0
back
 

diskuze k tématu: Ojeté auto na krátké vzdálenosti?

category of topic classification: poradna, jaké auto koupit, servisní náklady, technické dotazy, japonská vozidla, japonská vozidla
anonymous
number of posts-
date of registration-
Thursday 10.05.2007 08:15, Swift
Mimochodem Swift se vyráběl v Maďarsku a je zde stále velmi oblíben především pro velmi nízkou spotřebu. Ovšem jet v něm v pěti byla těžká romantika. Co se týče výbavy, tak bych řekl, že převažují vozy absolutně bez výbavy.
respond
anonymous
number of posts-
date of registration-
Thursday 10.05.2007 08:44, koroze u Wagon R
Hlavně si dejte pozor na korozi prahů u Wagonu R. Většinou jsou prahy totálně shnilé a v bazarech jsou pouze zaretušované. Při mém výběru jsem na to narazil u většiny aut. V bazaru si proto auto zkuste zvednou na heveru za práh.
respond
anonymous
number of posts-
date of registration-
Thursday 10.05.2007 09:32, RE: Swift
Jiřín posted by:
Mimochodem Swift se vyráběl v Maďarsku a je zde stále velmi oblíben především pro velmi nízkou spotřebu. Ovšem jet v něm v pěti byla těžká romantika. Co se týče výbavy, tak bych řekl, že převažují vozy absolutně bez výbavy.
Můžu potvrdit, v Maďarsku jezdí veliké množství Swiftů (asi jako u nás Felicí a Favoritů dohromady - snad moc nepřeháním). Populární jsou i nové modely.
respond
anonymous
number of posts-
date of registration-
Thursday 10.05.2007 09:56, 106
No my měli v rodině Peugeota 106. 1,1 objem. Dostával katráč jako prase, prodával se s 350 000 km a ještě jezdí. Za dobu provozu odcházeli ložiska v předních kolech, výměna výfuku za samovýrobu a tlumiče. Celkem i brko a bral do 6l/100km. Jooo v 91 ještě Francouzi uměli.
respond
anonymous
number of posts-
date of registration-
Thursday 10.05.2007 09:57, RE: 106
anonym posted by:
No my měli v rodině Peugeota 106. 1,1 objem. Dostával katráč jako prase, prodával se s 350 000 km a ještě jezdí. Za dobu provozu odcházeli ložiska v předních kolech, výměna výfuku za samovýrobu a tlumiče. Celkem i brko a bral do 6l/100km. Jooo v 91 ještě Francouzi uměli.
Jsem za anonyma. Na tu registraci si budu zvykat.
respond
anonymous
number of posts-
date of registration-
Thursday 10.05.2007 11:01, RE: 106
edmund posted by:
Jsem za anonyma. Na tu registraci si budu zvykat.
To chceš říct že už francouzi neuměj?
respond
anonymous
number of posts-
date of registration-
Thursday 10.05.2007 11:02, swift
Sháním nějaký vozítko pro přítelkyni a Swift je jedna z možností. Před půl rokem jsem prodal Favorita (ještě tak akorát v prodejném stavu) a Felici nechci. Další volba je Nissan Micra nebo Peugeot 106/Citroen Saxo.
respond
anonymous
number of posts-
date of registration-
Thursday 10.05.2007 11:07, RE: swift
Mashur posted by:
Sháním nějaký vozítko pro přítelkyni a Swift je jedna z možností. Před půl rokem jsem prodal Favorita (ještě tak akorát v prodejném stavu) a Felici nechci. Další volba je Nissan Micra nebo Peugeot 106/Citroen Saxo.
Taky řeším stejnou otázku a do výběru jsem zahrnul i Punto.
respond
anonymous
number of posts-
date of registration-
Thursday 10.05.2007 11:08, Zádná koroze??
No tak to jsem se zasmaál...jednoho sviště jsem mel, ale jednoho krasneho dne me behem jizdy upadlo rameno, protože celej spodek byl totalne shnilej.. Byl to rv 92....jinak motor vydrží dost...
respond
anonymous
number of posts-
date of registration-
Thursday 10.05.2007 12:17, RE: 106
anonym posted by:
To chceš říct že už francouzi neuměj?
Myslím, že dnes už tolik ne. Nicméně soudím hlavně podle toho co slyším a podle rychlosti jakou ztrácí na ceně. 607 se mi např děsně líbí, Vel Satis od rendla taky, ale když vidím, za kolik se prodávají3leté ojetiny, tak se bojím koupit i funglovku.
respond
anonymous
number of posts-
date of registration-
Thursday 10.05.2007 15:07, RE: swift
anonym posted by:
