0
back
 

diskuze k tématu: Ojeté auto na krátké vzdálenosti?

category of topic classification: poradna, jaké auto koupit, servisní náklady, technické dotazy, japonská vozidla, japonská vozidla
anonymous
number of posts-
date of registration-
Friday 11.05.2007 09:43, Swift
Mam Swifta 1.0 rok.vyr.2003.naj.58000 km. 5-dverova verzia. Mam ho 3 mesiace a môžem len doporučiť, za tie peniaze 4 ročne auto? Da sa kupit cc- 100000sk. Dobra spotreba od 4.5-5.5 podľa dlžky trasy a štylu jazdy, ma posilovač riadenia ,airbag, man.klimu, ale hlavne že je to bez korozie . Načo som si musel dlhšie zvyknut je niske sedenie a maly uhol otvarania zadnych dvery.Miesta v predu v pohode a v zadu až naviac.Kufor ma asi 270 l da sa.
respond
anonymous
number of posts-
date of registration-
Friday 11.05.2007 18:49, RE: Swift
Jiřín posted by:
Mimochodem Swift se vyráběl v Maďarsku a je zde stále velmi oblíben především pro velmi nízkou spotřebu. Ovšem jet v něm v pěti byla těžká romantika. Co se týče výbavy, tak bych řekl, že převažují vozy absolutně bez výbavy.
Co rikate na ten GTI? Uvazuju o jeho koupi pro pritelkyni a obcas na tuningsrazy pro sprint 400m, je to v kategorii "do 1300ccm" to nejlepsi...
respond
anonymous
number of posts-
date of registration-
Sunday 13.05.2007 14:24, díky redakci
anonym posted by:
Co rikate na ten GTI? Uvazuju o jeho koupi pro pritelkyni a obcas na tuningsrazy pro sprint 400m, je to v kategorii "do 1300ccm" to nejlepsi...
díky redakci, že maže příspěvky pomatenýho blby, který se tu vydává za ostatní...
respond
anonymous
number of posts-
date of registration-
Wednesday 20.06.2007 07:51, RE: koroze u Wagon R
anonym posted by:
Hlavně si dejte pozor na korozi prahů u Wagonu R. Většinou jsou prahy totálně shnilé a v bazarech jsou pouze zaretušované. Při mém výběru jsem na to narazil u většiny aut. V bazaru si proto auto zkuste zvednou na heveru za práh.
Souhlasím, první co hnije jsou opravdu prahy, jinak 100% spokojenost. Za 10 let co ho vlastním pouze 1x výměna svíček a lanka spojky a ruční brzdy.
respond
anonymous
number of posts-
date of registration-
Tuesday 18.09.2007 17:43, RE: Zádná koroze??
anonym posted by:
No tak to jsem se zasmaál...jednoho sviště jsem mel, ale jednoho krasneho dne me behem jizdy upadlo rameno, protože celej spodek byl totalne shnilej.. Byl to rv 92....jinak motor vydrží dost...
Souhlasím a potvrzuji - věty o korozi v původním článku jsou totální blábol ! Swiště hnily strašně a navíc nebezpečně - dveře byly třeba perfekt, ale zespodu to byla totálka včetně ramen, nosníků a prahů. Navíc to byla koroze, která se projevovala ne vyrezivěním díry, ale totálním " zpapírovatěním" celého dílu - tady šlo fakt o život. Měl jsem sedana 94 a z dobrých věcí bych uvedl spotřebu motoru 1,3 a velikost kufru...ale i tak bych moc nedoporučoval...
respond
anonymous
number of posts-
date of registration-
Tuesday 25.09.2007 18:16,
Na wagonu je opravdu nejhnusnější krátká dráha plynového pedálu (nevím jestli to tak je u všech suzuk), brácha s ním jezdí už 4 roky a stále si úplně nezvykl (zvlášť na kočičích hlavách), kdykoliv si ho půjčím tak mě to vytáčí do bezvědomí. Na rozdíl od Agily je homologovaný pro pět osob, ale v pěti je to jen pro masochisty... Vnitřek je fakt minimalistickej. Jinak žádné závady - zatím...
respond
1 2




Copyright © EBM system k.s., 2005 – 2024, all rights reserved.