu
Milan posted by:
Tak, mám swifta GTi, teď se dá sehnat okolo 50 000Kč. 100 koní a spotřeba kolem 7-8litrů na 100km, to je teprve svezení. Nějaký blázni se stokoňovejma oktávkama jen čumí, když se swifťák kolem prožene- obsah 1298ccm!!!
ja ho mam taky, teda 1,3 52 kw coupe:)u me cumej zase fabiinisti hlavne ti s 1,4, je to zivy auticko a hlavne se to NESERE jako francouz, drzi to a je to neznicitelny, v servisu po 100 tis km mi namerily 0,5% odchylku v geometrii, proste japonska kvalitka (ted myslim hlavne motor a spodary:) e nezapre
respond
anonymous
number of posts-
date of registration-
Thursday 19.10.2006 17:41, RE: bez předmětu
tomas posted by:
ja ho mam taky, teda 1,3 52 kw coupe:)u me cumej zase fabiinisti hlavne ti s 1,4, je to zivy auticko a hlavne se to NESERE jako francouz, drzi to a je to neznicitelny, v servisu po 100 tis km mi namerily 0,5% odchylku v geometrii, proste japonska kvalitka (ted myslim hlavne motor a spodary:) e nezapre
Teď na tebe vystartuje člověk, kterej si říká Pepe. Minule na mě tady byl sprostej, jenom jsem se zmínil o kvalitě "Francouzů"
respond
anonymous
number of posts-
date of registration-
Thursday 19.10.2006 17:48, RE: bez předmětu
Milan posted by:
Tak, mám swifta GTi, teď se dá sehnat okolo 50 000Kč. 100 koní a spotřeba kolem 7-8litrů na 100km, to je teprve svezení. Nějaký blázni se stokoňovejma oktávkama jen čumí, když se swifťák kolem prožene- obsah 1298ccm!!!
Ja GTIcko uz nemam, prodal jsem ho letos, ale mel jsem ho 2 roky a maximalni spokojenost - pouze olej, benzin, svicky a brzdy, jinak nic. Spolehlive auto bez koroze, dily za par korun. Na akceleraci parada, super svezeni, co me ale stvalo - zadna vybava, velka spotreba (mesto 10-12l) mimo mesto ale v pohode 8l a nulova bezpecnost, proto sel z domu. Btw: psal jsem taky na swifta recenzi zde na serveru.
respond
anonymous
number of posts-
date of registration-
Thursday 19.10.2006 17:59, RE: bez předmětu
Máca posted by:
Teď na tebe vystartuje člověk, kterej si říká Pepe. Minule na mě tady byl sprostej, jenom jsem se zmínil o kvalitě "Francouzů"
Škodovky si kupují ti, kteří si myslí že jim to pomůže zvednout sebevědomí a budou "IN", protože je to rádoby německé auto a jak víme německá auto jsou very cooooooooooll že pánové i když se někdy serou víc než je zdrávo ale to se vyplatí kolikrát popřít co pánové? Ale mě je to absolutně jedno já jsem totiž se škodárnama skončil a nehodlám začít. Mějte se a nehádejme se tady. Ale to se asi nedá co???)))))))))
respond
anonymous
number of posts-
date of registration-
Thursday 19.10.2006 21:56, RE: bez předmětu
anonym posted by:
Škodovky si kupují ti, kteří si myslí že jim to pomůže zvednout sebevědomí a budou "IN", protože je to rádoby německé auto a jak víme německá auto jsou very cooooooooooll že pánové i když se někdy serou víc než je zdrávo ale to se vyplatí kolikrát popřít co pánové? Ale mě je to absolutně jedno já jsem totiž se škodárnama skončil a nehodlám začít. Mějte se a nehádejme se tady. Ale to se asi nedá co???)))))))))
Mám taky swifta, 1.0i 3 dvířko, spotřeba je kolem 5l, na litr jede velmi slušně, hlavně je super ovladatelnej, mám servo a volantem otočim prstem, co se týče dílů tak se daj sehnat v poho, ale jsou dražší, ale žádná tragedie, u swifta mi vadí tvrdej podvozek, nepohodlný sedačky a pazvuky z interiéru... ale co bych chtěl za ty prachy...
respond
anonymous
number of posts-
date of registration-
Friday 20.10.2006 09:01, RE: bez předmětu
Marcel posted by:
Swift?To je auto tak pro zensky,sice ma to par pozitiv jako ta spotreba a porizovaci naklady ale to je asi tak vsechno.Uz jsi na to zkousel kupovat nejaky nahradni dil?Asi ne vid,hlavne ze mas Swifta .A o bezpecnost ani nemluve,nechtel bych se v tom vysekat,plechy jak papir
Neberu ti, že je to malé auto s menšími deformačními zónami, ale plechy jsou to poslední co ti při havárii zachrání život. Jestli chceš hrubé plechy kup si Volhu nebo VAZ.
respond
anonymous
number of posts-
date of registration-
Friday 20.10.2006 09:31, RE: bez předmětu
reader posted by:
Neberu ti, že je to malé auto s menšími deformačními zónami, ale plechy jsou to poslední co ti při havárii zachrání život. Jestli chceš hrubé plechy kup si Volhu nebo VAZ.
Je to tak, síla plechu rozhodně neurčuje tuhost karoserie. Důležite jsou deformační zóny to co je schováno pod plechy ....
respond
1 2




Copyright © EBM system k.s., 2005 – 2024, all rights reserved.