Taky řeším stejnou otázku a do výběru jsem zahrnul i Punto.
Já jsem přítelkyni koupil Fiat Panda,na pojížďky po městě a na chalupu do 30km za ty prachy super.Motor ten silnější 1,2,všechno v elektrice,hagusy akorát nemá klimu a to vše jen za 199tis. nové.Jezdí za 5litrů.Předtím měla 2x Seicento a ještě předtím Ciqecento,všecny vždycky nové a žádné problémy.Sice někdo může namítat že moc bezpečné auta to nejsou,ale to by jste museli jezdit v Tanku kdyby jste se pořád báli že do Vás někdo vletí.
respond
anonymous
number of posts-
date of registration-
Thursday 10.05.2007 15:09, doplněk k výbavě
swifty se samozrejme vyrabely i s posilovacem rizeni a klimatizaci, se ktera udajne nebrala autu prilis na vykonu, jako tomu bylo napr. u felicie.zadni kotoucove brzdy se montovaly standardne do verze 1,3gti a maji je i nektere sedany.swifty se zacaly vyrabet v madarsku az po faceliftu (blikace spolu se svetly), tusim nekde okolo roku 1996.tyto verze maji jednobodove vstrikovani, katalyzator a vykon snizeny na 39kw. pribylo vnitrni chlazeni kotoucovych brzd.
respond
anonymous
number of posts-
date of registration-
Thursday 10.05.2007 15:21, RE: doplněk k výbavě
anonym posted by:
swifty se samozrejme vyrabely i s posilovacem rizeni a klimatizaci, se ktera udajne nebrala autu prilis na vykonu, jako tomu bylo napr. u felicie.zadni kotoucove brzdy se montovaly standardne do verze 1,3gti a maji je i nektere sedany.swifty se zacaly vyrabet v madarsku az po faceliftu (blikace spolu se svetly), tusim nekde okolo roku 1996.tyto verze maji jednobodove vstrikovani, katalyzator a vykon snizeny na 39kw. pribylo vnitrni chlazeni kotoucovych brzd.
V maďarsku se začali vyrábět v průběhu roku 97, s tím přišel poslední facelift, já jsem měl 99 kupoval jsem to jako nové bylo 1,0 i 3-d fajn vozítko nestojí moc, ale asi bych už do něj nešel je to takové kodrcátko opravdu jen na krátké pojížďky, a pasivní bezpečnost asi nic moc, to bych radši koupil sice trošku starší, ale přeci jen o třídu vyšší Hondu Civic, Nissan Sunny apod.
respond
anonymous
number of posts-
date of registration-
Thursday 10.05.2007 19:15, RE: swift
Mashur posted by:
Sháním nějaký vozítko pro přítelkyni a Swift je jedna z možností. Před půl rokem jsem prodal Favorita (ještě tak akorát v prodejném stavu) a Felici nechci. Další volba je Nissan Micra nebo Peugeot 106/Citroen Saxo.
Šel bych do Nissan Almera. Levné, spolehlivé, někdy i vybavené.
respond
anonymous
number of posts-
date of registration-
Thursday 10.05.2007 19:37,
jestli že jste starší manželé tak asi wagon R do swifta se vam bude blbě nastupovat i vystupovat. je nizkej.
respond
anonymous
number of posts-
date of registration-
Thursday 10.05.2007 22:13, příspěvek byl vymazán
anonym posted by:
jestli že jste starší manželé tak asi wagon R do swifta se vam bude blbě nastupovat i vystupovat. je nizkej.
příspěvek byl vymazán
respond
anonymous
number of posts-
date of registration-
Thursday 10.05.2007 22:27, RE: bez předmětu
cruise- posted by:
příspěvek byl vymazán
Se Sviftem jsem kdysi jel a je to strašnej drnčák, myslím, že se dá koupit i jiné malé auto, které má trochu lepší jízdní vlastnosti.
respond
anonymous
number of posts-
date of registration-
Thursday 10.05.2007 22:40, příspěvek byl vymazán
Šakal posted by:
Se Sviftem jsem kdysi jel a je to strašnej drnčák, myslím, že se dá koupit i jiné malé auto, které má trochu lepší jízdní vlastnosti.
příspěvek byl vymazán
respond
anonymous
number of posts-
date of registration-
Thursday 10.05.2007 23:07, příspěvek byl vymazán
David-Logins posted by:
příspěvek byl vymazán
příspěvek byl vymazán
respond
anonymous
number of posts-
date of registration-
Thursday 10.05.2007 23:11, příspěvek byl vymazán
mufik.martin. posted by:
příspěvek byl vymazán
příspěvek byl vymazán
respond
1 2




Copyright © EBM system k.s., 2005 – 2024, all rights reserved.